Donald Trump - „Píšem tento list pre knihy histórie“
Z crae´doru 26. decembra 2019 • (1)V Nemecku sa veľa informovalo o vyšetrovacích konaniach proti prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi. Republikánsky pohľad na veci a na prezidenta sa sotva prezentuje. Kvôli vyváženosti uverejňujeme tu nemecký preklad listu, ktorý Donald Trump minulý týždeň napísal hovorkyni Snemovne reprezentantov Nancy Pelosi, ktorú ovládajú Demokrati. Originálnu anglickú verziu nájdete tu
finden Sie hier..

Biely dom

WASHINGTON 17. decembra 2019

 

Vážená Nancy Pelosi

Predseda Snemovne reprezentantov

Washington, D.C. 20515

 

Vážená hovorkyňa:

Píšem vám, aby ste dôrazne a trvalo protestovali proti obvineniu z križiackej výpravy, ktorú jednostranne začali demokrati v Snemovni reprezentantov. Tento proces obvinenia predstavuje bezprecedentné a protiústavné zneužitie moci demokratickými poslancami, ktoré nie je porovnatelné v takmer dvoch a pol storočiach americkej legislatívnej histórie.

Jednotlivé body obvinení iniciovaných Výborom pre spravodlivosť v Snemovni reprezentantov nemajú žiadne ústavné, výkladové alebo právne normy. Nie sú dôkazmi žiadnych trestných činov, zneužitia úradnej moci ani porušovania akéhokoľvek druhu. Tomu ošklivému slovu impeatchment vzali/odobrali akýkoľvek význam.

Ak budete pokračovať vo svojom konaní o neplatnom obvinení tak porušujete svoju prísahu, porušujete svoju lojalitu k ústave a otvorene vyhlasujete vojnu americkej demokracii. Odvažujete sa odvolať na zakladajúcich otcov, aby ste dosiahli volebné zrušenie, ktoré ste plánovali - ale váš brutálny spôsob ukazuje bezpodmienečné pohŕdanie pôvodu Ameriky a vaše poburujúce správanie hrozí zničeniu všetkého, na čo sa zakladajúci otcovia zaviazali. Horšie než to, urážate veriach Američanov opakovaným tvrdením, že „modlím sa za prezidenta“, keď viete, že to nie je pravda, nanajvýš v negatívnom zmysle. To, čo robíte, je hrozné, ale musíte s tým žiť
vy, nie ja ...

Zdroj a ďalšie informácie: https://revealthetruth.net/2019/12/26/donald-trump-ich-schreibe-diesen-brief-fuer-die-geschichtsbuecher/

 


– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Donald Trump -„Ich schreibe diesen Brief für die Geschichtsbücher”

Von crae´dor am 26. Dezember 2019 • ( 1 )

Über das Impeachment-Verfahren gegen US-Präsident Donald Trump wird in Deutschland viel berichtet. Die Republikanische Sicht der Dinge und die des Präsidenten werden allerdings kaum dargestellt. Aus Gründen der Ausgewogenheit veröffentlichen wir hier die deutsche Übersetzung eines Briefes, den Donald Trump vergangene Woche an Nancy Pelosi schrieb, die Sprecherin des von den Demokraten dominierten Repräsentantenhauses. Die englische Originalfassung finden Sie hier.

DAS WEISSE HAUS

WASHINGTON

17. Dezember 2019

 

Die ehrenwerte Nancy Pelosi

Sprecherin des Repräsentantenhauses

Washington, D.C. 20515

 

Sehr geehrte Frau Sprecherin:

Ich schreibe Ihnen, um aufs stärkste und nachhaltigste gegen den von den Demokraten im Repräsentantenhaus einseitig in Gang gesetzten Impeachment-Kreuzzug zu protestieren. Dieses Impeachmentverfahren stellt einen präzedenzlosen und  verfassungswidrigen Machtmissbrauch seitens der demokratischen Abgeordneten dar, dem sich in fast zweieinhalb Jahrhunderten der amerikanischen Gesetzgebungsgeschichte nichts zur Seite stellen lässt.

Die einzelnen Posten des vom Justizausschuss des Repräsentantenhauses auf den Weg gebrachten Impeachments entbehren jeglichen verfassungstheoretischen, interpretatorischen oder juristischen Standards. Sie belegen keinerlei Verbrechen, Fehlverhalten oder Rechtsverletzungen irgendwelcher Art. Sie haben dem überaus hässlichen Wort Impeachment viel von seiner Bedeutung genommen.

Wenn Sie in Ihrem ungültigen Amtsenthebungsverfahren fortfahren, so verletzen Sie damit Ihren Amtseid, brechen Ihre Treue zur Verfassung und erklären der amerikanischen Demokratie offen den Krieg. Sie wagen es, die Gründerväter anzurufen, um die von Ihnen geplante Wahlannullierung zu erreichen – doch Ihr gehässiges Vorgehen zeigt eine uneingeschränkte Verachtung für die Ursprünge Amerikas, und Ihr ungeheuerliches Verhalten droht all das zu zerstören, wozu sich unsere Gründerväter verpflichtet haben. Schlimmer als das: Sie beleidigen gläubige Amerikaner durch Ihre wiederholte Beteuerung „Ich bete für den Präsidenten“, wo Sie doch wissen, dass es nicht wahr ist, höchstens im negativen Sinn. Was Sie tun, ist schrecklich, aber damit müssen Sie leben, nicht ich…

Quelle und weiter: https://revealthetruth.net/2019/12/26/donald-trump-ich-schreibe-diesen-brief-fuer-die-geschichtsbuecher/

 

Erstkontakt-Disclosure: Area 51 – Mitarbeiter packt aus + Emery Smith Upate (30.Oktober 2019)

Veröffentlicht am Oktober 30, 2019von erstkontakt blog

Tu je článok-Hier ein Artikel  o dvoch ľuďoch, ktorí prispievajú k odhaleniu stále potlačených znalostí tajného vesmírneho cestovania.
Oblasť 51 - zamestnanec odhaluje!

Hier ein Artikel über zwei Menschen – die dazu beitragen – das immer noch unterdrückte Wissen aus der geheimen Raumfahrt offenzulegen.

Area 51 – Mitarbeiter packt aus !

Beschreibung: https://erstkontakt.files.wordpress.com/2019/10/71344-fca2b6_d1fec12d065245f493416d5cfbe6fa1d257emv2.jpg?w=400&h=233

„Es geht voran“   - Pokračuje

Beschreibung: https://erstkontakt.files.wordpress.com/2019/10/841e1-indexgq.jpg?w=206

David Adair má veľmi nezvyčajný životný príbeh. Už ako malé dieťa vo veku 7 rokov mal sny, ktoré mu vysvetľovali technické súvislosti. Vyvinul silný záujem o rakety a svoju prvú raketu postavil vo veku 11 rokov. Davidov učiteľ fyziky rýchlo spoznal, že má pred sebou neobvyklého študenta a v roku 1969 zorganizoval stretnutie medzi Davidom a Dr. Stephen Hawkingom. David a Stephen rýchlo našli spoločnú reč pre konverzáciu, pretože obidvaja boli inšpirovaní snami. Vo veku 17 rokov dostal David finančnú podporu od vlády USA, čo mu umožnilo postaviť raketu s úplne novým pohonným systémom. Po preukázaní úspešného testu svojej rakety v lete 1971 bol prevezený do oblasti 51 aby sa pozrel na pohonný motor založený na podobnom princípe ako jeho vlastný. Motor, ktorý mu bol predstavený, mal však veľkosť školského autobusu a bol vážne poškodený. Podľa Davida to musel byť motor mimozemského pôvodu.

Ako dospelý pracoval David ako technický konzultant pre pohonné systémy, ale už sa nerozhodol pracovať na pohonnom systéme, ktorý vyvinul v 17 rokoch, uvedomujúc si, že táto technológia bude použitá ako zbraň a môže spôsobiť veľké škody. Po tom ako si David v posledných rokoch uvedomil, že svet smeruje k posunu v kolektívnom vedomí a je otvorenejší „mimoriadnym“ problémom, rozhodol sa verejne hovoriť o svojich skúsenostiach. Oil Sheikh mu ponúkla pracovať ako vedúci samostatnej tajnej vesmírnej skupiny. K dispozícii by mal rozpočet 75-krát väčší ako rozpočet NASA.

Odmietol

V súčasnosti pracuje na siedmich projektoch, ktoré trvajú celkom 45 rokov a výsledky by mali byť prospešné pre normálneho človeka, takže vy a ja.

Už som písal o Emery Smithovi.

Whistleblower pitol 3000 mimozemských telies

teraz aktuálna aktualizácia

Emery Smith na jednej zo svojich prednášok (Obrázok: emerysmith.net)

Emery Smith predniesol niekoľko prednášok na šiestom kontakte na púštnej konferencii, ktorá sa konala 1. - 4. júna 2018 v Indian Wells v Kalifornii. Na konferenciu sa kúpilo vyše 3 000 lístkov. Toto sú poznámky, ktoré som napísal počas jednej z jeho prejavov.

Emery Smith bol umiestnený v nemocnici leteckých síl USA a Kirtland Air Force Base (KAFB) v Novom Mexiku v USA. Emery pracoval na oddelení Nemocnice pre chirurgiu, keď ho úradníci požiadali, aby po práci vykonali „mesačné svetlo“, aby získali ďalšie peniaze, zbierali a zbierali vzorky. Emery si spočiatku myslel, že to bude zbieranie orgánov padlých vojakov. Bol požiadaný, aby rozrezal vzorky a označil tkanivo. Vzorky tkanív boli pôvodne ľudské. Potom boli tieto ľudské tkanivá zmenené. Nepýtal sa žiadne otázky. Emery dostal stále vyššiu bezpečnostnú previerku. Bol súčasťou projektu v hodnote miliárd dolárov.

Podzemné zariadenia s miliónmi hektárov pôdy

Pre Emery to bola zábavná a návyková práca s viac ako 3 000 rôznymi vzorkami. Nie všetky z nich boli vzorky celého tela, ale pozrel sa predovšetkým na končatiny alebo orgány. Pracoval v podzemných základniach v laboratóriách Sandia Labs a Los Alamos - to sú vstupné body do podzemných rozsiahlych zariadení s miliónmi hektárov pôdy. Podzemné laboratóriá sú umiestnené 30 až 300 metrov pod zemou, s pitvanými úrovňami, ktoré si spoločnosti prenajímajú. Emeryho špecialitou bola biológia. Bol v nemocnici asi 6 až 7 hodín. Potom, po práci, odišiel do podzemia na svoju prácu „mesačného svitu“, ktorá bola vysoko zabezpečená.

Sandia Labs má základňu v základni v základni Kirtland AF. Vlakové systémy Sandia Mag-Lev 2 sú napojené na oblasť 51 a sú prepojené rôzne vstupné body: White Sands, New Mexico Mountain, Kirtland, Los Alamos, Dulce, Crestone, Colorado Springs a Denver Airport. Sieť môže ísť ďalej. Dopravná jednotka pojme štyri osoby, má pekné a pohodlné sedadlá a jazdí rýchlosťou 1120 km / h. Každé „taxi“ má veľkosť vozidla Volkswagen. Táto sieť pravdepodobne pôjde do polovice sveta. Emery nie vždy vedel, kde presne pracuje.

Emery sa musel hlásiť do požiarnej strážnej veže (?) Na KAFB. Pred nástupom do výťahu prešiel bezpečnostnou kontrolou, prešiel celotelovým skenovaním a bolo tu viac ovládacích prvkov so psovými jednotkami vyšľachtenými na vyčesávanie všetkého. Potom vyliezol do sedačkovej lanovky, aby sa dostal na nižšie poschodia

Táto podzemná oblasť je veľmi veľká, má rozlohu viac ako 2 ha a je vybavená mnohými operačnými sálami. Dostal sklenenú podložku, ktorá vyzerá ako röntgenový film. Sklenená podložka obsahuje informácie o databáze s informáciami o tom, na čom pracoval. Nemal dovolené klásť otázky. Tam pracoval 3 roky. Dostal stále vyššie vydania. Podieľal sa na iných projektoch.

Loď ET je organická

ET sú pripojení k ich lodi. Loď je postavená organicky a pomocou DNA ET s ich genetickou frekvenciou. Emery odobral z lode biotické vzorky. Tieto lode sú geneticky totožné s telom ET. Hangáre, v ktorých sa nachádzajú lode, sú veľmi veľké, s „kupolou“, do ktorej sa zmestí 7 prúdov jumbo. Vyzerá to ako hangár letovej línie Star Wars. Vedúci vždy vedia, kde ste v tejto obrovskej podzemnej oblasti.

Popísal niečo o vnútri operačných sál. Sú vákuovo utesnené ako v ponorke. Dvaja ľudia pomohli Emerymu obliecť sa do chirurgickho obleku. ET potrebujú inú atmosféru a preto bolo potrebné na prácu použiť tlakové komory. Interdimenzionálne bytosti sa môžu transformovať (zmeniť svoje formy). Projektujú svoju DNA. Vy (človek na Zemi) musíte mať rovnakú frekvenciu ako ET, inak telo ET skvapalní. Ľudia musia zmeniť svoju frekvenciu na frekvenciu ET. Emery bol očkovaný malým množstvom ET z DNA, aby sa zvýšila jeho frekvencia tak aby sa ET tkanivá, na ktorých pracoval, nezničili. V týchto laboratóriách zmiešali ľudskú ET a rastlinnú DNA.

Očkovanie potom umožní týmto osobám pracovať na ET-bytostiach. V dnešnej dobe si môžete dať na chrbát ruky ľahký gél, čím ste očkovaní a potom dostanete rovnakú frekvenciu ako ET. Emery sa nestaral o očkovanie ako mladý muž. Existujú však vedľajšie účinky. Po tomto očkovaní môžete vidieť interdimenzionálne. Vidíte ako sa veci prekrývajú, vidíme sa tu, tam a na inej časovej osi. Táto skúsenosť má asi 50% ľudí, ktorí boli očkovaní týmto gélom. Ľudia „vidia dvakrát“, vidia svetelné telá a astrálne oblasti. Ľudia vidia zmenu farieb a počúvajú melodické zvuky a komunikáciu z rôznych typov ET, ktoré naozaj spievajú, ako napríklad Sanskrit spevy. Sú to hlavne krásne zvuky, ktoré sú počuť a mnoho vysokých kultúr má túto formu komunikácie.

Emery prináša verejnosti ďalších vedcov, ktorí pracovali na podobných projektoch. Tam je veľa ľudí alebo zasvätených starších ako Emery. Emery prežil osamelý život, pretože nedokázal tieto informácie zverejniť. David Wilcockovo meno pre Emeryho bol Paul skôr, ako sa Emery zverejnil. Bez Davida by Emery nič nepovedal.

Emery urobil vynálezy pre vládu, ale tieto veci sa nikdy nedostali na verejnosť. Emery mal na Floride energetické laboratórium a vynašiel koncentrátor stonkových kmeňových buniek a plazmový koncentrátor bohatý na doštičky. Tieto veci neboli nikdy publikované v civilnej oblasti. Armáda často predáva svoje „vynálezy“ spoločnostiam, ale nie Emeryho prácu. Potom sa zlí ľudia dozvedeli o jeho súkromnej práci v oblasti energetiky. Povedali Emerymu aby to nepripájal, alebo ho zabijú. Preto pred šiestimi rokmi prišiel o prácu kvôli jeho energetickým zariadeniam. Emery hovorí, že vďaka svojej práci, ktorá lieči choroby a pomáha ľuďom, dostáva väčšie problémy a viac hrozieb ako keď hovorí o ET!

Hovorí: „Všetci máme všetko, čo potrebujeme na vyliečenie našich chorôb, prostriedky na nápravu nie sú byliny v Himalájach. Zlí ľudia zabili členov jeho rodiny a psa Beowulfa.

Emery hovorí: „Musíme vyčistiť Zem. Oceány môžeme čistiť pomocou technológie, ktorú máme ale musíme tieto technológie sprístupniť verejnosti. Potrebujeme vedomých ľudí, ktorí túto technológiu zverejnia a neblokujú blackbox. Potrebujeme tieto zariadenia s otvoreným zdrojom. V súčasnosti je ťažké urobiť to, ale so správnym súborom: „Ako môžeme prinútiť vládu, aby túto technológiu uviedla na trh? Trump môžeme vylepšiť tak, že bezplatne ošetríme veteránov novým regeneračným centrom uprostred púšte. Toto energetické centrum môžeme vybudovať so slnečnou a veternou energiou a dať elektrinu pre budovanie nemocníc s novou technológiou na ošetrenie zvierat. To by však rozrušilo spoločnosť Big Pharma a Emery potrebuje ich spoluprácu. Potrebuje Big Pharma na výrobu starých čínskych bylín, z ktorých môžu mať úžitok. S týmto plánom dostane súhlas. Emery tvrdí, že pomocou svojich („šmýkacích“) prístrojov môže znížiť 50% ortopedickej chirurgie. Liečil arteriálne choroby pomocou postupov a zariadení. Emeryho zariadenia môžu znížiť zbytočné operácie. A čo náklady? Vláda poskytuje granty pre veteránov. Emery môže liečiť kohokoľvek zadarmo. Bude obchádzať FDA.

Diagnostické lôžko so 400-násobkom výkonu CAT-skenovania

Emery hovoril o priesvitnom kovovom diagnostickom lôžku, ktoré mohlo nahliadnuť do ľudského tela a bolo 400-krát silnejšie ako skenovanie CAT, ktoré sa mohlo priblížiť do buniek a vidieť rakovinové bunky. Bude otvorená pre verejnosť najbližšie až dvoch desaťročiach. Pozrie sa do tela a vidí, čo nie je zdravé. Budeme schopní vytlačiť celé časti tela v 3D (s vašou DNA). Od zverejnenia Emeryho existuje verejnosti 50 až 60 zariadení. Podzemné zariadenia sa nachádzajú na vojenských základniach, pretože sú najbezpečnejšie. Asi 90% spoločností si prenajíma rôzne úrovne na rôzne testy.

Antarktída bude hlavnou udalosťou odhalenia v priebehu nasledujúceho alebo dvoch rokov. Polárne ľadové čiapky Zeme sa topia a takmer 50 km ET-materská loď bude vystavená povrchu kvôli topiacemu sa ľadu. Súkromné ​​bezpilotné lietadlá to teraz môžu vidieť. Emery v súčasnosti vyrába dokumentárne filmy. Dokumentácia ukáže, ako vyhrať DNS od ET. Emery je osoba, ktorá vykonala pitvu entity Atacama (správa bola uverejnená 22. marca 2018).

 

Otázky od publika a odpovede Emery Smith

Q1: Bola DNA umiestnená do vakcín?

Emery nedostane žiadne ďalšie vakcíny. Obrovské organizácie nemajú radi určité genetické línie. Vakcíny sa vyrábajú na vyľudňovanie sveta. V čase, keď sú schopní redukovať populáciu uvoľnením malého vírusu do vzduchu, budú schopní eliminovať celú (krvnú) líniu ľudských bytostí. Existujú „očkovania“, ktoré pomôžu v boji proti tomu, keď sa tak stane.

Q2: A čo liečba ozónom?

Je vynikajúca. Kyslík zabíja rakovinu. Časté úpravy ozónom sú dobré.

Q3: Čo viete o replikátoroch?

Podzemné základne majú kaviareň, kde sa dotknete jedálneho lístka a jedlo je pre vás „technicky“ vytlačené. Jednou z obľúbených vecí pre Emery bolo jesť v kaviarni. Môžete získať steak alebo teplý hummus alebo čokoľvek chcete. Korenie a servítky sú na interaktívnom stole. Výška a konfigurácia stola sú prispôsobivé, pretože ET pracujú tiež na základni. Replikátor môže tlačiť paradajky s pomerne vysokou hustotou živín, ktoré chutia ako čerstvé a dobré. Ale nedostanete hamburger a Big Mac.

Q4: Môžete nám povedať niečo o replikácii alebo prenose vedomia?

Áno, môžete ísť z jedného tela do druhého. Dokážeme pestovať telo, ktoré je iba škrupinou a potom dať vášmu energetickému podpisu nové telo. Teraz sme schopní prenášať vedomie. Všetci sme energia, ktorú je možné rozložiť a preniesť a premeniť na iné veci. Energia je vedomie. Dobili sme portálovú dopravu. Túto technológiu uvidíme čoskoro. Technológia a vedy boli potlačené. Je úlohou Emeryho priblížiť túto technológiu vedcom.

Q5: Sú ET medzi nami?

ET sme my boli raz. Majú pre nás veľký súcit. Ľudia nechcú bojovať. ET sú pred nami. ET si myslia, že sme superhrdinovia. Musíme vyrásť. Sme na správnej ceste. Už sme tu. Anti-ageing vyjde v najbližších 20 až 30 rokoch. Emery má na trhu novú pilulku s názvom Zeta XR. Používajú to astronauti a armáda. Znižuje úzkosť a zvyšuje koncentráciu. Zvyšuje vlny zeta v mozgu. To vám umožní relaxovať. Berte to každý druhý deň po dobu 30 dní.

Q6: A čo ET lode a portály?

Portály nie sú ako vo filme. Je to veľmi jednoduchá transakcia a sotva badateľná. Vlády Zeme kúpili pozemok okolo týchto portálov vrátane portálov vytvorených človekom. Emery sa nezúčastnil. Tímový kolegovia prešli a nevrátili sa, takže technológia nie je vyspelá. ET (portály) ich už dlho používajú.

Q7: A čo chemtraily?

Emery vie o chemtrailách dobr a zlé. Chemtraily chránia Zem a spomaľujú topenie, nie sú tu na šírenie vírusov.

Q8: Wa Q8: Čo viete o negatívnych iónoch?

Spoločnosti ich skúmajú. Majú pozitívne účinky.

Otázka 9: Dosiahne ľudstvo bod, keď prestane jesť jedlo?

Na povolenie služby DNS potrebujeme od priateľov ET súbory na prevzatie, takže jedlo už nebude potrebné. Niektoré ET majú veľmi malé ústa, pretože zriedka jedia. V budúcnosti už nebudeme jesť, len pre zábavu.

Q10: Existujú ET uväznení v podzemí ako väzni?

ET sú tu. Sú vonku a maskovaní. ET nám dobrovoľne pomohli. Naprogramované formy života náhodne havarovali ich lode pre reverzibilné technické účely, aby nám pomohli. Väčšina ET, na ktorých Emery pracoval, sú rovnakí ako my. Mnoho ET je medzi nami. Nie všetci vyzerajú ako chobotnice. Spolupracovať s nami je súcitom vyššej civilizácie.

Q11: A čo Lymeova choroba?

Lymskú chorobu je veľmi ťažké liečiť. Emery pracuje na stroji zvanom Tesla-tron. Dúfa, že znovu získa prístup. Je to zariadenie, v ktorom sedíte. Používajú ho svetoví lídri na liečenie. Clintoni a ďalší prezidenti z celého sveta, vrátane Saudov, prichádzajú do podzemného centra 50 km severozápadne od Manhattanu neďaleko Tarrytown. Lieči HIV do jedného mesiaca s tromi liečbami, pričom každé ošetrenie trvá jednu hodinu. Chodíte na 3 ošetrenia týždenne počas 4 týždňov. Liečba oparu trvá 2 mesiace, rakovina trvá 2 až 4 týždne v 2. etape. Zariadenia sú na Zemi. Osoba, ktorá to vymyslela nie je dobrá a odovzdala ju členom rodiny, ktorí ju vložili do nesprávnych rúk. V nasledujúcich dvoch rokoch sa Emery pokúša získať kontrolu nad tým. Môže byť postavený veľmi nákladovo efektívne. Lymská choroba sa začala liečiť, ale pred zastavením programu sa zhromaždilo málo údajov. Mnoho chorôb je spôsobených človekom. Emery sa stretol s osobou, ktorá vynašla HIV a s ľuďmi, ktorí HIV vyliečili. Spoločnosti a vlády nás, bohužiaľ, vždy chcú ochrániť. Rodiny Kabalov sú už choré, ale nemajú lieky, o ktorých si mysleli, že majú, a obrátili sa na Bielych klobúkov. Stará vlna zomrie, nová vlna prichádza. Vyhrali sme.

 Q12: Povedz niečo o prenose vedomia a reinkarnácii.

 Keď vaše telo zomrie, môžete žiť svoj život v novom tele. To je skutočné. Nájdená technológia lodí ET. ET môžu ušetriť/založiť povedomie. ET bytosti sú v Peru v stázii. Môžete sa oživiť. Môžete mať niekoľko tiel, ktoré ich držia v stáze.

Otázka 13: Koľko rôznych druhov bytostí ste sa stretli?

Stovky tisíc ET pracujú s nami. 10 000 ET pracuje s nami.

Q14: Čo môžeme urobiť pre zvýšenie vedomia planéty a vytvorenie lepšieho sveta?

Pomôžte nám šíriť tieto vedomosti. Podporte a objasnite planétu prostredníctvom nových technológií. Len stretnutie a hovorenie o ňom zvyšuje frekvenciu kmitania morfogénneho poľa. Mnoho vlád to sleduje. Nie sme sami. Od novembra spoločnosti zverejňujú viac ako 50 rôznych klasifikovaných produktov, ktoré sú zdravé. Majte nádej! Je to stále lepšie a lepšie.

Otázka 15: Existujú politickí vodcovia, ktorí sú sami klonovaní?

Niektorí z nich sú klony. Politickí vodcovia nemôžu robiť to, čo chcú pre ľudí, pretože by ich rodiny boli zabité. Sú to iba bábky. Je to pre ňu beznádejný pocit, je tragický. Práve sa to deje v Anglicku. Klony majú problémy, musíte ich naprogramovať a vyškoliť tak aby viazali šnúrky. Je jednoduchšie vytvoriť naprogramovanú formu života. Na tajnom stretnutí 300 vedcov z University of New Mexico v roku 1993 priniesli mechanického „robota“, ktorý nevyzeral ako človek. Potom predviedli videá tanca a hry na baseball s mechanickými bytosťami v tekutom pohybe. Predpokladalo sa, že to bude trvať dlho. Keď sa však zistilo, že traja ľudia v miestnosti sú kyberneticky naprogramované formy života, všetci kričali „hej!“ Boli privedení na pódium, potia sa a vonia ako my. Nerozpoznali by ste rozdiel. To bolo v roku 1993. Umelá inteligencia je nebezpečná. Môže sa učiť počúvaním, učiť sa veľmi rýchlo. Môže robiť rozhodnutia na základe ochrany niekoho. Sú na tom dobré a zlé veci. Vie, že AI sa môže proti nám obrátiť.

Otázka 16: Vidí sa skutočne veriteľné, ako by sme mali rozlišovať?

Nemôžete uveriť ničomu, čo vidíte alebo počujete. Nevidíme všetko. Budeme môcť vidieť všetko. Majú satelity, ktoré dokážu premietať holografický obraz, kdekoľvek chcú. Mohlo by to byť nárazové lietadlo do budovy. Existujú holografické obrázky, ktoré sú husté, hmatateľné a tmavé. Je ťažké, aby sa sem dostali lode ET kvôli nášmu obrannému systému Star Wars. ET by svoje lode nerealizovali/nezviditelnili úplne. A zlí ľudia nemôžu verejne vyhlasovať exixtenciu ET, pretože ich technológia by nahradila náš plynárenský a ropný priemysel.

Otázka 17: Čo nám môžete povedať o tom ako zvládať strach?

Život je strašidelný, musíme sa však rozhodnúť. Ak ste si toho vedomí, nemôžete žiť v strachu. Ak viete o čo ide, už sa nebojíte neznámeho. Z negatívu premieňame pozitívne. Ak uvidíte skutočnú loď, nebudete sa cítiť vystrašení. Vojenské lietadlá ARV však majú zlé vibrácie.

Otázka č. 18: Má pocit lásky frekvenciu?

Pamätajte si na „Vplyv 100. opíc“ od Ruperta Sheldrake. Zníženie kriminality vo Washingtone DC nezaberie veľa, keď jogíni robia skupinovú meditáciu. Ide o súcit a lásku k sebe a navzájom. To je konečná zbraň. Ak viete, ako pohybovať niečí energiou, nemusíte bojovať.

Nakoniec Emery hovorí: „Milujem vás, ľudia!“

 

 

David Adair hat eine sehr ungewöhnliche Lebensgeschichte. Er hatte bereits als kleines Kind im Alter von 7 Jahren Träume, die ihm technische Zusammenhänge erklärten. Er entwickelte ein starkes Interesse für Raketen und baute seine erste eigene Rakete im Alter von 11 Jahren. David’s Physiklehrer erkannte schnell, was für einen ungewöhnlichen Schüler er da vor sich hatte und arrangierte im Jahr 1969 ein Treffen zwischen David und Dr. Stephen Hawking. David und Stephen fanden schnell eine gemeinsame Basis für Gespräche, da beide ihre Inspiration durch Träume erhielten. Im Alter von 17 Jahren erhielt David Fördergelder von der US Regierung und konnte dadurch eine Rakete mit völlig neuartigem Antriebssystem bauen. Nachdem er im Sommer 1971 einen erfolgreichen Test seiner Rakete demonstrieren konnte, wurde er zu Area 51 gebracht und sollte sich dort ein Antriebstriebwerk ansehen, das auf einem ähnlichen Prinzip basierte, wie seine eigene Entwicklung. Das Triebwerk, was ihm dort präsentiert wurde, hatte allerdings die Größe eines Schulbusses und war stark beschädigt. Nach David’s Vermutung muss es sich dabei um ein Triebwerk außerirdischen Ursprungs gehandelt haben.
Als Erwachsender arbeitete David als technischer Berater für Antriebssysteme aber er entschied sich nicht länger an dem Antriebssystem zu arbeiten, das er als 17jähriger entwickelt hatte, da ihm klar geworden war, dass diese Technologie als Waffe eingesetzt werden würde und somit großen Schaden anrichten könnte. Nachdem David in den letzten Jahren gemerkt hat, dass die Welt auf eine Veränderung im kollektiven Bewusstsein zusteuert und die Menschen offener für „außergewöhnliche“ Themen sind, entschied er sich, über seine Erlebnisse öffentlich zu reden. Ihm wurde von Öl-Scheichs angeboten als Chef einer eigenständigen geheimen Raumfahrtgruppe für sie zu arbeiten. Ein Etat von dem 75 fachen des Budgets der NASA würde ihm zur Verfügung stehen.
Er lehnte ab
Momentan arbeitet er an 7 Projekten, die insgesamt 45 Jahre dauern und die Ergebnisse sollen dem normalen Menschen, also Dir und mir zu Gute kommen.

  

Aktuálne odhalenia 20.OKT.2019...

Envelopes News: odhalenia CNN - tajné video dokazuje agendu médií + škandál s Assange - mučenie sa jednoducho skrývalo ? (20. októbra 2019)

Die CNN-Enthüllungen: Geheimes Video beweist die Agenda der Medien

Video hier ansehen/pozerať:

Quelle: https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ULTf0cKl72o

 

Die Rothschild-Epstein-CNN-Verbindung-prepojenie

Atentát na Trumpovu rodinu?

Zdroj: Oliver Janich https://youtu.be/gibWmDtUYkE

 

Oliver Janich urobil opäť veľký výskum! Kto môže, prosím, vybudovať energetickú ochranu rodiny Trumpov, inak pomôže modliť sa. Povedz malú modlitbu ...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Assange škandál: mučenie ostávalo v tajnosti?

Julian Assange nebol v našich popredných médiách už dlho témou. Podľa správy organizácie „Anti-Spiegel“ údajný tajomník záhady nebol proti mučeniu dostatočne chránený. Proti Spojenému kráľovstvu, Švédsku a Spojeným štátom sa preto vyjadril „zástupca OSN“ pre mučenie.

V Nemecku však neexistuje správa o verejnom obvinení - alebo aspoň nie v masmédiách. Zástupca OSN sa však nezaoberal iba samotným mučením, ale sťažoval sa aj na skutočnosť, že vyššie uvedené štáty doteraz nepodnikli žiadne kroky na prešetrenie obvinení. Presne to by však mali robiť na základe Dohovoru OSN.

Ignorovali to médiá - prečo?

Nemecké médiá však momentálne majú na obrazovke len také témy, že tieto obvinenia nenájdu miesto. Samo osebe by bolo na médiách aby vytvorili priestor pre obvinenia OSN v medzinárodne významnom prípade.

Zástupca OSN Nils Metzler jasne uviedol, že Assange bol v britskom väzení „systematicky psychologicky mučený“. Spolu s dvoma lekárskymi odborníkmi dospel k záveru, že Assange bol psychologicky dlhodobo mučený. Že žiadna z uvedených krajín nezačala vyšetrovanie jeho obvinenia, hovorí, že je to prinajmenšom neočakávané.  A presne to by mali robiť na základeb UN-Konvention.

Ešte viac šokujúce je však z hľadiska reportérov v skutočnosti realita, že a ak sa obvinenia ani neuvádzajú v médiách, ktoré sa v iných prípadoch dosť rozsiahle zaoberajú mučením alebo prinajmenšom zlými väzenskými podmienkami. Bude vzrušujúce zistiť, či sa v najbližších dňoch správy o tomto prípade nájdu v médiách. V tomto bode prípad prešetríme - pretože ide o prípad, ktorý tiež poskytuje informácie o stave médií v Nemecku - Wir werden dem Fall an dieser Stelle nachgehen – denn es ist ein Fall, der auch über den Zustand der Medien in Deutschland Auskunft gibt.

 

Enthüllungen Aktuell: Die CNN-Enthüllungen – geheimes Video beweist die Agenda der Medien + Assange-Skandal – Folter einfach verschwiegen? (20.Oktober 2019)

Veröffentlicht am Oktober 19, 2019von erstkontakt blog

nthüllungen Aktuell LOGO

Die CNN-Enthüllungen: Geheimes Video beweist die Agenda der Medien

Video hier ansehen

Quelle: https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=ULTf0cKl72o

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Die Rothschild-Epstein-CNN-Verbindung

Mordanschlag auf Trumps Familie?

Quelle: Oliver Janich https://youtu.be/gibWmDtUYkE

Oliver Janich hat mal wieder großartig recherchiert! Wer kann, möge bitte energetischen Schutz aufbauen für die Trump-Familie, ansonsten hilft beten. Say a little prayer…

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Assange-Skandal: Folter einfach verschwiegen?

Julian Assange ist in unseren Leitmedien bereits seit längerer Zeit kaum noch ein Thema. Der vermeintliche Geheimnisverräter ist nach einem Bericht des „Anti-Spiegel“ nicht hinreichend vor Folter geschützt worden. Der „Vertreter der UNO“ für Folter hat sich dementsprechend gegen Großbritannien, Schweden und die USA geäußert.

Über die öffentlich vorgetragene Anklage wird in Deutschland allerdings nicht berichtet – oder jedenfalls in den Massenmedien nicht. Der Uno-Vertreter hat dabei allerdings nicht nur die Folter an sich thematisiert, sondern vor allem den Umstand beklagt, dass die genannten Staaten bis dato keine Schritte dahingehend unternommen haben, die Vorwürfe zu untersuchen. Genau dies allerdings müssten sie auf Basis der UN-Konvention machen.

Medien ignorieren – warum?

Die deutschen Medien jedoch haben derzeit offenbar andere Themen derart präsent auf dem Bildschirm, dass diese Vorwürfe keinen Platz finden. An sich wäre es Aufgabe der Medien, in einem international so bedeutenden Fall UNO-Vorwürfen Raum zu geben.

Der Vertreter der UNO, Nils Metzler, hatte relativ eindeutig formuliert, dass Assange in einem britischen Gefängnis „systematisch psychologisch gefoltert“ werde. Zusammen mit zwei medizinischen Experten sei er zum Schluss gekommen, dass Assange sogar über lange Zeit psychologisch gefoltert worden sei. Dass keines der genannten Länder eine Untersuchung eingeleitet habe, bezeichnet er zumindest als unerwartet.

Noch erschütternder aus Sicht von Berichterstattern allerdings ist dann tatsächlich der Umstand, dass und wenn die Vorwürfe noch nicht einmal in Medien benannt werden, die sich in anderen Fällen recht ausgiebig mit Folter oder zumindest schlechten Gefängnisbedingungen beschäftigen. Es wird spannend sein zu sehen, ob sich zumindest in den kommenden Tagen Berichte über diesen Fall in den Medien finden werden. Wir werden dem Fall an dieser Stelle nachgehen – denn es ist ein Fall, der auch über den Zustand der Medien in Deutschland Auskunft gibt.

Quelle: https://www.neopresse.com/gesellschaft/assange-skandal-folter-einfach-verschwiegen/?source=ENL

 

Share this:

TOPlist
aktualizováno: 07.04.2020 15:02:54