Hollywood FX nemôže zachrániť bankrot USA Inc.

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 18.01.2021

 

Je koniec, priatelia, kriminálny podnik známy ako korporácia Spojených štátov amerických je hotový. Aktuálni reportéri na tlačových kartách Bieleho domu potvrdzujú, že v Bielom dome nie je nikto. Skorumpovaní členovia Kongresu a Senátu sa neodvážia vo Washingtone DC ukázať svoju tvár s vedomím, že ak by tak urobili, mohli by byť uväznení. https://www.washingtontimes.com/news/2021/jan/21/house-cancels-business-during-first-full-biden-wee/

 Tu je obrázok zvukovej scény oválneho pracoviska, na ktorej sa s hollywoodskym filmom FX natáča takzvaný „prezident“ Biden.

Toto je vždy iná možnosť. https://www.bbc.com/news/uk-england-norfolk-55469093

 Na falošnú inauguráciu Bidena boli použité rôzne uniformy.

Podľa miestneho zdroja boli herci najatí. Porovnajte teraz s inauguráciou Georga Busha mladšieho.

 

 Všetky uniformy majú odznaky. Existuje veľa ďalších dôkazov, napríklad fotografie parkoviska za Oválnou pracovňou, keď skutočná vec mala trávnik v pozadí.

Šéf-Zlodejovi Bidenovi a jeho tímu bolo odmietnuté použitie vládneho lietadla a museli letieť súkromným prúdovým lietadlom, čím SA preukázalo, že je nelegitímnym prezidentom.

Zdroje Pentagónu tvrdia, že sme v medziregionálnej nadvláde pred vznikom republiky Spojených štátov amerických. Nakoniec navrhujú, možno z Aljašky do Argentíny. Vyrába sa nové hlavné mesto a Washington DC sa stane múzeom a turistickou atrakciou, tvrdia zdroje. Pamätajte, že Republika Spojených štátov amerických, založená v roku 1776, bola v roku 1871 nahradená súkromnou spoločnosťou. Trvanlivosť tejto spoločnosti teraz uplynula. Majitelia spoločnosti, Rockefeller, Rothschild atď.,

sa však stále snažia udržať svoju ilúziu kontroly. Dosiahli dohodu s komunistickou Čínou o financovaní ich spoločnosti a vydierali americkú armádu špinavými atómovými bombami. Preto je ich relácia Sh-T stále v mnohých televíziách. Ako ďalší dôkaz toho, že sa nás Rockefellerovci snažia predať do Číny, pozrite sa na ČKS, ktorá sa snaží riadiť CIA: https://thenationalpulse.com/exclusive/biden-cia-director-ccp/

 Zdroje Pentagónu, britského MI6 a ruských FSB však tvrdia, že prebiehajú protiútoky, ktoré ukončia celú ich falošnú pandémiu a s tým spojený pokus o nastolenie totalitnej vlády. Ruské zdroje FSB sľubujú: „Globálnym trendom je zastavenie pandemickej hystérie do mája.“

Samozrejme, videli sme už toľko termínov, ktoré prichádzali a odchádzali bez viditeľnej zmeny, že tomu uveríme až keď to uvidíme. Rusi tvrdia, že do mája to skončí, pretože - hoci boli informácie z anglicky hovoriaceho internetu opatrne odstránené - globálna štatistika úmrtnosti neukazuje v roku 2020 žiadny nárast. Inými slovami, objektívne fakty ukazujú, že celá pandémia je falošná. V článku v ruštine na nižšie uvedenom odkaze sú anglické tabuľky, ktoré ukazujú tieto štatistické údaje. Na prečítanie textu použite google translate alebo niečo podobné.

https://hippy-end.livejournal.com/3918359.html

Šokujúce odhalenia o skutočných dôvodoch prebiehajúcej očkovacej kampane proti mRNA navyše motivovali špeciálne sily po celom svete k tomu, aby zintenzívnili lov a zabíjanie proti politbyru chazarskej mafie a jeho podvodníkom. To napríklad znamená, že celá rozšírená rodina Rockefellerovcov bude zaokrúhlená nahor.

Tu je dôkaz Rockefellerovej viny z dokumentu, ktorý nadácia vytvorila v máji 2010: „V roku 2021 konečne zasiahla pandémia, ktorú svet očakával roky. Na rozdiel od H1N1 z roku 2009 bol tento nový kmeň chrípky pochádzajúci z divých husí mimoriadne virulentný a smrtiaci. Dokonca aj tí najpripravenejší na pandémiu boli rýchlo ohromení, keď vírus prepukol po celom svete a infikoval takmer 20 percent svetovej populácie a za pouhých sedem mesiacov zabil 8 miliónov ľudí, väčšinou zdravých mladých dospelých.

Pandémia mala smrteľné účinky aj na ekonomiky: medzinárodná mobilita ľudí a tovaru sa zastavila, oslabila odvetvia ako cestovný ruch a prelomila globálne dodávateľské reťazce. Aj na mieste boli rušné obchody a kancelárske budovy mesiace prázdne, bez zamestnancov alebo zákazníkov.

Pandémia zasiahla planétu - aj keď nepomerne veľké množstvo ľudí zahynulo v Afrike, juhovýchodnej Ázii a Strednej Amerike, kde sa vírus šíril ako blesk bez oficiálnych protokolov o zadržaní. Kontaminácia však bola výzvou aj v priemyselných krajinách.

Počiatočná politika Spojených štátov zameraná na „silné odradenie“ občanov od lietania sa ukázala ako smrteľná pri ich tolerancii a urýchlila šírenie vírusu nielen v USA, ale aj za hranicami. Niekoľkým krajinám sa však darilo lepšie - najmä Číne.

Rýchle zavedenie a presadzovanie karanténnej povinnosti pre všetkých občanov čínskou vládou, ako aj okamžité a takmer hermetické uzavretie všetkých hraníc zachránili milióny životov, zastavili šírenie vírusu oveľa skôr ako v iných krajinách a umožnili rýchlejšiu reakciu na zotavenie po pandémii ...

Zdá sa, že do roku 2025 už ľudí unaví kontrola zhora nadol, čo umožňuje vodcom a orgánom rozhodovať za nich.

https://thewatchtowers.org/wp-content/uploads/2020/04/Rockefeller-Foundation.pdf

Horšie je, že vakcíny, ktoré sa teraz snažia injekčne podať každému na Zemi, používajú technológiu úpravy génov CRISPR na zmenu DNA a štruktúry mozgu ľudí na ...

odstráňte gény spojené s náboženskou vierou a pridajte gény na zvýšenie produkcie dopamínu. Takto by boli ľudia pasívni a šťastní bez ohľadu na to, čo by im vláda urobila.

Prezrite si nasledujúce dve videá, jedno do piatich minút a druhé do 29 minút (ak ste v časovej tiesni, preskočte na posledných 10 minút), aby ste videli, ako presne to robia.

https://youtu.be/spw5nmUrpWA

Hovorca prvého videa uviedol, že gén nazývaný VMAT2 bol spájaný s náboženským fundamentalizmom. Odporúča očkovať ľudí na Blízkom východe vírusom, ktorý odstraňuje tento gén, čím sa eliminuje fundamentalistický fanatizmus. Zdroj FSB však poukázal na to: „„ Vedľajším účinkom “je, že by boli vylúčené aj všetky ostatné náboženské skúsenosti a viera v Boha.“ “ Podľa FSB vláda USA už uskutočnila túto očkovaciu kampaň na Blízkom východe.

Rečník v dlhšom videu popisuje ako použili vakcíny na úpravu génov CRISPR na zmenu štruktúry mozgu a správania potkanov. Hovoril o použití vakcíny na liečbu drogových a iných problémov so závislosťou. Zdroj FSB však opakuje, že „vakcína dokáže manipulovať s génmi, aby zmenila správanie: ľudia môžu byť vždy radi, keď sa zvýši ich produkcia dopamínu. Je možné im zabrániť v tom aby sa stali násilnými a boli poslušní. ““

Takže tu to máte, khazarská mafia nás chce zmeniť na šťastné, duchovne prázdne ovce, ktoré boli geneticky naprogramované tak, aby boli definitívne poslušné. To je horšie, ako si sám George Orwell predstavoval vo svojom románe z roku 1984.

Toto musí MI6 povedať k tejto veci: „Vakcíny mRNA sponzorované spoločnosťou KM obsahujú technológiu úpravy génov CRISPR, ktorá nie je očkovaním, ale genomikou, porušuje medzinárodné právo a je vysoko nezákonná.

Medzinárodná takzvaná mimoriadna situácia v oblasti verejného zdravia predstavuje nesmiernu záťaž pre globálne hospodárstvo a všetky jej orgány verejnej správy vrátane civilnej polície a súdov. Porušovanie medzinárodného práva je rozšírené a neustále rastie.

Samotná kontrarozviedka, ktorú zhromažďujeme každý deň od začiatku tejto takzvanej mimoriadnej udalosti v oblasti verejného zdravia, nám dáva dobrý dôvod domnievať sa, že všetko, čo sa o nej hovorí a rozhodnutia prijaté po nej, nie sú úplne spoľahlivé.

Budeme preto viesť svoju kontrašpionážnu operáciu v symfónii so všetkými vojenskými spravodajskými službami na svete, aby sme sa dostali k podstate veci a urýchlili koniec toho, čo je pre nás všetkých také stresujúce. ““

Kanaďania sa tiež pripravujú na vyhlásenie vojny Rockefellerovcom a ich stúpencom, pretože rockefellerovský scenárista Biden podnikol kroky na ochranu Rockefellerových ropných operácií na Blízkom východe tým, že zabránil Američanom v nákupe kanadskej ropy, ktorá nie je kontrolovaná Rockefellerom.

Predseda vlády Ontária Doug Ford, Jason Kenney z Alberty a Scott Moe zo Saskatchewanu otvorene vyhlásili, že chcú ísť do vojny s USA kvôli zrušeniu ropovodu Keystone XL.

https://globalnews.ca/news/7592405/trudeau-premiers-keystone-xl/

Kanadský otrok Mandžuského kandidáta, predseda vlády Justin Castro, sa snaží zabrániť, aby sa tak stalo. Kanadská armáda ho však už prestala poslúchať, keď sa pokúsila Číňanov naučiť, ako viesť zimnú vojnu. Odmietli to, pretože výučba Číňanov počas zimnej vojny by im uľahčila inváziu do Ameriky cez Aljašku.

Plán dobyť Ameriku cez Aljašku ako prvý formulovali japonskí militaristi v roku 1929 vo svojom Tanakovom pláne. Teraz sa kanadské sily pridávajú k americkej armáde s cieľom ukončiť vládu khazarskej mafie v Severnej a Južnej Amerike a zabrániť čínskej kolonizácii Ameriky.

Rusi budú stáť aj pri Kanaďanoch a Američanoch, sľubujú ozbrojené sily FSB. Z tohto dôvodu Pentagón urobil nasledujúce vyhlásenie: „Rozhodnutie usilovať sa o päťročné predĺženie platnosti Nového ŠTARTU pomáha brániť národ. Dodržiavanie zmluvy zo strany Ruska dobre slúžilo našim záujmom národnej bezpečnosti a Američania sú oveľa bezpečnejší, ak je Nový START neporušený a rozšírený. Nemôžeme si dovoliť stratiť dotieravé inšpekčné a notifikačné nástroje REŠTARTU. ““

https://www.defense.gov/Newsroom/Releases/Release/Article/2479274/statement-by-john-kirby-pentagon-press-secretary-on-new-start/

Za touto Rockefellerovou zradou samozrejme nie sú číňania umiernení. Napríklad hovorca ministerstva zahraničia Hua Chunying na nedávnej tlačovej konferencii uviedol: „Verím, že„ lepší anjeli “vo vzťahoch medzi Čínou a USA budú schopní spojiť sily proti zlu sústredeným úsilím na oboch stranách.“ Ázijské tajné spoločnosti veľmi dobre chápu, že „sily pre zlo“ sa týkajú khazarskej mafie.

Za zmienku stojí ďalší vývoj vo vojne za oslobodenie planéty Zem. Jedným z nich bol útok, ktorý zničil jeden z najväčších rastlín vakcín „Covid-19“ na svete. Zdroje MI6 tvrdia, že vakcína, ktorú vyrobili, nepatrila medzi vakcíny mRNA upravujúce gény, mohlo teda ísť o útok zameraný na prinútenie Indiánov, aby prijali vakcíny mRNA.

https://www.zerohedge.com/covid-19/fire-engulfing-plant-worlds-biggest-covid-vaccine-maker-india

Ďalšia vec, ktorú je potrebné poznamenať, je, že bývalý šéf Vatikánskej banky bol minulý týždeň uznaný vinným zo sprenevery. Je to dôležité, pretože Vatikánska banka je už dlho nástrojom používaným na kontrolu takzvaných svetových vodcov, ktorých vidíme v našich televíziách.

https://www.aljazeera.com/news/2021/1/21/former-head-of-vatican-bank-found-guilty-of-embezzlement

Ak ľudia chcú zistiť, čo sa v skutočnosti deje so svetovou elitou, a chcú na nich vyvíjať nátlak, aby robili správne veci tak mali by sa presvedčiť a lobovať v aktivitách online fóra Davos, ktoré sa tento týždeň dejú. Verte tomu alebo nie, veľa z elity chce skutočne robiť dobro a potrebuje podporu verejnosti.

https://www.livemint.com/news/world/modi-xi-jinping-to-lead-davos-agenda-biden-johnson-skip-event-details-here-11611452372249.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Svet si tento týždeň zvolí svoju budúcu časovú os

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 18.01.2021

 

V priebehu budúceho týždňa si ľudstvo vyberie z jednej z niekoľkých budúcich časových osí. Jednou z nich je podvodná miera prezidenta Joe Bidena, po ktorej nasleduje americké odovzdanie Ameriky a sveta komunistickej Číne. Druhým je znovuzvolenie Donalda Trumpa za prezidenta skrachovanej americkej korporácie, čo môže nastať po dočasnej vojenskej vláde, ktorá bola verejne vyšetrovaná kvôli volebným podvodom. A to, čo Trump označil za „plynulý prechod do novej republiky“. Môže to zahŕňať eskaláciu obchodu a kybernetickú vojnu s Čínou na úkor planéty Zem. Treťou vecou nie je výber žiadnej z vyššie uvedených možností, po ktorom nasleduje medziregionálne nahradenie skorumpovanej a bankrotujúcej spoločnosti,  USA-corporation niečím, čo v skutočnosti predstavuje ašpirácie amerického ľudu a celého ľudstva. Táto tretia možnosť by znamenala, že ľudstvo by si mohlo slobodne zvoliť svoju vlastnú budúcnosť namiesto toho aby ho z jednej vyrobenej krízy do druhej poháňal strach. Budúcnosť Spojených štátov bude spočívať v rukách viac ako 20 000 vojakov Národnej gardy rozmiestnených vo Washingtone DC, aby dohliadali na inauguráciu budúceho prezidenta USA. Tieto jednotky si musia položiť otázku, prečo chránia takzvanú demokraticky zvolenú vládu pred ľuďmi. Namiesto snahy chrániť skorumpovanú vládu pred hnevom ľudí, ktorí ju údajne zastupujú, treba si uvedomiť, že zločincov vlastne obkľúčili. Musíte obísť zločincov v obchvate, ktorí sa vedome podieľali na potvrdení podvodnej voľby a ktorí sa dopustili zrady. To znamená, že americký ľud musí telefonovať, volať priateľom a priateľom priateľov, kontaktovať tých, ktorí sú umiestnení v DC, a pripomínať im, že prisahali, že prečítajú Ústavu Spojených štátov amerických a chrániť OD VŠETKÝCH nepriateľov, DOMÁCICH a NEDOMÁCICH . Obkľúčili ste ju 20. januára. Choďte okolo nej tak dlho, ako môžete. Vojskám umiestneným v DC sa pravdepodobne podarilo vymyť mozog v domnienke, že chránia legitímne zvoleného Joea Bidena pred Trumpovými fanatikmi „bieleho rasistu“. Preto si tieto jednotky musia položiť otázku, prečo nemuseli chrániť Baracka Obamu pred rovnakými „bielymi nadradenými“, keď bol zvolený. Dôvod je ten, že keď bol Obama zvolený, domnieval sa, že ide o väčšinu Američanov (a softvér pre hlasovacie automaty Dominion). To neplatí pre China Joe, kde boli potrebné ďalšie falošné hlasovacie lístky uprostred noci. Ďalšia vec, ktorú musia vojaci pochopiť, je, že ich klamú, prečo inaugurácia prezidenta pre pandémiu „Covid-19“ musí byť „virtuálna inaugurácia“ za zatvorenými dverami. Americkej armáde boli poskytnuté rozhodujúce dôkazy o tom, že celá vzniknutá kríza je výsledkom dlho plánovaného a bohatého podvodu. Okrem toho existuje možnosť, že ste si vedomí, že sa blíži prechod od americkej spoločnosti k návratu republiky. Nižšie je uvedený prehľad patentu na test „Covid-19“, ktorý zaregistroval Richard A Rothschild v roku 2016, tri roky pred vypuknutím takzvanej pandémie.

Pozrite sa na tretí riadok zdola: „Posledná aktualizácia 22. 6. 2016“. Covidov testovací patent - Vytvorili sme tlačenú kópiu tejto registrácie patentu, pretože sme si istí, že preniknú do databázy a pokúsia sa zmeniť podrobnosti hneď po ich zverejnení. MI6 poslala vojenskému veleniu západných spojencov túto správu: „Núdzová situácia v oblasti verejného zdravia je buď falošná, alebo je pokrytie niečím oveľa horším, čo sa, zdá sa, hromadí po jedinej skutočnosti, že patent bol v Holandsku podaný v roku 2016 na test PCR. [Preto] Vyzývame medzinárodné ozbrojené sily  a vojenské spravodajstvá ...

aby vykonali protišpionážnu akciu. ““ Oznamovatelia zverejnili mnoho ďalších dokumentov aby objasnili, že táto „pandemická“ kampaň bola naplánovaná v dostatočnom predstihu aby prinútila obyvateľstvo k injekcii vakcín s úpravou DNA mikročipmi. Pamätajte, že COVID-19 je skratkou pre Certificate of Vaccination Identification 2019. To je teraz otvorené, pretože otrockí vodcovia v EÚ a inde presadzujú očkovacie certifikáty. https://summit.news/2021/01/13/eu-leaders-demand-standardised-vaccine-passport-for-travel/

 https://www.france24.com/de/live-news/20210114-france-imposes-6-00-pm-nationwide-virus-curfew

 https://www.zerohedge.com/covid-19/microsoft-big-tech-coalition-developing-rockefeller-funded-covid-passports

Pamätajte, že Biden aj Trump propagujú vakcíny proti vírusu, ktorý neexistuje. Keď sa chopia moci Rockefelleroví gangstri, ktorí stoja pred Bidenom, tí už oznámili, že na vymáhanie očkovania použijú Národnú gardu. https://www.cnbc.com/2021/01/15/biden-to-deploy-fema-national-guard-to-set-up-covid-vaccine-clinics-across-the-us.html

Trump vo svojom prejave minulý týždeň označil podvodníka za „strašného, ​ neviditeľného nepriateľa“. V skutočnosti je teraz viditeľný ten nepriateľ. Napríklad v Japonsku všetky takzvané pozitívne výsledky testov Covid pochádzajú zo šarlatánskych testov PCR, ktoré vykonali spoločnosti patriace do hedžového fondu Kohlberg Kravis Roberts. Japonská vojenská polícia dostala ručné dôkazy o tom, že KKR Japan bola zodpovedná za všetky falošné výsledky Covid a spoločnosť sa zaoberala obchodovaním s využitím dôverných informácií na základe predchádzajúcich poznatkov o celom tomto plandemickom výskume. Zdroje Mossadu a FSB tvrdia, že takzvaní „svetoví vodcovia“ boli podplatení exkluzívnymi zmluvami na predaj masiek, vakcín atď. Výmenou za falošnú pandémiu. Podľa MI6 celú operáciu financuje MMF, Svetová banka a BIS. Buďte si istí, že Biele klobúky nestoja nečinne bokom. Väčšina našich čitateľov pravdepodobne videla šírenie nasledujúcich správ vo všetkých svetových médiách o smrti Benjamina de Rothschilda. Napríklad v správach ABS to bolo hlásené takto: NEW YORK - Benjamin de Rothschild, ktorý dohliadal na bankové impérium, ktoré jeho otec založil v roku 1953, zomrel. Mal 57 rokov. Skupina Edmonda de Rothschilda, ktorej spoločnosti bol predsedom, uviedla, že de Rothschild zomrel na infarkt v piatok popoludní vo svojom dome vo švajčiarskom Pregny. Podľa zdrojov Mosadu však svoju smrť fingoval, pretože sa k nemu približovali špeciálne sily ako k jednému z hlavných zločincov prebiehajúcej „pandémie“ a s tým spojenej lekárskej totality. Podľa Mossada sa de Rothschild v súčasnosti ukrýva na tomto mieste v Ushuaia v južnej Patagónii v Argentíne:

Na tejto planéte ani mimo nej neexistuje miesto, kde by sa títo ľudia mohli skrývať, keď budú ich zločiny proti ľudskosti úplne známe. Systematicky ich lovia špeciálne sily bieleho klobúka. Zapojené sú aj ázijské tajné spoločnosti, ktoré si uvedomujú, že mnohí z najvyšších predstaviteľov čínskej komunistickej strany sú tiež skorumpovanými zamestnancami Rothschildovcov, ktorí v mene tejto falošnej pandémie zradia a vraždia svojich ľudí zo zisku a osobných dôvodov. Napríklad úradníci v čínskom Tchien-ťine potvrdili, že test PCR použitý na ospravedlnenie existencie tohto vírusu bol falošný po tom, čo bola zmrzlina pozitívne testovaná na „Covid-19“. Skorumpované médiá sa to samozrejme snažia pretaviť do strašidelnej taktiky. https://www.telegraph.co.uk/news/2021/01/17/china-reports-ice-cream-contaminated-coronavirus/

Dôvod pozitívneho testu na ovocie, kozy, coca colu, benzín a zmrzlinu atď. je ten, že použitý test polymerázovej reťazovej reakcie je vedecký nezmysel. Je to v podstate to isté ako vytvoriť kópiu kópie kópie viac ako miliónkrát, čo vedie k náhodným pozitívnym výsledkom bez ohľadu na to, čo testujete. Dôvod, prečo de Rothschild fingoval jeho smrť, je ten, že kritická masa vo vojenskej spravodajskej komunite na celom svete sa prebúdza k odhaleniu obrovského zločinu, ktorý spáchal on a jeho kolegovia v khazarskej mafii. Ľudia sa vo všeobecnosti tiež prebúdzajú k masovým demonštráciám proti ohniskám nákazy v niekoľkých otrockých krajinách Rothschildovcov. https://www.zerohedge.com/political/10000-protesters-vienna-march-against-coronavirus-restrictions

https://www.reuters.com/article/reutersComService_2_MOLT/idUSKBN29M0EJ?utm_source=reddit.com 

https://www.cp24.com/news/police-make-arrests-disperse-crowd-of-anti-lockdown-protesters-in-downtown-toronto-1.5269872

Dobre, dosť o podvode. Nenechajme sa tým rozptýliť od ostatných vecí, ktoré sa dejú na planéte.

Zaznamenali sme napríklad usporiadanú tlačovú akciu, keď holandský premiér Mark Rutte a celý jeho kabinet rezignovali pre „škandál v oblasti starostlivosti o deti“.

https://www.cbsnews.com/news/dutch-government-cabinet-mark-rutte-resign-child-welfare-scandal/

Zdroje z Pentagónu nám predtým tvrdili, že Rutte a holandská kráľovská rodina boli pred časom zabití kvôli mučeniu a vraždeniu detí. Ak stále neveríte tomu, že sú deti vraždené, pozrite si túto správu o oficiálnom vyšetrovaní írskej vlády pri úmrtí 9 000 detí.

https://news.sky.com/story/9-000-children-died-at-brutally-misogynistic-homes-for-unmarried-mothers-in-ireland-12185934

V tomto veku dezinformácií si nemôžeme byť istí, či rezignovaný kandidát „Rutte“, ktorý opustil parlament na bicykli pred kamerami médií, bol skutočný alebo dvojník. Rezignácia vlády hlboko zapojenej do hromadného vraždenia malajzijského leteckého letu 370/17 je však určite dobrou správou.

Poznamenávame tiež, že bývalý predstaviteľ talianskeho khazarského kabalu, bývalý premiér Matteo Renzi a jeho strana vystúpili z vládnej koalície v Taliansku. Podľa zdrojov Pentagónu bol Renzi hlboko zapojený do krádeží volieb v USA v mene bidenskej frakcie.

Zdroje MI6 tvrdia, že kancelárka Angela Hitler Merkelová bude mimo úradu v apríli, nie v októbri, ako bolo oznámené. Ich odstránenie by znamenalo formálny koniec Nemeckej štvrtej ríše, ktorá sa začala fašistickým pučom 11. septembra 2001 v USA.

Zistili sme tiež, že v katolíckej cirkvi stále zúri tajná vojna. Za posledný týždeň bolo na Covid-19 zavraždených alebo zomrelo deväť katolíckych biskupov. Nie sme si istí, či boli zabití, pretože boli satanistami, alebo či boli umlčaní, pretože chceli svetu povedať, že bol zabitý pápež František. Slobodomurári P3 nám nedali odpoveď, kým nebola zverejnená táto správa.

https://www.catholicnewsagency.com/news/nine-catholic-bishops-with-covid-19-die-in-a-single-week-36233

Podľa nepotvrdených španielskych správ sa teraz tiež hovorí, že takzvaný americký prezident Joe Biden zomrel pred šiestimi dňami na infarkt. Naše zdroje z Washingtonu samozrejme hovoria, že zomrel skôr, ale mohlo by to byť znamením, že sa rozpadá celý Biden Psy-Op. Svojich čitateľov budeme informovať o najnovších informáciách o tejto a ďalších témach týkajúcich sa „inaugurácie“ 20. januára.

https://www.youtube.com/watch?v=UJAyCWgA9GI

Ďalšou novinkou, ktorej by sme sa chceli tento týždeň venovať, sú americké vesmírne sily. Minulý týždeň vydal riaditeľ Národnej spravodajskej služby túto tlačovú správu:

https://www.dni.gov/index.php/newsroom/press-releases/press-releases-2021/item/2179-dni-ratcliffe-welcome-us-space-force-as-18.Inteligencia

Člen komunity

Čiastočne existuje:

Národný riaditeľ spravodajskej služby John Ratcliffe dnes privítal americké vesmírne sily (USSF) ako 18. člena americkej spravodajskej komunity (IC).

Počas popoludňajšieho ceremoniálu Ratcliffe a generál John W. „Jay“ Raymond, šéf vesmírnych operácií, oznámili vymenovanie spravodajského prvku amerických vesmírnych síl za člena IC.

Toto je zaujímavé tým, že to bol Raymond, ktorý povedal japonskému premiérovi Šinzóovi Abovi, aby rezignoval alebo bude Tokio zničené. Toto oznámenie by mohlo byť predzvesťou dlho očakávaného, ​​ale zatiaľ nepreukázaného odhalenia toľko diskutovaného programu Secret Space. Bolo by skvelé, keby vesmírne sily prišli zachrániť ľudstvo a raz a navždy zabili satanských kabalov. Ako obvykle odporúčame UFO a veci spojené s vesmírom, aby ste neverili, kým ich neuvidíte.

Opäť je toho veľa, čo z prevádzkových bezpečnostných dôvodov nemôžeme nahlásiť, ale váš korešpondent si je istý ako kedykoľvek predtým, že dobrí chlapci vyhrajú.

 

Khazarská mafia sa chce vzdať, zatiaľ čo prebieha druhá americká revolúcia

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 11.01.2021

 

Udalosti uplynulého týždňa a nasledujúcich týždňov pôjdu dole ako jedna z najväčších, ak nie najväčšia revolúcia v histórii. Nehovoríme iba o prípade Corporation of United States of America. Hovoríme o konci systému otroctva, ktorý existuje tisíce rokov.

Americká armáda je teraz oficiálne na vojnovej ceste. Niekoľko amerických bojovníkov, ako sú generáli Michael Flynn a Thomas McInterney, je medzi mnohými, u ktorých sa zaznamenáva druhá americká revolúcia.

Môžeme tiež informovať zo slobodomurárov P3 a aj z ruských zdrojov FSB, že khazarská mafia (najmä davoský ľud a európska temná šľachta) kontaktovala Spoločnosť bieleho draka a jej spojencov aby rokovali o kapitulácii.

Ako uviedol P3: „Deep State/hlboký štát je v panike, chcú vyjednávať ... na najvyššej úrovni chápu, čo sa skutočne stalo a boja sa.“

Bude to chvíľu trvať, pretože si to vyžaduje komplexnú výmenu dokumentov a skutočné osobné stretnutia (nie prostredníctvom počítačových sietí). Pamätajte, že toto sú skryté rodiny, ktoré súkromne vlastnia inštitúcie ako OSN, MMF, BIS a Svetovú banku. Vo výsledku nemožno očakávať, že dôjde k usporiadanému prechodu zo dňa na deň. Všetko, čo ich nahrádza, musí byť demokratické, meritokratické a viditeľné pre všetkých.

Čím dlhšie však khazari oddialia svoje odovzdanie, tým je pravdepodobnejšie, že budú zavesení na kandelábroch namiesto toho aby boli nútení hovoriť s Výborom pre pravdu a zmierenie.

Pamätajte tiež na to, že americký prezident Donald Trump, či už ho milujete alebo nenávidíte, je skutočnou osobou, ktorú volia obyvatelia Spojených štátov. Jeho politický protivník Joe Biden predstavuje (dnes častejšie viditeľnú ako zložka CG) nevolenú skupinu, ktorá sa pred verejnosťou skrýva.

Rovnaká tajná skupina zabila čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga-XI.JINPINGA , ruského prezidenta Vladimira Putina, pápeža Františka a kráľovnú Alžbetu a nahradila ich počítačovou, grafikou a dvojčat-hercami.

V poslednom inzeráte je pápež František mŕtvy, jeho osobný lekár zomrel minulý týždeň na „Covid 19“. Pravdepodobne bol zabitý, aby sa mu zabránilo povedať svetu, že pápež je mŕtvy.

https://edition.cnn.com/world/live-news/coronavirus-pandemic-vaccine-updates-01-10-21/h_e979352feb2e66eaffd7275117d350e4

Spomíname, že kráľovná Alžbeta bola vymenená prvýkrát, pretože ...

na rozdiel od predchádzajúcich rokov sme nedostali žiadne analogické dokumenty s jej podpisom ako dôkaz, že je nažive. Nové správy navyše teraz uvádzajú, že ona a jej manžel boli očkovaní proti neexistujúcemu „vírusu“ Covid-19.

Zdroje MI6 tvrdia, že toto oznámenie je „najneobvyklejším protokolom, je nehorázne, že sa niekedy verejne spomínajú podrobnosti o zdravotnom stave“.

https://news.sky.com/story/amp/covid-19-queen-and-duke-of-edinburgh-receive-first-doses-of-their-coronavirus-vaccinations-12183316

Ak je kráľovná preč, znamená to, že teraz sú Trump a americká armáda všetko, čo ochráni ľudstvo pred zotročením skrytými, zlomyseľnými silami. Dostali sme početné, protichodné správy o tom kde sa Trump nachádza, ale všetci súhlasia s tým, že on a jeho rodina sú na vojenskej základni niekde na juhu USA.

Lin Wood predniesol správu o tom, čo má prísť a za roky boja proti khazarskej mafii môžem nezávisle potvrdiť a dokázať, že to, čo hovorí, je pravda. Buďte si však istí, že tieto skryté sily musia povedať, že sú skryté, pretože ich je málo a sú slabé, a spoliehajú sa na úplatky, klamstvá a vraždy, aby zostali pri moci, pretože zabiť ich okamžite v otvorenom, spravodlivom boji.

 

To, čo americké vojenské sily, ktoré teraz bojujú za záchranu svojej krajiny, musia urobiť, je správne určiť svoje odvetné ciele. K tejto téme sa ešte vrátime.

 

Najprv sa však pozrime bližšie na to, čo sa stalo. Katalyzátorom náhlej eskalácie tejto prebiehajúcej vojny boli udalosti vo Washingtone DC 6. januára 2021. Išlo o veľmi skutočný pokus o odstránenie z úradu posledného skutočného ľudského vodcu veľkej sily.

 

Tu je to, čo členovia spoločnosti White Dragon Society, ktorí boli tam vo Washingtone, museli hovoriť o tom, čo sa v ten deň skutočne stalo. Ako uvádza jeden zdroj:

 

"Na bežnom spoločnom zasadaní spočítavajúcom v hlasovaní je verejnosti umožnené pozorovať z galérie. 6. januára 2017 boli v galérii demonštranti, ktorí narušili proces a museli byť odstránení. Je to najvyššie Vylúčenie verejnosti z pozorovania konania a to bolo protizákonné. Stalo sa tak však aj v stredu (6. januára). Verejnosť bola vylúčená z dôvodu falošnej vírusovej krízy. “

Môžete to vidieť aj na videu, ktoré: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=aDULJM-Lbd4,

"Nielenže verejnosť nemohla do galérie aby mohla pozorovať, ale väčšina členov Kongresu sa nemohla zúčastniť ani na podlahe. Na poschodie bolo povolených iba 11 členov z každej strany. Ak iba 11 členov každá strana mohla byť na podlahe súčasne, potom nemohli byť uznášaniaschopní a počet hlasov nemohol byť oficiálny. ““

Naše zdroje tiež hovoria, že USA-Špeciálne sily vyslali tím, aby sa konkrétne pokúsil nájsť členov Kongresu, ale neuspeli. Možno bola táto skupina zradená.

Generál Thomas McInerney však vyhlásil, že špeciálne jednotky odcudzili počítače členov Kongresu, vrátane počítač predsedníčky parlamentu Nancy Pelosiovej. Sú plné usvedčujúcich dôkazov o krádeži volieb atď.

https://www.bitchute.com/video/YY97haR18zKt/

Máme nepotvrdené správy zo zdrojov CIA, že Nancy Pelosi bola následne uväznená na kanadských hraniciach.

Vlastenci teraz musia urobiť to, aby identifikovali správne ciele. Odkedy Facebook, Twitter atď. odhalili súčasného prezidenta, dopustili sa velezrady. Za normálnych okolností to znamená, že riadiaci pracovníci týchto spoločností by mali čeliť smrti zastrelením. To isté hovorí aj generál McInerney a ďalší.

Takže teraz musia byť vyslané špeciálne jednotky do ústredia Google, Amazon, Facebook atď., aby zatkli a zabránili šíreniu hlbokých falošných a iných dezinformácií.

Obyčajní ľudia môžu pomôcť v boji proti špičkovým oligarchom podniknutím krokov navrhnutých v nasledujúcom diagrame.

Veľké mediálne skupiny musia byť samozrejme tiež plné vojenských síl. Okrem toho sú samozrejme zjavnými cieľmi aj politici a ďalší činitelia, ktorí vedú ku krádežiam volieb, blokovaniu volebných práv a očkovaniu.

Zdroje FSB však varujú, že väčšina zrejmých cieľov už bola presunutá do bunkrov. Navrhujú, že keď sa skrývajú, mali by sme uniesť súčasný program elity, zatiaľ čo urobíme kritické zmeny na odstránenie škodlivých častí. Napríklad zdroj FSB a člen WDS tvrdia, že osobne potvrdili, že ruské vakcíny, ktoré sú v súčasnosti inzerované, sú „bežné vakcíny proti chrípke“ a že prijatie týchto vakcín (aj keď sa nepoužívajú) je jedným z nich. Cestou by bolo odvrátiť tlak na používanie nebezpečných vakcín na báze kabalov.

Zistili sme tiež, že ľudia robia priame miestne akcie na mnohých miestach. Takéto akcie existujú v Kentucky, San Diegu, Quebecu atď.

https://www.courier-journal.com/story/news/local/2021/01/09/live-updates-patriot-rally-gathered-outside-kentucky-capitol/6586529002/

https://fox5sandiego.com/news/local-news/trump-supporters-counter-protesters-clash-violently-in-pacific-beach/

Zaznamenávame tiež americké vojenské operácie v Pakistane, Taliansku, Nemecku a ďalších krajinách spojené s pokusom o krádež volieb v USA. Tu je prezident spoločnosti Leonardi, ktorej satelity sa podieľajú na krádeži volieb.

https://www.leonardocompany.com/documents/20142/5502789/CV+ING+Alessandro+Profumo.pdf?t=1603730712429

Zdroje Pentagónu však hovoria: „Prezident Trump je posledným prezidentom americkej korporácie.“ Namiesto toho „sa Trump 4. marca stane prvým prezidentom novej republiky“, uvádzajú zdroje. V rokoch 1871 až 1976 je to deň, keď sa prezident republiky ujíma funkcie.

Čo však musia patrioti USA a americká armáda pochopiť, je to, že aj keď je vyhlásená nová republika a vzdá sa dlhov americkej korporácie, stále musia rokovať o novej dohode so zvyškom sveta. Alternatívou by bol obrovský kolaps životnej úrovne v USA a zatvorenie všetkých amerických vojenských základní v zámorí z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov.

Pamätajte, že sú to ľudia v USA, nielen vláda USA, kto je v bankrote. Teraz asi 40% Američanov nemôže platiť nájom alebo hypotéku. Falošnou pandémiou tiež skrachovalo 110 000 reštaurácií.

http://themostimportantnews.com/the-u-s-has-lost-more-than-110000-restaurants-setting-the-stage-for-a- commercial-real-estate-collapse-of-epic-proportions/

Väčšina amerického priemyslu bola tiež premiestnená do Číny a nemožno ju prestavať zo dňa na deň, bude to trvať mnoho rokov, ak nie desaťročia.

Američania sa môžu utešiť tým, že aj väčšina zvyšku sveta je v bankrote.

https://www.reuters.com/article/us-worldbank-debt/world-bank-sees-more-countries-in-deep-debt-distress-this-year-idUSKBN29A1WK?il=0&utm_source=reddit.com

Z agentúry Bloomberg: „Najväčšie ekonomiky sveta s rekordnou úrovňou dlhu čelia nevítanému odkazu finančnej krízy: dlhovému dokladu vo výške 13 biliónov dolárov.“

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-05/a-13-trillion-crisis-era-debt-bill-comes-due-for-big-economies?sref=RJ2RlMrh

Napríklad brazílsky prezident pripustil, že jeho krajina je v úpadku.

https://www.ibtimes.com/brazils-president-says-country-broke-3115320

Aj v Číne sú výpadky elektriny z dôvodu nedostatku uhlia.

https://www.cnbc.com/2021/01/05/chinese-cities-go-dark-amid-shortage-of-coal-a-key-australian-export.html

To znamená, že je potrebné rokovať o výročí a usporiadaný prechod na lepší systém fungovania planéty. Tieto rokovania už prebiehajú, ale aby sa dostali odtiaľto, musia naberať na tempe. Inak uvidíme degeneráciu do chaosu, vojen a masového utrpenia.

Na záver: čudnejšie planetárne pohyby.

https://www.the-sun.com/lifestyle/tech/2106242/jupiter-saturn-mercury-conjunction/

B.F. TÝŽDENNÁ OBNOVA...

Showdown na DC Corral, keď démoni zahája ich posledné povstanie

Benjamin Fulford týždenné správy, White Dragon Society 04.01.2021

Očakáva sa, že budúci týždeň bude historický, pretože protichodné sily uvidia 6. januára zúčtovanie vo Washingtone DC. Výsledok určí prežitie ústavnej republiky a Donald Trump si nájde svoje miesto v histórii ako jeden z jej veľkých hrdinov. Mohlo by to tiež signalizovať začiatok koncovky, ktorá ho nakoniec urobí konečným prezidentom spoločnosti United States Corporation.

Ďalšie právomoci, ktoré mu boli udelené v súčasnom výnimočnom stave, umožnia použiť niekoľko „Trumpových kariet“ na zhromaždenie približne 220 000 satanistov, ktorí tajne prevzali kontrolu nad USA. Pravdepodobne budú umiestnení v táboroch FEMA a začnú sa Norimberské tribunály za vojnové zločiny. Trump bude známy ako osloboditeľ ľudstva.

Ajatolláh Khameini verejne vyhlásil, že Trump bude zabitý, a teraz tento web, ktorý je prepojený na britské spravodajské služby, zverejnil nasledujúcu fotografiu:

Ukazuje, že Trump je obklopený slávnymi mŕtvymi s titulkom do roku 2021. Majú títo ľudia vnútorné znalosti?

Ak by - ako ukazuje fotografia - mal byť zabitý pri nehode ako JFK ml. Alebo princezná Diana, takáto poprava by rozhodne viedla k krviprelievaniu a chaosu.

V každom prípade zdroje z Pentagónu tvrdia, že ak bude Trump zabitý alebo ak bude Kongres a Senát hlasovať za podvodnú voľbu Joea Bidena, „ľudia začnú zabíjať politikov a sudcov, ako aj riadiacich pracovníkov, presadzovateľov vakcín, podporovateľov blokovania,“ atď."

Situácia v armáde je taká, že plukovníci a poddôstojníci sú pripravení konať sami, ak generáli nadviažu na zjavnú krádež volieb.

Niektoré zdroje NSA sa domnievajú, že ide o vidličku v skutočnosti. Môže to byť metafora pre rôzne vízie sveta alebo môže byť skutočná.

Ak sa obzrieme späť do roku 2020, môžeme vidieť, že Trumpa v dôsledku globálnej falošnej pandémie ovládal Deep State. Plánovali uzavrieť ekonomiky v rámci prípravy na finančné obnovenie rozloženého menového systému Centrálnej banky.

Ako protiopatrenie - po počiatočných návrhoch na použitie preventívnych látok, ako je hydroxychlorochín, blokovaných aktérmi Deep State/hlbokéhoo štátu - presadil skoré uvoľnenie očkovacích látok, aby zmiernil strach verejnosti a úplne znovu otvoril ekonomiku. Na americkej farme žije veľa oviec, ktoré boli naprogramované tak, aby v priebehu života dôverovali vakcínam bez toho aby poznali ich škodlivý obsah. Aj bez náležitého testovania bezpečnosti sa prispôsobia značeniu zvieracích vakcín, ktoré zmenia ich DNA.

Vzhľadom na obmedzené alternatívy počas volebného roka si Trump môže uvedomiť, že sú nevyhnutným zlom pre adekvátnu podporu verejnosti, aby zvíťazila vo voľbách a udržala sa pri moci a zároveň odstránila strach, ktorý krajinu ekonomicky ochromuje. Možno by našiel kompromis, ktorý by ľuďom umožnil vrátiť sa do práce a znovu otvoriť podniky dlhu a zúfalstvo, čo by viedlo k samovraždám a sociálnym nepokojom, ktoré by v konečnom dôsledku viedli k väčším stratám na životoch.

Hlboký štát pravdepodobne nikdy nečakal, že Trump bude schopný dostať očkovaciu látku tak rýchlo, aby čelil svojej stratégii hospodárskeho zrútenia pandémie bez toho, aby vykoľajil veľké vojnové úsilie a uzavrel mierové dohody na Blízkom východe.  Teraz odhaľuje nekompetentných štátnych politikov, ktorí sa nemôžu stretnúť pri distribúcii vakcín, aj keď už boli dodané. To sa prejavilo aj pri výrobe ventilátorov, ktoré psychopati ako Cuomo v New Yorku vyžadovali a potom nikdy nepoužívali.

Trump môže hrať päťdňový šach distribúciou vakcín, ktoré sa vyplavujú a eliminujú celú sieť satanských pretláčačov vakcín, ako to vidno na jeho vlastných tweetoch.

„Federálna vláda distribuovala vakcíny do federálnych štátov. Teraz je na správe štátov. Hýb sa! .. Niektoré štáty pomaly očkovali príjemcov napriek úspešnej a veľmi rozsiahlej distribúcii vakcín federálnou vládou. Urobíš to! "

Trump zároveň odhaľuje podvod, ktorý pomocou akejkoľvek smrti, bez ohľadu na to, ako je nezávislá, odlišná, ... kto zvýši počet Covid dostane obrovské platby vo výške 13 000 dolárov za schválenie a 39 000 dolárov za použitie ventilátora.

„Ak máte pochybnosti, volajte to Covid.„ Falošné správy! “

Na tému disinfo nám slobodomurári P3 poslali fotografiu „poskytnutú Rusmi“, o ktorej tvrdia, že bola mikročipom vo vakcíne Pfizer.

Ruské zdroje FSB po kontaktovaní kvôli potvrdeniu uviedli, že mikročip ...

by mohol byť „ten, ktorý sa používa na efektový pedál na elektrickej gitare.“ "Keď sme ho videli, veľmi sme sa zasmiali."

Je pravda, že už v 50. rokoch sa zistilo, že malé elektrické impulzy do určitých častí mozgu môžu spôsobiť extrémne potešenie alebo bolesť alebo nevoľnosť atď. Existuje tiež dostatok dôkazov o tom, že experimenty spočívajúce v implantácii mikročipov do mozgu amerických väzňov atď. prebiehajú už celé desaťročia. Cieľom bolo umožniť manipuláciu s ľuďmi pomocou diaľkového ovládania, ktoré môže spôsobiť bolesť alebo potešenie alebo iné pocity. V súčasnosti existujú mikro RFID čipy, ktoré by mohli byť použité na vyvolanie takýchto účinkov u ľudí.

Ak si myslíte, že je to priťahované, pozrite sa na patenty, ktoré podal istý Richard A. Rothschild. Patenty umožňujú „sieťovému zariadeniu ...

nakonfigurovanému na prenos biometrických údajov jednotlivca ... na určenie aspoň jedného stavu jednotlivca“, ktoré sa potom použije na „vykonanie konkrétnej akcie“. To je možné pomocou injekčného čipu RFID.

https://patents.justia.com/inventor/richard-a-rothschild

https://nl.espacenet.com/publicationDetails/biblio?II=0&ND=3&adjacent=true&locale=nl_NL&FT=D&date=20200903&CC=U.S.&NR=2020279585A1&KC=A1#

Pretože však existuje toľko dezinformácií, chystá sa tento autor kúpiť mikroskop a získať vzorku vakcíny a osobne skontrolovať, či v nej nie sú nejaké mikročipy. Keď to urobíme, podáme správu našim čitateľom.

V každom prípade však existuje aj veľmi skutočný boj o moc, ktorý sa točí okolo vakcín Covid-19, a to nielen v USA, ale aj v Rusku, Japonsku a inde.

V Rusku minulý týždeň zaútočili špeciálne jednotky na kláštor, aby v bitke o Covid uväznili významného mnícha známeho ako otec Sergej.

https://apnews.com/article/riots-arrests-moscow-coronavirus-pandemic-russia-cb61a26ff3824d2512ce8fb155b66de3

https://abcnews.go.com/International/wireStory/coronavirus-denying-russian-monk-detained-police-74948263
Zdroje ruských FSB tvrdia, že problémy s otcom Sergejom „sa začali v lete, keď poprel existenciu koronavírusu“. Sergej odsúdil vládne príkazy na zatvorenie kostolov a kláštorov ako súčasť „satanského sprisahania“ a povedal: „Každý, kto zatvára kostoly a kláštory, je prekliaty.“

Zdroje FSB však tvrdia, že Sergej tiež nabádal mníšky k tomu, aby sa izolovali od seba a že v jeho kláštoroch došlo k bitiu detí. „V podstate vytvoril sektu, ale jeho nasledovníci ho samozrejme považujú za svätého,“ uzatvárajú zdroje FSB.

Ďalšie ruské zdroje tvrdia, že to bola khazarská satanská sekta Chabad, ktorá nariadila jeho zatknutie a že by to vyvolalo revolúciu proti súčasnému ruskému režimu.

Medzitým vyústila medzitým v Japonsku bitka o vakcínu a Covid v hroznú vraždu Yuichira Hata, generálneho tajomníka Rady najväčšej opozičnej ústavnej demokratickej strany v Japonsku. Prvotné spravodajské správy hovorili o tom, že bol niekoľkokrát bodnutý, teraz je však príbeh vymazaný z internetu a dostupné sú iba príbehy „zomrel na Covid-19“.

Zdroje japonských vojenských spravodajských služieb tvrdia, že Hata bol zavraždený pri vyšetrovaní závodu na výrobu vakcín v meste Ueda v prefektúre Nagano. Hata tam údajne vyšetroval aj sieť obchodníkov s deťmi. Špeciálne sily teraz v súvislosti s týmto incidentom prenasledujú Miuru Harunu z talentovej agentúry Amuse. Teraz je tiež pravdepodobné, že predseda vlády Jošihide Suga bude popravený v súvislosti s týmto zločinom, tvrdia zdroje.

Toto uvádza zdroj WDS v Ázii:

"Jacka Ma čínske vojenské úrady odvolali. Od novembra ho nikto nevidel. Bol považovaný za hrozbu, pretože kritizoval finančnú agendu komunistickej vlády na rok 2021 a ďalšie roky."

https://www.msn.com/en-us/money/news/where-is-jack-ma-alibabas-billionaire-founder-is-reportedly-missing-following-chinas-crackdowns-on-his-companies/ar-BB1crWLm

Môže to byť dôsledok protiopatrení, ktoré Trump a Patriots prijímajú proti čínskemu ovládnutiu Ameriky.

Vo Vatikáne existujú aj intrigy v súvislosti s Covidom a vakcínou. Pripomeňme, že pápež František bol niekoľko týždňov preč a bol viditeľný iba jeho hologram. Potom sa zrazu objavil nový pápež František a je pevne odhodlaný k vakcíne Covid.

Pápeža Františka však nebolo vidieť na konci roka vešpery a pri slávnostnom spievaní Te Deum 31. decembra 2020 v St.

To znamená, že katolícka hierarchia prišla na to, že bol nahradený počítačovou grafikou a čoskoro bude zvolený nový pápež, tvrdia zdroje slobodomurárov P3.

Katolícka cirkev tiež zisťuje, že obrovské sumy peňazí poslali ľudia, ktorí nesúvisia s kresťanstvom alebo cirkvou. Napríklad táto správa hovorí o 1,8 miliardách dolárov, ktoré poslala do Austrálie Vatikánska banka a o ktorých Vatikán nevedel.

Hovorí sa, že je to asi štyrikrát viac peňazí, ako je celkový ročný rozpočet Svätej stolice vo výške asi 330 miliónov eur, “uviedol cirkevný úradník a podotkol:„ Zdá sa to ako sci-fi. “

https://www.reuters.com/article/us-vatican-australia/vatican-denies-knowledge-of-1-8-billion-transferred-to-australia-idUSKBN2950T6?utm_source=reddit.com

Keď už hovoríme o sci-fi, máme ďalšie potvrdenie zdroja problému súvisiaceho s Oktagonovým trustom vo Švajčiarsku. To sú tí, čo P3 popisuje ako „mimozemšťanov“, ktorí ovládajú ľudstvo.

Nemecké zdroje tvrdia, že pôvodný „Oktagon Trust“ bol založený nacistami vo Švajčiarsku po druhej svetovej vojne na financovanie povojnovej prestavby nacistického vojenského stroja. Peniaze boli prevedené na admirála Wilhelma Canarisa, šéfa Abwehru/odporu, nemeckej vojenskej tajnej služby. Canaris prevzal pozíciu Führera v roku 1957 po tom, čo podľa viacerých zdrojov zahynul Adolf Hitler pri autonehode v Argentíne v roku 1957. Za Canaris nastúpil George Bush starší. Busha potom podľa zdrojov nahradila Angela Hitler (Merkelová).

To sú ľudia, ktorí stoja za prebiehajúcim sprisahaním covidov a vakcín a nakoniec sa snažia zotročiť ľudstvo. Ich cieľom je rozdeliť ľudstvo na super-rasu (oni) a ich otrokov (nás). Ak by vakcíny obsahovali čipy RFID, ktoré umožňujú diaľkové ovládanie dráh potešenia, bolesti atď. V ľudskom mozgu a nervovom systéme, rozdelili by ľudstvo na jedno Keby vakcíny obsahovali čipy RFID, ktoré umožňujú diaľkové ovládanie dráh potešenia, bolesti atď. V ľudskom mozgu a nervovom systéme, urobilo by toto rozdelenie ľudstva na pána a otrockú rasu realitou.

Pamätajte: Akýkoľvek skutočný lekár vám povie, že Covid-19 neexistuje. Dokonca aj CDC a britská MHRA (regulačná agentúra pre lieky a zdravotnícke výrobky) pripúšťajú, že nemajú žiadne vzorky Covidu. Prečo sa teda snažia nás všetkých zaočkovať?

Ozvali sa nebojácni lekári z celého sveta. DR. Heinrich Fiechtner nedávno zaútočil na nemeckú vládu pre „vražedné očkovanie“.

https://theresistance.video/watch?id=5fec3f8067781a1dd7ce3e5f

Začiatkom decembra Dr. Roberto Petrella sa odvážil svojim krajanom komunikkovať, že Covid-19 je o kontrole a znižovaní populácie.

https://theresistance.video/watch?id=5fd11dee36e1a46b3ed9b7bc

Zároveň sa hrdinovia MSM pandemického podvodu jeden po druhom odhaľujú. Fauci odhalil, že vakcínu v skutočnosti nikdy neprijal, keď hovoril o bolesti v nesprávnej ruke.

Preto musíme systematicky loviť a zabíjať každého, kto presadzuje zákazy Covid a zákony o povinnom očkovaní. Nový časový harmonogram programu Covid-21 unikli vlasteneckí politici v Kanade a Francúzsku, čo naznačuje, že do leta je naplánovaná veľká globálna blokáda s cieľom je zaviesť nové obmedzenia. Nové príchute „Corona“ sa objavujú náhodne na miestach v USA, kde nedochádza k odstávkam a podnikanie sa vracia do normálu - čo je znamenie, že sa začalo ďalšie kolo a my musíme pokračovať v boji a nikdy sa nevzdávať.

Aby to bolo pozitívne, Trump podpísal návrh zákona, ktorý dáva spravodajským službám 180 dní na odhalenie pravdy o UFO. To by mohol byť prvý krok k širšiemu povedomiu verejnosti, ktoré prinesie nový vek prieskumu vesmíru a kolonizáciu ďalších planét.

https://www.collective-evolution.com/2020/12/30/president-trump-signs-bill-giving-intelligence-agencies-180-days-to-reveal-the-truth-about-ufos/

 

aktualizované: 25.01.2021 17:24:40