Nepokoje, vraždy, jadrový teror a chaos ako praskajúci západný politický systém 

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 12.04.2021

 

Najskôr by som chcel, aby všetci vedeli, že sme kolektívne v cieli, pretože naše elektronické systémy utrpeli počas písania tejto správy masívny útok. Aj napriek tomu sa aktivovali protiopatrenia a tu sú najnovšie informácie, ktoré by sa k vám nemali včas dostať.

Šnúra vrážd na vysokej úrovni, pokus o spustenie jadrových zbraní na Ukrajine, občianske nepokoje a ďalší chaos naznačujú, že súčasný západný politický systém imploduje. Hlavným problémom je skupina mesiášskych fanatikov, ktorí veria, že budú musieť splniť proroctvá o konci času napísané v starodávnych knihách.

Začnime s fanatikmi konca času, ktorí sa snažia začať Armagedon na Ukrajine. Keď sme minulý týždeň poslali správu z ruskej FSB o tom, že na Ukrajinu dorazil americký C-17 s jadrovými zbraňami, dostali sme nasledujúcu správu od NSA:

"Vďaka vašim tipom boli na juhovýchod Ukrajiny prinesené 3 jadrové zbrane, ktoré majú byť odpálené na diaľku ... asi za 2 týždne ... dúfajme, že ich Rusko vytiahne ............... a 4 zbrane smerujúce do juhozápadného Ruska budú odklonené od Ruska ..." A dúfame, že 4 jadrové zbrane budú v júni presmerované do DC, NYC, Moskvy a možno aj do Londýna v hlbinách Langley East a West v júni ... zostáva len dúfať. “

 Zachytené jadrové zbrane by mali byť podľa prebiehajúcej propagandistickej kampane zjavne zlikvidované na Ukrajine a odsmernené od Ruska. Napríklad informačno-dezinformačný web amerického námorníctva Sorcha Faal a Jane hlásia nasledovné: „Prezident Putin schvaľuje použitie balistických rakiet Iskander s jadrovými zbraňami, ktoré sú momentálne rozmiestnené v blízkosti ukrajinských hraníc.“

Potom tu máme správy o ruských „jadrových mínometoch“ atď.

https://defence-blog.com/news/army/russian-atomic-mortars-spotted-moving-toward-border-with-ukraine.html

Samozrejme, korporačné mainstreamové propagandistické médiá tiež bijú vojnovým bubnom.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/russia-ukraine-brink-war-signals-23867984

Máme tiež Izraelčanov a ich iránskych partnerov, ktorí pokračujú v divadle ad nauseum kabuki „Irán sa chystá dostať jadrové zbrane“. Posledným je údajný izraelský útok na iránske jadrové zariadenie, po ktorom nasledujú iránske sľuby o „pomste“. Ako to už býva, iba sa snažia dosiahnuť, aby „Gog“ (G7) bojoval s „Magog“ (Šanghajská asociácia pre spoluprácu) s cieľom zahájiť Armageddon.

Títo fanatici sa jednoducho nevzdajú. Gnostickí ilumináti preto vydali nasledujúce varovanie:

„Ak sa mesiášski fanatici pokúsia znovu s jadrovým terorom tak to povedie k zničeniu Jeruzalema.“

Dobre, poďme teraz k oznámeniu o smrti princa Philipa, zúčastnených vraždách a ich súvislosti s pokusmi o jadrový terorizmus. Princ Philip zomrel ...

Pamätajte si, jeho neslávnu citácia od roku 1988:

"V prípade, že budem znovuzrodený, chcel by som sa vrátiť ako smrtiaci vírus, aby som pomohol vyriešiť preľudnenie."

https://news.yahoo.com/prince-philip-quote-reincarning

Možno, že jeho kabal-milovníci vykonali tento celok podvodu ako druh hold/úcty k nemu. Čas oznámenia jeho smrti môže súvisieť aj s bojom medzi dvoma kabalskými frakciami, davos - "Great Reset" a Armageddon Group. Smrť socialistických globálnych spojencov Prince Charles, Sir Richard Sutton (vražda) a Český miliardár Petr Kellner (nehoda vrtuľníka), nie je náhoda podľa webovej stránky informácií o dezinformácii Sorcha Faal.

Naše Mosád-zdroje hovoria, že veľká resetová skupina plánuje ukončiť "pandémiu" toto leto a oznámiť smrť kráľovnej Elizabeth II na jeseň. Tým sa bude riadiť novým predsedom 300-členného výboru (Prince William? Charles? Harry?) A sprievodný "veľký reset".

Armageddon-skupina sa zrejme zúfalo snaží zabrániť tomu, pretože stále verí v tretiu svetovú vojnu a smrť 90% ľudstva je potrebná na vytvorenie ich "Mesiáša".

Tam je tiež veľa zmätku okolo prebiehajúceho podvodu. Je to vidieť vo forme čoraz viac rozpornejších informácií o COVID-19 a vakcín; Očkovaní ľudia Covid; vakcíny spôsobujú krvné zrazeniny, šialenstvo, smrť, atď. Je to skoro ako keby sme boli svedkami kampane na prebudenie zo spánku.

Najdôležitejší dôvod na falošnú pandémiu a súvisiacu kampaň vakcinácie je zahrnutá v nasledujúcom článku 2020: https://www.defensoon.com/technology/2020/03/militárny-funded-biosensor-could-ebein----anzfuftspandemi-

Je to injekčný senzor obsahujúci "špeciálne vyvinutú molekulu, ktorá vysiela fluorescenčný signál mimo tela" a "elektronický komponent pripojený k pokožke". Elektronická časť číta fluorescenčný signál a pošle ho do siete.

Pamätajte si, že tieto koncové fanatiky sa domnievajú, že každý potrebuje implantáciu charakteru zvieraťa, aby sa vytvoril "Mesiáš". Možno, že nový pápež Francis Avatar nedávno zverejnil tento hovor:

"Opätovne potvrdzujem svoju výzvu hlavám vlády, spoločnostiam a medzinárodným organizáciám, aby spolupracovali pri poskytovaní vakcín pre každého."

Spojuje ho s výzvou na mestský majetok, ktorý bol spojený so sociálnymi výsledkami ľudí. Ak to nie je znamenie zvieraťa, neviem, čo to je.

https://press.vatican.va/content/salastimpa/it/bollettino/pubblico/2021/04/08/0214/00473.html

Je tiež jasné, že západné fanatické vedenie  je v panike preto, že ich celá masové očkovania sa nekonajú v rozsahu potrebnom na depopuláciu. Existuje viac a viac náznakov, ako je teraz kampaň nastavená. Napríklad v Spojenom kráľovstve hovoria, že by dosiahli "prahovú hodnotu stádovej imunity proti Covid-19 12. apríla".

https://www.zerohedge.com/covid-19/massive-crowds-reported-wuhan-cemeteries-raising-questions-about-actual-death-toll

Prieskumy názoru tiež ukazujú, že kampaň pandémie zlyhá, pretože verejnosť si uvedomuje skutočnosť, že ľudia už nezomierajú tak ako pred "pandémiou".

https://news.gallup.com/poll/344183/americans-worry-catching-covid-drops-record-low.aspx?utm_source=Alerert&utm_medium=Email&utm_content=Morelink&utm_campaign=syndication

Existuje tiež viac a viac dôkazov, že pandemická kampaň bola spustená s masívnym elektromagnetickým 5G útokom, ktorý bol skutočne blízko veľa ľudí v okolí predtým, ako boli 5G siete degradované. V uplynulom týždni boli napríklad boli ohromení keď sa odhalili hrobky vo Wuhan, Číne, , čo potvrdilo, že stovky tisíc, ak nie milióny ľudí boli zabití, keď na konci roka 2019 vystrelili 10 000 5 g veží v meste.

https://www.zerohing.com/covid-19/Massive-crocds-reportované-wuhan-cemeteries-raising-questions-About-Actual-death-toll

Samotná hrôza, ako trestný čin vojna, ktorá má byť odhalená, transformuje khazarskú mafiu kabalov v nebezpečných potkanov v rohoch. To zahŕňa úradníkov čínskej komunistickej strany, ktorí sú za katastrofou Wuhan. Mnohí z nich, vrátane XI Jinping, už boli odstránení. Súčasný XI je bratom predchádzajúceho, povedali zdroje ázijskej tajnej spoločnosti. Rockefellerová skupina za falošnou americkou vládou Joe Biden-Avatar je obzvlášť vystrašená, pretože ich zločiny proti ľudskosti sú oveľa horšie ako len jeden útok na Wuhan. Úmyselne otrávili ľudí na svete viac ako jedno storočie a to karcinogénnymi chemikáliami.

Napríklad štítok varuje na tejto vanilkovej olejovej veľkoobchodnej fľaše, že obsah je karcinogénny, ktorý ničí plodnosť, spôsobuje zlyhanie orgánov a útočí na centrálny nervový systém.

 

A však rovnaký "vanilkový olej" sa nachádza v každom japonskom supermarkete bez varovania. Táto forma útoku sa opakovala v šampónoch, mydlách, potravinách, kozmetike atď. V celom obchodnom ekosystéme spoločností Fortune 500 kontrolovaných týmto satanským klanom.

Preto vakcíny používané touto konkrétnou skupinou, ako bývalý viceprezident Pfizer varuje, všetci zabíjajú všetko, čo berú.

https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-Deat-to-Our-eath-

Druhým dôvodom, prečo chce Armageddon podskupiny khazarskej mafie zabiť všetko je, že ich zločiny proti deťom sú tiež odhalené. Podľa top CIA Zdroj: "Ghislaine Maxwell nie je v metropolitnom zadržiavacom centre v Brooklyne, ako hovorí MSM. Bola odstránená pred mesiacmi z MDC. Všetky diskusie o jej vkladoch a súdnych vystúpeniach sú hra. Je pod ochranou vojenskej spravodajskej služby. Maxwell im podala všetky svoje dokumenty, fotografie, videá, knihy a súbory. MI má dostatok inteligencie na ponorenie vysoko postavených členov kabbalských-Satanistov. Čakajú na prelom. Zdá sa, že ohlásená smrť Prinz Philipa je s ním spojená. "

Čakali sme na americkú armádu, ale dúfajme, že to naozaj urobia teraz.

Rokkefellerová skupina sa tiež snaží získať ceny ropy. Ropné rafinérie a súvisiace zariadenia boli zničené minulý mesiac v Sýrii, Saudskej Arábii, Mexiku, Mozambiku, Indonézii, Texase atď. Vypnutie potrubia Keystone a vojnové vodičské vajcia na Ukrajine tiež ponárajú Rockefeller Game Book.

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti nám teraz hovoria, že skutočným dôvodom pre prevrat Mjanmarska, po ktorom nasledujú nedávnymi nepokojmi, je, že Rockefellers sa snažia sabotovať veľkú čínsku ropovodu, aby sa zabránilo prekážke ulice Malacco.

ROCD Fellers tiež dostali veľa peňazí z komunistickej Číny tým, že sľubovali kontrolu nad Japonskom, ASEAN, Austráliou a Novom Zélande, ako sme predtým oznámili. Z tohto dôvodu by USA mohli zaplatiť najväčší obchodný deficit v histórii tohto národa, vo februári 71,1 miliardy amerických dolárov.

Japonské pravicovo riadené zdroje v blízkosti cisára teraz poukázali na to, že Rockellers sú v súlade s ich sľubom, člen Imperial rodiny menom Fushimomiya Hiroakio odovzdá Japonsko komunistickej Číne. On je konzultantom Mobil Oil, keďže Rockefeller Family mu dodáva peniaze, hovorí zdroj.

Toto je skupina uvedená v poslednej správe o týždeň a vyžaduje "skutočnú svetovú náboženskú federáciu" a "svetové náboženstvo vatikán". Inými slovami, je to dobrá stávka, že súčasný pápež Francis Avatar spolu s Biden-Avatar, Ben-Johnson-Avatar, atď.

https://wrf.jp/index.html

To je osobne pre mňa, pretože títo ľudia zavraždili moju webmaster a pravdepodobne moja bývalá priateľka a naše dieťa. Sú tiež napojené na dalaj lama. Jej šéf-Hitman Tenzan Nakai vyšiel z úkrytu, pretože jeho bývalý šéf Hanabusa Goro zomrel pred niekoľkými týždňami a dúfa, že prevzala kontrolu nad kontrolou, hovorí to v zdrojoch. Títo ľudia musia byť lovia a zničené čo najskôr.

Mimochodom, minulý týždeň sme boli informovaní, že ide o presné súradnice pre sídlo Skupiny Octogon: 46.4555.6.60052

Ak zadáte tieto súradnice v aplikácii Google Earth, bod priamo vedie do centra Genfersee/jazero Genf. Odstránenie týchto ľudí je jediným spôsobom, ako zachrániť Západ pred tým aby sa stal čínskou kolóniou.

Zdá sa, že skupina JP Morgan khazarskej mafie prišla k rovnakému záveru. Posledný týždeň Jamie Diamond, generálny riaditeľ JP Morgan, urobil nasledujúce pozorovania:

"Amerika predtým má ťažké časy za sebou ... Tentokrát to môže byť odlišné. Takmer všetky inštitúcie - vlády, školy, médiá a spoločnosti - stratili v očiach verejnosti dôveryhodnosť. Američania vedia, že sa niečo strašne pokazilo a obviňujú vedenie tejto krajiny:

Potrebujeme komplexný viacročný národný Marshallov plán a musíme sa usilovať o zdravý rast. Správne rozpočtovanie a plánovanie - na viacročnom základe - by sa malo vykonávať na všetkých úrovniach verejnej správy. ““

https://reports.jpmorganchase.com/investor-relations/2020/ar-ceo-letters.htm#public-policy

Nová inštitúcia, to znamená budúca plánovacia organizácia, je spôsob, ako opraviť Západ a planétu ako celok. Mesiášski fanatici sa tomu snažia zabrániť a musia byť odstránení. Nie je iná možnosť.

Jedna posledná poznámka tento týždeň, vidíme čoraz viac správ o UFO v podnikových médiách. Tento článok o UFO v tvare pyramídy

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/astonishing-new-footage-captures-pyramid-23882803 upútal moju pozornosť, pretože Dalajláma, ktorý spojil vyššie uvedených ľudí, mi rád ukazoval fotografie takýchto UFO.

 

 

 

 

Khazarská mafia ovláda Biden-Psy-Ops zo Švajčiarska

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 05.04.2021

Groteskná psychologická vojna proti americkému ľudu známa ako „Bidenské predsedníctvo“ sa vedie z podzemnej základne vo Švajčiarsku, zhodujú sa na tom MI6, NSA, FSB, CIA a ďalšie zdroje. Základňa sa rozprestiera na hraniciach Lichtensteinu, Rakúska a Švajčiarska a podľa zdroja CIA umožňuje vstup z jednej z týchto troch krajín. Napriek väčšinou temnému príbehu o zániku pandémie a „zahraničných nepriateľov“ v korporátnych médiách je skutočnosť, že vládnuca trieda prinútená ustúpiť do Švajčiarska je v skutočnosti znakom toho, že prehráva vojnu o planétu.

Dozvedáme sa, že nie je uvoľnený iba Biely dom, ale aj Washington, Kongres, Senát, Najvyšší súd, Rada federálnych rezerv, ministerstvo financií atď. Teraz tiež počúvame z NSA, že vládne budovy sú tiež neobývané. Žiadame našich čitateľov, ktorí žijú v DC a v blízkosti vládnych budov, aby sa stali reportérmi občanov a potvrdili, či tak je. Zatiaľ čo živé prenosy z kamier naznačujú, že je to tak, v dnešnej dobe digitálnych trikov sú najspoľahlivejším zdrojom ľudské oči.

V každom prípade skupina, ktorá ovláda psydské opery v Bidenovi, je určite Rockefellerov klan a ich švajčiarski manipulátori, zhodujú sa zdroje. Minulý piatok MI6 poslal nasledujúcu správu:

„Dnes sme mali potvrdenie o účasti CIA na kontrarozvrate proti-puču, do ktorého bol nainštalovaný pán Trump. Zdá sa, že Hillary Rodham Clinton [Rockefeller] vedie šou v pozadí. „

NSA tvrdí, že súčasná Hillary je šiestou v prevádzke. Všetci si pamätáme, ako bola Hillary počas prezidentskej kampane v roku 2016 nacpaná do čiernej dodávky a televízia ABC News neskôr informovala o jej smrti. O pár hodín neskôr sa však zdala byť o 20 kíl ľahšia a oveľa mladšia. Obrázok nižšie tiež jasne ukazuje, že súčasná „Hillary“ je oveľa menšia ako pôvodná.

Bez ohľadu na to čo použijete, aká je Hillary avatar, dvojník alebo klon tela; Skupina známa ako Rockefellerovci jednoznačne vedie bidenskú hororovú šou.

Ich plány boli načrtnuté v článku z marca 2020 vo vlajkovom Rockefellerovom časopise Foreign Relations, ktorý údajne napísal Joe „Green Screen“ Biden.

https://archive.is/SGLAj

To ukazuje, že skupina, ktorá má teraz na starosti americké korporátne médiá a americké fiat money počítače, nás plánuje vrátiť späť v čase do 80-tich. rokov a studenej vojny s ľahko identifikovateľnými nepriateľmi. Zmierte sa s tým, s „kommi“ sa bojuje ľahšie ako s amorfnými „teroristami“, ktorí neustále menia svoje obchodné značky.

Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg označil túto novú studenú vojnu proti Číne a Rusku za „jedinečnú príležitosť“. Pri pokuse o využitie tejto príležitosti ako príležitosti pre Európu a Severnú Ameriku na „začatie novej kapitoly vo vzťahoch“ je zrejmé, že hovorí o obrovskom úplatku fiat peniazmi pre vojensko-priemyselný komplex.

https://www.strategic-culture.org/news/2021/03/28/stoltenberg-comes-clean-on-china-opportunity-for-nato/

Ruské zdroje FSB tvrdia, že na Ukrajine sa v súčasnosti začal veľmi vážny pokus o začatie tretej svetovej vojny. V pondelok 5. apríla japonského času nám poslali túto správu:

"Pred niekoľkými hodinami pricestovalo vojenské transportné lietadlo C-17 (95-0107) priamo z USA (s medzi-tankovaním v španielskej Seville) na určité letisko, do Ľvovského letiska s určitým vojenským nákladom."

FSB uviedla, že „vojenský náklad“ bol ...

... je Jadrové zariadenie určené na ďalší pokus začať tretiu svetovú vojnu.

FSB určuje: "Ukrajina nekontroluje vlastné vojská. Každá brigáda má nadTO dozorcov. Je hlboko bez ohľadu na to, ako bude Rusko konať. Vašou úlohou je presunúť Rusko do vojny. Ukrajina je nariadená ísť do ofenzívy a budete postupovať podľa tohto pokynu. "

Rusi uviedli, že operácia vykonáva spoločná pracovná skupina (VJTF) NATO, ktorá je teraz pod velením tureckého prezidenta Recep Edogan. Prezident Ukrajiny navštívi túto pracovnú skupinu za pár dní, FSB určuje.

https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_180627.htm

Netreba sa zmieniť o tom, že táto skupina, ktorá teraz podporuje novú studenú vojnu, bude tiež organizovať iné akvizičné udalosti alebo "krízy", kde sú obvyklí podozriví ako Severná Kórea, Irán, Čína atď.

Táto skupina tiež využila falošnú pandémiu a očkovaciu kampaň na inštaláciu fašistického pravidla v širokých častiach G7. Keďže sme už diskutovali o tom, uvádzame len, že falošná pandémia-kampaň je tak plná seba-demolácie, že čoraz viac ľudí sa zobudí. Armáda Whistleblnunu tiež poukazuje na to, že táto kampaň je masívna vojnová kriminalita.

Minulý týždeň, ruskí lekári distribuovali popisy niekoľkých obetí Covidu 19 a potvrdzuje to čo nám japonský lekár povedal minulý týždeň. To znamená, že skutočná príčina smrti bola "rozšírené elektromagnetické žiarenie".

Teraz súdne bitky začínajú pracovať proti tým podvodníkom. Minulý týždeň sa Belgický súd rozhodol, že všetky obmedzenia CovID 19 by mali byť zrušené do 30 dní, pretože nemajú právny základ.

https://www.brusselstimes.com/news/belgium-all-news/162742/belgium-must-lift-all-covid-19-measures-withing-30-days-brussels-court-rules-verlinden-human-Rechte-Liga-Minister-Dekret-Strafe-Zivil-Sicherheits-Gesetz-Pandemie-Gesetz-Coronavirus/

V Japonsku, Tokio's SlaveGovernor, Koike Yuriko, musel zastaviť, ako keby ľudia umierali na Covid, keď bola žalovaná vlastníkmi reštaurácií, ktorí poskytli dôkazy o tom, že ich opatrenia na pandémi nemali žiadny vedecký základ.

Pokiaľ ide o Japonsko, sme varovali, že nasledujúce prehľadávanie je z úkrytu s veľkým písmenom "C".

https://wrf.jp/yakuin.html

On sa nazýva Nakai Tenzan a pohŕda ním každý v Japonsku, dokonca sa muvyhýbajú gangsteri. Pokrytý sa po tom, čo mi povedal, že sa blížil, aby zabil moju webmaster s karcinogénnym jedom. Raz sa ma pokúsil donútiť piť pomarančovú šťavu s amfetamínmi, aby ma mohol filmovať vo „vysokej“ úrovni, a tým zničiť moju reputáciu s ázijskými tajnými spoločnosťami.

Tenzan predtým prerušil moje verejné prednášky, aby komunikoval publiku, že vražda 90% ľudstva bola/je nevyhnutná a nemôžeme urobiť nič, aby sme ho zastavili.

Skutočnosť, že teraz vychádza z úkrytu, je pravdepodobné, že Rockellers nemohli nájsť žiadneho iného vraha, ktorý dáva ponuky v Japonsku. Musí byť lovený čo najskôr a klásť mu dôležité otázky. Ak niekto môže poskytnúť uskutočniteľné informácie, aby sa zabránili masové-zabíjania Khazarskou Mafiou, potom je to on.

Teraz sa skrýva za bannerovým "svetovým náboženstvom Vatikánu" a "Shintom, Budhizmus, Unit islam a kresťanstvom".

https://wrf.jp/index.html

Avšak, nerobte chybu, je to chladnokrvný vrah. Nie, on nie je "studený" vrah, pretože určite má veľkú radosť mučiť a zabiť ľudí. On a jeho zamestnanci musia byť všetci vytiahnutí z dopravy skôr, než by sa mohli zúčastniť na inej hromadnej hypotekárnej udalosti.

Skutočnosť, že títo ľudia vychádzali z úkrytu a otvorene sa stretnú v Kjóto, je tiež silný signál pre nejaký druh masovej nehody. Bolo sľúbené, že hlavné mesto Japonska sa pohybuje z Fukushima do Kjóta, ale nikdy sa nestalo. Zdá sa, že sa očakáva, že to bude tentoraz. Je to dobrá stávka, že olympijské hry v Tokiu sú stanovené ako masívna obeť pre Satana. Skutočnosť, že cudzinci sú zakázaní, je ďalším znamením, že táto udalosť je určená ako trest pre Japonsko. Pamätajte, že je to údajne o chorobe, ktorá vedecky nie je preukázaná, že existuje v izolovanom a purifikovanom stave, aby získal opakované potvrdenie.

Nakai mi raz povedal, že prijal príkazy od "Alien", tj. od ľudí, ktorí sa skryli pod švajčiarskymi horami.

V tomto bode by som mal objasniť, že minulý týždeň, keď som spomenul, že Khazarská Mafia mi povedala, že by mali rozkazy od "Alien/mimozemšťanov", podľa citáže, pre objasnenie, že to je to, čo hovoria. Môj názor je, že máme dočinenia s ľuďmi, ktorí používajú "extraterrestrial" ako podvod.

Predstavte si však Dystopiu, s ktorou nás títo ľudia zaťažujú. Je to všetko nenávisť, strach, choroba, smrť a všetko negatívne. Zradili svojich kolegov, ľudské bytosti a prácu a zničiť život. Musíte byť eradikovaný ako Vermin bez váhania alebo pocitu viny.

Určite chcú ľudia niečo urobiť. Napríklad minulý týždeň, takmer súčasne, tri slobodomyseľné chaty vo Vancouveri, Kanada, boli zapálené.

https://www.youtube.com/watch?v=zjuijrl09RO&feature=youtu.be

Ďalšia osoba hakovala riadiacu operáciu Minef Rockefeller Facebook a zverejnila osobné údaje z 533 miliónov užívateľov, vrátane Marka Zuckerberg Rockefellera.

https://www.businessinsister.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-Users-Leakaed-online-2021-4

Anonymní ľudia sú tiež počutí, čo je dôvod, prečo boli Rockellers nútení vymazať 2,5 milióna „nepáči“ proti ich biderom-CG-videá s ich ovládacou operáciou Google Mind.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbriefs/youtube-deleted-2-5-Million-dislikes-from-biten-white-house-videos-data-Indicates_3759997.html

Všimli sme si tiež, že Izrael nemohol postaviť vládu, pretože jeho bývalý diktátor Benjamin Neanyahu zmizol, podľa Mossad zdrojov. Mosád zdroje hovoria, Netanjahu hovoril o svojich majstroch predtým, ako bol "miznutý". Pravdepodobne ukázal prstom do Švajčiarska.

Je dôležité pochopiť, že skutočný nepriateľ sa skrýva v podzemnom základnom komplexe vo Švajčiarsku. Forenzné stopy, ktoré tento autor prenasledoval  ako Rockefellerovcov, Rothschildovcov, P3 slobodomasárov atď, všetky viedli do Švajčiarska.

Naša rada Rusku, špeciálnym jednotkám USA, MI6 atď. Mi6 atď. bolo zastaviť boj proti zbraniam Octopus a namiesto toho ísť smerom nahor. Najpravdepodobnejším kandidátom na súčasný Pindar alebo vedúceho skupiny Pharaonic Octogon je Karl von Habsburg. Nájdite ho a vezmite ho do prieskumu/výsluchu. https://en.wikipedia.org/wiki/karl_von_habsburg

Ak Habsburg nie je Pindar, môže aspoň naznačiť, kto to je. Potom možno môžeme konečne ukončiť mesiánske, satanské ochorenia v srdci globálnej štruktúry.

Ak majú Gnostic Illumináti pravdu a skutočný problém je „zlý“ Ki, dole nájdete možný diagram ich mozgovej štruktúry.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/Internet_map_1024_-_transparent%2C_inverted.png

Možno, že naozaj musíme dočasne zatvoriť internet a vidieť, čo sa stane. To musí byť vykonané skôr, než je neskoro a KI získa schopnosť úplne uniesť ľudskú myseľ. Mohlo by to byť dosť oslobodzujúce.

 

 

 

 

Rockefeller-Biden podvod sa rozpadá pretože svet ho odmieta.

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 29.03.2021

Puč, ktorú uskutočnila rodina Rockefellerovcov a ich otroci v Rade pre zahraničné vzťahy v USA, sa rozpadá, pretože svet sa vyhýba tejto hanebnej rodine zločincov. Po odchode Donalda Trumpa panuje medzi mocenskou elitou čoraz väčšia zhoda v tom, že sa falošné predsedníctvo Joe Bidena mení na katastrofický film. Z tohto dôvodu sa na tretej alternatíve pracuje na najvyššej úrovni svetovej moci, tvrdí niekoľko zdrojov tajnej spoločnosti.

Od dnešného dňa sa Dragon Family, Slobodomurári P3, Maltézski rytieri, Britské spoločenstvo národov, Slobodomurári Lotus, Rusi a ďalšie skupiny dohodli, že pre planétu je potrebná budúca plánovacia organizácia zameraná na výkon za bilióny dolárov. Spoločnosť Thule bola tiež kontaktovaná s cieľom zistiť, či by boli pripravení dostať sa z úkrytu a sprístupniť svoje antigravitačné a ďalšie technológie celému ľudstvu.

Ako uvádza MI6, tieto „spätné kanály sú najdôležitejšou diplomatickou diskusiou na svete práve teraz, ak nie v histórii, ak dosiahneme to, čo si predstavujeme.“ Pretože tieto diskusie prebiehajú z bezpečnostných dôvodov analogickým spôsobom, bude trvať najmenej tri týždne, kým budú k dispozícii verejne viditeľné výsledky, a je to tiež uvedené v zdrojoch.

Medzitým sa falošné psy-ops bidenského predsedníctva naďalej zhoršovali. Teraz môžeme potvrdiť, že žiadny americký veliteľ armády sa nestretol s takzvaným ministrom obrany Llyodom Austinom, keď v polovici marca navštívil Japonsko. Môžeme tiež potvrdiť, že juhokórejská vláda sa pri návšteve tejto krajiny po Japonsku vyhla Austinovi aj falošnému ministrovi Anthonymu Blinkenovi.

Minulý týždeň mal prvú tlačovú konferenciu aj takzvaný prezident Biden. Neuskutočnilo sa to však v Bielom dome a neboli tam ani zahraniční reportéri. Absentovala tiež drvivá väčšina reportérov Bieleho domu z tamojšej Trumpovej administratívy. Inými slovami, išlo o úplne zinscenovaný incident, v ktorom reportéri propagandistických otrokov kládli softbalové otázky mentálne retardovanému Bidenovi, ktorý sotva vedel čítať svoj teleprompter.

Aj keď táto žalostná šaráda ešte viac očierňuje americký obraz, zúri hospodárska vojna útokmi proti Rockefellerovej mafii a jej stúpencom. Najviditeľnejším znakom toho je samozrejme Evergreen - vždy zelená loď, ktorá po navigácii po značke zablokovala Suezský prieplav.

Evergreen je kód tajnej služby pre Hillary Rockefellerovú Clintonovú, čo znamená, že táto blokáda bola jasnou správou pre Rockefellerovcov. Preto korporátne propagandistické médiá ako New York Times nazývajú loď „Ever Given“.

Ako už bolo všade inde známe, veľkú čínsku diaľnicu zablokoval aj nákladný automobil s logom Evergreen.

musí sa ukončiť

Správa je jasná, obchod čínskej komunistickej strany s Rockefellerovcami na financovanie ich falošného predsedníctva  Biden alebo musia byť zablokované obchodné cesty Číny.

Číňania považovali blokádu Suezského prieplavu za vojnový akt a podľa zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti zostrelili dva americké vojenské satelity. Krátke videoklipy nižšie ukazujú ich zničenie, tvrdia zdroje.

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_616b35e912434434ae6e1350cfa7d746/720p/mp4/file.mp4

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_fec7871c89a843e1baf413d4f84fdfa8/480p/mp4/file.mp4

Blokáda Suezského prieplavu a vypustenie satelitov boli iba najviditeľnejšími znakmi prebiehajúcej hybridnej svetovej vojny. Napríklad automobilový priemysel, zostávajúca pevnosť priemyselnej sily spoločnosti Rockefeller, je pomaly uškrtený nedostatkom polovodičov.

Spoločnosť NXP Semiconductors a Infineon Technologies, poprední svetoví dodávatelia automobilových čipov, vo februári zastavili výrobu kvôli neprirodzeným búrkam v Texase. Japonský výrobca čipov Renesas Electronics, druhý najväčší dodávateľ automobilových čipov, tvrdí, že jeho továreň bola minulý týždeň zničená požiarom. Svetový automobilový priemysel sa teda zastavuje.

https://asia.nikkei.com/Business/Tech/Semiconductors/Chip-starved-automakers-shudder-at-Renesas-plant-s-1-month-halt

Vidíme tiež útoky na rafinérie ropy a zemného plynu po celom svete. Opäť ide o kľúčové bašty Rockefeller-moci. Najmä po škodlivých útokoch na ropné závody Rockefeller v Saudskej Arábii, teraz nasledujú útoky na závody v Mozambiku až po Indonéziu. https://www.nzherald.co.nz/world/homes-evaculated-after-massive-explosion-fireball-blliteres-Indonesian-oil-refinery/si6qcmsln6Y5kqsuohryfmi3ve/

https://stupniknews.com/ASIA/202103281082475776-Massive-Explosion-hits-balongan-oil-refinery-in-indonézia

https://www.reuters.com/article/us-mozambique-insurgency/dozen-killed-in-shiezed-mozambique-gas-town-iduskbn2bk0jf?il=0&utm_source=reddit.com

Tam je tiež nový príliv útokov a poprav. Tom Henghan, ktorý vydal obrázok naci-CIA Agenta Mike Cottrella, hlásil minulý týždeň, že Cottrell bol zabitý. Táto správa bola teraz úplne odstránená z internetu.

 

Uviedol tiež, že advokát Cottrella, Al Hodges pracoval s agentúrou Biele klobúky "Internou komunikáciou medzi Cottrellom, Dan Wilcoxom z Donmara Dreve Trust, THE Americkým ministrom financií Henry 'Hank' Paulsonom a detskou trasou nemecko-Nacistickým Jr. George W. BushFRAUDScherff." Toto tiež bolo teraz odstránené z internetu.

Minulý víkend sme sa tiež dozvedeli o smrti veľmajstra gnostických iluminátov ...

Sasha Zarik, alias Alexander Romanov. Podľa jeho manželky Zarika vlani v auguste zabil ho vlak na stanici Hanakoganei v Tokiu. Dozvedeli sme sa to iba minulý týždeň, pretože skupina gangstrov, ktorá sa ukrývala na druhom poschodí policajnej stanice Koganei v Tokiu, informácie zámerne zadržala. Zarik bol austrálsky spravodajský agent, ktorý sa infiltroval do východoázijských prevádzačských aktivít pašovania drog frakcie CIA. Svoje krytie zahájil v júni 2010, keď išiel na austrálske veľvyslanectvo v Tokiu varovať, že do Japonska bolo prepašované jadrové zariadenie na použitie jadrového teroristického útoku.

Nasledujúci deň podľa kolegov ASIS - Zarika musel austrálsky premiér Kevin Rudd odstúpiť z rady Federálnych rezerv potom, čo Rudd postúpil toto varovanie americkej tajnej službe. Tsarik tiež dostal príkaz navštíviť tohto spisovateľa a oznámiť, že má 70 kilogramov kontrabandu a že ho musím zoznámiť s japonským yakuzským podsvetím, inak by ma zabili. Povedal, že ak urobím indukciu, dostanem príjem asi 10 000 dolárov mesačne. Namiesto toho som predstavil Zariksa japonskému agentovi rozviedky Takamasuovi Kawasemu, ktorý varoval, že ide o pascu. xxxxxx

Ukázalo sa, že kontraband bol posiaty chemikáliami poškodzujúcimi myseľ a že Zarik po niekoľkých mesiacoch konzumácie prešiel úplnou mentálnou degeneráciou. Zarika požiadali kriminálnici z Koganei, aby povedal, že som strojcom dohody. Odmietol a jeho bývalí kolegovia z tajnej agentúry sa mu začali vyhýbať. V tom čase sa britský premiér Tony Blair začal chváliť, že som sa chystal ísť do väzenia pre obvinenia z drogami.

Pretože pískal o plánovanom jadrovom terorizme a odmietol spáchať krivú prísahu; odobrali Zarikovi pasy a všetky doklady totožnosti, ktoré vlastnil, a zostal tak bez štátnej príslušnosti a v konkurze. Môžete si byť istí, že celé koganeiské policajné oddelenie bude označené a prenasledované a budú zabití/popravení ako vojnoví zločinci, pokiaľ neodovzdajú ľudí, ktorí zavraždili Zarika, vrátane našich zdrojov, Hirofumi Nakasone, syn Yasuhiro Nakasone (ktorý zomrel počas výsluchu) na Guantáname). V širšom kontexte sme boli so Zarikom svedkami nacistického puču proti západnej moci, ktorý vykonali nemeckí agenti DVD. Medzi nich patrili George Bush starší a mladší, pápež Ratzinger, Tony Blair, generál jezuitov Peter Hans Kolvenbach, barón Fritz Thysen, bývalý japonský premiér Yasuhiro Nakasone, izraelský predseda vlády Benjamin Netanjahu, Henry (Heinz) Kissinger, francúzsky prezident Nicolas Sarkozy a habsburská kráľovská rodina sa schovávajú za svetovým fórom v Davose.

Zarik sa pripojí k Neilovi Keenanovi, Jane Burgermeisterovej, Christopherovi Storyovi a mnohým ďalším z radov mučeníkov, ktorí zakročia proti týmto genocídnym násilníkom. Mnoho zlých osôb, vrátane väčšiny z nich, však bolo buď zabitých, uväznených alebo vyradených z funkcie. Ktokoľvek ešte nažive nebude trvať/žiť dlho. Genocída nie je trestným činom, z ktorého sa dá ľahko dostať. Apropo genocída; Zdroj Mossadu nás informuje o manželovi takzvanej viceprezidentky Kamale Harrisovej, Doug Emhofovi, ktorý je členom čabadského kultu smrti, povedal: „zabiť 90% ľudstva a zotročiť zvyšok“. Tento kult smrti, ktorý nás nedokázal zabiť biologickými zbraňami, sa nás teraz snaží zabiť vakcínami, ako dnes hovorí nespočetné množstvo informátorov. Nasledujúci odkaz a krátky úryvok od bývalého viceprezidenta a vedúceho pracovníka spoločnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon má jasnú správu: https://www.godlikeproductions.com/forum1/message4747291/pg1?c1=1&c2=1&disclaimer=Pokračovať

 „Som si vedomý globálnych zločinov proti ľudskosti, ktoré sú páchané na veľkej časti svetovej populácie ... Absolútne nepochybujem o tom, že sme v prítomnosti zla (nie rozhodnutia, ktoré som kedy urobil počas 40-ročnej výskumnej kariéry) a nebezpečných produktov ... Ak by niekto chcel v najbližších rokoch poškodiť alebo zabiť významnú časť svetovej populácie, tak to umožnia súčasné systémy. Verím, že je celkom možné, že sa to použije na masívne vyľudňovanie. ““  https://brandnewtube.com/watch/covid-19-vaccines-are-weapons-of-mass-destruction-and-could-wipe-out-the-human-race_GcjtJu9dY1RcSNh

 https://www.bitchute.com/video/t7vtsVHvBbLI/

Forenznou cestou k hlave tejto chobotnice alebo skupiny Octogon zostáva Švajčiarsko. Pamätajte, že keď som navštívil slobodomurárov P2 (teraz P3) v Taliansku, povedali mi, že prepustia pápeža Maledikta a predsedu vlády Berlusconiho z Talianska, a to aj urobili. Jeden člen tejto skupiny, Lev Zagami, hovorí, že pápež František (alebo pravdepodobnejšie jeho dvojník) „čoskoro rezignuje“. https://leozagami.com/

Zagami a jeho kolegovia tiež uviedli, že prijali rozkazy od „mimozemšťanov vo Švajčiarsku“. Spoločnosť Bieleho draka ponúkla vyslanie zástupcu na stretnutie s týmito „mimozemšťanmi“ vo Švajčiarsku a na rokovanie o zmene spôsobu fungovania tejto planéty. Podrobné návrhy boli do BIS zasielané prostredníctvom rôznych tajných služieb. Ako bolo uvedené vyššie, bola tiež kontaktovaná spoločnosť Thule, ktorá podľa interných zdrojov pôsobí z podzemných základní vo Švajčiarsku a Grónsku. Rodina Dragon ponúkla WDS aj použitie jedného z nespočetného množstva dlhopisov (dlhopisov s vysokou úrokovou sadzbou atď.), ktoré títo švajčiarski „mimozemšťania“ v priebehu rokov dostali výmenou za zlato. Ovládali nespočetné bilióny dolárov, tieto zmenky by boli viac než dostatočné na financovanie masívnych projektov, ktoré by z tejto planéty urobili útočisko pre všetky živé bytosti. Tvorca kvantového finančného systému, ktorý sa chystá od Rothschildovcov (ktorí mu ho ukradli) vziať späť svoje práva na systém tiež ponúkol pomoc a oslovil BIS. Švajčiari musia týchto „mimozemšťanov“ vydať norimberskému tribunálu. Pamätajte, že títo ľudia sa snažia aktívne vyvraždiť väčšinu ľudstva.

 

 

 

 

Kriminálny syndikát BIS sa drží pri moci vraždami a úplatkami

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 21.03.2021

Príčina pretrvávajúcej dystopie na Západe sa datuje od Banky pre medzinárodné hriechy v Bazileji vo Švajčiarsku. Podľa NSA a Ázijskej tajnej spoločnosti táto nacistická khazarská mafiánska inštitúcia zavraždila európskych Royals a iných a zároveň sa pokúsila podplatiť ázijské dračie rodiny za spoluprácu. Ide o zločincov, ktorí stoja za falošným prezidentským úradom Joe Bidena a pravdepodobnou vraždou kráľovnej Alžbety II., Tvrdia zdroje.

Podľa zdrojov sa ako kľúčová postava týchto zločinov ukázal najmä vysoký nacistický agent menom Michael Cottrell. Teraz, keď bola rodina Bushovcov a väčšina ďalších vysoko postavených nacistov zabitá, hovorí sa, že Cottrell zavraždil na jeho ceste k tomu, aby sa stal vysoko postaveným nacistom. Teraz je tiež pravdepodobne najstarším aktívnym činiteľom ópia a spoločnosti drog a lebiek.

Samotný Cottrell vyšiel z úkrytu 19. marca a pokúsil sa verejne získať kontrolu nad západným finančným systémom. Preskočiť na 14:00 pre jeho komentáre k rozhovoru.

https://www.youtube.com/watch?v=H-qpe5pe6l0

Aby sme pochopili, prečo je dôležité tohto muža zatknúť a priviesť ho k podrobným otázkam, alebo ak to nie je možné, okamžite ho zabiť, aby sa skončila finančná kríza; sú potrebné určité základné informácie.

Tento spisovateľ má osobnú históriu s Cottrellom a jeho nacistami, keďže sa ma v priebehu rokov pokúšali v rôznych obdobiach drogovať, obviňovať a otráviť. Dôvod, prečo som sa zapojil, bol pokus presvedčiť Japoncov, aby využili 7 biliónov dolárov, ktoré zarobili od druhej svetovej vojny, na financovanie veľkej kampane zameranej na ukončenie chudoby a boj proti zhoršovaniu životného prostredia. Tieto peniaze zarobili exportom automobilov, televízorov atď. do zvyšku sveta, takže som predpokladal, že majú právo zvoliť si, ako ich minúť.

Čo som si neuvedomil, je to, že od ópiových vojen Aziati posielali veci do zvyšku sveta a neboli za to platení.

Namiesto toho boli ich dynastie zvrhnuté a ich zlato bolo systematicky drancované a posielané do Švajčiarska vrahmi a drogovými dílermi spoločnosti Western Skull and Bones. Lebka a kosti sa zasa podriaďujú satanistom vo Vatikáne. Takže som sa náhodou zaplietol do vojny, ktorá tajne zúrila stovky rokov.

Aby som sa dostal späť ku Cottrellovi, jeho kolega, vatikánsky satanský agent Michael Greenberg, ma ohováral tým, že som šéfom ázijskej tajnej spoločnosti. Povedal, že som násilník a narkoman. Išlo o to, aby ma odcudzili od ázijských starších, ktorí majú hlboko zakorenené znechutenie pre užívateľov drog kvôli ázijským skúsenostiam s ópiom.

Veľkým príbehom je to, že BIS a Rada federálnych rezerv boli založené ázijským zlatom. Ázijcom bola sľúbená konečná kontrola nad svetom výmenou za toto zlato.

Keď Ázijci žalovali majiteľov BIS a FRB na Svetovom súdnom dvore buď za vrátenie ich zlata, alebo za kontrolu nad západnou menou krytou týmto zlatom, vyhrali. Západní oligarchovia mali zlato odovzdať 12. septembra 2001. Namiesto toho, ako už všetci vieme, s 11. septembrom. ukázali prst a pokúsil sa zabiť biologickými zbraňami ako SARS. USA sa medzitým stali fašistickým štátom ukradnutými voľbami a Patriot-Actom.

S cieľom vrátiť sa ku Cottrellovi a jeho nacistickým spolubojovníkom pod vedením ich vodcu Georgea Busha staršieho začali okrem svojej „vojny proti teroru“ aj kampaň, ktorá mala systematicky odstraňovať kontrolu nad západným finančným systémom od európskych kráľovských spoločností.

Výsledkom bolo, že Christopher Story verejne obvinil Georga Busha staršieho z krádeže 7 biliónov dolárov od kráľovnej Alžbety. Buschovci poslali Cottrella za Storym, aby ďalej infiltroval do ich vnútorného kruhu. Netrvalo však dlho a Christopher Story obvinil Cottrella z toho, že ho otrávil karcinogénom. Sám Cottrell hovorí, že Christopher Story zomrel 14. júla 2010 na „veľmi rýchlo postupujúcu rakovinu“, ale že „nešlo o žiadne násilie“.

Tento spisovateľ a dvaja moji spolupracovníci boli tiež otrávení karcinogénom. Kolegovia v spoločnosti Story mi však povedali, že keby som okamžite užil 5 000 IU vitamínu D denne a 1 gram vitamínu C za hodinu, mohol by som prežiť rakovinu, čo som aj urobil. Bohužiaľ sa u mojich asistentov vyvinula tak lymfatická rakovina a len jeden prežil po niekoľkých operáciách a rokoch drahejliečby.

V každom prípade Cottrell teraz nárokuje vlastníctvo britských kráľovských finančných nástrojov, ktoré stáli pod kontrolou príbehu.

Cottrell tiež tvrdí, že majetok 500 biliónov amerických dolárov je na DELMARE DRIVE TRUSTER. To je veľmi zaujímavé, pretože V.K. Durham opakovane tvrdil, že Delmara Dreve Trust, Bush Sr. & Crew vystrčili toho muža z jeho nehnuteľnosti, zavesil ho na háčiky z mäsa a mučili ho, aby získal prístup k Trustu.

Akákoľvek zmienka o tom bola starostlivo odstránená z internetu, čo znamená, že Cottrell a jeho kolegovia s tými ľuďmi, ktorí vykonávajú Google cenzúru a riadia falošné predsedníctvo BIDEN sú teraz v spore.

Cottrell sa rozhodol hodiť svojho bývalého bossa George Bush Sr. a jeho posádku pod autobus, pretože boli všetci popravení kvôli vlastizrade a sa nechce k nim pripojiť na šibenicu.

Naozaj chceme, aby ten vrah a ohovárač riadil západný finančný systém? Cottrell musí byť zatknutý a vypočúvaný. Vie, kde je pochovaných mnoho tiel.

Hľadanie Cottrell je tiež dôležité ako hovorí Texaská Polícia, pripravili všetky pušky M4 v oblasti vojenskej kvality a obrovské množstvo munície ako prípravu na ...

očakávaný obrovský útok drogového kartelu Sinaloa a jeho členov gangu toto leto pod "Bidenom" sa otvorí americká hranica s Mexikom. Ako zdroj z Pentagonu detekuje, Sinaloa Cartel je front CIA, ktorá predtým kontroloval George Bush Sr.

Keďže Cottrell vyžaduje vedenie CIA-Nacistov, je to hlavný dôvod, prečo sú mexické drogové kapely pozvané do USA. Polícia-Rodnota z Peoria, Arizona, nás informovala, že len jeho oddelenie dostalo 50 miliónov strelových strelcov na prípravu, pretože očakávajú násilie a nepokoje. Hľadanie Cottrella bude kľúčom k identifikácii a neutralizácii vodcov tejto anti-americkej vojny.

Na inej, ale príbuznej strane, s vysokou hodnotou sa nás spýtali MI6-zdroje minulý týždeň, aby sme postúpili nasledujúcu správu Mossad: "Povedzte 0000 – pochopíte keď Googlujete ten kód a zobrazte obrázky."

Vlastne sa Mosád vrátil a povedal, že to nerozumeli. Tu je vyhlásenie: Anjelské číslo 0000 znamená nový štart, ktorý posilní život. Vzťahuje sa tiež na dokončenie vlastných zlých zvykov, problémov a depresívnej fázy života.

Tam bol tiež podobný náznak, že britská pobočka z francúzskych a švajčiarskych pobočiek rodiny Rothschild. Stalo sa to v krycom príbehu na Wall Street Journal, údajne to napísal Tom Hanks, ktorého skutočné meno je podľa Mossad, Michael Rothschild. Zdá sa, že podstata tejto správy je: "Nikdy nehrajte Solitaire znova."

https://www.wsj.com/articles/tom-hanks-on-the-Pandemic-year-Never-play-solitaire-again-11616075968

Načasovanie je tiež zaujímavé z dôvodu spravodajských správ z minulého roka, ktoré boli teraz odstránené z internetu a oznámila, že Tom Hanks "na Covid-19" zomrel.

<

Aby sme to lepšie pochopili, pozrite sa na titulky iránskej tlačovej agentúry Tasnitem z náhodného dňa v uplynulom týždni:

Iránsky najvyšší generál: vyvinuli sme kapacitu na zničenie Zionist-režimu

Irán zavádza novú vakcínu Covid-19

Viac ako 8 300 nových prípadov koronavírusu v Iráne

Tieto strachspôsobujúce titulky vyjasňujú, že Irán berie príkazy od tých istých ľudí ako Izraelčania. Príbehy plné vecí, ako "Rusi / Severní kórejčania / Číňania, atď. prichádzajú aby  nás vzali" alebo "PEST nás zabíja!" sú typické pre to, ako sa súčasná vládnuca trieda pokúša ovládať strachom. Antidotum je láska, a to je posolstvo, ktoré konečne, zdá sa, že dostala britská pobočka Rothschildovcov.

Mimochodom, zdá sa, žekomunistickí číňania sú súčasťou tej istej kontrolnej štruktúry, vyplýva z oficiálnej spravodajskej agentúry Xinhua z tejto citácie:

"Čínska delegácia objasnila americkej strane, že Čína nemá v úmysle spochybniť alebo nahradiť stav a vplyv USA".
http://www.xinhuanet.com/english/2021-03/20/c_139824274.htm

Keďže vláda USA už neexistuje, je jasné, že sa to týka prevádzkovateľov vo Švajčiarsku. Ak sa pozriete na priľahlý obraz, môžete tiež vidieť, že obe delegácie nedávnych falošných amerických rozhovorov na Aljaške nosili Slave Masks/otrocké masky ako symbol slepej poslušnosti.

Aspoň čínski delegáti na tomto stretnutí urobili nejaké dobré body. Napríklad minister zahraničia ČKS, Yang Jiechi, povedal o nás delegátov:

"Neveríme vo vniknutie násilím, ponoriť iné režimy alebo masacrovať ľudí z iných krajín. Krajiny by sa mali spojiť s cieľom prispieť k budúcnosti ľudstva. "

Ak hovoríme o budúcnosti ľudstva, musíme začať kopírovať francúzov, ktorá vystrelila fr-časť internetu do vzduchu a obávať sa nečestnej Ki.

Existuje viac a viac náznakov, že je to skutočná hrozba. Napríklad ruský prezident Vladimir Putin posledný týždeň vyzval občana USA Joe Bidena,  na osobné stretnutie. Avšak, každá zmienka o tom bolo odstránené z internetu a všetko, čo vidíme teraz - dokonca aj v oficiálnej ruskej tlačovej agentúre Tass - sú návrhy na konferenčný hovor. Všetci tzv. vedúci svetového trhu sú nahradení počítačovou grafikou pred našimi očami, ktorí sa stretávajú len online.

Ako príklad obmedzenia poškodenia reagoval Mick West z Medibunk na Green-Screen-Video Residenta/občana Joe a ukázal hrdo mágiu kľúčovej scény s mikrofónom.

Bohužiaľ, slúži len na pripomenutie všetkým, ktorí sa zameriavajú na osvetlenie, že sú to dead propagačné dary, aj keď sa najlepšie snaží tvrdiť, že všetko je ako by to malo byť. Aj keď sa pozriete na bočný pohľad, veci nepridávajú. Popruh masky Soundman a Joeho ruky sú ostré, ale mikrofón je mimo zaostrenia. Okrem toho predný uhol zobrazuje biely mikrofón vo výške alebo nad tmavým mikrofónom. V bočnom pohľade však chýba biely mikrofón, a pretože Debucer Mick vynaložil snahu, aby sme spolu scénu spojili, môžeme vidieť, že Biely dom by mal hľadať nových zamestnancov FX, ktorí vedia niečo o kontinuite.

Zahraničným Foreign Correspondents Club of Japan - korešpondentom Japonska, ktorý je bližšie k jeho vlasti, bol príliš zbabelý, aby prijal diskusiu faktov o preukázateľne falošnej pandémii. Namiesto toho sa snažil udržať virtuálne valné zhromaždenie. Zaujímavé je, že všetky moje e-maily, ktoré ma informovali o tomto stretnutí, boli odstránené z môjho počítača a ja som o tom mohol počuť len v rozprávaní s kolegom na pevnej linke.

Náznaky prebudenia ľudí; Demonštranti v Londýne, Nemecku, Francúzsku, Švédsku, Holandsku, Austrálii, Belgicku, Japonsku, Viedni, Kanade, USA a v ďalších krajinách sa zúčastnili na Global Rally pre slobodu.

https://www.bitchute.com/video/2tix522hser4/

Odporúčame, aby ste nielen odhodili svoju masku a vyhli sa vakcínam, ktoré menia DNA, ale tiež obmedzujte čas, ktorý strávite pred obrazovkou.

Nakoniec sme tento týždeň hovorili s ruskými zdrojmi FSB, ako aj so zdrojmi v americkom tajnom vesmírnom programe. Obaja hovoria, že tajná vesmírna sila by mohla byť k dispozícii verejnosti. Dúfame, že pôjdeme do leteckej základne, Base Thule v Grónsku, aby ste videli tajnú vesmírnu silu s vlastnými očami. Zostaňte naladení.

 

Útok na vedenie khazarskej mafie sa zintenzívňuje

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 15.03.2021

Lov je teraz zameraný na vodcov khazarských mafiánov, ako sú členovia rodiny Habsburgovcov a ich stúpenci ako Klaus Schwab zo svetových hospodárskych fašistov, Mosad a ďalšie zdroje.

Súhlasia tiež s tým, bol Benjamin Netanjahu popravený po trestnom vyšetrovaní za vojnové zločiny vrátane hromadného vraždenia japonskou jadrovou elektrárňou Fukušima 11. marca 2011.

Aby sme pochopili, aký historický je tento vývoj, musíme sa vrátiť do doby, keď Mojžiš prijal „Desatoro Božích prikázaní“. Problémom sú prvé štyri z týchto „prikázaní“.

Sú to: Ja som Pán, tvoj Boh; Neberte si predo mňa iných bohov; Nerobte vyrezávané obrázky alebo podobizne a neberte meno Pánovo nadarmo.

Tento „boh“ je ten, kto požadoval platby zlatom, striebrom, aromatickými olejmi, ovčími kožami, ktoré zomreli a sú červené, atď. V skutočnosti je to skupina, ktorá skryla svoj systém totality za konceptom „Boha“. Dôvod, prečo požadujú, aby z nich neboli vyrezávané obrázky alebo podobizne, je ten, že nechceli, aby ľudia zistili „Boha“ ako iba skupinu ľudí. Čarodejníci za oponou. Inými slovami, tajomstvo je pre ich vládny systém nevyhnutné.

To nemá popierať existenciu božskej iskry alebo Stvoriteľa. Dá sa len povedať, že západní monoteistickí bohovia (Alah, Jahve, Boh atď.) sú maskovaním pre skupiny obchodníkov s ľudskými otrokmi. Majú tajného vodcu menom „Pindar“, ktorý je ich absolútnym vládcom a hrá rolu „boha“. Stále si pamätám, ako mi títo ľudia hovorili: „Neexistuje Boh, my sme Boh“, keď ma prvýkrát požiadali aby som sa pripojil k ich genocídnym plánom.

Pamätajte, že svetové náboženstvo pochádza z latinského „re ligare“ alebo sa spája do jedného zväzku alebo „fascii“, odtiaľ pochádza aj slovo fašizmus.

Dnešné vedenie týchto fašistických totalít sa zúfalo snaží zostať pri moci pomocou svojej falošnej pandémie, aby prinútilo ľudí brať geneticky modifikované vakcíny, ktoré zabíjajú slabých, menia v zombie a potom domestikujú tých, čo prežili.

Ako už raz povedal jeden z ich najlepších stúpencov Henry Kissinger, cieľom je znemožniť obyčajným ľuďom postaviť sa proti nim, ako je tomu v prípade oviec proti sedliakovi. Bohužiaľ, títo začínajúci majstri fariem človek-zviera nikdy nemysleli na to, že by sa ich strážne psy, vojenské a spravodajské agentúry Západu, obrátili proti nim. Presne to sa teraz deje, ako uvidíme ďalej.

Napríklad minulý týždeň sme dostali podrobnú správu nemeckej tajnej služby o tom, kto a kde konkrétne sú vodcovia tejto fašistickej skupiny. V hodinovom zvukovom zázname na nasledujúcom odkaze získal Michael McKibben z Leader Technologies a jeho výskumná skupina hlboký vhľad do histórie a pôvodu Klausa Schwaba zo Svetového ekonomického fóra a jeho majstrov. Toto je skutočné spravodajstvo plné použiteľných informácií založené na mesiacoch výskumu v papierových archívoch atď.

https://forbiddenknowledgetv.net/klaus-schwab-and-the-fourth-reich/

Najdôležitejšie ponaučenie, ktoré si treba vziať zo všetkých predložených informácií, je, že európske kráľovské rodiny vrátane kráľovnej Alžbety, Habsburgovcov a španielskych kráľovstiev atď. sú presvedčení, že sú potomkami Ježiša Krista. Veria, že je to ich „Boh“, daný osud, aby ovládol ľudstvo z Jeruzalema.

Hlavným nástrojom ich vlády je Banka pre medzinárodné zúčtovanie (BIS) a kontrola vytvárania a distribúcie „mien“, ako aj kontrola väčšiny nadnárodných spoločností. Táto skupina zhromažďuje veľké dlhodobé plány ako „vojna proti terorizmu“ alebo „pandémia COVID-19“ na stráženie ovcí. Potom cez ich stúpencov distribuujú „menu“ vytvorenú z ničoho nič, aby podplatili politikov, zástupcov médií atď., aby presadili svoje plány a na základe týchto plánov uskutočnili interné obchodovanie. Interné obchodovanie s akciami leteckých spoločností pred 9. novembrom je dobrým príkladom.

V posledných rokoch sa títo tyrani medzi sebou hádali o tom, kto by dostal prácu mesiáša v ich plánovanom fašistickom Novom svetovom poriadku. Britskí panovníci chcú presadiť aby túto úlohu zohral princ William. Talianski fašisti P3 propagujú osobu menom ...

Marco di Mauro, ktorý je zrejme charizmatický talian so stigmatami. Tam boli aj ďalší prospektívni svetovi diktátori, vrátane popraveného top nacistu Georgea Bush sr. a potomka Davida Rockefellera, ktorý sa stal známym pod prezývkou Supreme Rockefeller. Moslimovia tiež hľadali niekoho, kto hrá úlohu Mahdiho alebo Mesiáša na iniciovanie nového veku.

To, čo títo ľudia nerealizovali, je, že zvyšok sveta sa prebudí a nesleduje ich plány a aby ich to zotročilo.

Kolaps Covid-19-pládemie je veľmi dobrým príkladom toho, ako sa rozpadá ich schopnosť kontrolovať ľudstvo. Tento plán bol predčasne realizovaný na konci roka 2019 potom, čo im bolo jasné, že ázijské národy by ich už nefinancovali.

Predovšetkým ich pôvodný pokus vytvoril masovú melódiu s elektromagnetickými 5G útokmi a potom ho neutralizovali na "coronavírus".

Pozrite sa na túto podrobnú prezentáciu, ktorá ukazuje, ako počiatočné "ohnisko" "coronavirusu" súvisí takmer presne so začiatkom 5G sietí po celom svete.

https://www.5gexposed.com/wp-content/Uploads/2020/04/study-of-correlation-coronavirus-5g-bartomeu-payeras-ifre.pdf

To, čo sa stalo, bolo, že 5G siete boli takmer okamžite zatvorené, čo je dôvod, prečo je úmrtnosť pre tento takzvaný vírus teraz rovnaká ako úmrtnosť všeobecnej populácie pred "pandémiou".

Z „dreva“ je tiež viac a viac oznamovateľov. Napríklad od lekára, ktorý pracuje v nemocnici KKR v Japonsku, povedal, že všetky takzvané prípady "Covid-19" boli v Japonsku v KKR nemocniciach a že všetci pacienti, ktorých videli, boli obete elektromagnetického útoku a nie vírusom.

Nižšie si môžete prečítať správu o kanadskom núdzovom lekárovi, v ktorom sú popísané lekárske zločiny režimu Justin Castro.

https://www.henrymakow.com/2021/03/trozzi-weware-beineng-doceived-and-manipult.html

Sú prijaté opatrenia. Napríklad gentleman s názvom Alexander Federowicz vydal komentár na našej webovej stránke, ktorý bol čiastočne tak: " použili všetky 5G frekvenčné systémy od roku 1989 do roku 2005, USF, USMC, US ARMY A US NAVY. Cieľom verejnej oblasti alebo úmyselného ožarovania vojenskej alebo civilnej osoby s týmito zbraňami by viedlo k všeobecnému vojenskému súdu a celoživotné väzenie vo vojenskom väzení Fort Leavenworth. V niektorých prípadoch by sa uložil trest smrti. "

MI6 vzala na vedomie tento komentár a postúpila ho  kolegom v Pentagone a iným globálnym vojenským agentúram. Hovor bol teraz publikovaný na lovu a nasleduje zatknutie všetkých podporujúcich vakcíny proti mRNA, 5G promótorov atď. ako vojnový zločin.

Francúzska tajná služba odpovedala na posolstvo, ktoré bolo čiastočne: "Trest smrti bol vyslovený proti všetkým, ktorí podporujú globálnu genocídu a podvodné genetické inžinierstvo založené na vakcíne. Hlavy Pfizer a ASTRA Z sú lovení špeciálnymi silami. To isté platí pre Medzinárodných bankárov, ktorí používajú podvodné programy s vysokou frekvenciou prevádzkovaných superpočítačov. "Správa bola, že je obviňovaný Vatikán a Francúzska policajná jednotka BRI. Tiež poukázali na to, že "Bidet" nebol prezidentom a nemal podporu Pentagonu.

Deň po tom, čo sme dostali túto správu, vyšla táto správa: "Požiar vo francúzskej spoločnosti Cloud Service zničil milióny webových stránok, ničí portály, banky, obchody a spravodajské stránky z vládnych agentúr a časť FR-Webspace."

https:///news.trust.org/item/20210310183756-ALPEF

Ďalším znakom, že sa tratí zlo, je, že Monsanto bol uznaný vinným z chemickej otravy. To je príchuť toho, čo sa stane s vakcínovými spoločnosťami.

https://www.blacklistNednews.com/article/79425/monsanto-found-guilty-of-chemical-poisoning-in-landmark.html

Aj minulý týždeň bol v pravom čase zatknutý 13. marca Bolívijský politik Jeanine Añez pod obvinením z terorizmu a podpaľovanie a za úlohu vo vojenskom prevrate 2019, ktorý bol zameraný na krádež lítium v Bolívii pre khazarskú mafiu.

Dvaja nemeckí politici museli medzičasom odstúpiť, pretože profitovali z masiek.

Existuje nespočetné množstvo podobných správ, ktoré sa objavujú zúrivým tempom a ukazujú, že fašistická kontrolná sieť na Západe sa zrúti.

Možno sme preto boli kontaktovaní úradníkmi Federálnej rezervnej rady minulý týždeň, ktorý nám ponúkli trojmiestny výnos vo forme Fiat Dollar, keď im dáme prístup, aby sme im mohli umožniť prístup k nejakým „peniazom dračej rodiny“. Samozrejme nie, povedali sme im aby odišli.

Preto je teraz Vatikán v bankrote.

https://apnews.com/article/vatican-low-on-reserves-seeking-donations-90586d6c79d75d229c207dcddcfe2d9b

 

Peniaze, ktoré vyrábajú, sú v súčasnosti prijímané iba v Spojených štátoch a preto sa peňažná zásoba M1, ktorej začiatkom po 244 rokoch dosiahli 4 bilióny dolárov dlhu a v roku 2020, v súčasnosti zvýšil na viac ako 20 biliónov dolárov.
https://www.activistpost.com/2021/03/brace-yourselves-for-the-most-dramatic-shift-in-the-standard-of-living-in-all-of-us-history.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+ActivistPost+%28Activist+Post%29

Kam idú všetky „peniaze“? Jedným z miest je NASA (Not A Space Agency), kde sa zdá, že skrýva rozsiahlu spreneveru. Vyprodukovalo zjavne falošné pristátie CG na Marse. Teraz sa hovorí, že jeho drahý nový vesmírny ďalekohľad by mohli „ukradnúť piráti“.

https://www.theatlantic.com/science/archive/2021/03/nasa-james-webb-space-telescope-pirates/618268/

Situácia dospela do bodu, keď mainstreamoví ekonómovia ako profesor štátnej ekonomiky v Michigane, Mark  Skidmore hovorí: „Celý účtovný systém federálnej vlády je podvodný.“

https://usawatchdog.com/financial-system-fake-la-la-land-dr-mark-skidmore/

Situácia sa len zhorší, pretože na ropné zdroje kontrolované khazarskou mafiou sa systematicky útočí na Blízkom východe, najmä v Saudskej Arábii a Sýrii.

https://www.debka.com/iran-piles-on-aggression-emboldened-by-us-saudi-israel-restraint/

https://www.youtube.com/watch?v=ZoJ340LsspE&t=11s

https://www.zerohedge.com/geopolitical/pro-iran-militia-publishes-video-new-attack-us-convoy-iraq

Jediný izraelský spojenec na Blízkom východe, Spojené arabské emiráty, požiadali Netanjahua, aby prišiel a podpísal dohodu o ochrane známu ako Abrahámova dohoda, len aby štvrtýkrát zrušil návštevu. Za zrušenie boli dané rôzne výhovorky, ale skutočný dôvod, prečo Netanjahu nemôže odísť, je ten, že už nie je na tejto zemi.

Aj napriek prebiehajúcej všeobecnej volebnej kampani sa však Netanjahu verejne neobjavuje. Namiesto toho podľa propagandistickej stránky Mossadu Debka „Netanjahu propaguje kameraman, ktorý sleduje a zaznamenáva prebiehajúce stretnutia v jednom kúte krajiny, naživo na Facebooku a zaznamenáva ich.“ “ Inými slovami, rovnako ako Joe Biden, existujú iba prostredníctvom hlbokých falošných dvojníkov v maskách a teraz ako digitálny duch CG.

https://www.debka.com/with-israels-election-9-days-off-new-faces-but-no-dark-horses/

Mimochodom, tu je konečné potvrdenie, že Biely dom zostáva prázdny, aj keď CNN predstiera, že Bidenova vláda skutočne existuje.

https://www.bitchute.com/video/Ozr9bwTPnmbv/

Samozrejme, že Biden musí dať tlačovú konferenciu alebo stretnúť sa s iným lídrom na svetovom trhu.

Aj v jasnom príznaku dobrej výhrady sme dostali hovor 11. marca, 2021 z USA Pacific Fleet Commander Admiral John C. Aquilino, kde prečítal nasledujúce vysvetlenie: "Ospravedlňujeme sa japonským ľuďom, že sme ich nechránili pred teroristickým útokom na Fukušime, ktorý sa stal dnes pred desiatimi rokmi. Sľubujeme, že budeme v budúcnosti viac ostražití, aby sme zabezpečili, že takýto útok sa už nikdy neuskutoční. "

Bolo nám potvrdené tak z CIA a NSA, že väčšina vodcov tohto teroristického útoku, vrátane bývalého generálneho tajomníka Jezuitov, Peter Hans Kolvenbachaa a premiéra Benyamina Netanjahu, boli popravení z dôvodu ich úlohy v tomto útoku. Ostatní páchatelia ako Baron Thyssen sú umiestnení na súde.

Niekoľko ďalších Dominoes, ako je Justin Castro v Kanade a Angela Merkel v Nemecku, ešte musia padnúť, ale je to len otázka času.

Vojsko teraz musí obsadiť ústredie Facebooku, Google, Twitter, Microsoft, atď. čo najskôr a loviť ich manažérov, aby ukončili všetky hlboké falšovania a CGS, ktoré vidíme na našich všadeprítomných obrazovkách.

Nakoniec, spoločnosti médií musia byť úplne revidované. V priebehu rokov som pozoroval ako boli moji novinárski kolegovia zavraždení, prepustení alebo odišli do dôchodku, kým nebolo spravodajstvo ponechané len Lakaiom. Títo laku musia byť prepustení alebo uzamknutí. Je čas priniesť pravdu späť do nášho verejného diskurzu.

Pamätajte si, pravda nás oslobodí.

 

Gnostic Illuminati sa 2021zameriavajú na honbu Bloodline Elite

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 10.03.2021

 

Gnostickí ilumináti oznámili, že špeciálne sily budú prenasledovať a zatknúť alebo v prípade potreby popraviť týchto vojnových zločincov: kráľovná Alžbeta II., Pápež František, Aga Khan IV., Dalajláma, ajatolláh Khameini z Iránu, David Rockefeller mladší, Švajčiar a francúzske pobočky rodiny Rothschildovcov, Gianmario Ferramonti zo slobodomurárov P3, Victor Emanuel, bratia Agnelli, Benyamin Netanyahu, barón Jarod Kenneth Wilhelm Thyssen DeCoste a mnohí ďalší.

Títo ľudia boli zaradení na zoznam cieľov pre verejnú propagáciu hromadnej injekcie experimentálnych vakcín génovej terapie, ktoré menia funkciu DNA v dôsledku preukázanej podvodnej pandémie. Ide o pokus genocídy a podľa súčasného medzinárodného práva si zaslúžia trest smrti. Zdroje MI6, Pentagon, CIA, Ázijská tajná spoločnosť a gnostické iluminátske zdroje súhlasia.

Tieto osoby sú zároveň najvyššie identifikovateľnými členmi politbyra Chazarská mafia, zhodujú sa zdroje. Ich zatknutím a výsluchom sa dá dosiahnuť jasná cesta k oslobodeniu planéty.

Toto je skupina, ktorá ovláda starodávny systém totality známy ako babylonské otroctvo dlhu, symbolizované okom na vrchole pyramídy.

Tento systém otroctva sa datuje od skupiny, ktorá dala Mojžišovi desať prikázaní. Ak si prečítate necenzurované verzie Biblie, zistíte, že takzvaný „Boh“, ktorý dal tieto prikázania, sa vyhrážal zabitím ľudí šípmi, zavraždil množstvo židovských vodcov a vzdal hold v podobe zlata. Striebro, červeno zafarbená ovčia koža, aromatický olej atď. Toto nie je „boh“, ale veľmi rozvinutá skupina obchodníkov s ľudskými otrokmi, ktorá je obyčajným ľuďom známa ako „satan“.

Tento autor má osobný dôvod súhlasiť s iluminátmi, svetovými spravodajskými agentúrami a tisíckami právnikov, že tento pokračujúci pandemický podvod musí byť predmetom norimberského tribunálu pre vojnové zločiny. Minulý týždeň som dostal nasledujúci list:

Zahraničné 協法人 日本 外国 外国 Klub zahraničných korešpondentov Japonska

100-0005 Japonsko, Tokio-to, Chiyoda-ku, Marunouchi, 3-2-3, budova Marunouchi Nijubashi 5 http://www.fccj.or.jp E-mail: front@fccj.or.jp Tel: + 81 -3-3211-3161 Fax: + 81-3-3211-3168

5. marca 2021 Re: Masky v klube

Vážený pán Benjamin S. Fulford. Správna rada FCCJ by vám chcela pripomenúť, že v súlade s politikou klubu je, aby všetci v areáli areálu nosili masku, okrem prípadov, keď počas pandémie budete jesť alebo piť. Veda ukazuje, že je to efektívny spôsob, ako znížiť riziko infikovania vírusom, ktorý by inak mohol viesť k smrti alebo vážnemu dlhodobému ochoreniu. Rade bolo oznámené, že ste dočasne odmietli splniť túto požiadavku. Aj keď si ceníme vaše príspevky do klubu, bez ohľadu na váš osobný názor na Covid-19 alebo masky, je nefér podnecovať ostatných členov alebo zamestnancov, aby sa báli o svoj život alebo zdravie. V priestoroch klubu noste masku, ktorá vám zakrýva nos a ústa. Ak sa vám to nedarí, požiadame vás, aby ste klub počas pandémie nenavštívili. Ďakujem za spoluprácu. Predstavenstvo FCCJ

Tu bola moja odpoveď: informujte výbor, že keď budú pripravení poskytnúť mi vedecké dôkazy,  tak by som sa toho chcel držať. Inak ako novinár, ktorý hľadá pravdu na základe faktov, budem informovať svet, v ktorom konajú, na základe povery. CDC ani WHO neposkytli dôkazy o existencii vírusu. V záujme žurnalistiky vás preto pozývam na diskusiu o tejto otázke založenú na faktoch. Ak odmietnu so mnou debatovať, nebudem sa toho držať.

Pretože neodpovedali, mám podozrenie, že skutočný dôvod, prečo chceli problém masky vynútiť, je ten, že 2. marca som zničil ich pokus zakryť útok hromadného vraždenia 11. marca 2001 na japonskú Fukušimu. Nechali Kiyoshi Kurokawu, ktorý viedol vyšetrovanie japonského parlamentu vo Fukušime, aby sa pokúsili ututlať incident obvinením z nekompetentnosti japonskej vlády.

Spýtal som sa však Kurokawy, prečo vŕtala hlbokomorská vrtná loď Chikyu do oceánu v presnom epicentre zemetrasenia v týždňoch pred katastrofou. Tiež som poukázal na to, že japonské a austrálske vojenské spravodajstvo uviedlo, že na palubu lode bola prinesená jadrová zbraň. Tiež som sa okamžite spýtal, prečo izraelská spoločnosť Magna BSP bola zodpovedná za bezpečnosť bezprostredne pred katastrofou v rastline Fukushima. To podnietilo Kurokawa, aby podviedli svojich vodcov tým, že povedal: "Japonci neboli chránení vojenským silami." Inými slovami, USA a japonská armáda nespĺňali svoju službu v tento deň.

Späť na "pandémiu": je základným princípom logiky, že nemôže preukázať, že niečo neexistuje, ale že môže dokázať, že niečo existuje. Takže niekto môže povedať: "Tam je galaxia fialovej špagiet", a nikto vám môže dokázať opak. Avšak, ak chce elita udusiť ľudí s nehygienickými masky "bojovať proti vírusu", musia preukázať, že existuje. Tak ďaleko, ani CDC ani, kto alebo inak niekto mohol vytvoriť jednu vzorku tzv. Covid-19 alebo SAR COV 2 alebo čo to nazývajú. Naproti tomu existuje ohromujúci počet dokazujúcich, že vakcínový ventil používa poistné podvody a iné prostriedky na nútiť lekárov na označenie chorôb, ako je chrípka, pneumónia, prechladnutie a tuberkulóza ako "Covid-19".

Z tohto dôvodu začala vojenská a právna kampaň proti Politburovej khazarskej mafii. Tu je to, čo MI6 musí povedať o tejto téme:

"Dôkazy, ktoré sme uviedli, že Svetová banka v roku 1975 bola príčinou analýzy predbežného plánovania [" pandémie "]. To čo armádu znepokojilo bola SIONICS spolu s nanočasticami obsiahnutými vo vakcíne, a potom sa zvrhlo peklo a išli sme do ofenzívy nad defenzívou.

Sionik znamená systémy, ktoré nie sú štatutárne deštrukčné a proti-polievkové verzie - v podstate, kliknite na svojich politických oponentov alebo potláčajú úrovne populácie. Genocída nie je ďaleko od toho, o čom to je asi a šialenstvo znižovania obyvateľstva Luciferickým kultom, ktorý kontroluje OSN. "

Minulý týždeň, ázijské tajné spoločnosti a Biela Dragon Society a ich spojenci kontaktovali rytierov Malty a západné tajné spoločnosti na rokovanie o zlepšení spôsobu užívania tejto planéty, ktorú sme všetci zdieľali. Vedúci predstavitelia západných tajných spoločností nepovedali ...

nič v čase zverejnenia tejto správy. Predpokladáme, že vodca rytierov Malty, ktorý preniesol naše posolstvo, sa stretol s vyššie uvedeným politburovým západným monoteizmom, tiež známy ako babylonská tyrania a odmietli prísť k stolu.

To je dôvod, prečo Hunt/honba začala vážne po ich vedení.

Aby sme určili hlavnú príčinu problémov, MI6 nás požiadala, aby sme si prečítali tieto pripomienky zverejnené na mojich webových stránkach, v ktorých je zhrnutá konverzácia medzi Kim Goguen a Charlie Ward.

https://www.youtube.com/watch?v=vglba5unccc

V prednáške diskutovali o tom, kto bol zodpovedný za viacvrstvový riadiaci systém planéty. Všimli si tiež, že dlhý sľúbený "finančný reset" sa nikdy neuskutočňuje.

Mysleli si, že je to čínska rodina Dragon, ale potom si uvedomili, že vždy čakajú na odpovede. To znamená, že rodina Dragon odpovedá niekomu inému. Ward povedal, že existuje 8-vrstvový riadiaci systém.

Komentátor, ktorý sumarizoval svoje prednášky, si všimol, že neuviedol "čierne Slnko v Európe / USA, bezpečný Masonic / Démon Templar 4. ríše nacistov".

Na základe desaťročí skúseností v osobnom obchodovaní s viditeľnými vodcami na svete a rebríky rôznych cenných papierov, ktoré čerpajú svoje vlákna, súhlasíme s Gnostickým rozsvietmi:

"Problém je so skupinou osôb kontrolujúcich západný monoteizmus. Táto skupina vedie výbor. "

To, čo nájdeme, je, že vedúca skupina existuje nad verejne viditeľným pápežom, iránskym kráľovným Ayatollahom a americkým prezidentom atď. Táto skupina ich môže priviesť k tomu aby podporovali netrestne vakcíny proti preukázane neexistujúcej pandémii. Môžeme tiež vidieť, že Afrika a najväčšia časť Ázie zostanú mimo tejto kontrolnej skupiny, pretože nesúhlasia s pandémiským podvodom.

Preto súhlasíme s Gnostickým osvetľovaním, MI6, atď., že sa musíme usilovať o viditeľné vedenie, aby sme našli odpovede. Kráľovná a pápež, ktorí sa teraz vyskytujú na verejnosti, sú zrejme podvodníci. Mi6 nemohla dostávať žiadne analógové potvrdenie, že kráľovná Elizabeth II je nažive, takže ten, kto šíri vakcíny v televízii, je podvod. To isté platí pre pápeža.

Pokiaľ ide o tajné vedenie východu, som sa to dozvedel od desaťročí interakcie s ich viditeľným a neviditeľným vedením.

V Ázii, tajné knihy ako Triple – trojnohá  vrana kontrolované Shinto, severokórejským režimom a inými skupinami majú ich korene v Tibete. Vedúci predstavitelia týchto skupín hovoria, že sa oddelili od skupiny čo kontroluje západný monoteizmus asi pred 3000 rokmi. Obe skupiny tvrdia, že po/zneužívajú egyptských faraónov a praktizujú uctievanie Slnka.

Tam je tiež veľa o ázijskom najstaršom a hovorenej rodine Dragon. Tie sú oddelené od tibetskej skupiny. Vrátite sa k rôznym čínskym cisárskym líniám. Napríklad, rodinné meno Li ide späť do dynastie Tang. Zainteresované strany zahŕňajú Li Keqiang, Číny číslo 2 a Tycoon Richard Li.

Ďalšou mocnou skupinou je skupina MEI HWA alebo SLUM BLOSSOM Skupina so sídlom na Taiwane. Toto sú dedičky ming. V minulosti mne urobili ochranu na záchranu života, takže si zachovám ich meno v tajomstve.

Veľmi dôležité sú aj dediči dynastie Sung. Boli zastúpení v minulosti Slnkom (Sung) Yat Sen, zakladateľa modernej Číny a Soong Sisters. Viditeľným členom tejto rodiny je teraz syn (Sung) Masayoshi zo skupiny Softbank. Pred niekoľkými rokmi bol syn prevedený rodinou Rockefeller na kontrolu nad volebnými strojmi Musashi v Japonsku. Musí byť spochybnený.

To je to, čo museli Ázijskí Royals a CIA v juhovýchodnej Ázii podávať ako správy o Rockeller a ich čínskom spojení:

"Už viac ako 100 rokov, Rockefellerová rodina údajne investovala miliardy dolárov v Číne a rozšíril ich zameranie lekárskych problémov ako je biológia, chémia a fyzika na širšej verzii archeologických štúdií, genetiky, poľnohospodárstva, ekonómie atď. Investícia rodiny Rockefeller v Číne sa pohybuje späť do roku 1863, keď David Rockefellers predával dedko Johna Roceller Číňanom Sr. Kerosén. Nadácia Rockefellerov v priebehu 20. storočia podporila viac ako sto čínskych inštitúcií a mnoho tisícov čínskych vedcov a odborníkov.

Podľa CIA David Rockefeller "seje jeho semeno" a medzi rokmi 1973 a 1980 splodil najmenej 30 detí v Číne. Pamätajte si, že jeho vnuk Mark Zuckerberg má čínsku ženu. Rockellers spôsobil závislosť Spojených štátov od Číny, súpravu. "Mohol by to byť dôvod, prečo Čína nadväzuje na" Lockstep "Game Kniha Rockefeller Foundation počas tohto" vypuknutia Coron-Avirus "," sa pýta CIA.

Vyššie uvedené informácie poskytnú odpovede na nasledujúce otázky a pripomienky NSA: \ t

"DC živých dopravných kamier ... Žiadna doprava pred hotelom Trump, 3 bloky z Bieleho domu. Dopravné kamery ... Americké finančné budovy v DC sú prázdne, New York Stock Exchange je prázdny. Žiadny kongres, žiadny náš najvyšší súd, žiaden prezident, NO US Ministerstvo financií, NO New York Stock Exchange. Všetky prázdne budovy v administrácii amerického dolára ??? "

Odpoveďou podľa rodiny Dragon je Čína.

Preto Joe Biden je teraz prvým americkým prezidentom 100 rokov, ktorý neuskutočnil tlačovú konferenciu vo svojich prvých 30 dňoch v kancelárii.

Ak chce vedenie Západu urobiť niečo proti tomuto prevodu riadenia USA do Číny prostredníctvom Rocclellers a ich kolegov tak musia zvrhnúť Politburo khazarskej mafie a nahradiť ich systém prostredníctvom mixu meritokracie a demokracie.

Gnostic Illumináti sa snažili zvrhnúť Rockellers tým, že priniesli k moci Donald Trumpa 2016 namiesto Hillary Rockefeller Clinton. Zatiaľ čo Trump urobil čiastočnú očistu, nemohol byť zvrátený bankrot americkej spoločnosti. Preto Rockefellerovo odovzdanie USA do Číny je doteraz úspešná od roku 2020.

Poskytovaný, Pentagon a Gnostic Ilumináti sa podarilo prevziať kontrolu nad CG Joe Bidenom a premeniť ho proti Číne. Z tohto dôvodu sa Čína pokúšala a nepodarilo sa preniknúť na Taiwan, ako sa uvádza v predchádzajúcich informačných bulletinoch. Tam je teraz problém patový.

Čína má však z dlhodobého hľadiska výhodu víťazstva, pretože má funkciu budúceho plánovania, ktorá slúži ľuďom. Môžete to vidieť pri pohľade na päťročný plán, ktorý bol práve ohlásený.

http://www.xinhuanet.com/english/download/nationaleconomic.pdf

Na Západe sa dlhodobé plánovanie sústredilo na zotročenie a centralizáciu kontroly pod vládou satanskej khazarskej mafie. Výsledkom bola drvivá koncentrácia bohatstva v rukách najlepších 0,01% a následný kolaps životného prostredia a spoločnosti.

Kým Západ nenastaví budúcu plánovaciu funkciu, ktorá bude lepšia ako tá, ktorú používa Čína, tým viac času bude plynúť a tým slabší bude.

 

Boj o moc na Blízkom Východe je Špička ľadovca

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 01.03.2021

 

Americká vláda sa minulý týždeň dozvedela dôležité poučenie zo skutočnej politiky, keď sa pokúsila dosiahnuť spravodlivosť pre zavraždeného Džamála Khashoggiho. Ukázalo sa, že západná moc je v podstate mendakracia alebo liarkracia; Pravidlo klamárov. To znamená, že ak veríte v realitu opísanú podnikovými médiami, nebudete rozumieť takmer ničomu.

Saudský korunný princ Mohammed Bin Salman (MBS) si zaslúži verejnú zodpovednosť za brutálnu vraždu publicistu Khashoggiho - Washington Post.

https://www.dni.gov/index.php/newsroom/reports-publications/reports-publications-2021/item/2186-assessing-the-saudi-government-s-role-in-the-killing-of-Jamal-Khashoggi

Nasledovalo „Poradca pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan otvoril dvere novým možným sankciám voči saudskoarabským finančným spoločnostiam“.

https://www.theguardian.com/us-news/2021/feb/25/joe-biden-speaks-to-saudi-arabias-king-salman-before-release-of-khashoggi-report

Keď sa však USA pokúsili uvaliť na MBS sankcie a zistili, že ich vláda sa bude zaoberať iba kráľom Salmánom, postavila sa realite v ústrety skutočnosti, že obaja muži boli už dávno mŕtvi a ich duplikácia tiel teraz prijímala príkazy od sionistov.

MBS mučila a zavraždila mnohých svojich najbližších príbuzných, aby od nich vymohla peniaze; Preto bol v roku 2018 zabitý. Kráľ Salmán predtým zomrel na starobu. Saudská Arábia sa potom stala plnohodnotnou izraelsko-sionistickou kolóniou.

V reakcii na to web Moska spojený s webom Debka vydal nasledujúcu hrozbu:

„V záverečnej prestávke s Washingtonom by Rijád [tj. Saudská Arábia] mohol zájsť až tak ďaleko, že vyvinie vlastný program jadrových zbraní, pričom využije pomoc Pakistanu a dováža na ich dodávku čínske balistické rakety ... Biden, Biely dom na Blízkom východe už signalizujú rozpad proamerickej osi Trumpa určenej pre tento región, ktorá závisí od série vojenských a diplomatických dohôd spájajúcich Saudskú Arábiu, Spojené arabské emiráty a Izrael. “

https://www.debka.com/new-biden-policies-snub-saudi-prince-uncover-israels-reputed-nuclear-program/

Potom Izrael použil svoje vlastné bojové lietadlá, ktoré vyzerali ako americké, na útok na iránske pozície v Sýrii. Izrael potom bombardovali jednu zo svojich vlastných lodí a nazvali to „iránsku odvetu“.

https://sputniknews.com/middleeast/202102261082201357-iranian-revenge-owner-of-uk-ship-hit-by-blast-in-gulf-of-oman-reportedly-close-to-mossad-chief/

Aby sa to ešte viac zdôraznilo, americké veľvyslanectvo v Rijáde bolo 27. februára napadnuté raketami odpálenými neznámymi útočníkmi (tj. Mossadom). To viedlo veľvyslanectvo USA v Saudskej Arábii k vydaniu tohto varovania: „Veľvyslanectvo USA v Rijáde vyzýva občanov USA, aby prijali okamžité preventívne opatrenia a boli ostražití v prípade ďalších útokov. Potrebné kroky: Ak počujete hlasný zvuk ...

https://travel.state.gov/content/travel/en/international-travel/International-Travel-Country-Information-Pages/SaudiArabia.html#/

V čase, keď mala byť táto správa zverejnená, poslal nám Mosad túto správu: „V súčasnosti prebiehajú vysoko tajné rokovania medzi ...

Iránom, Izraelom a americkou armádou s cieľom uzavrieť mierovú dohodu medzi týmito tromi krajinami. Trvá to niečo viac ako týždeň. ““

Ak je to tak, americká armáda by mohla konečne zistiť, že Izrael a Irán sú pod kontrolou khazarskej mafie a obaja sa pokúsili začať tretiu svetovú vojnu medzi G7 a Šanghajskou organizáciou pre spoluprácu. Ak je to tak, títo fanatici sa môžu konečne prebudiť k tomu, že im NIKDY nie je dovolené zahájiť tretiu svetovú vojnu a pokúsiť sa o kapituláciu.

Vo verejnom priestore s falošným vnímaním máme scénu s dvojitým zakrivením, ktorá sa dostane do lietadla. Na centrálnom obsadení sa nepodarilo nájsť presvedčivo vyzerajúceho zamestnanca tajnej služby, takže stačili rifle a pracovná obuv. Vozidlo vyzerá ako auto z požičovne, ktoré už týždne nebolo umyté okolo kľučiek dverí. Všimnite si, ako „Prez“ vybieha po schodoch, až kým nezakopne, a zabudol, že China-Joe teraz už ledva chodí.

https://www.bitchute.com/video/iEQx0OzJW578/

Tu je fotografia, ktorá porovnáva tlačovú tajomníčku Joe Bidena Jen Psaki s Markom Rockefellerom Zuckerbergom. Sú to zjavne blízki príbuzní, Mark v drag alebo klonoch.

Možno je načase prehodnotiť spojenectvo s rodinou Rockefellerovcov, ktorá nariadila zrušenie Keystoneovho potrubia, aby prinútila Američanov kupovať ropu od sudisticky ovládanej Saudskej Arábie. Aspoň Kanaďania neobchádzajú sekanie novinárov.

V každom prípade môžu byť nové rokovania o kapitulácii spojené s trochu tajuplnou správou, ktorú nám poslal MI6 a ktorá uvádza, že člen „DNA Illuminati“ bol zabitý. Môže to byť odkaz pre khazarskú mafiu Pindar alebo pre najvyššieho šéfa Benjamina de Rothschilda. Ak je to tak, potom je niekto v ich hierarchii pravdepodobne príliš vystrašený na to aby zaujal svoje miesto teraz, a teda aj rokovania.

Ďalším faktorom, ktorý by ich mohol prinútiť rokovať o vydaní je veľmi reálna perspektíva tribunálov pre vojnové zločiny zameraných na páchateľov falošnej pandémie Covid-19.

Zdroje MI6 a CIA nám povedali: „Druhý norimberský tribunál je v súčasnosti v príprave. Pod záštitou tisícov právnikov po celom svete sa začína hromadná žaloba za americko-nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom, ktorý vznáša obvinenia proti osobám zodpovedným za škandál Covid 19 manipulovaný Davosovým fórom.

https://principia-scientific.com/lawyers-promise-nurember-trials-against-all-behind-covid-scam/

MI6 uvádza: „Naša vlastná nezávislá proti-analýza takzvaného stavu ohrozenia verejného zdravia upriamila našu pozornosť na nemeckého právnika, ktorý má stopercentnú šancu na úspech v norimberskom procese alebo občianskoprávnom delikte.

Skutočné kresťanské náboženské autority tiež vydali toto vyhlásenie:

„Byzantský katolícky patriarchát prostredníctvom autority apoštolskej a prorockej služby naliehavo varuje pred autogenocídou očkovania. Oblúkový kacír Bergoglio, ktorý obsadzuje pápežstvo, notoricky presadzuje genocídne „očkovanie pre všetkých“ a hovorí: „Musí sa to urobiť!“ Dnes musí každý kresťan vedieť, že Bergoglio, ktorý uctieva démona Pachamama, neslúži Bohu, ale sebe samému. Zámerne mu oponuje! “

http://vkpatriarhat.org/en/?p=19869

To znamená, že bude odhalený falošný pápež František, ktorý vlani nahradil toho pravého, sľubujú zdroje Pentagónu.

V Kanade vedomý občan teraz ukázal, aké ľahké je prekonať falošnú tyraniu Covid pomocou fúkania „Covid-19“ priamo za hraničné kontroly.

https://www.youtube.com/watch?v=faQBnrr_Uqo&pbjreload=101&ab_channel=THEGREATREOPENING

K úniku došlo aj v pôvodných plánoch kroku „Covid-19“ smerom k totalite. Tento únik, pozri dole, znamená že v plánoch už nemožno pokračovať.

Je to iba niekoľko znakov, ktoré falošná pandémia rieši po celom svete. Liarkracia poverená Západom si neuvedomila, že bez ohľadu na to, ako dlho alebo ako ťažko sa tomu snažia vyhnúť, realita ich môže dobehnúť. Realita je tvrdá milenka.

 

Zdroje Pentagónu nám povedali, že nasledujúce tvrdenie je pravdivé:

„Buďte opatrní/dávajte pozor, sledujete film. Veľa z toho, čo vidíte, je úplne pokakané(?) a nesprávne. V tomto okamihu je dôležité zámerne upútať vašu pozornosť tak nehorázne. Bude to pokračovať, pokiaľ sa tento cieľ nepodarí úplne dosiahnuť.“ Neexistuje žiadne Biden-prezidentstvo. Skutočný Biden bol už dávno za jeho zločiny popravený s Clintonovou. Nie, táto fialová žena nebola Hillary Clintonová druhý deň. Vidíte hercov a niektorí majú masky.

Preto si Biden hovorí prezident masiek znova a znova. To znamená, že sú dobrí chlapci z tohto filmu v tíme slobody. Celé tieto voľby boli nesprávne, spolu s falošnou inauguráciou. Falošné výkonné príkazy. Falošná oválna kancelária. Všetko sú to nezmysly. Zobudiť sa. Armáda momentálne ovláda našu krajinu až do nových volieb o niekoľko mesiacov. Zákon o povstaní bol podpísaný. ““

https://gab.com/stephenhunter9/posts/105771054961975508

Nie je však isté, či Donald Trump prevezme velenie, keď sa prach nadobro usadí. Počas dlho očakávaného Trumpovho prejavu 28. apríla v CPAC v podstate povedal divákom, aby prijali ukradnuté voľby, pričom uviedol, že republikáni budú v nasledujúcich štyroch rokoch jadrom snáh postaviť sa proti demokratom. Sľúbil tiež, že sa do Bieleho domu vráti presne o štyri roky. V podstate hovorí, že voľby ukradli, ale čakali iba štyri roky.

Buďte si istí, že v súčasnom stave USA nevydržia ďalšie štyri roky, ako naznačuje tento popis Kalifornie:

Ak bude Kalifornia pokračovať v napredovaní do budúcnosti pre zvyšok Spojených štátov tak je táto budúcnosť teraz jasná: Je to spoločnosť s vysokými daňami a obrovskou, zbedačenou, nezamestnanou a opustenou triedou, kde dochádza k vyhladzovaniu strednej triedy, organizovaným gangom a všeobecnej chaotickej pouličnej kriminalite vrátane útokov, znásilnení a vrážd, ktoré sú metastázované vo všetkých hlavných mestských oblastiach a to gangami/bandami, ktoré sú početnejšie a sú viac ozbrojené ako polícia otvorene a beztrestne.

https://www.zerohedge.com/political/california-collapsing

Kolaps americkej spoločnosti sa zhoduje s imploziou vodcovstva na Západe. Situácia je taká strašná, že z viacerých zdrojov boli ako falošní potvrdení títo vodcovia: pápež František, britský premiér Boris Johnson, kanadský premiér Justin Castro, americký prezident Joe Biden, čínsky prezident Si Ťin-pching, ruský prezident Vladimir Putin, japonský cisár Naruhito a teraz tu máme falošnú kráľovnú Alžbetu. V podstate každý takzvaný vodca, ktorý hovorí ľuďom, aby prijali geneticky modifikované vakcíny proti falošnej pandémii, bol kompromitovaný a je falošný.

Znie to ako beznádejná situácia, ale nie je to tak. Je to preto, že ľudia, ktorí používajú kombináciu počítačovej grafiky a chirurgicky zmeneného vzhľadu, neovládajú svetové vojenské a spravodajské agentúry. Tiež neovládajú základnú realitu. Napríklad, ako už bolo všeobecne známe, takzvaný prezident Biden nemá povolený vstup do Washingtonu DC. To platí aj inde.

Napríklad v Japonsku sa cisár úplne bojí, pretože osoby zodpovedné za armádu a tajné služby (vrátane gangov yakuza) vedia, že ide o podvod. A nielen to, je slabý a nedokáže ochrániť Japonsko.

Japonské vojenské spravodajstvo nás informovalo, že spoločnosť Bechtel Corporation začala v Tokijskom zálive veľký projekt na inštaláciu nejakého typu zariadenia v prípade masívneho zemetrasenia 11. mája alebo okolo. Buďte si istí, že všetci zamestnanci a akcionári spoločnosti Bechtel budú prenasledovaní a zabití, ak sa odvážia niečo také vyskúšať.

Čoskoro dôjde aj k masívnej ofenzíve na odstránenie tohto falošného vedenia, sľubujú zdroje v západných a východných tajných spoločnostiach. Z dôvodu prevádzkovej bezpečnosti nemôžeme zverejniť žiadne podrobnosti. Náznak však možno nájsť v skutočnosti, že letecká základňa Texasu sa pripravuje na testovanie svojej infraštruktúry proti útoku elektromagnetickým impulzom (EMP).

https://www.nextgov.com/emerging-tech/2021/02/air-force-base-prepping-emp-vulnerability-tests/172325/

Môže byť vyžadovaný útok EMP alebo podobné vypnutie internetovej infraštruktúry. Je to preto, že prítomnosť toľkých veľa vodcov CG, ktorí sa môžu stretnúť iba „virtuálne“ na stretnutiach Zoom atď., j je jasným znamením, že gnostickí ilumináti mali pravdu a že ide o umelú inteligenciu.

Nakoniec tento týždeň zistíme, že ázijské tajné spoločnosti sľúbili, že v marci obnovia rokovania so západnými tajnými spoločnosťami o budúcnosti planéty. Kontakt sa uskutoční tento týždeň a čitatelia budú informovaní o rokovaniach hneď, ako začnú.

Je naplánovaná masívna marcová kampaň proti globálnej diktatúre Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 22.02.2021

 

khazarskí mafiánsky kabali, ktorí ovládajú Západ a komunistickú Čínu, odmietla kapituláciu gnostických iluminátov a čelí masívnej marcovej kampani na ich trvalé odstránenie, tvrdia viaceré orgány a zdroje tajnej spoločnosti.

Kabali sú teraz v panike po plánovaní zavedenia globálnej diktatúry zníženej mentálnej kapacity a znižovania populácie pomocou série vakcín.

Je to preto, že svetovým vojenským a spravodajským agentúram boli zaslané dôkazy o tom, že celá epidémia „Covid-19“ je podvodom, ktorý má oklamať svetovú populáciu injekciami „vakcín“ s experimentálnou génovou terapiou, ktoré menia ich DNA, aby ich trvale zotročili.

Napríklad v recenzovanej vedeckej správe Science, Public Health Policy and the Law, Volume 2: 4th October 12, 2020, ktorú nám poslali britské a francúzske tajné služby, sa uvádza:

Podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) z 23. augusta 2020 bol COVID-19 jedinou uvádzanou príčinou 6% úmrtí. V prípade úmrtí s inými stavmi alebo príčinami ako v prípade COVID-19 pripadalo na jednu smrť v priemere 2,6 ďalších stavov alebo príčin.

Správa ďalej hovorí, že CDC nezákonne odporuje svojim vlastným zisteniam, v podstate pripúšťa, že Covid-19 je nanajvýš sezónnou chrípkou alebo chrípkou, ktorá nelegálne uzatvára spoločnosť a stanovuje program očkovania ľudí zavedenou technológiou CRISPR.

Napríklad tu je odkaz na vedeckú správu, ktorá pripúšťa, že sa CRISPR používa vo vakcínach „Covid-19“.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7469881/

Aktéri kabalského štátu sú dnes čoraz viac pod útokom za svoje trestné činy. Guvernér Floridy Ron DeSantis vyhlásil loutkového prezidenta Bidena minulú stredu po tom, čo mu Čína Joe nariadila uzavrieť štát kvôli falošnej pandémii. V rozhovore s očkovacím cárom Dr. spýtal sa Anthonyho Faustusa DeSantisa: „Koľko môžete pomocou týchto vakcín zarobiť, Dr. Fauci? “Potom dodal:„ A Joe, ak budeš pokračovať v tomto prístupe, splnomocním štátnu národnú gardu na ochranu floridského hnutia. “ Keď Biden odpovedal: „Oslovte ma ako pána prezidenta alebo prezidenta Bidena,“ odpovedal DeSantis: „Ja to neurobím a môžete sa posrať“, skôr ako zložíte telefón.

https://realrawnews.com/2021/02/gov-desantis-tells-biden-go-fuck-yourself/

DeSatantis si teraz musí dávať pozor na vrahov a mobilizovať národnú gardu na Floride, aby pochodoval k New Yorku a ďalším baštám khazarskej mafie.

Určite bude mať podporu Texasu a väčšiny národných strážcov ostatných štátov, ako aj základne (až po plukovníka) Pentagónu, ak tak urobí.

Odkaz na vyššie uvedený článok mi bol mimochodom zaslaný telegramom, ale objavil sa iba na mojom iPhone a nie na mojom PC. Podľa zdrojov CIA, MI6 a FSB sú teraz spoločnosti Microsoft, Facebook, Twitter a Google ovládané zločincami, ktorí cenzurujú pravdu.

Mnoho zdrojov z Pentagónu tvrdí, že Trump iba koná a platí sionistom služby a čoskoro sa obráti proti nim. Ľudia však musia mať na pamäti, že bol vždy prvým v Izraeli, keď robil veci, ako napríklad uznanie nezákonnej anexie Izraela v Gaze a presunutie americkej ambasády do Jeruzalema. Prejavil tiež otvorený rodinkárstvo tým, že dal svojmu zaťovi Jaredovi Kushnerovi z Chabadu (zabiť 90% ľudstva, zotročiť zvyšok) mimoriadnu moc rokovať o mierových dohodách pre Izrael na Blízkom východe.

Či tak alebo onak, americká spoločnosť/corporacion je hotová. Ako ukazujú tieto diagramy, je to teraz ako keď Wiley Coyote visí vo vzduchu po tom, ako zišiel z útesu.

Situácia je teraz taká zúfalá, že len na jednom príklade nový prieskum organizácie NYC Hospitality Alliance ukázal, že 92 percent newyorských reštaurácií si nemohlo dovoliť zaplatiť decembrový nájom.

https://thenycalliance.org/information/december-2020-rent-report

Aj pre korporátnu propagandu sa médiá začínajú búriť proti ich sfalšovaným príbehom. Napríklad poradca Bieleho domu COVID Andy Slavitt pre MSNBC uviedol, že skutočnosť, že vzor infekcie Covidmi je rovnaký na Floride bez blokovania a v Kalifornii s hyper uzamknutím, je „trochu mimo naše vysvetlenie“.

https://www.zerohedge.com/covid-19/watch-biden-adviser-struggles-explain-similar-covid-numbers-ca-fl-despite-opposite

Kabali teraz zúfalo od/zamietajú falošnú pandémiu, pretože realita je pre nich nepopierateľná. Z tohto dôvodu hlásia obrovský pokles prípadov „Covid“ a články o propagandistických správach teraz tvrdia, že celá „pandémia“ by mohla byť do apríla ukončená.

http://www.battleforworld.com/2020/08/01/covid-19-where-does-it-end/#CovidCasesDrop

https://www.statista.com/chart/22067/daily-new-cases-by-world-region/

Samozrejme, týchto zločincov nikdy nesmieme podceňovať, pretože majú doslova tisíce rokov skúseností so stádom ľudí, akoby boli dobytkom. Jedným z príkladov je útok na Texas, pri ktorom bola elektrická sieť zámerne vypnutá uprostred chladného okamihu. Stalo sa tak po tom, čo texaský kongresman Ron Wright „zomrel na Covid-19“ a ako voľba jeho náhradných tkáčskych stavov sú podnikové propagandistické médiá plné článkov kritizujúcich texaské zriadenie za „zlé zaobchádzanie“ s energetickou sieťou.

https://www.washingtonpost.com/opinions/2021/02/17/texas-shows-that-when-you-cannot-govern-you-lie-lot/

Teraz nám zdroje NSA hovoria, že ďalšia vec, ktorú plánuje trestný režim, je ...

Nedostatok potravín. NSA poznamenáva:

1) Malé farmy sa na celom svete zatvárajú.

2) Viac ako 1 000 lodí pri našom pobreží s jedlom, pretože FDA ich drží na mori; nechajte jedlo zhniť,

3) Čína predáva ponuky na potravinách pre všetkých na svete, pretože zlyhávajú ich plodiny.

4) Toto zmrazenie spôsobené NASA neumožňuje žiadny transport potravín cez národy USA, Európa atď.

Okrem toho NSA poznamenáva, že železnice bežia na voľnobeh, takže nákladné vozidlá musia vyplniť medzeru, čo znamená, že náklady na prepravu sa zvýšili z 1 000 dolárov na kontajner na 10 000 dolárov na kontajner zo Seattlu do Chicaga. V Japonsku majú rovnaké problémy ako prístavy, ktoré sa kvôli zemetraseniam neustále modernizujú. Na záver treba povedať, že „Biden dodáva USA späť do spoločnosti Grain Reserves China“.

https://news.yahoo.com/world-pay-more-meat-food-050000496.html

https://www.zerohedge.com/commodities/amid-soaring-food-prices-kraft-heinz-conagra-brands-set-raise-prices

Spoločnosť Kabal už roky búra aj rozvodne v USA a „premieňa 3-hodinový výpadok na 3-týždňový“, tvrdia zdroje. Hovoria, že to, čo sa stalo v Texase, bola „len ochutnávka“

https://www.revolver.news/2021/02/texass-power-grid-disaster-is-only-the-beginning/

Okrem hospodárskej sabotáže teraz kabali hostia niekoľko falošných vesmírnych misií na získavanie finančných prostriedkov.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-9273375/Seven-minutes-terror-NASAs-Perseverance-land-Mars-TODAY.html

https://www.thesun.co.uk/news/worldnews/14089099/russia-china-sign-historic-deal-build-first-moon-base/

Teraz sa pozrime na aktuálny pohľad na niektoré pochmúrne pokyny, ktoré sa kabali snažia vnútiť svetu. Jednak sa stále donekonečna hrajú s Iránom a jeho takzvanou „atómovou bombou“. Tu je napríklad komentár k Moskalovi súvisiace s Debkou: „Prázdna stena, ktorú dosiahla politika prezidenta Joe Bidena pri obnovení Iránu k jadrovej diplomacii, spočíva v tom, že jeho poradcovia neboli schopní dohodnúť sa na stratégii postupu vpred k bombe. „ Ide o tú istú BS, ktorú donekonečna opakovali už viac ako 30 rokov.

https://www.debka.com/are-bidens-moves-for-nuclear-diplomacy-with-iran-stuck-in-the-sand/

Samozrejme, keď sa pozriete na iránskych vodcov, ktorí majú na sebe svoje ovčie masky, môžete zistiť, že Irán je tiež iba kabalistická kolónia, ktorá hrá svoju rolu v tom, že nás všetkých zabije v tretej svetovej vojne.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/white-house-signals-iran-its-ready-eu-sponsored-talks-major-nuke-deal-breakthrough

V Izraeli teraz dostávajú ovce známku z očkovacích osvedčení pre zvieratá, s ktorými môžu nakupovať atď.

https://www.msn.com/en-us/news/world/israel-re-opens-weiter-mit-grün-pass-für-geimpft/ar-BB1dSlf1

A potom kancelárka Angela Hitler povedala: „Pandémia sa skončí, až keď budú všetci na svete očkovaní.“ https://www.reuters.com/article/us-germany-politics-g7-merkel-idUSKBN2AJ1WG

Samozrejme, všetky národy, ktoré sú proti, sú „darebácke štáty“, ktoré sú proti „svetovému poriadku založenému na pravidlách“. Preto generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg uviedol: „Čína a Rusko sa snažia prepísať pravidlá USA, aby presadili svoje vlastné záujmy.“

https://www.reuters.com/article/us-germany-security-nato-idUSKBN2AJ24G

Vyššie uvedené je len malým výberom z mnohých dôvodov, prečo pokračuje a zrýchľuje sa masívna ofenzíva zameraná na odstránenie týchto zločincov.

Podľa MI6: "Veci sa zmenia, až keď sa otvorene diskutuje o khazarskej mafii." Spoliehajú sa na utajenie a odvetu v rámci mafiánskej taktiky, ako je jadrový terorizmus a vydierania, ako napríklad nedávny debakel prezidenta USA. Verím, že sa bude naďalej vyvíjať úsilie na zbavenie planéty zariadení na [nukleárne vydieranie], ale zmena režimu je viac vojenská záležitosť a invázia a okupácia by boli jediným riešením. Rovnako ako vtedajší Berlín, aj Izrael musí byť v zásade zahrnutý do medzinárodnej správy. ““ Inými slovami, MI6 potvrdzuje, že falošná Bidenova vláda bola ustanovená ako reakcia na izraelské jadrové vydieranie.

Pentagón sa rovnako ako Rusi zúčastňuje na pláne okupácie Izraela. „Rusko je posledným ostrovom slobody,“ uviedol nedávno hovorca Štátnej dumy Vyacheslav Volodin a dodal: „Vidíte, čo sa deje v Spojených štátoch amerických?“ Zem zomiera, všetko bolo zrušené.

https://www.themoscowtimes.com/2021/02/17/russia-is-the-worlds-last-island-of-freedom-parlament-speaker-says-a72995

Pre jarnú ofenzívu proti kabalom bolo stanovených niekoľko cieľov. Okrem Izraela musí byť čo najskôr odstránený aj akýkoľvek svetový líder presadzujúci vakcíny Covid-19. Patria sem Boris Johnson z Veľkej Británie, Justin Castro z Kanady, Angela Hitler z Nemecka, Joe CG Biden z USA atď.

Odstránenie Justina Castra v Kanade je vysokou prioritou, pretože kanadské jednotky sa môžu pripojiť k svojim krajanom v štátoch ako Texas a Florida v boji proti baštám khazarskej mafie ako Kalifornia a New York.

https://www.ctvnews.ca/health/coronavirus/14-5m-canadians-to-be-immunized-by-june-updated-vaccination-timeline-shows-1.5314048

Google a Facebook boli tiež vytvorené z peňazí daňových poplatníkov a potom boli postúpené súkromným osobám. Teraz preberajú moc od volených vlád a je potrebné ich znárodniť. „O slobode prejavu by nemali rozhodovať anonymní moderátori pracujúci pre súkromné ​​spoločnosti,“ uviedol nedávno poľský minister spravodlivosti Sebastian Kaleta. „Namiesto toho je to pre národný orgán; správne zvolení úradníci, “dodal.

https://www.foxnews.com/world/poland-fights-big-tech-push-block-social-media-censorship?utm_campaign=later-linkinbio-foxnews&utm_content=later-14580965&utm_medium=social&utm_source=inram

https://www.zerohedge.com/political/biden-admin-working-directly-big-tech-crush-vaccine-dissent

V rámci tejto ofenzívy sa spoločnosti ako Pornhub pripravujú na podanie žaloby proti spoločnosti Visa & Mastercard. Milióny predplatiteľov Pornhubu na celom svete už nemohli platiť za svoje predplatné kreditnými kartami, pretože niektoré nelegálne videá zverejnili 15-ročných ľudí. Toto je trestný čin, ktorý by mala riešiť polícia, nie kartové spoločnosti. Pornhub už prijal nápravné opatrenia, ale bezvýsledne. Porno sa teraz stalo novým stimulom pre ľudí, aby prešli na kryptomenu, ktorá nie je ovládaná kabalmi.

Kartové spoločnosti sa rozhodli pre detskú pornografiu - tému, ktorá v mnohých vzbudzuje znechutenie -, aby určili princíp, podľa ktorého sa stanú sudcami a členmi poroty, ktorí rozhodujú o tom na čo môžeme minúť svoje peniaze. Ďalej sa kupujú drogy a potom zbrane. Čoskoro to budú historické knihy, ktoré budú učiť skutočné, ale zakázané dejiny. Je to klzký svah. Ide o súčasť puču proti demokracii zo strany vrodených/pokrvných rodín, ktoré ovládajú západný finančný systém. Nemýľte sa, toto je znamenie šelmy.

Ľudia musia pochopiť aké veľké stávky sú v tomto boji. Títo zločinci bránia ľudskému pokroku a spomaľujú náš vývoj. Moja stará mama sa narodila v konskom veku a mala skúsenosti s počítačmi, tryskami a vesmírnymi misiami. Ľudia narodení v 70. rokoch videli veci ako Twitter a Netflix, ale nie oveľa viac. Napríklad vesmírne lety s ľudskou posádkou sa zastavili.

Vládnuca demokracia kvôli udržaniu moci potlačila vynálezy od antigravitácie cez prakticky voľnú energiu až po nesmrteľnosť. Blokujú budúcnosť s neobmedzeným potenciálom pre ľudstvo.

Dobrým príkladom je pokus kabalov využiť technológiu CRISPR na zníženie schopností ľudí a ich premenu na trvalých otrokov. Rusko naopak navrhuje novú medzinárodnú dohodu o prerokovaní technológie CRISPR. Navrhujú používať CRISPR iba na zlepšenie, nie na znehodnotenie. Teoreticky by sa CRISPR mohol použiť na to aby sme boli všetci nadľudskými a nesmrteľnými, ak sa tak rozhodneme. Keď nekonáme tak CRISPR sa použíje na to, aby sme z nás spravili neľudských ľudí.

Je to vojna o budúcnosť ľudstva a my zvíťazíme.

Gnostickí ilumináti požadujú kapituláciu khazarskej mafie

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 15.02.2021

Podľa zdroja gnostických iluminátov bude mesto Jeruzalem „úplne zničené“, pokiaľ sa khazarská mafia nevzdá. Zničenie tohto mesta je nevyhnutné na „ukončenie mesiášskych bludov“, ktoré vedú náboženskí fanatici, ako je zať amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner, tvrdí zdroj.

Akýkoľvek krok proti Jeruzalemu by bol súčasťou rozsiahleho globálneho protiútoku proti khazarom po ich nedávnych útočných krokoch proti Rusku, Británii, USA, Japonsku a ďalším krajinám, na čom sa zhodujú viaceré zdroje spravodajských služieb.

V rámci tejto ofenzívy sú americká a japonská armáda pripravené odpovedať, pretože nedávny útok na ich sily neďaleko hory Fudži (požiar na úpätí hory vľavo) bol vysledovaný až do tohto mesta. Je to čiastočne preto, lebo Kiyosu Takayama, samozvaný rytier templárov, bol identifikovaný ako zdroj dezinformácií o útoku z 3. februára. Tvrdí, že americké námorníctvo pri útoku zničilo najväčšiu továreň na výrobu adrenochrómu na svete. https://blog.goo.ne.jp/mokushiroku666/e/d9ea9ad13066e7c7077c58932514feff

Podľa predstaviteľa vesmírneho velenia Pentagónu:

„Požiar na hore Fuji bol spôsobený zameranou energetickou zbraňou veľmi podobnou tej, ktorá sa použila v kalifornskom Paradise pred viac ako dvoma rokmi. Išlo o varovanie temných síl pred americkými a japonskými ozbrojenými silami, ktoré v regióne uskutočňovali spoločné cvičenia. Špičková mosadz v oboch krajinách vie, čo to bolo. Existuje prepínacia objednávka. Zapojená bola Čínska komunistická strana. Zemetrasenie o sile 7,1 stupňa pri pobreží Fukušima 13. februára bolo tiež vykonané DE zbraňou. Temná strana vrhá všetko, čo majú, do Japonska, aby sa nevymanili z khazarských kabalov. ““

Skutočnosť, že sa táto správa objavila v službe Telegram messenger na mojom iPhone, ale nie v tej istej aplikácii na mojom počítači so systémom Windows, naznačuje, že Bill Gates a kol. - vrátane rodiny Rockefellerovcov - boli zapojení do útoku a následného pokusu o misdirection.

V každom prípade bol Takayamovým zdrojom opäť vysoký agent Mosadu v Tokiu, ktorý sa podľa NSA nakoniec zodpovedá petrohradskému vojvodovi. Teraz sa pokúšame zistiť, kto v súčasnosti tento titul vlastní, ale zdá sa, že ho už britský člen kráľovskej rodiny nevlastní, tvrdia zdroje.

Ruské zdroje FSB nás upozornili na nasledujúce video, ktoré ukazuje vtedajšieho ministra zahraničia USA Mika Pompea, ako stojí pred modelom Tretieho chrámu v Jeruzaleme, ktorý neobsahuje mešitu Al-Aksá. (Minúta 1:01): https://twitter.com/SecPompeo/status/1109083029430067200?ref_src=twsrc%5Etfw

Podľa zdrojov nasledujúci odkaz tiež zobrazuje „Fotografie loga superintelektu v podzemnom chráme Synagógy 3 v Jeruzaleme. Super Intellect je zlatá škrupina, ktorá bola vyhĺbená v Karabachu. ““

https://sputniknews.com/world/201903231073479183-mike-pompeo-jerusalem-third-temple-model/

Nech už táto položka môže alebo nemusí byť akákoľvek; ľudia musia pochopiť, že títo mesiášski fanatici chcú postaviť chrám smrti, v ktorom budú vraždené živé bytosti ako obete Molechovi, Ba'alovi, Setovi alias Satanovi.

Spoločnosť Bieleho draka a jej spojenci podporia vytvorenie tretieho chrámu, keď sa skončí táto vojna, ale bude to chrám života, nie smrti. Tu budú ponuky pozostávať zo záväzkov na podporu života, to znamená, že sa nezničí ochrana ohrozených druhov, ktoré podporujú biodiverzitu Zeme.

V každom prípade občianska vojna na Západe, do ktorej boli títo fanatici zapojení, obrátila okrem iného MI5 a CIA proti FBI.

Po tom, čo vo Veľkej Británii MI6 spustil článok 5 Všeobecnej deklarácie ľudských práv OSN vo Veľkej Británii a Írsku, šéf britských ozbrojených síl generál Sir Nick Carter zastupoval stranu ...

XXTieto verejné komentáre súčasného veliteľa britských síl sa rovnajú vyhláseniu vojny. Británia nie je sama. 12. februára ruský minister zahraničia Sergej Lavrov vyhlásil, že Rusko bude pripravené prerušiť vzťahy s EÚ, ak blok zavedie nové, ekonomicky bolestivé sankcie. Aj v diplomatickom jazyku je oddelenie vzťahov krokom za formálnym vyhlásením vojny. https://www.bbc.com/news/world-europe-56039075

Je zaujímavé, že rovnako ako v druhej svetovej vojne, tradiční nepriatelia Rusko a Veľká Británia sa spojili proti spoločnému nepriateľovi. V tomto prípade nepriateľ ovládol EÚ a vedie hospodársku vojnu proti Rusku a Británii. Ak ste to nestihli, EÚ je teraz územím okupovaným nacistami. Z tohto dôvodu prevzal kontrolu nad Talianskom „Goldman Sachs asshole“ Mario Draghi, tvrdia zdroje slobodomurára P3. Francúzsko, Nemecko a Holandsko tiež prevzali satanské režimy, tvrdia zdroje. Zločinci, ktorí sa zmocnili EÚ, si neuvedomujú, že ak Rusko a Británia zaútočia na EÚ, USA nebudú brániť EÚ ani pedofilných vrahov NATO ukrytých v Belgicku. To znamená, že v priebehu niekoľkých týždňov by ich porazila ruská a britská aliancia. Japonské, americkí a vlasteneckí Číňany tiež vyhlásili vojnu proti khazarskej mafii a jej zástupcom v rámci Čínskej komunistickej strany v Ázii. Na znak tejto vojny bol bývalý predseda vlády Jošihiro Mori 11. februára zbavený moci v Japonsku. To znamená, že podľa japonských pravicových zdrojov blízkych cisárovi urobila japonská cisárska rodina a šintoistické kňazstvo najneobvyklejší krok zasahovania do každodennej politiky. Oficiálne bol Mori zosadený na čelo olympijského výboru v Tokiu, ale neoficiálne to znamená, že Japonsko vyhlásilo nezávislosť od khazarskej mafie. Preto bola krátko po tomto vyhlásení zasiahnutá Fukušima zemetrasnou zbraňou. Útok na Japonsko súvisel aj s odmietnutím japonskej vlády predávať sa nezverejneným „súkromným záujmom“, ako je uvedené na strane 30 výročnej správy Japonska predloženej Americkej komisii pre cenné papiere 6. augusta 2020. https://sec.report/Document/0001193125-20-211213/

Správa konštatuje, že v roku 2015 prijal japonský parlament zákon, ktorý umožňuje japonskej vláde zachovať „viac ako jednu tretinu“ právo veta v Japonskej rozvojovej banke. Okrem toho hovorí, že bude ovládať „polovicu alebo viac pre špeciálne investičné podniky spoločnosti DBJ“. https://sec.report/Document/0001193125-20-211213/

Pretože táto banka v podstate finančne vlastní Japonsko, znamená to, že napriek všetkým chybám bývalý premiér Šinzó Abe odmietol odovzdať kontrolu khazarskej mafii a jej zástupcom ako KKR Japonsko. Mimochodom, všimli sme si, že spoločnosť United States Corporation zmizla zo zoznamov SEC a bola nahradená „United States Corp Co“ s SEC CIK # 000101575. SEC zistila, že „spoločnosť United States Corp Co nepodala na SEC žiadne formuláre okrem registrácie spoločnosti prvýkrát“. https://sec.report/CIK/0000101575

Nemali sme čas sa potápať ďalej, ale zistili sme, že spoločnosti ako Čínska ľudová republika a vláda Mexika sú tiež registrované v SEC. Čínska ľudová republika: https://sec.report/CIK/0000909321

 Mexická spoločnosť: https://sec.report/CIK/0000101368

Je zaujímavé, že sme tiež našli registráciu pre planétu Zem v rámci spoločnosti Earth Co. a zistili sme, že „registračné informácie Komisie pre bezpečnosť a výmenu dokumentov spoločnosti Earth Co. zahŕňajú vyhlásenia o vlastníctve a dokumenty o obchodovaní zasvätených osôb“ a že „Earth Co. nepodala žiadne formuláre SEC, s výnimkou počiatočnej registrácie spoločnosti. “Naše vlastné zdroje nám hovoria, že to je rodina Rothschildovcov, ktorá sa hlási k vlastníctvu planéty Zem. https://sec.report/CIK/0000030977

Poďme sa teraz trochu ponoriť do vecí, ktoré robia samozvaní „vlastníci“ planéty Zem. Zdá sa, že najväčším podnikaním je kontrola davu. Pozrite sa na tento obrázok:

https://img.ifunny.co/images/2951e201badcc0f814d23517f80556aef77790c1c1ea3ae2cdeebac4fa5594ea_1.jg

Ak je to pre vás príliš ezoterické, pozrite sa, čo urobili s takzvanými správami o korporátnej propagande. Minulý týždeň v štúdiu, ktoré zjavne nebolo v hlavnom meste USA, usporiadali falošný „obžalovací proces“ s „exprezidentom Trumpom“ (bez ohľadu na to, ako exprezidenta obviníte).

Vyzerá to, že predchádzajúci žolíci ako Nancy Pelosi, ktorí sa predtým objavili vo vládnej reality šou, boli vymenení. Šou bola do veľkej miery zinscenovaná množstvom nových hercov. Dvomi ľuďmi, ktorí tam neboli, bol samotný obžalovaný a predseda Najvyššieho súdu John Roberts, ktorého odmietnutie predsedať parlamentu znamenalo, že celý čin nemal ani len náznak legitimity.

Pomocou ich falošných dôkazov boli tiež nútení ukončiť frašku. https://theweek.com/articles/966168/most-important-person-impeachment-trial-missing-isnt-trump

https://www.zerohedge.com/political/democrats-caught-using-fake-evidence-impeachment-trial

Jeden zdroj MI6 zaznamenal: „Incident 6. januára v Snemovni reprezentantov podnietil vypočutie obžaloby, ktoré bolo preniknuté/spôsobené ANTIFA (Soros pre Rothschild a kol.). Druhé, obžaloba by vylúčila možné budúce druhé volebné obdobie pre pána Trumpa.

V jazyku iluminátov je to „mŕtva karta“, nikdy to nestačí na to, aby ste človeka zabili iba raz. Do rakvy si nejako vložíš pár nechtov. ““

„Myslím si, že Američania, ako som povedal, majú jednoducho dosť všetkého čo videli v našom politickom zriadení,“ uviedol v rozhovore pre Western Journal generál Mike Flynn.

https://www.westernjournal.com/bombshell-twj-exclusive-hour-long-feature-interview-gen-flynn/

Flynn tiež poznamenal: „Ak som osobne videl jednu vec, ktorú americká verejnosť videla za posledné štyri roky, bola to úroveň korupcie v našom ministerstve spravodlivosti, FBI a ďalších prvkoch našej vlády USA ...

Ale ako všetci vieme a za posledné takmer tri mesiace sme videli, zaznamenali sme neuveriteľné množstvo volebných podvodov, a to tak zahraničných, ako aj miestnych [Úlohou armády je brániť americkú slobodu a] ... je jednou z týchto slobôd sloboda voliť pre každého, koho volíme, v slobodnom, spravodlivom a transparentnom systéme. A to zjavne nemáme. Budeme teda pokračovať v tomto boji ... Vzťah medzi veľkou technológiou a veľkou vládou, ktorý je teraz v každej stránke našich životov. ““

Poznamenávame, že Flynnov brat, generálporučík Charles Flynn, bol koncom minulého mesiaca vymenovaný za veliteľa tichomorských síl americkej armády. Dúfajme, že bude spolupracovať s Rusmi, Britmi, Japoncami, Taiwancami atď., Ktorí chcú raz a navždy ukončiť vládu chazarskej mafie. https://www.westernjournal.com/general-michael-flynns-brother-command-us-army-pacific-forces/

Khazarská mafia v každom prípade postupne stráca kontrolu nad svojím opodstatnením „Covid-19“ očkovať každého pomocou technológie CRISPR, ktorá mení gény, trvalé otroctvo.

Ako dôkaz toho spoločnosť Pfizer opustila Indiu namiesto toho, aby podstúpila testy bezpečnosti ich vakcín. Vedúci pracovníci spoločnosti Pfizer sú aktívne lovení a zabíjaní a čoskoro z nich bude vyhynutý druh, sľubujú zdroje WDS. https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=165947

Po celom svete navyše prebiehajú nepokoje a demonštrácie proti fašizmu Covid-19. Napríklad sa pozrite na tento exponovaný dav, ktorý hovorí polícii, aby sa postavila na stranu. https://www.youtube.com/watch?v=h8FBZU4Cjjs&feature=youtu.be

Všeobecné povstanie tiež prebieha v Izraeli, ktorý má najväčší mozog na svete.

https://www.debka.com/half-measures-in-israels-coronavirus-battle-cause-confusion-defiance/

Dokonca aj hlavný čínsky epidemiológ Dr. Wu Zunyou hovorí: „Vírus Wuhan nebol nikdy izolovaný, a to je problém.“ Je to tak blízko, ako keby povedal, že Covid-19 je falošný.

WHO sa snaží udržať zdanie tým, že vedie zbytočné vyšetrovanie pôvodu látky „Covid-19“ vo Wu-chane. Čínska komunistická strana odmieta pripustiť, že zabila milióny svojich občanov pri nesprávnom štarte 5G, napriek tomu, že ju západné spravodajské agentúry varovali, že 5G je zbraňou odmietajúcou územie.

V každom prípade bude teraz kampaň Covid-19 ukončená do mája, zdôrazňuje ruská FSB.

https://www.veteranstoday.com/2021/02/10/sars-2-lies-ties-among-us-china-scientists-in-gates-shade-disclosed-by-daily-mail-and-die- Wheal /

Khazarská mafia sa podrobí testu, zjavne vykoná niekoľko sabotážnych akcií vrátane zničenia nemeckej elektrárne a pokusu o otrávenie dodávok vody na Floride. https://www.euroweeklynews.com/2021/02/09/germany-state-of-emergency-declared-in-nuremberg-after-major-power-plant-fire/amp/

Podľa všetkého tiež použili vesmírnu zbraň na zničenie 500 tankerov na prepravu plynu na iránsko-afganskej hranici. https://www.theguardian.com/world/2021/feb/13/huge-blaze-on-afghanistan-iran-border-spotted-from-space

Náhly polárny vír, ktorý zasiahne Texas, je tiež vesmírnym útokom, tvrdia zdroje amerických vesmírnych síl. Z tohto dôvodu jeden obchodník v spoločnosti Zero Hedge pamätne povedal o trhu s plynom: „Oficiálne sme tu dosiahli„ Hit Fu * King “.

Niet divu, že čoraz viac pozorovateľov zisťuje, že americké zriadenie sa „zbláznilo“. https://www.rt.com/op-ed/515385-american-establishment-trump-insane/

Na záver by sme chceli poukázať na niektoré rastúce náznaky blížiacej sa udalosti zverejnenia. Jedným z nich sú mohutné zemetrasenia, ktoré vedú k evakuácii antarktickej základne. https://sputniknews.com/latam/202101241081861137-chile-issues-tsunami-warning-orders-evacuation-of-antarctic-base-after-7-magnitude-quake/

https://www.news18.com/news/world/tsunami-warning-for-new-zealand-other-nations-after-7-7-magnitude-earthquake-rocks-south-pacific-3416810.html

Druhou je zverejnenie Pentagónu, že ide o testovacie materiály odobraté z havarovaných UFO. https://www.the-sun.com/news/2321251/pentagon-admits-testing-wreckage-ufo-crashes/

Teraz sme určite v nezmapovaných vodách, takže majte nohy v člne.

 

 

 

Začína sa prechod do novej éry amerického kontinentu

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 08.02.2021

 

Podľa zdrojov P3 je zakladateľom Amazonu Jeff Bezos teraz de facto riaditeľom zodpovedným ako dočasný správca. Takzvaný prezident Joe Biden vystupuje v oválnej v kancelárii v Castle Rock v Amazon Studios v Culver City v Kalifornii.https://www.youtube.com/watch?v=d3bx42MrtZw

Biely dom vo Washingtone DC zostáva prázdny. Podľa kolegu s tlačovou kartou Bieleho domu:

"Telefónne čísla Tlačovej kancelárie Bieleho domu a tlačové kontakty WH boli oddelené, ale stále dostávam zasielané e-maily z iného servera ako z Bieleho domu." Verejná komentárová linka v Bielom dome bola tiež uzavretá ... je to iba na povrchu a hrá sa o prebudenie námesačníkov, ale nevidím, ako môžu držať tento trik oveľa dlhšie. ““

Takzvaný režim, ktorý teraz „kontroluje“ USA, už navrhol myšlienku organizovania online stretnutí do ďalších krajín. Inými slovami, je len otázkou času, kedy si vodcovia ostatných vlád uvedomia, že neexistuje nič také ako fyzický Biden, ktorý je duchovne dostatočne schopný na stretnutie.

P3 teraz chce, aby Bezos dohliadal na prechod na nový systém založený na meritokracii a demokracii v reálnom čase. Údajne bol pridelený po neúspešnom pokuse rodiny Rockefellerovcov a khazarskej mafie vydať komunistickej Číne USA za veľkú sumu peňazí.

Keď boli Rockefellerovci vymknutí spod kontroly iluminátmi, čínska komunistická strana - ovládaná tiež khazarskou mafiou - sa odvetila pokusom o napadnutie Taiwanu.

Po porážke ČKS v leteckej vojne o Taiwan teraz ČKS získala faktickú kontrolu nad Pakistanom a Mjanmarskom. Teraz obkľúčili Indiu a hrozia jej napadnutím.

Tento týždeň vojenský puč v Mjanmarsku, ktorý predstavuje asi 10% globálnej výroby kovov vzácnych zemín, dočasne zvýšil podiel v čínskych spoločnostiach zaoberajúcich sa vzácnymi zeminami v obave, že nestabilita a americké sankcie by mohli narušiť vývoz.

3. februára uskutočňovala americká a japonská armáda cvičenie so živými zbraňami na cvičisku neďaleko hory Fudži, keď vypukol obrovský a rozsiahly požiar, ktorý nekontrolovateľne zúril celú noc. Krátko predtým o tom informovali japonské médiá, ako bolo uvalené zatemnenie správ. Žiadny z našich kontaktov nebol pripravený hovoriť o tom čo sa stalo, ale vyzerá to, že boli napadnutí, pravdepodobne Číňanmi.

https://www.youtube.com/watch?v=LqczipCW1j0&feature=youtu.be

Podľa japonskej vojenskej spravodajskej služby je však čínska komunistická strana na hranici ...

stratiť moc. Dôvodom je to, že taiwanská frakcia spojená so starodávnymi kráľovskými rodinami Ming, Sung a Tang aktivovala svojich 8 miliónov členov tajnej spoločnosti v pevninskej Číne. Urobili tak v reakcii na pokus o inváziu na Taiwan a preto, že ČKS zabila milióny ľudí vo Wu-chane svojou neuváženou aktiváciou 5G. To znamená, že obyvatelia Číny a USA bojujú s rovnakým satanským nepriateľom.

O tom je celá táto biologická vojna proti Covid-19 proti obyvateľom planéty. Napríklad sa pozrite na to, ako Egypt potrestal otrokov a poškodil im mozog, aby boli poslušnejší a potom to porovnajte s „testami Covid-19“.

https://twitter.com/DeannaSpingola/status/1356349883251351554

Potom sa pozrite na nano-zariadenia, ktoré týmto zásahom vložili do mozgu ľudí.

https://www.naturalnews.com/2021-02-01-swab-tests-microdevices-secretly-vaccinating-hesitant.html#

Toto je skutočný nepriateľ, s ktorým bojujeme.

Ak ste to ešte nezistili tak tu je viac dôkazov, že Covid-19 je podvod.

https://twitter.com/DeannaSpingola/status/1356349883251351554

Ak si myslíte, že pedofília nie je skutočná, pozrite sa, čo sa stalo v jednom katolíckom sirotinci. Chlapci sa predávajú ako sexuálne objekty už celé desaťročia. Toto určite nebol ojedinelý incident, otroctvo detí atď. bolo systematické a odohrávalo sa po celom svete.

https://www.thedailybeast.com/german-nuns-sold-orphaned-children-to-sexual-predators-says-report

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/04/forbes-attacks-mercola.aspx

V ďalšom príklade bol včera v noci zatknutý republikánsky zasvätený Ruben A. Verastigui za údajné zapojenie do držby a distribúcie mimoriadne násilnej detskej pornografie, ktorá zobrazuje deti znásilňované dospelými, uviedla polícia. Citovali jeho slová: „Keď dieťa plače, je to moje obľúbené.“

https://nationalfile.com/when-a-baby-screams-its-my-favorite-establishment-republican-insider-mtg-hater-arrested-for-child-pornography/

Bránime sa a bojujeme tvrdo. Napríklad Mario Marín, ktorý vládol v centrálnom štáte Puebla v rokoch 2005 až 2011, je prvým guvernérom zatknutým za mučenie novinárov a je tiež spájaný s krúžkom dievčat a chlapcov.

https://abcnews.go.com/International/wireStory/mexico-arrests-governor-case-tortured-journalist-75685936

Rusi robia svoju prácu tým, že úspešne používajú bežnú vakcínu proti chrípke, aby nahradili vakcínu proti zmenám DNA propagovaným satanistami.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/russias-sputnik-v-covid-vaccine-surprise-global-hit

Systematické odstraňovanie všetkých osôb podieľajúcich sa na trestnom čine Covid 19 podľa zdrojov MI6 a ruských FSB pokračuje. Z tohto dôvodu Andrew Brooks, profesor výskumu na Rutgersovej univerzite, ktorý vyvinul prvý test na sliny pre koronavírus, nečakane zomrel vo veku 51 rokov.

https://nypost.com/2021/02/01/rutgers-researcher-creator-of-covid-19-saliva-test-dead-at-51/

https://www.naturalnews.com/2021-02-01-swab-tests-microdevices-secretly-vaccinating-hesitant.html#

Medzitým iránsky najvyšší vodca ajatolláh Alí Chameneí na celom svete tweetoval: „Postamerická éra sa začala.“

https://twitter.com/khamenei_ir/status/1358464064322691078?ref_src=twsrc%5Etfw

Taktiež tweetol: „Vaše posledné udalosti boli fiaskom. Pád #Trumpa nebol iba pádom nevhodného prezidenta. Bol to úpadok moci a spoločenského poriadku v Amerike. Toto sú slová amerických odborníkov, nie nás.

Mimochodom, toto musel povedať vedúci slobodomurársky zdroj P3 o tom, prečo americký prezident Trump opustil Biely dom:

"Prišli k Trumpovi - zabili jeho brata 'srdcovým infarktom' [[v auguste 2020]]. Jeho manželka Melania bola tiež vo vládnom lietadle, ktoré muselo núdzovo pristáť kvôli" poruche "- takže Trump to vzdal." Preto Barr, Durham a Huber neurobili nič - a nič sa nestane. Trump nechcel obetovať svoju rodinu pre všetky tieto voľby a bol odvolaný, pretože mu stála v ceste „budúcnosť Star Treku“.

Ak je veľa amerických vlastencov z tohto obratu trpko sklamaných, nemalo by to byť. Namiesto toho, aby ste sa s ružovými okuliarmi obzerali za imaginárnou minulosťou, pripojte sa k prebiehajúcej druhej americkej revolúcii a pomôžte tak vytvoriť lepšiu budúcnosť.

Pomyslime tiež na nedávny vývoj, ako napríklad americký generál Michael Flynn, ktorý v 50-minútovom rozhovore 6. februára povedal: „Musíme prijať situáciu takú, aká je, a teraz s ňou musíme niečo urobiť.“ Flynn poznamenal že ak sa pokúsite obžalovať Donalda Trumpa, „stále ho musíte volať pán prezident, pretože môžete obžalovať iba úradujúceho prezidenta“. Poznamenal tiež: „Ľudia neveria v nezmysly, ktoré vychádzajú z našej súčasnej vlády.“

 

Môže predstierať, že ide o bezpečnostný omyl, pretože verejnosť si teraz môže pozrieť zhrnutie kľúčových dôkazov z dokumentu Absolútny dôkaz, ktoré sa pravdepodobne použijú pri obrane Trumpa počas procesu obžaloby, čo vedie mnohé zámorské národy k hlasovaniu.

https://rumble.com/vdlebn-mike-lindell-absolute-proof-exposing-election-fraud-and-theft-of-americ.html

Američania musia pochopiť, že ich pôdu čoskoro prevzal kult genocídnych obchodníkov s ľudskými otrokmi. Napríklad zatiaľ čo všetci alebo väčšina Američanov vedia, že Deklarácia nezávislosti znie: „Všetci ľudia sú stvorení rovní ... a majú nárok na slobodu života a hľadanie šťastia,“ väčšinou nevedia, že to obsahuje aj túto vetu:

„Nemilosrdní indickí divochi, ktorých známe vojnové pravidlo je nezameniteľným zničením všetkých vekových skupín, pohlaví a pomerov.“

Toto nepravdivé tvrdenie bolo použité na ospravedlnenie zámernej politiky genocídy proti Prvým národom. Preto je v USA v súčasnosti menej ako štvrtina Prvých národov, ako  predtým než pricestovali prví európski osadníci.

Spojené štáty navyše počas svojich 245 rokov „nezávislosti“ viedli vojnu takmer neustále. Od konca druhej svetovej vojny zabili USA desiatky miliónov ľudí biologickou vojnou v Afrike a ďalších krajinách a vojnami vo Vietname, Iraku a inde.

Ako niekto s predkami na Mayflower si pamätám, že našich predkov zachránili pred hladom prvé národy. Preto s Američanmi oslavujeme Deň vďakyvzdania. V Kanade sme nikdy nezabudli na naše pôvodné puto s prvými národmi, a preto ich je teraz oveľa viac, ako keď prichádzali Európania.

Teraz je čas, aby Kanada a USA vytvorili novú republiku, ktorá bude skutočne zaobchádzať so všetkými ľuďmi rovnako.

P3 propaguje Bezosa ako podporovateľa meritokracie, ktorý chce kolonizovať vesmír.

https://abcnews.go.com/Business/blue-origin-jeff-bezos-unveils-lunar-lander-mission/story?id=62941981

Ak sa vám táto vízia nepáči, odporúčame Bezosovi zložiť z podstavca tlak na niečo ešte lepšie

Veríme tiež, že zákernejším nepriateľom je skupina rodín, ktoré stále ovládajú spoločnosti Fortune 500.

Napríklad staré oligopoly na ropu, plyn a uhlie nás brzdia a bránia v šírení vodíkového paliva. Táto technológia existuje, keď ľudia môžu používať solárny panel a vodu na výrobu vlastného vodíkového paliva. Jediným výfukom, ktorý by tieto automobily produkovali, by bola vodná para.

Namiesto toho tlačia na „zelené“ elektrické autá. Problém je v tom, že väčšina energie používanej na pohon elektrických vozidiel pochádza zo spaľovania uhlia, ktoré je oveľa škodlivejšie ako spaľovacie motory spaľujúce benzín.

Z tohto dôvodu „Európski ropní giganti Total, BP a Shell kúpili aktíva v hodnotovom reťazci elektrických vozidiel. Poslednou správou je, že spoločnosť Shell súhlasila s nákupom 100% všadeprítomnej siete v Európe. „

https://www.naturalnews.com/2021-02-07-gm-kristin-zimmerman-clean-energy-95percent-coal.html#

https://chargedevs.com/newswire/oil-companies-buying-up-ev-charging-networks-shell-acquires-ubitricity/

Japonci sa čiastočne snažia odstrániť kontrolu khazarskej mafie nad ich pôdou, pretože ich snahy o vybudovanie vodíkovej ekonomiky sú potlačené ropnými záujmami typu Rockefeller. Pamätajte, že sú to ľudia, ktorí čiastočne zorganizovali útok Fukušimy na Japonsko 11. marca 2011, aby ich prinútili kupovať viac ropy.

Japonské pravicové zdroje tvrdia, že Japonsko bude čoskoro samostatnou krajinou, pretože budú systematicky odstraňovaní khazarskí zástupcovia.

Aj v Indii blokujú poľnohospodári cesty po celej krajine, aby zabránili tomu, aby ich predseda vlády Narendra Modi ochudobnil a predal v záujme poľnohospodárskych spoločností z rebríčka Fortune500. https://www.reuters.com/article/india-farms-protests/update-1-un-urges-maximum-restraint-as-india-farm-protesters-widen-blockade-idUSL1N2KC03L   

Aj v iných krajinách dochádza k mnohým zmenám režimu. Nedávno došlo k zmenám vo vedení v Holandsku, Mjanmarsku a Taliansku. Podľa japonských pravicových zdrojov, ktoré úspešne predpovedali vyššie uvedené tri vládne zmeny, budú nasledovať zmeny v Thajsku, Albánsku, Kolumbii, Nemecku a Mongolsku.

Posledným bodom tohto týždňa je, že čínsky nový rok bude trvať tento rok 16 dní, počnúc 12. februárom. To znamená, že v marci sa stanú veľké veci. Potom ázijské tajné spoločnosti tvrdia, že sú pripravené obnoviť rokovania so západnými tajnými spoločnosťami o budúcnosti planéty. Ich základný postoj je: „Žiaden konflikt, žiadna konfrontácia, vzájomný rešpekt a spolupráca prospešná pre všetkých, aby sa mohli sústrediť na spoluprácu a prekonávanie rozdielov.“

http://www.xinhuanet.com/english/2021-02/08/c_139729794.htm

Pripravte sa však na turbulencie v najbližších týždňoch, pretože východná a západná tajná spoločnosť sa budú usilovať posilniť svoje ruky skôr, ako sa rozhovory znova začnú.

WDS zo svojej strany pripravuje dôležité kroky pre Rok býka. Pamätajte, že býk je oveľa silnejší ako najsilnejší predátor.

.

Čína zažíva porážku vo vzdušných bitkách na Taiwane, keď americká armáda prešla do útoku

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 01.02.2021

Boj o planétu Zem sa zintenzívňuje na všetkých frontoch. Minulý týždeň zaútočili Číňania na Taiwan, pretože americká armáda poskytla bábkovému prezidentovi Joe Bidenovi CG nový scenár. Dostali sme priame potvrdenie od amerického trojhviezdičkového generála, že „americká armáda vie, že voľby boli ukradnuté; Chystá sa peklo. ““

Čína teraz utrpela ťažkú ​​porážku v leteckej vojne a „Taiwan je dnes prakticky nezávislou krajinou“, uvádza Japonské vojenské spravodajstvo. Nasledujúca správa o čínskom „falošnom útoku“ na americkú lietadlovú loď sa skutočne zaoberala skutočným útokom, ktorý bol podľa zdrojov rozhodujúcim spôsobom odvrátený.

https://www.express.co.uk/news/world/1391053/World-War-3-news-Taiwan-Chinese-China-USS-Theodore-Roosevelt-conflict-Joe-Biden-ont

Tvrdia, že táto správa odráža skutočnú leteckú vojnu medzi USA a Taiwanom a Čínou s možnou podporou Iránu.

https://news.trust.org/item/20210131124958-22pto

https://www.reuters.com/article/BigStory12/idUSKBN2A00I3?utm_source=reddit.com

Ľudia musia pochopiť, že komunistickú Čínu riadi na najvyššej úrovni khazarská mafia so sídlom vo Švajčiarsku. Pamätajte, že komunizmus bol vynálezom jezuitov a slobodomuráriP3, ktorí riadia jezuitov, hlásia, že sa hlásia k mimozemskej entite, Čierne slnko.

Prezrite si tento článok a zistíte, že existuje len veľmi málo skutočných informácií o čínskom prezidentovi Si Ťin-pchingovi.

https://www.theatlantic.com/international/archive/2021/01/xi-jinping-china-biography/617852/

Faktom je, že podľa popredných zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti bol Xi vybraný preto, lebo je vysoký a pri fotení G20 by vyzeral dobre. Je viac symbolom ako skutočným vodcom. Zdroje ďalej tvrdia, že pôvodný Xi bol zabitý po elektromagnetickom útoku na čínsky Wuhan začiatkom roku 2020. Osoba, ktorá sa teraz objavuje na verejnosti, je jeho mladší brat, ktorý sa na neho veľmi podobá.

Teraz sa deje to, že USA, Rusko a Čína majú teraz všetkých zastupujúcich vodcov, ktorí pôsobia ako hovorcovia kolektívneho vedenia. Inými slovami, skutočné vedenie funguje tajne a v zákulisí. Nejde o meritokraciu, pretože skutočná meritokracia by bola úplne transparentná a ktokoľvek od najvzdialenejšieho pastiera kôz by sa mohol pokúsiť vyšplhať na vrchol. V takom systéme mohol každý presne vidieť, kto sa dostal na vrchol, prečo a ako sa tam dostal.

Keď mala byť táto správa zverejnená, kontaktoval nás dôveryhodný ruský zdroj FSB, ktorý uviedol, že Čína a Pakistan sa rozhodli spojiť svoje sily politicky, ekonomicky a vojensky. Bolo prijaté rozhodnutie čeliť rekonštrukcii USA v Indii, ktorá by mala oslabiť Čínu, tvrdí zdroj. Pokúsime sa to potvrdiť Ázijskou tajnou spoločnosťou a ďalšími zdrojmi a dať čitateľom vedieť, či máme nejaké potvrdenie.

Taiwan používa čínske tradičné, domorodé ľudské vedenie a prebiehajú kroky k oslobodeniu pevninskej Číny a zvyšku sveta.

Zaoberáme sa tým, čo bolo minulý týždeň popísané na tajnom stretnutí vodcov Apache ako „posledný boj proti 5 000 rokov starému zlu, ktoré napadlo našu planétu“.

Teraz tiež dostávame dôveryhodné správy o tajných vesmírnych silách od zdrojov, ako sú japonské vojenské spravodajstvo, ktoré o takýchto veciach bežne nehovoria. Podľa japonskej vojenskej spravodajskej služby a CIA sú americké vesmírne sily aktívne na leteckej základni Thule v Grónsku.

Tam sú…

a stavajú tunely pre ťažbu nerastov a kovov, vzácnych zemín, ktoré sú nevyhnutné pre prevádzku vesmírnej flotily, tvrdia zdroje. Tiež tvrdia, že vesmírne sily oznámia svoju prítomnosť povrchovým populáciám. Ako to už v takýchto rozhovoroch býva, pridávame varovanie: „Never tomu, kým to neuvidíš.“

Faktom však je, že americký prezident Donald Trump hovoril o kúpe Grónska s cieľom získať zdroje potrebné na udržanie solventnosti americkej vlády, aby sa zabezpečilo aspoň niektoré obstarávanie zdrojov.

Keď už hovoríme o vesmíre, FAA končí program SpaceX od Elona Muska. To je dôvod správy, že DOJ prenasleduje Muska za to, že si nenajíma nelegálnych cudzincov. Skutočným dôvodom podľa zdrojov NSA je, že SpaceX je podvod. Na raketách SpaceX boli vo vesmíre spozorované údajne myši. Inými slovami, v štúdiách natáča štarty rakiet a vesmírne prieskumy, aby získal peniaze od vlády USA.

Vyšetrovanie DOJ je skutočne vyšetrovaním podvodu. Musk nereagoval na pokus o zaslanie komentára, keď sa táto správa dostala do online verzie, ale ak sa nám ozve, dáme vedieť našim čitateľom.

https://nationalfile.com/after-elon-criticizes-bidens-faa-bidens-doj-launches-investigation-alleging-spacex-discriminates-against-non-us-citizens/

Existuje tiež veľa odporu amerických vlastencov, ktorí chcú obnoviť republiku, ale vystupujú proti Spojeným štátom americkým od Argentíny po Aljašku. Ako poslucháč podcastu poznamenal: „Neexistuje spôsob, že a ako by iné krajiny v Južnej Amerike, od Aljašky po Argentínu, chceli byť súčasťou Spojených štátov amerických. Nechceme byť súčasťou tej istej sebestrednej kultúry, ktorá spôsobila toľko vojen. Sme nezávislé krajiny a kultúry, v ktorých už dominovala táto chorá kultúra, ktorá sa rúca. ““ Alebo ako napísal iný poslucháč: „Myslím si, že na ulici je otázka: decentralizácia pre EÚ, ale centralizácia v Amerike? Nie je to tip pre svetovú vládu? Nepreukázala EÚ, že to nefunguje? “To, čo títo ľudia musia pochopiť, je, že existujúce krajiny, v ktorých vládnu skutoční ľudia, zostávajú

nedotknuté. Rovnako ako nenecháte smetiara vstúpiť do svojho domu, pochopíte, že je potrebné, aby smetiar vyniesol vaše smetie z ulice. Planéta ako celok túto funkciu nemá. Výsledkom je, že nadnárodní zločinci ako khazarská mafia konajú nad svetovými záujmami a snažia sa nás natrvalo zotročiť.

Pamätajte na tento komiks z EÚ, ktorý je 31. januára 2012.

https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4cc2ea93-d003-417e-9294-1103a6ee877d

Má presný dej toho, čo sa deje teraz. Vytvárajú pandémiu s cieľom využiť lekársku tyraniu na vytvorenie svetovej vlády pod ich kontrolou, ktorá nás zotročí a zaočkuje vakcínami CRIPR, ktoré menia gény, aby sme boli geneticky poslušní.

Späť do republiky a izolacionizmus nie je odpoveďou. Musíme nájsť spôsob, ako zachrániť prírodný svet, planétu, ktorú všetci zdieľame, bez toho, aby sme z planéty urobili obrovskú zvieraciu farmu.

Minulý týždeň zdroj blízky rodine Rockefellerovcov poslal tomuto autorovi odkaz na video, ktoré ukazuje vesmírnu laserovú zbraň, ktorá koncom decembra spôsobila sopečný výbuch v Japonsku. Toto zastrašovanie prišlo v reakcii na trestné oznámenia proti gangsterom Rockefellerovcov / Rothschildovcov, ktorí sa pokúsili očkovať japonskú populáciu vakcínami mRNA meniacimi gény.

Našou odpoveďou bolo zintenzívnenie lovu proti vedeniu khazarskej mafie.

https://www.youtube.com/watch?v=0RiCuFRUZtY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PChT5oEPMTBgCJIVXU_C3dN1cf7YRx-s07c-ZcWcu8g722fk_ZjSaS

Cieľom s najvyššou prioritou je teraz Klaus Schwab z Davos Forum. Je to preto, lebo nás môže viesť k zostávajúcim vodcom politbyra khazarskej mafie a tým vynútiť ukončenie falošnej pandémie a súvisiacich zločinov očkovania.

Z tohto hľadiska zisťujeme, že vlastenci začali útočiť na miesta očkovania.

https://www.thedailybeast.com/anti-vaxxers-and-right-wingers-shut-down-dodgers-stadium-vaccine-site?ref=home

Rusi a MI6 informovali globálne vojenské aj spravodajské organizácie, že po prvé je pandémia falošná a po druhé, geneticky modifikované vakcíny, ktoré používajú na liečbu tejto falošnej pandémie, sú veľmi kriminálne. Ruské zdroje FSB sľubujú, že celý pandemický podvod skončí do mája.

Davoská elita usporiadala minulý týždeň „virtuálneho Davosu“, v ktorom sa snažila vytvoriť krásnu tvár.

Napríklad čínsky vodca „Si Ťin-pching“ povedal ľuďom v Davose:

"Znie to ako alarmovacia arogancia, predsudky a nenávisť." Je to pokus vnucovať ľudskej civilizácii hierarchiu alebo vnucovať iným svoju vlastnú históriu, kultúru a sociálny systém.

Žiadny globálny problém nemôže vyriešiť iba jedna krajina. Musí existovať globálna činnosť, globálna reakcia a globálna spolupráca. O budúcnosti sveta rozhodne každý, kto spolupracuje. ““

https://news.cgtn.com/news/2021-01-25/Full-text-Xi-Jinping-s-speech-at-the-virtual-Davos-Agenda-event-Xln4hwjO2Q/index.html

Potom však Xi ukázal, pre koho v skutočnosti pracuje, slovami: „Mali by sme posilniť skupinu G20 [vlastnenú khazarskou mafiou] ako primárne fórum pre správu globálneho hospodárstva [a] chrániť medzinárodný systém, ktorý sa točí okolo OSN vo vlastníctve [Rockefellera].“ “

Účastníci Davosu tvrdia, že chcú urobiť „veľký reset“ a vytvoriť spravodlivejšiu spoločnosť a zároveň pomôcť životnému prostrediu. Ak sa však pozriete na to, čo v skutočnosti robia, môžete vidieť, že sa snažia udržať si kontrolu nad planétou tým, že všetkých očkujú na poslušnosť a zmierujú so základným digitálnym príjmom súvisiacim s očkovaním. Zároveň lovia a zabíjajú vodcov prebiehajúcej vzbury proti ich vláde.

Zoznámte sa s tým, čo minulý týždeň povedal Davosanom indický predseda vlády Narendra Modi:

„India dnes zachraňuje životy občanov mnohých krajín zasielaním vakcín Covid a pomáha tam budovať očkovaciu infraštruktúru. V prvej fáze zaočkujeme našich 30 miliónov zdravotníkov a pracovníkov v prvej línii. Môžete si predstaviť rýchlosť, akou India očkuje svojich obyvateľov.

India zaočkovala viac ako 2,3 milióna zdravotníckych pracovníkov za pouhých 12 dní. V nasledujúcich mesiacoch dosiahneme cieľ očkovania približne 300 miliónov starších pacientov a pacientov s komorbiditami. Dnes má viac ako 1,3 miliardy ľudí v Indii univerzálne identifikačné číslo - Aadhaar Card.

Ľudia majú bankové účty a univerzálne ID sú prepojené s ich telefónmi. India v tomto období vložila viac ako 1,8 bilióna rupií priamo na bankové účty viac ako 760 miliónov ľudí. ““

https://www.pmindia.gov.in/de/news_updates/pms-address-at-the-world-economic-forums-davos-dialogue/?tag_term=pmspeech&comment=disable

Tam to podľa slov úradujúceho predsedu vlády druhej najľudnatejšej krajiny na Zemi je: Zaočkujte všetkých a zaočkujte ich pod znakom zvieracieho pasu a digitálnej peňaženky.

Modi zďaleka nie je sám. Takzvaní manažéri z celého sveta požadujú „očkovacie preukazy“, univerzálne preukazy totožnosti a s tým súvisiace digitálne peňaženky.

Potvrdzuje tiež, že použitie čipov ako diaľkových ovládačov ľudského mozgu je skutočná vec. Chcú byť schopní na diaľku vám spôsobiť extrémnu bolesť alebo potešenie atď., aby zabezpečili, že sa nikdy nebudete môcť oslobodiť z otroctva.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/hi-tech-brain-implants-size-23417127

Našťastie pre nás všetkých, títo muži skutočne prišli o dej. Znakom toho, že panikária, je, že hovoria už celých tridsať rokov o tom, že „Irán je niekoľko týždňov od atómovej bomby“.

https://www.debka.com/wide-alarm-iran-presumed-just-weeks-away-from-a-nuclear-weapon/

Problém je v tom, že toľko ráz kričali vlky, že nikto neverí ich BS. Strácajú schopnosť manipulovať s nami strachom. Okrem toho žiadna armáda nezačne svoju dlho plánovanú tretiu svetovú vojnu a Armagedon. Ako minulý týždeň povedal ruský prezident „Vladimir Putin“: „Horúci globálny konflikt je teraz väčšinou nemožný ... Znamenalo by to koniec civilizácie.“ “

https://www.themoscowtimes.com/2021/01/27/geopolitics-sanctions-and-social-media-putins-davos-speech-in-quotes-a72752

To neznamená, že obmedzená vojna je nemožná. Keď bola táto správa zverejnená, zistili sme, že napríklad v Mjanmarsku došlo k vojenskému puču proti vrcholnej vodkyni Aung San Suu Kyi. Môže to byť znamenie, že Čína reagovala na porážku Taiwanu jedným jednoduchým cieľom: Mjanmarsko. Zdroje CIA v juhovýchodnej Ázii však uviedli: „Príliš veľa zhryzu v krvi dámy. Príliš podvádzala. ““

Stále však sledujte Thajsko, ktoré môže prísť ďalej. Boje o Filipíny sa tiež môžu začať čoskoro.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9208165/Myanmars-leader-Aung-San-Suu-Kyi-detained-amid-reports-military-coup-underway.html

https://www.nzherald.co.nz/world/china-threatens-war-with-philippines-as-us-pledges-support-to-manila/3Y5CG364WQOCTY773AV42FWHIE/

Tiež sa zdá, že existuje boj, ktorý by zbavil Afriku mnohonárodných krádeží.

https://www.bbc.com/news/world-africa-55872485

Na záver s veľkým záujmom zaznamenávame vzburu proti banksterom v USA, ktorá sa začala útokom na krátkych predajcov na akciovom trhu a ktorá sa teraz zameriava na krátkych predajcov na trhu striebra. Citát od Osamelého strážcu: „Hi-Yo Silver and away!“ a všimnite si, že „podľa rekapitulácie nezištný, anonymný osamelý strážca zanecháva jedinú striebornú guľku, čo pripomína jeho neochvejnú bdelosť pred zlom.“
https://www.smithsonianmag.com/history/hi-yo-silver-away-51426976/

https://www.statista.com/statistics/253339/leading-silver-producing-countries/

Hollywood FX nemôže zachrániť bankrot USA Inc.

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 18.01.2021

 

Je koniec, priatelia, kriminálny podnik známy ako korporácia Spojených štátov amerických je hotový. Aktuálni reportéri na tlačových kartách Bieleho domu potvrdzujú, že v Bielom dome nie je nikto. Skorumpovaní členovia Kongresu a Senátu sa neodvážia vo Washingtone DC ukázať svoju tvár s vedomím, že ak by tak urobili, mohli by byť uväznení. https://www.washingtontimes.com/news/2021/jan/21/house-cancels-business-during-first-full-biden-wee/

 Tu je obrázok zvukovej scény oválneho pracoviska, na ktorej sa s hollywoodskym filmom FX natáča takzvaný „prezident“ Biden.

Toto je vždy iná možnosť. https://www.bbc.com/news/uk-england-norfolk-55469093

 Na falošnú inauguráciu Bidena boli použité rôzne uniformy.

Podľa miestneho zdroja boli herci najatí. Porovnajte teraz s inauguráciou Georga Busha mladšieho.

 

 Všetky uniformy majú odznaky. Existuje veľa ďalších dôkazov, napríklad fotografie parkoviska za Oválnou pracovňou, keď skutočná vec mala trávnik v pozadí.

Šéf-Zlodejovi Bidenovi a jeho tímu bolo odmietnuté použitie vládneho lietadla a museli letieť súkromným prúdovým lietadlom, čím SA preukázalo, že je nelegitímnym prezidentom.

Zdroje Pentagónu tvrdia, že sme v medziregionálnej nadvláde pred vznikom republiky Spojených štátov amerických. Nakoniec navrhujú, možno z Aljašky do Argentíny. Vyrába sa nové hlavné mesto a Washington DC sa stane múzeom a turistickou atrakciou, tvrdia zdroje. Pamätajte, že Republika Spojených štátov amerických, založená v roku 1776, bola v roku 1871 nahradená súkromnou spoločnosťou. Trvanlivosť tejto spoločnosti teraz uplynula. Majitelia spoločnosti, Rockefeller, Rothschild atď.,

sa však stále snažia udržať svoju ilúziu kontroly. Dosiahli dohodu s komunistickou Čínou o financovaní ich spoločnosti a vydierali americkú armádu špinavými atómovými bombami. Preto je ich relácia Sh-T stále v mnohých televíziách. Ako ďalší dôkaz toho, že sa nás Rockefellerovci snažia predať do Číny, pozrite sa na ČKS, ktorá sa snaží riadiť CIA: https://thenationalpulse.com/exclusive/biden-cia-director-ccp/

 Zdroje Pentagónu, britského MI6 a ruských FSB však tvrdia, že prebiehajú protiútoky, ktoré ukončia celú ich falošnú pandémiu a s tým spojený pokus o nastolenie totalitnej vlády. Ruské zdroje FSB sľubujú: „Globálnym trendom je zastavenie pandemickej hystérie do mája.“

Samozrejme, videli sme už toľko termínov, ktoré prichádzali a odchádzali bez viditeľnej zmeny, že tomu uveríme až keď to uvidíme. Rusi tvrdia, že do mája to skončí, pretože - hoci boli informácie z anglicky hovoriaceho internetu opatrne odstránené - globálna štatistika úmrtnosti neukazuje v roku 2020 žiadny nárast. Inými slovami, objektívne fakty ukazujú, že celá pandémia je falošná. V článku v ruštine na nižšie uvedenom odkaze sú anglické tabuľky, ktoré ukazujú tieto štatistické údaje. Na prečítanie textu použite google translate alebo niečo podobné.

https://hippy-end.livejournal.com/3918359.html

Šokujúce odhalenia o skutočných dôvodoch prebiehajúcej očkovacej kampane proti mRNA navyše motivovali špeciálne sily po celom svete k tomu, aby zintenzívnili lov a zabíjanie proti politbyru chazarskej mafie a jeho podvodníkom. To napríklad znamená, že celá rozšírená rodina Rockefellerovcov bude zaokrúhlená nahor.

Tu je dôkaz Rockefellerovej viny z dokumentu, ktorý nadácia vytvorila v máji 2010: „V roku 2021 konečne zasiahla pandémia, ktorú svet očakával roky. Na rozdiel od H1N1 z roku 2009 bol tento nový kmeň chrípky pochádzajúci z divých husí mimoriadne virulentný a smrtiaci. Dokonca aj tí najpripravenejší na pandémiu boli rýchlo ohromení, keď vírus prepukol po celom svete a infikoval takmer 20 percent svetovej populácie a za pouhých sedem mesiacov zabil 8 miliónov ľudí, väčšinou zdravých mladých dospelých.

Pandémia mala smrteľné účinky aj na ekonomiky: medzinárodná mobilita ľudí a tovaru sa zastavila, oslabila odvetvia ako cestovný ruch a prelomila globálne dodávateľské reťazce. Aj na mieste boli rušné obchody a kancelárske budovy mesiace prázdne, bez zamestnancov alebo zákazníkov.

Pandémia zasiahla planétu - aj keď nepomerne veľké množstvo ľudí zahynulo v Afrike, juhovýchodnej Ázii a Strednej Amerike, kde sa vírus šíril ako blesk bez oficiálnych protokolov o zadržaní. Kontaminácia však bola výzvou aj v priemyselných krajinách.

Počiatočná politika Spojených štátov zameraná na „silné odradenie“ občanov od lietania sa ukázala ako smrteľná pri ich tolerancii a urýchlila šírenie vírusu nielen v USA, ale aj za hranicami. Niekoľkým krajinám sa však darilo lepšie - najmä Číne.

Rýchle zavedenie a presadzovanie karanténnej povinnosti pre všetkých občanov čínskou vládou, ako aj okamžité a takmer hermetické uzavretie všetkých hraníc zachránili milióny životov, zastavili šírenie vírusu oveľa skôr ako v iných krajinách a umožnili rýchlejšiu reakciu na zotavenie po pandémii ...

Zdá sa, že do roku 2025 už ľudí unaví kontrola zhora nadol, čo umožňuje vodcom a orgánom rozhodovať za nich.

https://thewatchtowers.org/wp-content/uploads/2020/04/Rockefeller-Foundation.pdf

Horšie je, že vakcíny, ktoré sa teraz snažia injekčne podať každému na Zemi, používajú technológiu úpravy génov CRISPR na zmenu DNA a štruktúry mozgu ľudí na ...

odstráňte gény spojené s náboženskou vierou a pridajte gény na zvýšenie produkcie dopamínu. Takto by boli ľudia pasívni a šťastní bez ohľadu na to, čo by im vláda urobila.

Prezrite si nasledujúce dve videá, jedno do piatich minút a druhé do 29 minút (ak ste v časovej tiesni, preskočte na posledných 10 minút), aby ste videli, ako presne to robia.

https://youtu.be/spw5nmUrpWA

Hovorca prvého videa uviedol, že gén nazývaný VMAT2 bol spájaný s náboženským fundamentalizmom. Odporúča očkovať ľudí na Blízkom východe vírusom, ktorý odstraňuje tento gén, čím sa eliminuje fundamentalistický fanatizmus. Zdroj FSB však poukázal na to: „„ Vedľajším účinkom “je, že by boli vylúčené aj všetky ostatné náboženské skúsenosti a viera v Boha.“ “ Podľa FSB vláda USA už uskutočnila túto očkovaciu kampaň na Blízkom východe.

Rečník v dlhšom videu popisuje ako použili vakcíny na úpravu génov CRISPR na zmenu štruktúry mozgu a správania potkanov. Hovoril o použití vakcíny na liečbu drogových a iných problémov so závislosťou. Zdroj FSB však opakuje, že „vakcína dokáže manipulovať s génmi, aby zmenila správanie: ľudia môžu byť vždy radi, keď sa zvýši ich produkcia dopamínu. Je možné im zabrániť v tom aby sa stali násilnými a boli poslušní. ““

Takže tu to máte, khazarská mafia nás chce zmeniť na šťastné, duchovne prázdne ovce, ktoré boli geneticky naprogramované tak, aby boli definitívne poslušné. To je horšie, ako si sám George Orwell predstavoval vo svojom románe z roku 1984.

Toto musí MI6 povedať k tejto veci: „Vakcíny mRNA sponzorované spoločnosťou KM obsahujú technológiu úpravy génov CRISPR, ktorá nie je očkovaním, ale genomikou, porušuje medzinárodné právo a je vysoko nezákonná.

Medzinárodná takzvaná mimoriadna situácia v oblasti verejného zdravia predstavuje nesmiernu záťaž pre globálne hospodárstvo a všetky jej orgány verejnej správy vrátane civilnej polície a súdov. Porušovanie medzinárodného práva je rozšírené a neustále rastie.

Samotná kontrarozviedka, ktorú zhromažďujeme každý deň od začiatku tejto takzvanej mimoriadnej udalosti v oblasti verejného zdravia, nám dáva dobrý dôvod domnievať sa, že všetko, čo sa o nej hovorí a rozhodnutia prijaté po nej, nie sú úplne spoľahlivé.

Budeme preto viesť svoju kontrašpionážnu operáciu v symfónii so všetkými vojenskými spravodajskými službami na svete, aby sme sa dostali k podstate veci a urýchlili koniec toho, čo je pre nás všetkých také stresujúce. ““

Kanaďania sa tiež pripravujú na vyhlásenie vojny Rockefellerovcom a ich stúpencom, pretože rockefellerovský scenárista Biden podnikol kroky na ochranu Rockefellerových ropných operácií na Blízkom východe tým, že zabránil Američanom v nákupe kanadskej ropy, ktorá nie je kontrolovaná Rockefellerom.

Predseda vlády Ontária Doug Ford, Jason Kenney z Alberty a Scott Moe zo Saskatchewanu otvorene vyhlásili, že chcú ísť do vojny s USA kvôli zrušeniu ropovodu Keystone XL.

https://globalnews.ca/news/7592405/trudeau-premiers-keystone-xl/

Kanadský otrok Mandžuského kandidáta, predseda vlády Justin Castro, sa snaží zabrániť, aby sa tak stalo. Kanadská armáda ho však už prestala poslúchať, keď sa pokúsila Číňanov naučiť, ako viesť zimnú vojnu. Odmietli to, pretože výučba Číňanov počas zimnej vojny by im uľahčila inváziu do Ameriky cez Aljašku.

Plán dobyť Ameriku cez Aljašku ako prvý formulovali japonskí militaristi v roku 1929 vo svojom Tanakovom pláne. Teraz sa kanadské sily pridávajú k americkej armáde s cieľom ukončiť vládu khazarskej mafie v Severnej a Južnej Amerike a zabrániť čínskej kolonizácii Ameriky.

Rusi budú stáť aj pri Kanaďanoch a Američanoch, sľubujú ozbrojené sily FSB. Z tohto dôvodu Pentagón urobil nasledujúce vyhlásenie: „Rozhodnutie usilovať sa o päťročné predĺženie platnosti Nového ŠTARTU pomáha brániť národ. Dodržiavanie zmluvy zo strany Ruska dobre slúžilo našim záujmom národnej bezpečnosti a Američania sú oveľa bezpečnejší, ak je Nový START neporušený a rozšírený. Nemôžeme si dovoliť stratiť dotieravé inšpekčné a notifikačné nástroje REŠTARTU. ““

https://www.defense.gov/Newsroom/Releases/Release/Article/2479274/statement-by-john-kirby-pentagon-press-secretary-on-new-start/

Za touto Rockefellerovou zradou samozrejme nie sú číňania umiernení. Napríklad hovorca ministerstva zahraničia Hua Chunying na nedávnej tlačovej konferencii uviedol: „Verím, že„ lepší anjeli “vo vzťahoch medzi Čínou a USA budú schopní spojiť sily proti zlu sústredeným úsilím na oboch stranách.“ Ázijské tajné spoločnosti veľmi dobre chápu, že „sily pre zlo“ sa týkajú khazarskej mafie.

Za zmienku stojí ďalší vývoj vo vojne za oslobodenie planéty Zem. Jedným z nich bol útok, ktorý zničil jeden z najväčších rastlín vakcín „Covid-19“ na svete. Zdroje MI6 tvrdia, že vakcína, ktorú vyrobili, nepatrila medzi vakcíny mRNA upravujúce gény, mohlo teda ísť o útok zameraný na prinútenie Indiánov, aby prijali vakcíny mRNA.

https://www.zerohedge.com/covid-19/fire-engulfing-plant-worlds-biggest-covid-vaccine-maker-india

Ďalšia vec, ktorú je potrebné poznamenať, je, že bývalý šéf Vatikánskej banky bol minulý týždeň uznaný vinným zo sprenevery. Je to dôležité, pretože Vatikánska banka je už dlho nástrojom používaným na kontrolu takzvaných svetových vodcov, ktorých vidíme v našich televíziách.

https://www.aljazeera.com/news/2021/1/21/former-head-of-vatican-bank-found-guilty-of-embezzlement

Ak ľudia chcú zistiť, čo sa v skutočnosti deje so svetovou elitou, a chcú na nich vyvíjať nátlak, aby robili správne veci tak mali by sa presvedčiť a lobovať v aktivitách online fóra Davos, ktoré sa tento týždeň dejú. Verte tomu alebo nie, veľa z elity chce skutočne robiť dobro a potrebuje podporu verejnosti.

https://www.livemint.com/news/world/modi-xi-jinping-to-lead-davos-agenda-biden-johnson-skip-event-details-here-11611452372249.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Svet si tento týždeň zvolí svoju budúcu časovú os

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 18.01.2021

 

V priebehu budúceho týždňa si ľudstvo vyberie z jednej z niekoľkých budúcich časových osí. Jednou z nich je podvodná miera prezidenta Joe Bidena, po ktorej nasleduje americké odovzdanie Ameriky a sveta komunistickej Číne. Druhým je znovuzvolenie Donalda Trumpa za prezidenta skrachovanej americkej korporácie, čo môže nastať po dočasnej vojenskej vláde, ktorá bola verejne vyšetrovaná kvôli volebným podvodom. A to, čo Trump označil za „plynulý prechod do novej republiky“. Môže to zahŕňať eskaláciu obchodu a kybernetickú vojnu s Čínou na úkor planéty Zem. Treťou vecou nie je výber žiadnej z vyššie uvedených možností, po ktorom nasleduje medziregionálne nahradenie skorumpovanej a bankrotujúcej spoločnosti,  USA-corporation niečím, čo v skutočnosti predstavuje ašpirácie amerického ľudu a celého ľudstva. Táto tretia možnosť by znamenala, že ľudstvo by si mohlo slobodne zvoliť svoju vlastnú budúcnosť namiesto toho aby ho z jednej vyrobenej krízy do druhej poháňal strach. Budúcnosť Spojených štátov bude spočívať v rukách viac ako 20 000 vojakov Národnej gardy rozmiestnených vo Washingtone DC, aby dohliadali na inauguráciu budúceho prezidenta USA. Tieto jednotky si musia položiť otázku, prečo chránia takzvanú demokraticky zvolenú vládu pred ľuďmi. Namiesto snahy chrániť skorumpovanú vládu pred hnevom ľudí, ktorí ju údajne zastupujú, treba si uvedomiť, že zločincov vlastne obkľúčili. Musíte obísť zločincov v obchvate, ktorí sa vedome podieľali na potvrdení podvodnej voľby a ktorí sa dopustili zrady. To znamená, že americký ľud musí telefonovať, volať priateľom a priateľom priateľov, kontaktovať tých, ktorí sú umiestnení v DC, a pripomínať im, že prisahali, že prečítajú Ústavu Spojených štátov amerických a chrániť OD VŠETKÝCH nepriateľov, DOMÁCICH a NEDOMÁCICH . Obkľúčili ste ju 20. januára. Choďte okolo nej tak dlho, ako môžete. Vojskám umiestneným v DC sa pravdepodobne podarilo vymyť mozog v domnienke, že chránia legitímne zvoleného Joea Bidena pred Trumpovými fanatikmi „bieleho rasistu“. Preto si tieto jednotky musia položiť otázku, prečo nemuseli chrániť Baracka Obamu pred rovnakými „bielymi nadradenými“, keď bol zvolený. Dôvod je ten, že keď bol Obama zvolený, domnieval sa, že ide o väčšinu Američanov (a softvér pre hlasovacie automaty Dominion). To neplatí pre China Joe, kde boli potrebné ďalšie falošné hlasovacie lístky uprostred noci. Ďalšia vec, ktorú musia vojaci pochopiť, je, že ich klamú, prečo inaugurácia prezidenta pre pandémiu „Covid-19“ musí byť „virtuálna inaugurácia“ za zatvorenými dverami. Americkej armáde boli poskytnuté rozhodujúce dôkazy o tom, že celá vzniknutá kríza je výsledkom dlho plánovaného a bohatého podvodu. Okrem toho existuje možnosť, že ste si vedomí, že sa blíži prechod od americkej spoločnosti k návratu republiky. Nižšie je uvedený prehľad patentu na test „Covid-19“, ktorý zaregistroval Richard A Rothschild v roku 2016, tri roky pred vypuknutím takzvanej pandémie.

Pozrite sa na tretí riadok zdola: „Posledná aktualizácia 22. 6. 2016“. Covidov testovací patent - Vytvorili sme tlačenú kópiu tejto registrácie patentu, pretože sme si istí, že preniknú do databázy a pokúsia sa zmeniť podrobnosti hneď po ich zverejnení. MI6 poslala vojenskému veleniu západných spojencov túto správu: „Núdzová situácia v oblasti verejného zdravia je buď falošná, alebo je pokrytie niečím oveľa horším, čo sa, zdá sa, hromadí po jedinej skutočnosti, že patent bol v Holandsku podaný v roku 2016 na test PCR. [Preto] Vyzývame medzinárodné ozbrojené sily  a vojenské spravodajstvá ...

aby vykonali protišpionážnu akciu. ““ Oznamovatelia zverejnili mnoho ďalších dokumentov aby objasnili, že táto „pandemická“ kampaň bola naplánovaná v dostatočnom predstihu aby prinútila obyvateľstvo k injekcii vakcín s úpravou DNA mikročipmi. Pamätajte, že COVID-19 je skratkou pre Certificate of Vaccination Identification 2019. To je teraz otvorené, pretože otrockí vodcovia v EÚ a inde presadzujú očkovacie certifikáty. https://summit.news/2021/01/13/eu-leaders-demand-standardised-vaccine-passport-for-travel/

 https://www.france24.com/de/live-news/20210114-france-imposes-6-00-pm-nationwide-virus-curfew

 https://www.zerohedge.com/covid-19/microsoft-big-tech-coalition-developing-rockefeller-funded-covid-passports

Pamätajte, že Biden aj Trump propagujú vakcíny proti vírusu, ktorý neexistuje. Keď sa chopia moci Rockefelleroví gangstri, ktorí stoja pred Bidenom, tí už oznámili, že na vymáhanie očkovania použijú Národnú gardu. https://www.cnbc.com/2021/01/15/biden-to-deploy-fema-national-guard-to-set-up-covid-vaccine-clinics-across-the-us.html

Trump vo svojom prejave minulý týždeň označil podvodníka za „strašného, ​ neviditeľného nepriateľa“. V skutočnosti je teraz viditeľný ten nepriateľ. Napríklad v Japonsku všetky takzvané pozitívne výsledky testov Covid pochádzajú zo šarlatánskych testov PCR, ktoré vykonali spoločnosti patriace do hedžového fondu Kohlberg Kravis Roberts. Japonská vojenská polícia dostala ručné dôkazy o tom, že KKR Japan bola zodpovedná za všetky falošné výsledky Covid a spoločnosť sa zaoberala obchodovaním s využitím dôverných informácií na základe predchádzajúcich poznatkov o celom tomto plandemickom výskume. Zdroje Mossadu a FSB tvrdia, že takzvaní „svetoví vodcovia“ boli podplatení exkluzívnymi zmluvami na predaj masiek, vakcín atď. Výmenou za falošnú pandémiu. Podľa MI6 celú operáciu financuje MMF, Svetová banka a BIS. Buďte si istí, že Biele klobúky nestoja nečinne bokom. Väčšina našich čitateľov pravdepodobne videla šírenie nasledujúcich správ vo všetkých svetových médiách o smrti Benjamina de Rothschilda. Napríklad v správach ABS to bolo hlásené takto: NEW YORK - Benjamin de Rothschild, ktorý dohliadal na bankové impérium, ktoré jeho otec založil v roku 1953, zomrel. Mal 57 rokov. Skupina Edmonda de Rothschilda, ktorej spoločnosti bol predsedom, uviedla, že de Rothschild zomrel na infarkt v piatok popoludní vo svojom dome vo švajčiarskom Pregny. Podľa zdrojov Mosadu však svoju smrť fingoval, pretože sa k nemu približovali špeciálne sily ako k jednému z hlavných zločincov prebiehajúcej „pandémie“ a s tým spojenej lekárskej totality. Podľa Mossada sa de Rothschild v súčasnosti ukrýva na tomto mieste v Ushuaia v južnej Patagónii v Argentíne:

Na tejto planéte ani mimo nej neexistuje miesto, kde by sa títo ľudia mohli skrývať, keď budú ich zločiny proti ľudskosti úplne známe. Systematicky ich lovia špeciálne sily bieleho klobúka. Zapojené sú aj ázijské tajné spoločnosti, ktoré si uvedomujú, že mnohí z najvyšších predstaviteľov čínskej komunistickej strany sú tiež skorumpovanými zamestnancami Rothschildovcov, ktorí v mene tejto falošnej pandémie zradia a vraždia svojich ľudí zo zisku a osobných dôvodov. Napríklad úradníci v čínskom Tchien-ťine potvrdili, že test PCR použitý na ospravedlnenie existencie tohto vírusu bol falošný po tom, čo bola zmrzlina pozitívne testovaná na „Covid-19“. Skorumpované médiá sa to samozrejme snažia pretaviť do strašidelnej taktiky. https://www.telegraph.co.uk/news/2021/01/17/china-reports-ice-cream-contaminated-coronavirus/

Dôvod pozitívneho testu na ovocie, kozy, coca colu, benzín a zmrzlinu atď. je ten, že použitý test polymerázovej reťazovej reakcie je vedecký nezmysel. Je to v podstate to isté ako vytvoriť kópiu kópie kópie viac ako miliónkrát, čo vedie k náhodným pozitívnym výsledkom bez ohľadu na to, čo testujete. Dôvod, prečo de Rothschild fingoval jeho smrť, je ten, že kritická masa vo vojenskej spravodajskej komunite na celom svete sa prebúdza k odhaleniu obrovského zločinu, ktorý spáchal on a jeho kolegovia v khazarskej mafii. Ľudia sa vo všeobecnosti tiež prebúdzajú k masovým demonštráciám proti ohniskám nákazy v niekoľkých otrockých krajinách Rothschildovcov. https://www.zerohedge.com/political/10000-protesters-vienna-march-against-coronavirus-restrictions

https://www.reuters.com/article/reutersComService_2_MOLT/idUSKBN29M0EJ?utm_source=reddit.com 

https://www.cp24.com/news/police-make-arrests-disperse-crowd-of-anti-lockdown-protesters-in-downtown-toronto-1.5269872

Dobre, dosť o podvode. Nenechajme sa tým rozptýliť od ostatných vecí, ktoré sa dejú na planéte.

Zaznamenali sme napríklad usporiadanú tlačovú akciu, keď holandský premiér Mark Rutte a celý jeho kabinet rezignovali pre „škandál v oblasti starostlivosti o deti“.

https://www.cbsnews.com/news/dutch-government-cabinet-mark-rutte-resign-child-welfare-scandal/

Zdroje z Pentagónu nám predtým tvrdili, že Rutte a holandská kráľovská rodina boli pred časom zabití kvôli mučeniu a vraždeniu detí. Ak stále neveríte tomu, že sú deti vraždené, pozrite si túto správu o oficiálnom vyšetrovaní írskej vlády pri úmrtí 9 000 detí.

https://news.sky.com/story/9-000-children-died-at-brutally-misogynistic-homes-for-unmarried-mothers-in-ireland-12185934

V tomto veku dezinformácií si nemôžeme byť istí, či rezignovaný kandidát „Rutte“, ktorý opustil parlament na bicykli pred kamerami médií, bol skutočný alebo dvojník. Rezignácia vlády hlboko zapojenej do hromadného vraždenia malajzijského leteckého letu 370/17 je však určite dobrou správou.

Poznamenávame tiež, že bývalý predstaviteľ talianskeho khazarského kabalu, bývalý premiér Matteo Renzi a jeho strana vystúpili z vládnej koalície v Taliansku. Podľa zdrojov Pentagónu bol Renzi hlboko zapojený do krádeží volieb v USA v mene bidenskej frakcie.

Zdroje MI6 tvrdia, že kancelárka Angela Hitler Merkelová bude mimo úradu v apríli, nie v októbri, ako bolo oznámené. Ich odstránenie by znamenalo formálny koniec Nemeckej štvrtej ríše, ktorá sa začala fašistickým pučom 11. septembra 2001 v USA.

Zistili sme tiež, že v katolíckej cirkvi stále zúri tajná vojna. Za posledný týždeň bolo na Covid-19 zavraždených alebo zomrelo deväť katolíckych biskupov. Nie sme si istí, či boli zabití, pretože boli satanistami, alebo či boli umlčaní, pretože chceli svetu povedať, že bol zabitý pápež František. Slobodomurári P3 nám nedali odpoveď, kým nebola zverejnená táto správa.

https://www.catholicnewsagency.com/news/nine-catholic-bishops-with-covid-19-die-in-a-single-week-36233

Podľa nepotvrdených španielskych správ sa teraz tiež hovorí, že takzvaný americký prezident Joe Biden zomrel pred šiestimi dňami na infarkt. Naše zdroje z Washingtonu samozrejme hovoria, že zomrel skôr, ale mohlo by to byť znamením, že sa rozpadá celý Biden Psy-Op. Svojich čitateľov budeme informovať o najnovších informáciách o tejto a ďalších témach týkajúcich sa „inaugurácie“ 20. januára.

https://www.youtube.com/watch?v=UJAyCWgA9GI

Ďalšou novinkou, ktorej by sme sa chceli tento týždeň venovať, sú americké vesmírne sily. Minulý týždeň vydal riaditeľ Národnej spravodajskej služby túto tlačovú správu:

https://www.dni.gov/index.php/newsroom/press-releases/press-releases-2021/item/2179-dni-ratcliffe-welcome-us-space-force-as-18.Inteligencia

Člen komunity

Čiastočne existuje:

Národný riaditeľ spravodajskej služby John Ratcliffe dnes privítal americké vesmírne sily (USSF) ako 18. člena americkej spravodajskej komunity (IC).

Počas popoludňajšieho ceremoniálu Ratcliffe a generál John W. „Jay“ Raymond, šéf vesmírnych operácií, oznámili vymenovanie spravodajského prvku amerických vesmírnych síl za člena IC.

Toto je zaujímavé tým, že to bol Raymond, ktorý povedal japonskému premiérovi Šinzóovi Abovi, aby rezignoval alebo bude Tokio zničené. Toto oznámenie by mohlo byť predzvesťou dlho očakávaného, ​​ale zatiaľ nepreukázaného odhalenia toľko diskutovaného programu Secret Space. Bolo by skvelé, keby vesmírne sily prišli zachrániť ľudstvo a raz a navždy zabili satanských kabalov. Ako obvykle odporúčame UFO a veci spojené s vesmírom, aby ste neverili, kým ich neuvidíte.

Opäť je toho veľa, čo z prevádzkových bezpečnostných dôvodov nemôžeme nahlásiť, ale váš korešpondent si je istý ako kedykoľvek predtým, že dobrí chlapci vyhrajú.

 

Khazarská mafia sa chce vzdať, zatiaľ čo prebieha druhá americká revolúcia

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 11.01.2021

 

Udalosti uplynulého týždňa a nasledujúcich týždňov pôjdu dole ako jedna z najväčších, ak nie najväčšia revolúcia v histórii. Nehovoríme iba o prípade Corporation of United States of America. Hovoríme o konci systému otroctva, ktorý existuje tisíce rokov.

Americká armáda je teraz oficiálne na vojnovej ceste. Niekoľko amerických bojovníkov, ako sú generáli Michael Flynn a Thomas McInterney, je medzi mnohými, u ktorých sa zaznamenáva druhá americká revolúcia.

Môžeme tiež informovať zo slobodomurárov P3 a aj z ruských zdrojov FSB, že khazarská mafia (najmä davoský ľud a európska temná šľachta) kontaktovala Spoločnosť bieleho draka a jej spojencov aby rokovali o kapitulácii.

Ako uviedol P3: „Deep State/hlboký štát je v panike, chcú vyjednávať ... na najvyššej úrovni chápu, čo sa skutočne stalo a boja sa.“

Bude to chvíľu trvať, pretože si to vyžaduje komplexnú výmenu dokumentov a skutočné osobné stretnutia (nie prostredníctvom počítačových sietí). Pamätajte, že toto sú skryté rodiny, ktoré súkromne vlastnia inštitúcie ako OSN, MMF, BIS a Svetovú banku. Vo výsledku nemožno očakávať, že dôjde k usporiadanému prechodu zo dňa na deň. Všetko, čo ich nahrádza, musí byť demokratické, meritokratické a viditeľné pre všetkých.

Čím dlhšie však khazari oddialia svoje odovzdanie, tým je pravdepodobnejšie, že budú zavesení na kandelábroch namiesto toho aby boli nútení hovoriť s Výborom pre pravdu a zmierenie.

Pamätajte tiež na to, že americký prezident Donald Trump, či už ho milujete alebo nenávidíte, je skutočnou osobou, ktorú volia obyvatelia Spojených štátov. Jeho politický protivník Joe Biden predstavuje (dnes častejšie viditeľnú ako zložka CG) nevolenú skupinu, ktorá sa pred verejnosťou skrýva.

Rovnaká tajná skupina zabila čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga-XI.JINPINGA , ruského prezidenta Vladimira Putina, pápeža Františka a kráľovnú Alžbetu a nahradila ich počítačovou, grafikou a dvojčat-hercami.

V poslednom inzeráte je pápež František mŕtvy, jeho osobný lekár zomrel minulý týždeň na „Covid 19“. Pravdepodobne bol zabitý, aby sa mu zabránilo povedať svetu, že pápež je mŕtvy.

https://edition.cnn.com/world/live-news/coronavirus-pandemic-vaccine-updates-01-10-21/h_e979352feb2e66eaffd7275117d350e4

Spomíname, že kráľovná Alžbeta bola vymenená prvýkrát, pretože ...

na rozdiel od predchádzajúcich rokov sme nedostali žiadne analogické dokumenty s jej podpisom ako dôkaz, že je nažive. Nové správy navyše teraz uvádzajú, že ona a jej manžel boli očkovaní proti neexistujúcemu „vírusu“ Covid-19.

Zdroje MI6 tvrdia, že toto oznámenie je „najneobvyklejším protokolom, je nehorázne, že sa niekedy verejne spomínajú podrobnosti o zdravotnom stave“.

https://news.sky.com/story/amp/covid-19-queen-and-duke-of-edinburgh-receive-first-doses-of-their-coronavirus-vaccinations-12183316

Ak je kráľovná preč, znamená to, že teraz sú Trump a americká armáda všetko, čo ochráni ľudstvo pred zotročením skrytými, zlomyseľnými silami. Dostali sme početné, protichodné správy o tom kde sa Trump nachádza, ale všetci súhlasia s tým, že on a jeho rodina sú na vojenskej základni niekde na juhu USA.

Lin Wood predniesol správu o tom, čo má prísť a za roky boja proti khazarskej mafii môžem nezávisle potvrdiť a dokázať, že to, čo hovorí, je pravda. Buďte si však istí, že tieto skryté sily musia povedať, že sú skryté, pretože ich je málo a sú slabé, a spoliehajú sa na úplatky, klamstvá a vraždy, aby zostali pri moci, pretože zabiť ich okamžite v otvorenom, spravodlivom boji.

 

To, čo americké vojenské sily, ktoré teraz bojujú za záchranu svojej krajiny, musia urobiť, je správne určiť svoje odvetné ciele. K tejto téme sa ešte vrátime.

 

Najprv sa však pozrime bližšie na to, čo sa stalo. Katalyzátorom náhlej eskalácie tejto prebiehajúcej vojny boli udalosti vo Washingtone DC 6. januára 2021. Išlo o veľmi skutočný pokus o odstránenie z úradu posledného skutočného ľudského vodcu veľkej sily.

 

Tu je to, čo členovia spoločnosti White Dragon Society, ktorí boli tam vo Washingtone, museli hovoriť o tom, čo sa v ten deň skutočne stalo. Ako uvádza jeden zdroj:

 

"Na bežnom spoločnom zasadaní spočítavajúcom v hlasovaní je verejnosti umožnené pozorovať z galérie. 6. januára 2017 boli v galérii demonštranti, ktorí narušili proces a museli byť odstránení. Je to najvyššie Vylúčenie verejnosti z pozorovania konania a to bolo protizákonné. Stalo sa tak však aj v stredu (6. januára). Verejnosť bola vylúčená z dôvodu falošnej vírusovej krízy. “

Môžete to vidieť aj na videu, ktoré: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=aDULJM-Lbd4,

"Nielenže verejnosť nemohla do galérie aby mohla pozorovať, ale väčšina členov Kongresu sa nemohla zúčastniť ani na podlahe. Na poschodie bolo povolených iba 11 členov z každej strany. Ak iba 11 členov každá strana mohla byť na podlahe súčasne, potom nemohli byť uznášaniaschopní a počet hlasov nemohol byť oficiálny. ““

Naše zdroje tiež hovoria, že USA-Špeciálne sily vyslali tím, aby sa konkrétne pokúsil nájsť členov Kongresu, ale neuspeli. Možno bola táto skupina zradená.

Generál Thomas McInerney však vyhlásil, že špeciálne jednotky odcudzili počítače členov Kongresu, vrátane počítač predsedníčky parlamentu Nancy Pelosiovej. Sú plné usvedčujúcich dôkazov o krádeži volieb atď.

https://www.bitchute.com/video/YY97haR18zKt/

Máme nepotvrdené správy zo zdrojov CIA, že Nancy Pelosi bola následne uväznená na kanadských hraniciach.

Vlastenci teraz musia urobiť to, aby identifikovali správne ciele. Odkedy Facebook, Twitter atď. odhalili súčasného prezidenta, dopustili sa velezrady. Za normálnych okolností to znamená, že riadiaci pracovníci týchto spoločností by mali čeliť smrti zastrelením. To isté hovorí aj generál McInerney a ďalší.

Takže teraz musia byť vyslané špeciálne jednotky do ústredia Google, Amazon, Facebook atď., aby zatkli a zabránili šíreniu hlbokých falošných a iných dezinformácií.

Obyčajní ľudia môžu pomôcť v boji proti špičkovým oligarchom podniknutím krokov navrhnutých v nasledujúcom diagrame.

Veľké mediálne skupiny musia byť samozrejme tiež plné vojenských síl. Okrem toho sú samozrejme zjavnými cieľmi aj politici a ďalší činitelia, ktorí vedú ku krádežiam volieb, blokovaniu volebných práv a očkovaniu.

Zdroje FSB však varujú, že väčšina zrejmých cieľov už bola presunutá do bunkrov. Navrhujú, že keď sa skrývajú, mali by sme uniesť súčasný program elity, zatiaľ čo urobíme kritické zmeny na odstránenie škodlivých častí. Napríklad zdroj FSB a člen WDS tvrdia, že osobne potvrdili, že ruské vakcíny, ktoré sú v súčasnosti inzerované, sú „bežné vakcíny proti chrípke“ a že prijatie týchto vakcín (aj keď sa nepoužívajú) je jedným z nich. Cestou by bolo odvrátiť tlak na používanie nebezpečných vakcín na báze kabalov.

Zistili sme tiež, že ľudia robia priame miestne akcie na mnohých miestach. Takéto akcie existujú v Kentucky, San Diegu, Quebecu atď.

https://www.courier-journal.com/story/news/local/2021/01/09/live-updates-patriot-rally-gathered-outside-kentucky-capitol/6586529002/

https://fox5sandiego.com/news/local-news/trump-supporters-counter-protesters-clash-violently-in-pacific-beach/

Zaznamenávame tiež americké vojenské operácie v Pakistane, Taliansku, Nemecku a ďalších krajinách spojené s pokusom o krádež volieb v USA. Tu je prezident spoločnosti Leonardi, ktorej satelity sa podieľajú na krádeži volieb.

https://www.leonardocompany.com/documents/20142/5502789/CV+ING+Alessandro+Profumo.pdf?t=1603730712429

Zdroje Pentagónu však hovoria: „Prezident Trump je posledným prezidentom americkej korporácie.“ Namiesto toho „sa Trump 4. marca stane prvým prezidentom novej republiky“, uvádzajú zdroje. V rokoch 1871 až 1976 je to deň, keď sa prezident republiky ujíma funkcie.

Čo však musia patrioti USA a americká armáda pochopiť, je to, že aj keď je vyhlásená nová republika a vzdá sa dlhov americkej korporácie, stále musia rokovať o novej dohode so zvyškom sveta. Alternatívou by bol obrovský kolaps životnej úrovne v USA a zatvorenie všetkých amerických vojenských základní v zámorí z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov.

Pamätajte, že sú to ľudia v USA, nielen vláda USA, kto je v bankrote. Teraz asi 40% Američanov nemôže platiť nájom alebo hypotéku. Falošnou pandémiou tiež skrachovalo 110 000 reštaurácií.

http://themostimportantnews.com/the-u-s-has-lost-more-than-110000-restaurants-setting-the-stage-for-a- commercial-real-estate-collapse-of-epic-proportions/

Väčšina amerického priemyslu bola tiež premiestnená do Číny a nemožno ju prestavať zo dňa na deň, bude to trvať mnoho rokov, ak nie desaťročia.

Američania sa môžu utešiť tým, že aj väčšina zvyšku sveta je v bankrote.

https://www.reuters.com/article/us-worldbank-debt/world-bank-sees-more-countries-in-deep-debt-distress-this-year-idUSKBN29A1WK?il=0&utm_source=reddit.com

Z agentúry Bloomberg: „Najväčšie ekonomiky sveta s rekordnou úrovňou dlhu čelia nevítanému odkazu finančnej krízy: dlhovému dokladu vo výške 13 biliónov dolárov.“

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-05/a-13-trillion-crisis-era-debt-bill-comes-due-for-big-economies?sref=RJ2RlMrh

Napríklad brazílsky prezident pripustil, že jeho krajina je v úpadku.

https://www.ibtimes.com/brazils-president-says-country-broke-3115320

Aj v Číne sú výpadky elektriny z dôvodu nedostatku uhlia.

https://www.cnbc.com/2021/01/05/chinese-cities-go-dark-amid-shortage-of-coal-a-key-australian-export.html

To znamená, že je potrebné rokovať o výročí a usporiadaný prechod na lepší systém fungovania planéty. Tieto rokovania už prebiehajú, ale aby sa dostali odtiaľto, musia naberať na tempe. Inak uvidíme degeneráciu do chaosu, vojen a masového utrpenia.

Na záver: čudnejšie planetárne pohyby.

https://www.the-sun.com/lifestyle/tech/2106242/jupiter-saturn-mercury-conjunction/

B.F. TÝŽDENNÁ OBNOVA...

Showdown na DC Corral, keď démoni zahája ich posledné povstanie

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 04.01.2021

Očakáva sa, že budúci týždeň bude historický, pretože protichodné sily uvidia 6. januára zúčtovanie vo Washingtone DC. Výsledok určí prežitie ústavnej republiky a Donald Trump si nájde svoje miesto v histórii ako jeden z jej veľkých hrdinov. Mohlo by to tiež signalizovať začiatok koncovky, ktorá ho nakoniec urobí konečným prezidentom spoločnosti United States Corporation.

Ďalšie právomoci, ktoré mu boli udelené v súčasnom výnimočnom stave, umožnia použiť niekoľko „Trumpových kariet“ na zhromaždenie približne 220 000 satanistov, ktorí tajne prevzali kontrolu nad USA. Pravdepodobne budú umiestnení v táboroch FEMA a začnú sa Norimberské tribunály za vojnové zločiny. Trump bude známy ako osloboditeľ ľudstva.

Ajatolláh Khameini verejne vyhlásil, že Trump bude zabitý, a teraz tento web, ktorý je prepojený na britské spravodajské služby, zverejnil nasledujúcu fotografiu:

Ukazuje, že Trump je obklopený slávnymi mŕtvymi s titulkom do roku 2021. Majú títo ľudia vnútorné znalosti?

Ak by - ako ukazuje fotografia - mal byť zabitý pri nehode ako JFK ml. Alebo princezná Diana, takáto poprava by rozhodne viedla k krviprelievaniu a chaosu.

V každom prípade zdroje z Pentagónu tvrdia, že ak bude Trump zabitý alebo ak bude Kongres a Senát hlasovať za podvodnú voľbu Joea Bidena, „ľudia začnú zabíjať politikov a sudcov, ako aj riadiacich pracovníkov, presadzovateľov vakcín, podporovateľov blokovania,“ atď."

Situácia v armáde je taká, že plukovníci a poddôstojníci sú pripravení konať sami, ak generáli nadviažu na zjavnú krádež volieb.

Niektoré zdroje NSA sa domnievajú, že ide o vidličku v skutočnosti. Môže to byť metafora pre rôzne vízie sveta alebo môže byť skutočná.

Ak sa obzrieme späť do roku 2020, môžeme vidieť, že Trumpa v dôsledku globálnej falošnej pandémie ovládal Deep State. Plánovali uzavrieť ekonomiky v rámci prípravy na finančné obnovenie rozloženého menového systému Centrálnej banky.

Ako protiopatrenie - po počiatočných návrhoch na použitie preventívnych látok, ako je hydroxychlorochín, blokovaných aktérmi Deep State/hlbokéhoo štátu - presadil skoré uvoľnenie očkovacích látok, aby zmiernil strach verejnosti a úplne znovu otvoril ekonomiku. Na americkej farme žije veľa oviec, ktoré boli naprogramované tak, aby v priebehu života dôverovali vakcínam bez toho aby poznali ich škodlivý obsah. Aj bez náležitého testovania bezpečnosti sa prispôsobia značeniu zvieracích vakcín, ktoré zmenia ich DNA.

Vzhľadom na obmedzené alternatívy počas volebného roka si Trump môže uvedomiť, že sú nevyhnutným zlom pre adekvátnu podporu verejnosti, aby zvíťazila vo voľbách a udržala sa pri moci a zároveň odstránila strach, ktorý krajinu ekonomicky ochromuje. Možno by našiel kompromis, ktorý by ľuďom umožnil vrátiť sa do práce a znovu otvoriť podniky dlhu a zúfalstvo, čo by viedlo k samovraždám a sociálnym nepokojom, ktoré by v konečnom dôsledku viedli k väčším stratám na životoch.

Hlboký štát pravdepodobne nikdy nečakal, že Trump bude schopný dostať očkovaciu látku tak rýchlo, aby čelil svojej stratégii hospodárskeho zrútenia pandémie bez toho, aby vykoľajil veľké vojnové úsilie a uzavrel mierové dohody na Blízkom východe.  Teraz odhaľuje nekompetentných štátnych politikov, ktorí sa nemôžu stretnúť pri distribúcii vakcín, aj keď už boli dodané. To sa prejavilo aj pri výrobe ventilátorov, ktoré psychopati ako Cuomo v New Yorku vyžadovali a potom nikdy nepoužívali.

Trump môže hrať päťdňový šach distribúciou vakcín, ktoré sa vyplavujú a eliminujú celú sieť satanských pretláčačov vakcín, ako to vidno na jeho vlastných tweetoch.

„Federálna vláda distribuovala vakcíny do federálnych štátov. Teraz je na správe štátov. Hýb sa! .. Niektoré štáty pomaly očkovali príjemcov napriek úspešnej a veľmi rozsiahlej distribúcii vakcín federálnou vládou. Urobíš to! "

Trump zároveň odhaľuje podvod, ktorý pomocou akejkoľvek smrti, bez ohľadu na to, ako je nezávislá, odlišná, ... kto zvýši počet Covid dostane obrovské platby vo výške 13 000 dolárov za schválenie a 39 000 dolárov za použitie ventilátora.

„Ak máte pochybnosti, volajte to Covid.„ Falošné správy! “

Na tému disinfo nám slobodomurári P3 poslali fotografiu „poskytnutú Rusmi“, o ktorej tvrdia, že bola mikročipom vo vakcíne Pfizer.

Ruské zdroje FSB po kontaktovaní kvôli potvrdeniu uviedli, že mikročip ...

by mohol byť „ten, ktorý sa používa na efektový pedál na elektrickej gitare.“ "Keď sme ho videli, veľmi sme sa zasmiali."

Je pravda, že už v 50. rokoch sa zistilo, že malé elektrické impulzy do určitých častí mozgu môžu spôsobiť extrémne potešenie alebo bolesť alebo nevoľnosť atď. Existuje tiež dostatok dôkazov o tom, že experimenty spočívajúce v implantácii mikročipov do mozgu amerických väzňov atď. prebiehajú už celé desaťročia. Cieľom bolo umožniť manipuláciu s ľuďmi pomocou diaľkového ovládania, ktoré môže spôsobiť bolesť alebo potešenie alebo iné pocity. V súčasnosti existujú mikro RFID čipy, ktoré by mohli byť použité na vyvolanie takýchto účinkov u ľudí.

Ak si myslíte, že je to priťahované, pozrite sa na patenty, ktoré podal istý Richard A. Rothschild. Patenty umožňujú „sieťovému zariadeniu ...

nakonfigurovanému na prenos biometrických údajov jednotlivca ... na určenie aspoň jedného stavu jednotlivca“, ktoré sa potom použije na „vykonanie konkrétnej akcie“. To je možné pomocou injekčného čipu RFID.

https://patents.justia.com/inventor/richard-a-rothschild

https://nl.espacenet.com/publicationDetails/biblio?II=0&ND=3&adjacent=true&locale=nl_NL&FT=D&date=20200903&CC=U.S.&NR=2020279585A1&KC=A1#

Pretože však existuje toľko dezinformácií, chystá sa tento autor kúpiť mikroskop a získať vzorku vakcíny a osobne skontrolovať, či v nej nie sú nejaké mikročipy. Keď to urobíme, podáme správu našim čitateľom.

V každom prípade však existuje aj veľmi skutočný boj o moc, ktorý sa točí okolo vakcín Covid-19, a to nielen v USA, ale aj v Rusku, Japonsku a inde.

V Rusku minulý týždeň zaútočili špeciálne jednotky na kláštor, aby v bitke o Covid uväznili významného mnícha známeho ako otec Sergej.

https://apnews.com/article/riots-arrests-moscow-coronavirus-pandemic-russia-cb61a26ff3824d2512ce8fb155b66de3

https://abcnews.go.com/International/wireStory/coronavirus-denying-russian-monk-detained-police-74948263
Zdroje ruských FSB tvrdia, že problémy s otcom Sergejom „sa začali v lete, keď poprel existenciu koronavírusu“. Sergej odsúdil vládne príkazy na zatvorenie kostolov a kláštorov ako súčasť „satanského sprisahania“ a povedal: „Každý, kto zatvára kostoly a kláštory, je prekliaty.“

Zdroje FSB však tvrdia, že Sergej tiež nabádal mníšky k tomu, aby sa izolovali od seba a že v jeho kláštoroch došlo k bitiu detí. „V podstate vytvoril sektu, ale jeho nasledovníci ho samozrejme považujú za svätého,“ uzatvárajú zdroje FSB.

Ďalšie ruské zdroje tvrdia, že to bola khazarská satanská sekta Chabad, ktorá nariadila jeho zatknutie a že by to vyvolalo revolúciu proti súčasnému ruskému režimu.

Medzitým vyústila medzitým v Japonsku bitka o vakcínu a Covid v hroznú vraždu Yuichira Hata, generálneho tajomníka Rady najväčšej opozičnej ústavnej demokratickej strany v Japonsku. Prvotné spravodajské správy hovorili o tom, že bol niekoľkokrát bodnutý, teraz je však príbeh vymazaný z internetu a dostupné sú iba príbehy „zomrel na Covid-19“.

Zdroje japonských vojenských spravodajských služieb tvrdia, že Hata bol zavraždený pri vyšetrovaní závodu na výrobu vakcín v meste Ueda v prefektúre Nagano. Hata tam údajne vyšetroval aj sieť obchodníkov s deťmi. Špeciálne sily teraz v súvislosti s týmto incidentom prenasledujú Miuru Harunu z talentovej agentúry Amuse. Teraz je tiež pravdepodobné, že predseda vlády Jošihide Suga bude popravený v súvislosti s týmto zločinom, tvrdia zdroje.

Toto uvádza zdroj WDS v Ázii:

"Jacka Ma čínske vojenské úrady odvolali. Od novembra ho nikto nevidel. Bol považovaný za hrozbu, pretože kritizoval finančnú agendu komunistickej vlády na rok 2021 a ďalšie roky."

https://www.msn.com/en-us/money/news/where-is-jack-ma-alibabas-billionaire-founder-is-reportedly-missing-following-chinas-crackdowns-on-his-companies/ar-BB1crWLm

Môže to byť dôsledok protiopatrení, ktoré Trump a Patriots prijímajú proti čínskemu ovládnutiu Ameriky.

Vo Vatikáne existujú aj intrigy v súvislosti s Covidom a vakcínou. Pripomeňme, že pápež František bol niekoľko týždňov preč a bol viditeľný iba jeho hologram. Potom sa zrazu objavil nový pápež František a je pevne odhodlaný k vakcíne Covid.

Pápeža Františka však nebolo vidieť na konci roka vešpery a pri slávnostnom spievaní Te Deum 31. decembra 2020 v St.

To znamená, že katolícka hierarchia prišla na to, že bol nahradený počítačovou grafikou a čoskoro bude zvolený nový pápež, tvrdia zdroje slobodomurárov P3.

Katolícka cirkev tiež zisťuje, že obrovské sumy peňazí poslali ľudia, ktorí nesúvisia s kresťanstvom alebo cirkvou. Napríklad táto správa hovorí o 1,8 miliardách dolárov, ktoré poslala do Austrálie Vatikánska banka a o ktorých Vatikán nevedel.

Hovorí sa, že je to asi štyrikrát viac peňazí, ako je celkový ročný rozpočet Svätej stolice vo výške asi 330 miliónov eur, “uviedol cirkevný úradník a podotkol:„ Zdá sa to ako sci-fi. “

https://www.reuters.com/article/us-vatican-australia/vatican-denies-knowledge-of-1-8-billion-transferred-to-australia-idUSKBN2950T6?utm_source=reddit.com

Keď už hovoríme o sci-fi, máme ďalšie potvrdenie zdroja problému súvisiaceho s Oktagonovým trustom vo Švajčiarsku. To sú tí, čo P3 popisuje ako „mimozemšťanov“, ktorí ovládajú ľudstvo.

Nemecké zdroje tvrdia, že pôvodný „Oktagon Trust“ bol založený nacistami vo Švajčiarsku po druhej svetovej vojne na financovanie povojnovej prestavby nacistického vojenského stroja. Peniaze boli prevedené na admirála Wilhelma Canarisa, šéfa Abwehru/odporu, nemeckej vojenskej tajnej služby. Canaris prevzal pozíciu Führera v roku 1957 po tom, čo podľa viacerých zdrojov zahynul Adolf Hitler pri autonehode v Argentíne v roku 1957. Za Canaris nastúpil George Bush starší. Busha potom podľa zdrojov nahradila Angela Hitler (Merkelová).

To sú ľudia, ktorí stoja za prebiehajúcim sprisahaním covidov a vakcín a nakoniec sa snažia zotročiť ľudstvo. Ich cieľom je rozdeliť ľudstvo na super-rasu (oni) a ich otrokov (nás). Ak by vakcíny obsahovali čipy RFID, ktoré umožňujú diaľkové ovládanie dráh potešenia, bolesti atď. V ľudskom mozgu a nervovom systéme, rozdelili by ľudstvo na jedno Keby vakcíny obsahovali čipy RFID, ktoré umožňujú diaľkové ovládanie dráh potešenia, bolesti atď. V ľudskom mozgu a nervovom systéme, urobilo by toto rozdelenie ľudstva na pána a otrockú rasu realitou.

Pamätajte: Akýkoľvek skutočný lekár vám povie, že Covid-19 neexistuje. Dokonca aj CDC a britská MHRA (regulačná agentúra pre lieky a zdravotnícke výrobky) pripúšťajú, že nemajú žiadne vzorky Covidu. Prečo sa teda snažia nás všetkých zaočkovať?

Ozvali sa nebojácni lekári z celého sveta. DR. Heinrich Fiechtner nedávno zaútočil na nemeckú vládu pre „vražedné očkovanie“.

https://theresistance.video/watch?id=5fec3f8067781a1dd7ce3e5f

Začiatkom decembra Dr. Roberto Petrella sa odvážil svojim krajanom komunikkovať, že Covid-19 je o kontrole a znižovaní populácie.

https://theresistance.video/watch?id=5fd11dee36e1a46b3ed9b7bc

Zároveň sa hrdinovia MSM pandemického podvodu jeden po druhom odhaľujú. Fauci odhalil, že vakcínu v skutočnosti nikdy neprijal, keď hovoril o bolesti v nesprávnej ruke.

Preto musíme systematicky loviť a zabíjať každého, kto presadzuje zákazy Covid a zákony o povinnom očkovaní. Nový časový harmonogram programu Covid-21 unikli vlasteneckí politici v Kanade a Francúzsku, čo naznačuje, že do leta je naplánovaná veľká globálna blokáda s cieľom je zaviesť nové obmedzenia. Nové príchute „Corona“ sa objavujú náhodne na miestach v USA, kde nedochádza k odstávkam a podnikanie sa vracia do normálu - čo je znamenie, že sa začalo ďalšie kolo a my musíme pokračovať v boji a nikdy sa nevzdávať.

Aby to bolo pozitívne, Trump podpísal návrh zákona, ktorý dáva spravodajským službám 180 dní na odhalenie pravdy o UFO. To by mohol byť prvý krok k širšiemu povedomiu verejnosti, ktoré prinesie nový vek prieskumu vesmíru a kolonizáciu ďalších planét.

https://www.collective-evolution.com/2020/12/30/president-trump-signs-bill-giving-intelligence-agencies-180-days-to-reveal-the-truth-about-ufos/

 

aktualizované: 12.04.2021 17:33:40