Hora Bucegi...

Podzemná základňa Anunnaki objavená v Rumunsku
 
Americké špionážne satelity objavujú záhady
 
Pred 17 rokmi americké špionážne satelity preleteli nad pohorím Bucegi, počas ktorého objavili záhadné dutiny a tunelové systémy. Záhadou sa vedci zaoberali intenzívnejšie a dospeli k vzrušujúcemu záveru.
 
Podľa ich rozborov sa v hlbokom vnútrozemí nachádza obrovská hala, do ktorej sa dá dostať tunelovým systémom. Prístup do tunelového systému sa nachádza v hĺbke 60 metrov a je chránený energetickým štítom. Z haly odbočujú tri tunely obrovskej vzdialenosti s mimozemským cieľom.
 
Prvý pokus amerických vojenských expertov dostať sa do trezoru pomocou strojov na vŕtanie tunelov zlyhal. Pri pokuse o vŕtanie prišli o život traja vojaci, ktorí boli súčasťou výskumného tímu.
 
Napokon vyšiel druhý pokus, pri ktorom sa vedci zaobišli bez akýchkoľvek nástrojov a mohli tak vstúpiť do podzemného trezoru.
 
Hala so špičkovou technológiou
 
Keď výskumný tím vstúpil do obrovskej podzemnej haly, našiel zariadenie, ktoré bolo zrejme nainštalované na vedecký a technický výskum. Polguľová sieň bola 30 metrov vysoká, 100 metrov v priemere a mala holografický informačný systém.
 
Technológia prišla s vysokou pravdepodobnosťou od mimozemšťanov alebo zo zaniknutej technicky vysoko rozvinutej civilizácie. V jednom z hologramov vedci našli znepokojujúce stopy o skutočnej histórii ľudstva.
 
Rumunská vláda bola pod tlakom vlády USA a Vatikánu, aby nikdy nehovorila o pochybných informáciách, ktoré objavili. Až prostredníctvom informátora sa tieto tajné poznatky o pohorí Bucegi vôbec dostali na verejnosť.
 
V blízkosti irackého hlavného mesta Bagdad bolo nájdené porovnateľné podzemné zariadenie, ktoré sa počas tretej vojny v Perzskom zálive dostalo pod kontrolu americkej armády. Podľa špekulácií má tajný Bilderberg Group využívať tieto dve zariadenia na vlastné ciele, ktoré vraj nie sú pre ľudstvo pozitívne.
 
Vstup prísne zakázaný
 
Rumunská tajná služba SRI a ich tajné oddelenie DZ (Departamentul Zero) vraj zohrali dôležitú úlohu pri prieskume tajomného zariadenia v pohorí Bucegi. Jaskynný systém pohoria Bucegi nie je prístupný verejnosti a druhé podzemné zariadenie v Iraku je prísne strážené.
 
Obrovské rozmery!
 
(Zdroj: ManOnAMission)
 
 
Jeden z najzáhadnejších nálezov na planéte dôležitých technológií a artefaktov Anunnaki sa podaril v roku 2003 rumunskej spravodajskej agentúre SRI pod vedením Caesara Brada v pohorí Bucegi v Rumunsku.
Spojené štáty vyvinuli veľký tlak na rumunskú vládu, aby nezverejnila objav a dosiahli predbežnú dohodu medzi oboma krajinami o vedeckej a vojenskej spolupráci.
 
Už sme informovali

 

Na tomto kanáli hľadajte Rumunsko 🇷🇴, Bucegi

Hora bucegi bola objavená pred niekoľkými rokmi v Rumunsku. Zostáva záhadou jej architektúra, energetické polia, ktoré zabraňujú vstupu - boli odstránené - , sú tam hologramy obsahujúce dejiny ľudstva, veľmi vysoké stoly slúžiace veľkým ľuďom (?) a mnoho viac zarážujúcich javov. Vo filme sa hovorí o utajovaní a pokusoch Illumináti zmocniť sa ich...

Film má titulky, ktoré treba nastaviť.

 

http://youtu.be/RNf2Uh2WIoQ
 

 

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19