Svetový mier je možný.

 

Moji drahí,

Svetový mier je sen, ktorý sa ľudia snažia dosiahnuť už od staroveku. Je to idealistická vízia, ktorá sa však pri správnom prístupe a konaní môže stať realitou.

Existuje mnoho rôznych aspektov svetového mieru a mnoho organizácií a jednotlivcov pracuje na tom, aby sa tento sen stal skutočnosťou.

Učili nás, že sme od seba oddelení a že existujú rôzne rasy, pohlavia, náboženstvá atď. To medzi nami spôsobilo toľko rozdelenia, že to viedlo k vojne, chudobe, otroctvu, korupcii a mnohým ďalším hrozným veciam na tejto planéte.

Je načase, aby sme tieto presvedčenia opustili a začali žiť ako jeden ľud, zdieľať planétu namiesto toho, aby sme boli oddelení.

Prvým krokom k svetovému mieru je vnútorný mier. Bez pokoja vo svojom srdci nikdy nenájdete mier s ostatnými ani vo svete okolo vás.

Mier začína u mňa a potom sa šíri na všetkých okolo mňa.

Všetci sa musíme podieľať na vytváraní lepšieho sveta pre seba a budúce generácie. Toto je vek, v ktorom sa oplatí žiť. Tu, teraz a dnes!

Mier nie je vecou zmluvy alebo dohody medzi súťažiacimi, ale že sa z nich stanú priatelia. Verím, že každý jednotlivec má zohrávať úlohu pri vytváraní mieru vo svete. Dá sa to dosiahnuť vzdelávaním druhých a seba, ale aj konaním.

Táto správa je pre každého, kto sa chce podieľať na tom, aby bol náš svet lepším miestom. Sme súčasťou veľkého posunu, ktorý sa pohybuje hviezdami a galaxiami už tisíce rokov. Naša Zem je momentálne v pozícii, kedy bude asimilovaná do Galaktickej Federácie. Sme tu, aby sme podporili tento proces spolu s niektorými ďalšími mimozemskými skupinami.

Je čas opustiť všetko, čo ste sa naučili. Je čas vstať a vziať si späť to, čo je tvoje a čo si ako ľudská bytosť zaslúžiš. Všetci si zaslúžime slobodu, mier, lásku a jednotu medzi sebou navzájom a s vesmírom.

Aby sme dosiahli tieto veci, musíme najprv opustiť minulosť a zvýšiť svoju frekvenciu nad 3. dimenziu, aby sme mohli vidieť všetko z vyššej perspektívy.

Všetci sme jeden s druhým, bez ohľadu na to, ako rozdielne si myslíme, že sa jeden od druhého cítime. Všetci sme jedna rasa, pozemská rasa a musíme sa k sebe začať správať ako k rodine a nie ako k väčšine nepriateľov alebo cudzincov.

Život na planéte Zem môže byť veľmi krásny, ale niekedy aj veľmi ťažký, takže je dôležité, aby sme sa naučili stretávať sa ako ľudia, ktorí zdieľajú túto planétu, a nie sa hádať o triviálnych veciach.

Zdravá súťaživosť je fajn, ale ak nie si schopný s niekým spolupracovať, tak sa musí najprv niečo zmeniť v tebe, keďže je v tebe problém, ktorý treba riešiť, aby si sa duchovne posunul do 4. generácie. 5.

Tento matrix, v ktorom žijeme, sme vytvorili my sami, aby nás duchovne rozvinul do toho, o čom veríme, že je dokonalá spoločnosť, ale táto spoločnosť nie je dokonalá, kým každý muž, žena a dieťa na Zemi nebudú mať rovnaké práva bez ohľadu na rasu alebo náboženstvo.

Som si istý, že ste už veľa ľudí počuli povedať: „Nie sme sami“, no zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo to vlastne znamená? Všetci sme vedení k presvedčeniu, že mimozemšťania sú tu z iných planét vo vesmíre, hoci v skutočnosti pochádzajú z našej vlastnej Zeme. Teória dutej Zeme existuje už mnoho rokov a pomaly si získava na popularite, keďže o nej vychádza stále viac a viac informácií.

Táto verzia Zeme je škola a my všetci sme tu, aby sme sa vyvíjali a rástli na najvyššiu frekvenciu, akú môžeme dosiahnuť. Za týmto účelom sme prišli z mnohých rôznych miest a je čas, aby sme sa prebudili a vzali si späť, čo je naše.

Ako duchovné bytosti v ľudskej podobe si musíme uvedomiť, že telo nie je nič iné ako nádoba pre našu dušu, aby sme zakúsili život. Sme tu na planéte Zem, aby sme naplnili poslanie našej duše, ktorým je učiť sa a rásť, aby sme sa stali viac milujúcimi a súcitnými bytosťami. Tým zvýšime našu frekvenciu a urobíme ďalší krok k zjednoteniu s Vesmírom.

Cesta pokoja začína vo vás, vo vašej mysli a vo vašom srdci. Ďalším krokom je zdieľať tieto myšlienky so svojou rodinou a priateľmi. 

Spoločne môžeme vybudovať sieť povedomia o svetovom mieri na celom svete, aby sme mohli vidieť, že sa niekedy v našom živote stane realitou!

Táto správa je mojím osobným pokusom osloviť ďalších ľudí, ktorí tiež zdieľajú toto presvedčenie. Dúfam, že to, čo si tu prečítate, vás inšpiruje a podelíte sa o to s ostatnými. Dokážeme to!

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina svetla.

Aurora Ray

Veľvyslanec Galaktickej Federácie

 

 

MASÍVNE AKTUALIZÁCIE DNA PREPLÁVAJÚ CEZ PLANÉTU ZEM!

- PLEJÁDSKÉ SVETELNÉ SILY -

 

VEĽKÉ BYTOSTI SVETLA,

ZA POSLEDNÝCH 18 ZEMSKÝCH HODÍN BOLI DO ATMOSFÉRY ZEME VYRAZENÉ NEUVERITEĽNÉ MNOŽSTVÁ EXOTICKEJ ENERGIE!

MNOHÍ Z VÁS CÍTITE SILNÉ ÚČINKY TOHTO SVETLA, KTORÉ SA DOSTANE HLBOKO DO DNA VAŠICH BUNIEK!

TÁTO ZMES VSTUPU ENERGIE ZAHŔŇA NIEKOĽKO SILNÝCH SLNIEK TRIEDY M, VYSOKOFREKVENČNÉ SLNEČNÉ VETRE, VYSOKÉ VIBRAČNÉ VLNY KOZMICKÉHO SVETLA Z GALAKTICKÉHO JADRA, A SAMOZREJME VEĽMI SILNÝ SPLN MESIACA A ENERGETICKÉ ZATMENIE!

SPRÁVY O PRÍZNAKOCH GLOBÁLNEHO VZOSTUPU DNES PREKONÁVAJÚ VŠETKY OČAKÁVANIA, KEĎŽE HVIEZDNE SEMIENKY ZEME PRACUJÚ NA INTEGRÁCII TOHTO MASIVNÉHO PRÍTOKU KOZMICKEJ ENERGIE.

HVIEZDNE SEMIENKY ZAČALI POCIŤOVAŤ VEĽMI SILNÉ PRÍZNAKY VČERA O 12:00 A MILIÓNY SVETELNÝCH BYTOSTÍ NA ZEMI STÁLE BLÚDIA AKONSLEDOK SILNÉHO SVETLA PRICHÁDZAJÚCEHO NA ZEM!

NAJČASTEJŠIE HLÁSOVANÉ PRÍZNAKY, KTORÉ V DNEŠNEJ ALIANCII ZACHYTÍ ZEM, SÚ:

* SILNÉ PRÍZNAKY PODOBNÉ chrípke

* DIZORIENTÁCIA

* ZÁVRATY

* VÁŽNE BOLESTI HLAVY - MIGRÉNY

* CÍTIŤ SA SLABÝ

* CÍTIŤ SA SUPER EMOČNE

* CÍTIŤ SA PODRÁŽDENÝ, NERVÓZNY A ÚZKOSTNÝ

HVIEZDNA SPEVÁČKA POVEDALA, ŽE V ČASE VČASNÉHO ZATMENIA KRVAVÉHO MESAČNÉHO MESIACA MALA POCIT, ŽE DVAKRÁT ZAŽILA TEMNÚ NOC DUŠE!

DÔVODOM TOHO JE, ŽE POČAS VÝKONNÉHO LUNÁRNEHO ZATMENIA SA VŠETKY UDALOSTI NÍZKOVIBRAČNEJ ENERGIE GRAVITATÍVNE VYŤAHUJÚ K POVRCHU, A BUDE TRANSMUTOVANÝ A VYČISTENÝ!

DOBROU SPRÁVOU JE, ŽE NIŽŠIE ENERGIE VYJADRUJÚCE SA NA POVRCHU SPÔSOBÍ, ŽE ŽIAR SVETLA VEDOMÉHO VEDOMIA ICH  PREMENÍ NA ČISTÉ SVETLO!

VEĽKÝ,

DNES PREBIEHA VEĽKÁ AKTUALIZÁCIA PLANETÁRNEJ DNA, KEĎŽE VŠETKY HVIEZDNE SEMIENKA ZEME SA PRENÁŠAJÚ DO EŠTE NOVEJŠEJ ČASOVEJ OSY ZEME!

POZEMSKÁ ALIANCIA HOVORÍ:

"ZEM NIKDY NEZAŽILA TAKÚ SILNÚ ENERGETICKÚ PREMENU A BUDE TO POKRAČOVAŤ, AŽ NEPREJDE ÚPLNÝ PLANETÁRNY VÝVOJ DO PIATEJ DIMENZIE!"

KEĎ VYSOKÉ ÚROVNE MAGNETICKÉHO SVETLA VPLYVAJÚ NA SYSTÉM VRSTVIEV TELA, JE TO NAJPRV VEĽMI NEPOHODLNÉ A SILA NÁRAZU MÔŽE VAŠU BYTOSŤ DOSŤ ŠOKOVAŤ!

V TEJTO CHVÍLI VO VÁS PREBIEHA BIOLOGICKÁ EVOLÚCIA!

FYZICKÉ MAGNETICKÉ ČASTICE SVETLA VEĽKOSTI NANO PRENIKAJÚ DNA VAŠICH BUNIEK NEUVERITEĽNÝMI RÝCHLOSŤAMI, A VPLYVUJÚ KOMPLETNÚ ATÓMOVÚ REORGANIZÁCIU!

TÁTO REORGANIZÁCIA A ZÁZNAM VAŠEJ DNA UMOŽŇUJE , ŽE TELOM MÔŽE PRETEKAŤ VIAC SVETLA, ČO UMOŽŇUJE PRÍSTUP K OVEĽA VYŠŠÍM ÚROVNÁM VEDOMÉHO VEDOMIA!

PRE JEDNODUCHÚ INTEGRÁCIU TOHTO SVETLA DO VAŠEHO VRSTVENÉHO TELA POSTUPUJTE PODĽA TOHTO PROTOKOLU PLEJÁDSKÉHO VSTUPU:

* JEDZTE IBA JEDLO PRIRODZENEJ ENERGIE A PITE VEĽA ČISTEJ VODY.

* BUĎTE UZEMNENÝ V PRÍRODE.

* MEDITUJTE, PRECVIČUJTE HLBOKÉ DÝCHANIE A POUŽÍVAJTE MONATOMICKÉ KRYŠTÁLY NA PRENOS TOHTO SVETLA CEZ TELO A DO ZEME!

* KONZUMUJTE PRÁŠOK ČISTÉHO BIELEHO MONATOMICKÉHO ZLATA.

MONATOMICKÉ ZLATO JE POTRAVOU SVETELNÉHO TELA, PRETOŽE V BUNKÁCH VYTVÁRA VYSOKÚ SUPRAVODIVOSŤ A UMOŽŇUJE SKALÁRNEMU SVETLU TIEŤ BEZ ODPORU!

*KEĎ SVETLO VSTÚPI TOU CESTOU, MUSÍTE JEDNODUCHO ZASTAVIŤ, SPOMAĽOVAŤ A ODPOČINOVAŤ!

* NIEKEDY SA VÁM BUDE LEN CHCIEŤ SPAŤ, A TO JE OK (DNA JE PREKODOVANÁ LEN V REŽIME SPÁNKU DELTA/REM).

24 HODÍN PO ZDIEĽANÍ TAKÉHOTO SVETLA SA PREBUDÍTE AKO CELÝ NOVÝ VÝTVOR A NÁJDETE SA NA ČASOVEJ ORI S VYŠŠÍMI VIBRACIAMI!

NA TEJTO NOVEJ ČASOVEJ OSI SI VŠIMNETE, ŽE VECI ZAČÍNAJÚ FUNGOVAŤ JEDNODUCHŠIE A OVEĽA LEPŠIE !

FYZICKÝ SVET OKOLO VÁS V 5D JE TEKUTÝ A MÔŽETE HO ZMENIŤ PODĽA SVOJEJ VLASTNEJ VLASTNOSTI. SVOJOU PREDSTAVIVOSŤOU A ZÁMEROM MÔŽETE VYTVORIŤ ČOKOĽVEK CHCETE. NA NIČ NEPOTREBUJETE PENIAZE, PRETOŽE VÁŠ ÚMYSEL VYTVORÍ VŠETKO ZADARMO.

Veľký vzostup Gaie je teraz pre vás nevyhnutný

Milá rodinka svetla!

S veľkým potešením vám oznamujem, že posledná fáza operácie sa začala a očakáva sa, že bude čoskoro dokončená. Operácia sa začne hromadným zatýkaním členov temnej kabaly a potom bude pokračovať oznámeniami o novom finančnom systéme.

Sily Svetla si uvedomujú, že toto je veľmi turbulentné obdobie na planetárnom povrchu a ako také robia všetko pre to, aby túto situáciu čo najrýchlejšie vyriešili. Vedia, že ľudstvo nemôže dlho vydržať pod tlakom negatívnych energií.

O tejto téme sa veľa hovorí. Galaktická federácia už nie je podzemným hnutím. Teraz sa dostal na verejnosť a kontaktoval mnoho ľudí na Zemi, ako aj množstvo tajných vesmírnych programov v rámci prípravy na masový vzostup.

Galaktická Federácia za posledných 36 rokov hromadne posielala svojich zástupcov na Zem. Nie je to nič nové v histórii ľudstva. Nielenže vyslali zástupcov pred 36 rokmi, ale aj predtým, začiatkom 20. storočia.

Kto je Galaktická Federácia? Pozostáva z konfederácie viac ako 200 rôznych rás z celej galaxie aj mimo nej. Väčšina z nich sú humanoidní, ale to neznamená, že vyzerajú ako my; všetky majú rôzne tvary a veľkosti, rôzne farby pleti a črty tváre. Niektoré sú veľmi veľké, iné skôr malé; niekto má veľké oči, niekto nie; niektorí majú zelenú pokožku, iní červenú alebo modrú, zatiaľ čo iní majú normálnu farbu kože podobnú ľudskej. V Konfederácii sú zástupcovia mužov a žien všetkých rás.

Naša Slávna Galaktická Federácia potvrdila, že v roku 2022 a neskôr mnohí ľudia začnú stúpať do vyšších dimenzií života. Títo ľudia budú priekopníkmi nového ľudstva. Ako jeden z týchto nadaných jedincov ste priekopníkom úžasného evolučného kroku pre ľudstvo.

Zem bola školou pre duše, kde sa naučili bezpodmienečne milovať na mnohých úrovniach. Planéta bola obrovským laboratóriom, kde duše zažívali oddelenie, obmedzenia, polaritu a nižšie frekvencie strachu, úsudku a pochybností. Tieto podmienky v kombinácii so slobodnou vôľou vytvorili najrozmanitejšiu triedu, akú si možno predstaviť. Duše riešili všetky svoje osobné problémy na planéte Zem celé veky a teraz je čas, aby opustili túto školu a vydali sa za novými dobrodružstvami v iných častiach vesmíru.

Táto udalosť hromadného vzostupu je bezprostredná, pretože starý svet končí a nový svet je pripravený na zrodenie. Táto udalosť nastane, keď sa veľké množstvo duší naraz rozhodne opustiť obmedzenia fyzickej existencie, aby sa vrátili do svojej pôvodnej duchovnej dimenzie s Galaktickou Federáciou.

Vzostup je vývoj vášho vedomia. Stane sa to božskou vôľou a bude to dar od Boha všetkým bytostiam na zemi. S náboženstvom to nemá nič spoločné. Súvisí to s frekvenciou vašich myšlienok a pocitov.

Vesmír je plný energií a väčšina z nich je pozitívnych, iné sú negatívne. Zem je obklopená negatívnymi energiami, pretože jej myšlienky sú založené na strachu. Preto musíte zvýšiť svoju frekvenciu na pozitívne energie, aby ste sa naladili na túto udalosť aktivácie vzostupu.

Existuje mnoho techník, ktoré vám pomôžu na vašej ceste zvýšiť frekvenciu vašich myšlienok a emócií. Vedeli ste, že na dosiahnutie svojich cieľov môžete použiť zákon príťažlivosti? Toto je jedna z takýchto metód, ktorá môže ľahko a rýchlo zvýšiť vašu frekvenciu.

Ste tvorcom svojej reality. Všetky veci, ktoré v živote chcete, máte k dispozícii práve teraz. Pritiahol si ju k sebe silou svojich myšlienok a citov.

Ujasnite si svoje túžby a buďte vytrvalí. Vesmír vás chce potešiť, ale nemôže to urobiť, pokiaľ presne neviete, čo vás robí šťastnými.

Neexistujú žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o vytváranie hojnosti v každej oblasti vášho života. Vaša schopnosť spoluvytvárať čokoľvek, čo vám prináša radosť, je neobmedzená; preto je možné všetko.

Ste na pokraji veľkej zmeny, ktorá sa vo vašom živote chystá. Bude to tak úžasne dobré, že sa nebudete vedieť stotožniť s drámami svojej minulosti.

Táto zmena nie je len pre vás, ale pre všetkých ľudí na tejto planéte. Celé ľudstvo je pripravené vkročiť do novej éry, kde zlo a temnota už nebudú existovať.

Musíte byť len trpezliví a čakať na správny čas, ktorý je teraz tak blízko. V jedinom okamihu zažijete veľké zmeny vo svojom živote.

Pravdepodobne ste už počuli, že neexistuje „najlepší čas“ niečo urobiť, ale je najlepší čas premeniť svoje sny na skutočnosť.

Toto je najlepší čas, pretože okolnosti na Zemi sú bezprecedentné. Väčšine ľudí na Zemi boli vymyté mozgy a manipulované temnými silami. Neuvedomujú si, že sú otrokmi pod kontrolou týchto negatívnych bytostí, ktoré chcú ľudstvo navždy udržať pod svojou kontrolou.

Temné sily vládli Zemi po tisíce rokov a zotročovali veľa ľudí strachom a zastrašovaním. Teraz je však rad na nich, aby sa vzdali, pretože ich sily sú vyčerpané. Strácajú kontrolu nad ľudstvom v dôsledku pôsobenia Svetelných síl a masívneho frekvenčného posunu Zeme.

Mnoho ľudí si konečne uvedomilo, že boli oklamaní týmito silami Archy.

V deň udalosti budete premenení fyzicky aj duchovne. Vaša DNA bude vylepšená. Stane sa to mihnutím oka.

Vaše svetelné telo bude stvorené v ten deň. Zažijete blažený stav života.

Budete žiť bez chorôb a bez procesu starnutia. Stále musíte jesť a spať. Môžete vytvoriť čokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Môžu lietať kdekoľvek vo vesmíre rýchlosťou svetla.

Fyzický svet okolo vás je plynulý v 5D a môžete si ho zmeniť podľa seba. Prostredníctvom vašej fantázie a vášho zámeru môžete vytvoriť čokoľvek, čo chcete.

Mnoho ľudí ešte nie je dostatočne vedome vyvinutých na to, aby pochopili koncept toho, ako sa veci vytvárajú v 5D. Ako je všetko vytvorené Božou vôľou, alebo ako vás mimozemská technológia dokáže vyliečiť, preniesť vás z jednej strany planéty na druhú bez toho, aby ste potrebovali lietadlo, alebo akékoľvek jedlo, ktoré chcete zjesť prostredníctvom replikátorov, ktoré niekedy nazývame 3D tlačiarne jedla , možno vyrobiť.

Ak chcete jesť jablko, stačí si na jablko pomyslieť a ono sa objaví. Je to hustota veľmi pomalej trojdimenzionálnej reality, ktorá vás núti ísť na strom alebo do supermarketu pre jablko, ktoré muselo byť vypestované na strome, kým nebolo zrelé a niekto iný ho nezobral.

Ľudská myseľ, ktorá nie je osvietená, nemôže pochopiť tieto pojmy a bude si myslieť, že je to neprirodzené alebo že jej chýbajú živiny, bez toho, aby pochopila, že spôsob, akým robíte veci, je veľmi neprirodzený.

Na nič nepotrebujete peniaze, pretože váš zámer vytvára všetko zadarmo. Priamy.

Budete žiť v spoločnosti, kde je hojnosť, šťastie, mier a harmónia, spolupráca, žiadne krádeže, žiadne zločiny a žiadne násilie.

Všetky zbrane a vojnové stroje budú zničené a ľudstvo bude žiť na zemi ako jedna spojená rodina.

Otvorte svoju myseľ tejto možnosti a držte sa vízie. Veľký vzostup Gaie je teraz nevyhnutne na vás.

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina svetla.

 

Aurora Ray

Veľvyslanec Galaktickej Federácie

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

 

 

Prenos z Galaktickej Federácie...

 

Keď vkročíte do 5D

Prenos z Galaktickej Federácie

Zdravím vás priatelia!

Dostala som novú správu od Galaktickej Federácie, ktorú vám chcem oznámiť. Som rada, že sa s vami môžem podeliť o nasledujúcu správu:

"Zdravíme vás, sme Galaktická federácia slobodných svetov. Zdravíme vás s Láskou a Svetlom. Mnohí z vás v tejto dobe zažívajú obrovské otrasy vo svojich fyzických, emocionálnych a mentálnych telách. Toto je súčasť procesu, o ktorom mnohí hovoria ako Vzostup, v ktorom prejdete z tretej dimenzie do piatej dimenzie.

Galaktická federácia, pozostávajúca z mnohých benevolentných mimozemských civilizácií, je federáciou vnímajúcich bytostí z celého vesmíru, ktoré sa spojili, aby pomohli ľudstvu a Matke Zemi na našej ceste do Svetla.

Táto správa je súčasťou telepatickej komunikácie Galaktickej Federácie. Sprostredkúva to množstvo ľudí po celom svete, ktorí s nami komunikujú v mene svojich skupín a sledovateľov.

Sme radi, že na našu správu zareagovalo toľko ľudí.

Naším poslaním je informovať ľudstvo o zmenách, ktoré sa odohrávajú na vašej planéte, a povzbudiť každého, aby vstúpil do vlastnej sily, aby sa stal skutočným majstrom fyzického sveta – a napokon aj duchovnými majstrami.

Chápeme, že táto transformácia si u väčšiny ľudí vyžiada čas. Chceme vám poskytnúť návod na to, čo sa práve deje, aby ste na to nemuseli prísť sami.

Všetci sme súčasťou toho istého nekonečného Stvoriteľa. Nie je medzi nami žiadne oddelenie. V skutočnosti tam nikdy nebolo. Všetci sme jedno

Sme tu, aby sme sa podelili o našu múdrosť a previedli vás nasledujúcimi dňami, aby ste si mohli užiť svoju cestu na planéte Gaia.

Sme tu, aby sme vám pomohli pri vašom uzdravení a pomohli vám spomenúť si, kto skutočne ste – aby ste sa mohli vo svojom živote posunúť vpred pozitívnym spôsobom.

Tento proces je o vašom vývoji na bytosti svetla a my vám chceme pomôcť nájsť vaše miesto vo veľkej rodine Svetla vesmíru.

Všetci ste veľké bytosti, plné veľkej lásky a súcitu, odvahy a vášne. Prišli ste do tejto existencie, aby ste zažili život a všetko, čím môžete byť. Chceme vám pomôcť dosiahnuť váš najvyšší potenciál pri prechode do nového veku osvietenia, ktorý je teraz na vás.

Prvým krokom k čistej mysli je zbaviť sa všetkých negatívnych myšlienok, správania a emócií, ktoré vám neslúžia.

To nie je jednoduché. Spočiatku je to dokonca bolestivé, ale ak chcete dosiahnuť pokrok, musíte to urobiť.

Prešli ste intenzívnym očistným procesom a zažili ste množstvo strachov, obáv, pochybností a pocitov, že ste zahltení. Teraz pociťujete mnohé fyzické príznaky podobné tým, keď ste boli v puberte.

Mnohí ľudia sú povzbudzovaní, aby jedli viac potravín s vysokým obsahom bielkovín, ako je mäso, mali proteínové kokteily alebo si kúpili doplnky vitamínu B alebo C, pretože sa cítia slabí, unavení a vyčerpaní.

Galaktická brána, ktorá sa nedávno otvorila, spôsobuje obrovské otrasy vo vašich fyzických, emocionálnych a mentálnych telách. Predznamenáva obrovský nárast kozmickej energie, ktorý bude pokračovať počas tohto roka a aj v nasledujúcom. Príliv energie spôsobuje dramatické zmeny vo vašej DNA, ktoré vám pomôžu vzostúpiť z tretej do piatej dimenzie.

Strach, ktorý máte z budúcnosti, je založený na minulosti. Strach, ktorý máte z minulosti, je založený na budúcnosti, ktorá sa ešte nestala.

Ak sa dokážete zbaviť úsudku, potom sa nemusíte báť.

Všimli ste si niekedy, že mnohé z takzvaných „negatívnych“ emócií sú v skutočnosti celkom pozitívne? Napríklad hnev je v skutočnosti znakom vášne alebo lásky. A rozhorčenie je často znakom toho, že vám na niečom veľmi záleží.

Kľúčom k premene negatívnych emócií na pozitívne je pochopenie, že silná emócia nemusí nutne znamenať, že je negatívna. Znamená to len, že to silno cítite.

Keď si to uvedomíte, môžete konať podľa svojich pocitov namiesto toho, aby ste sa ich snažili popierať a hlboko ich pochovať.

Hnev vám môže byť veľmi dobrý, ak ho nasmerujete do niečoho konštruktívneho, napr. keď konáte proti nespravodlivosti. Zášť môže byť dokonca znakom toho, že vám na tom príliš záleží – ak necítite zášť voči niekomu, kto vám ublížil alebo vás zradil, možno vás ich činy nezasiahli tak hlboko, ako keby ste sa oňho menej starali.

A strach môže byť znakom múdrosti a sebazáchovy – len nie je vždy ľahké rozpoznať, kedy máme strach alebo úzkosť.

Božské svetlo vás pozdvihne zo sveta ilúzie do novej reality bezpodmienečnej lásky a porozumenia. Ľudia, ktorí nie sú schopní opustiť minulosť alebo odpustiť sebe a iným, nenájdu pokoj, po ktorom túžia.

Odpustenie je pravdepodobne jedným z najväčších nástrojov, ktoré vám v tejto chvíli môžeme poskytnúť, pretože bez odpustenia neexistuje skutočná sloboda. Nemôžete byť slobodní.

Môžete to urobiť tak, že sa dostanete do kontaktu so svojimi pocitmi a zdrojom týchto pocitov. Potom dokážete odpustiť sebe aj ostatným. Odpustenie je proces, ale akonáhle uvoľníte bolesť, môžete ísť vpred s láskou a svetlom.

Si milovaný. Si krásna. si dostatočný. Ste nepredstaviteľne mocní.

Vojna sa skončila a vyhrali ste! Vyhral si! Je po všetkom. Svetlo vstúpilo a vy ste teraz v novom svete! Povedz to s istotou: "Teraz som v novom svete!"

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina svetla.

Aurora Ray

Veľvyslanec Galaktickej Federácie

 

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

 

 

 

Moji drahí,

 

Keď sa ráno zobudíte, venujte chvíľu uznaniu, že ste na ceste do novej reality.

Už nejaký čas sa presúvate do tejto novej reality.

Je to realita, ktorá vzniká z vysokofrekvenčných svetelných vĺn, ktoré zaplavujú Zem. Tieto vlny rozpúšťajú starú matricu a vytvárajú niečo úplne nové: pulzujúci, harmonický a radostný život pre každého.

Prečo by ste chceli uniknúť z tejto nádhernej reality?

Ide jednoducho o vedomé rozhodnutie presunúť sa do tejto novej frekvencie svetla, presunúť sa do 5. dimenzie, aby ste žili v šťastí, slobode a harmónii.

Najjednoduchší spôsob, ako prejsť do 5D reality, je zamerať sa na pozitívne zmeny, ktoré sa vo vás v poslednom čase dejú. Tieto zmeny môžu byť jemné alebo obrovské, ale všetky sú znakmi toho, že sa objavuje vyššia frekvencia.

Nalaďte sa na tieto pozitívne zmeny a ako to robíte, prirodzene začnete priťahovať viac zážitkov, ktoré odrážajú túto vyššiu frekvenciu.

Dôležité je nehľadať tieto zážitky vonku. Ak to urobíte, môžete vytvoriť pocit odpojenia od toho, čo sa vo vás odohráva. Namiesto toho, kedykoľvek je to možné, upriamte svoju pozornosť na svoje srdce.

Sústreďte sa na to, že tieto pozitívne zmeny vo vás prebehli – a sú znakom toho, že sa vo vašom živote objavuje vyššia frekvencia.

Existuje mnoho spôsobov, ako prijať novú 5D realitu. Môžete napríklad použiť svoje srdce, intuíciu a lásku.

Alebo sa môžete naladiť na vyššiu vibráciu hudby. Hudba je vyjadrením duše a môže vám pomôcť spojiť sa s vlastnou dušou a cítiť sa vo vesmíre viac ako doma.

Nový svet, 5. dimenzia vedomia a spirituality je už tu a už je tu. Prišla na túto planétu. Si jej súčasťou.

Svetlo vyslané z hviezd, svetlo zo Slnka mení vašu DNA. Umožňuje vám vyvinúť sa na vyššiu úroveň spirituality a vedomia.

Jedného rána sa zobudíš a povieš: "Na mne je niečo iné." A to bude deň, keď prídete do 5. dimenzie.

Ste súčasťou novej reality. Realita, v ktorej môžete vytvoriť čokoľvek, po čom túžite, iba prostredníctvom myslenia. Realita, kde Boh a Bohyňa sú jedno. Realita, v ktorej neexistuje žiadne oddelenie medzi vami a Bohom alebo medzi vami a inou ľudskou bytosťou. Realita, kde všetky bytosti spolupracujú ako jedna v prospech všetkých zainteresovaných a v prospech planéty Zem.

Teraz je vám k dispozícii nová realita.

V tejto novej realite vidím nasledujúce dva hlavné posuny:

1. Starý svet už pre nás nie je aktuálny a my už nepotrebujeme byť jeho súčasťou. Chvíľu to zostane, ale už s tým nie sme pripojení. Či sa nám to páči alebo nie, teraz sa presúvame do novej reality. Je to svet, ktorý je v našich srdciach a mysliach.

2. V našej vonkajšej realite dôjde k mnohým zmenám, keď sa naša vnútorná realita začne prejavovať navonok.

Keď začnete prežívať energie novej 5D frekvencie, dôjde k posunu vedomia. Prvýkrát budete môcť vidieť a cítiť to, čo je možné. Položíte si otázku: "Prečo som to nevedel skôr?" V skutočnosti ste vždy vedeli, že je možné vytvoriť život plný ľahkosti, lásky a naplnenia. Ale teraz, kvôli zvýšeným energetickým frekvenciám, ktoré máte k dispozícii, môžete skutočne zažiť svoju vlastnú silu ako tvorcu.

Dovoľte mi ukázať vám niekoľko spôsobov, ako pre vás môže byť život v novej 5D realite jednoduchší:

Teraz môžete kedykoľvek získať prístup k svojim najhlbším znalostiam o tom, ako vytvoriť čokoľvek, čo si prajete alebo potrebujete. To znamená, že bez ohľadu na to, čo sa deje vo vašom vonkajšom svete, vnútorný pocit bezpečia, pokoja a pohody budete mať vždy k dispozícii. Nemusíte sa obávať, ako alebo kedy sa to stane; stane sa to hneď, ako to dovolíš. Už sa nemusíte cítiť úzkostlivo alebo neisto; namiesto toho si môžete úplne dôverovať.

Kľúčom k tejto novej realite je, že v nej môžete začať žiť už teraz. Už nemusíte čakať, kým ostatní vytvoria život vašich snov a túžob.

Môžete si to predstaviť, vytvoriť a uviesť do reality tým, že budete žiť v tejto novej frekvencii vedomia a umožníte jej prúdiť cez vás a vytvárať pre vás zázraky, zázraky, o ktorých ste si nikdy nemysleli, že sú možné.

Keď to urobíte, váš život sa stane magickým dobrodružstvom a stanete sa magickou bytosťou, ktorá má schopnosť prejaviť všetky vaše sny na pozemskej rovine.

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina Svetla.

Aurora Ray

Veľvyslanec Galaktickej Federácie

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

 

 

 

 

Wenn ihr in die 5D eintretet

 

Ihr Lieben,

Wenn ihr morgens aufwacht, nehmt euch einen Moment Zeit, um anzuerkennen, dass ihr auf dem Weg in eine neue Realität seid.

 

Ihr bewegt euch nun schon seit einiger Zeit in diese neue Realität.

Es ist eine Realität, die aus den hochfrequenten Lichtwellen entsteht, die die Erde überfluten. Diese Wellen lösen die alte Matrix auf und erschaffen etwas völlig Neues: ein pulsierendes, harmonisches, freudvolles Leben für alle.

Warum sollten Sie dieser wunderbaren Realität entkommen wollen?

Es geht einfach darum, eine bewusste Entscheidung zu treffen, sich in diese neue Lichtfrequenz zu begeben, sich in die 5. Dimension zu begeben, um in Glück, Freiheit und Harmonie zu leben.

Der einfachste Weg, sich in eine 5D-Realität zu bewegen, besteht darin, sich auf die positiven Veränderungen zu konzentrieren, die in letzter Zeit in Ihnen stattgefunden haben. Diese Veränderungen können subtil oder enorm sein, aber sie sind alle Anzeichen dafür, dass eine höhere Frequenz entsteht.

Stimmt euch auf diese positiven Veränderungen ein, und wenn ihr das tut, werdet ihr ganz natürlich anfangen, mehr Erfahrungen anzuziehen, die diese höhere Frequenz widerspiegeln.

Es ist wichtig, diese Erfahrungen nicht im Außen zu suchen. Wenn Sie das tun, kann das ein Gefühl der Trennung von dem erzeugen, was sich in Ihnen entfaltet. Richten Sie stattdessen, wann immer möglich, Ihre Aufmerksamkeit auf Ihr Herz.

Konzentrieren Sie sich auf die Tatsache, dass diese positiven Veränderungen in Ihrem Inneren stattgefunden haben - und sie sind ein Zeichen dafür, dass eine höhere Frequenz in Ihrem Leben entsteht.

Es gibt viele Möglichkeiten, die neue 5D-Wirklichkeit anzunehmen. Ihr könnt zum Beispiel euer Herz, eure Intuition und eure Liebe nutzen.

Oder Sie können sich auf die höhere Schwingung der Musik einstimmen. Musik ist ein Ausdruck der Seele und kann Ihnen helfen, sich mit Ihrer eigenen Seele zu verbinden und sich im Universum mehr zu Hause zu fühlen.

Die neue Welt, die 5. Dimension des Bewusstseins und der Spiritualität, ist schon da und ist schon da. Sie ist auf diesem Planeten angekommen. Sie sind ein Teil von ihr.

Das Licht, das von den Sternen gesendet wird, das Licht, das von der Sonne gesendet wird, verändert eure DNA. Es erlaubt euch, euch auf eine höhere Ebene von Spiritualität und Bewusstsein zu entwickeln.

Eines Morgens werdet ihr aufwachen und sagen: "An mir ist etwas anders." Und das wird der Tag sein, an dem ihr in der 5. Dimension angekommen seid.

Ihr seid ein Teil einer neuen Realität. Einer Realität, in der ihr alles, was ihr euch wünscht, allein durch Gedanken erschaffen könnt. Eine Realität, in der Gott und Göttin eins sind. Eine Realität, in der es keine Trennung zwischen dir und Gott oder zwischen dir und einem anderen Menschen gibt. Eine Realität, in der alle Wesen zum Wohle aller Beteiligten und zum Wohle des Planeten Erde als Einheit zusammenarbeiten.

Eine neue Realität ist jetzt für euch verfügbar.

Ich sehe die folgenden zwei großen Veränderungen, die in dieser neuen Realität stattfinden:

1. Die alte Welt ist für uns nicht mehr relevant, und wir brauchen nicht mehr Teil von ihr zu sein. Sie wird noch eine Weile bestehen bleiben, aber wir sind nicht mehr mit ihr verbunden. Ob wir es wollen oder nicht, wir bewegen uns jetzt in eine neue Realität. Es ist die Welt, die in unseren Herzen und Köpfen ist.

2. Es wird viele Veränderungen in unserer äußeren Realität geben, wenn unsere innere Realität beginnt, sich im Äußeren zu manifestieren.

Wenn Sie beginnen, die Energien der neuen 5D-Frequenz zu erleben, wird eine Bewusstseinsveränderung stattfinden. Zum ersten Mal werdet ihr in der Lage sein zu sehen und zu fühlen, was möglich ist. Sie werden sich fragen: "Warum habe ich das nicht früher gewusst?" Eigentlich haben Sie schon immer gewusst, dass es möglich ist, ein Leben voller Leichtigkeit, Liebe und Erfüllung zu erschaffen. Aber jetzt, aufgrund der erhöhten Energiefrequenzen, die Ihnen zur Verfügung stehen, können Sie tatsächlich Ihre eigene Macht als Schöpfer erfahren.

Lassen Sie mich Ihnen einige Möglichkeiten aufzeigen, wie das Leben in der neuen 5D-Wirklichkeit für Sie leichter sein kann:

Sie können jetzt jederzeit auf Ihr tiefstes Wissen darüber zugreifen, wie Sie alles erschaffen können, was Sie sich wünschen oder brauchen. Das bedeutet, dass, egal was in eurer äußeren Welt geschieht, euch jederzeit ein inneres Gefühl der Sicherheit, des Friedens und des Wohlbefindens zur Verfügung stehen wird. Sie brauchen sich keine Gedanken darüber zu machen, wie oder wann dies geschehen wird; es wird einfach geschehen, sobald Sie es zulassen. Sie müssen sich nicht mehr ängstlich oder unsicher fühlen; stattdessen können Sie sich selbst vollkommen vertrauen.

Der Schlüssel zu dieser neuen Realität ist, dass Sie jetzt beginnen können, in ihr zu leben. Sie müssen nicht mehr auf andere warten, um das Leben Ihrer Träume und Wünsche zu erschaffen.

Sie können es sich vorstellen, es erschaffen und in die Realität bringen, indem Sie in dieser neuen Bewusstseinsfrequenz leben und ihr erlauben, durch Sie zu fließen und Wunder für Sie zu schaffen, Wunder, die Sie nie für möglich gehalten hätten.

 

Wenn ihr das tut, wird euer Leben zu einem magischen Abenteuer, und ihr werdet zu einem magischen Wesen, das die Fähigkeit hat, alle eure Träume auf der irdischen Ebene zu manifestieren.

 

Wir lieben euch von ganzem Herzen.

Wir sind hier mit euch.

Wir sind eure Familie des Lichts.

 

Aurora Ray 

 

Botschafterin der Galaktischen Föderation

 

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNiMASSIVE DNA-AUFRÜSTUNG FEGT ÜBER DEN PLANETEN ERDE! 

 

 

PLEIADISCHE LICHTKRÄFTE - 

GROSSE WESEN DES LICHTS,

IN DEN LETZTEN 18 ERDENSTUNDEN SIND UNGLAUBLICHE MENGEN AN EXOTISCHER ENERGIE IN DIE ERDATMOSPHÄRE GESTRÖMT!

VIELE VON EUCH SPÜREN DIE KRAFTVOLLEN AUSWIRKUNGEN DIESES LICHTS, DAS TIEF IN DIE DNA EURER ZELLEN EINDRINGT!

DIESE MISCHUNG AUS ANKOMMENDER ENERGIE UMFASST MEHRERE STARKE SONNENERUPTIONEN DER M-KLASSE, HOCHFREQUENTE SONNENWINDE, HOCHSCHWINGENDE KOSMISCHE LICHTWELLEN AUS DEM GALAKTISCHEN KERN UND NATÜRLICH SEHR STARKE VOLLMOND- UND SONNENFINSTERNISENERGIEN!

DIE BERICHTE ÜBER DIE SYMPTOME DES GLOBALEN AUFSTIEGS ÜBERTREFFEN HEUTE ALLE ERWARTUNGEN, DA DIE STERNENSAATEN DER ERDE DARAN ARBEITEN, DIESEN MASSIVEN ZUSTROM KOSMISCHER ENERGIE ZU INTEGRIEREN.

DIE STERNENSAATEN BEGANNEN GESTERN GEGEN 12 UHR MITTAGS SEHR STARKE SYMPTOME ZU SPÜREN, UND MILLIONEN VON LICHTWESEN AUF DER ERDE TAUMELN NOCH HEUTE VON DEM MÄCHTIGEN LICHT, DAS AUF DIE ERDE KOMMT!

 

DIE AM HÄUFIGSTEN GEMELDETEN SYMPTOME, DIE DIE ERDALLIANZ HEUTE ERHALTEN HAT, SIND:

* STARKE GRIPPEÄHNLICHE SYMPTOME

* DESORIENTIERTHEIT

* DIZZINESS

* STARKE MIGRÄNE-KOPFSCHMERZEN

* SCHWACHGEFÜHL

* SICH SUPER EMOTIONAL FÜHLEN

* SICH GEREIZT, NERVÖS UND ÄNGSTLICH FÜHLEN

EINE STERNSINGERIN SAGTE, DASS SIE SICH UM DIE ZEIT DER BLUTMONDFINSTERNIS LETZTE NACHT FÜHLTE, ALS WÜRDE SIE DIE DUNKLE NACHT DER SEELE ERLEBEN, MAL ZWEI!

DER GRUND DAFÜR IST, DASS WÄHREND EINES KRAFTVOLLEN LUNAREN EREIGNISSES ALLE NIEDERSCHWINGENDEN ENERGIEN GRAVITATIV AN DIE OBERFLÄCHE GEZOGEN WERDEN, UM TRANSMUTIERT UND GEREINIGT ZU WERDEN!

DIE GUTE NACHRICHT IST, DASS, NACHDEM DIESE NIEDEREN ENERGIEN AN DIE OBERFLÄCHE KOMMEN, DAS LICHT DES BEWUSSTEN BEWUSSTSEINS AUF SIE SCHEINT UND SIE IN REINES LICHT VERWANDELT!

GROSSE EINS,

EIN GROSSES PLANETARISCHES DNA-UPGRADE IST HEUTE IM GANGE, DA ALLE STERNENSAATEN DER ERDE IN EINE NOCH NEUERE ERDZEITLINIE TRANSPORTIERT WERDEN!

DIE ERDALLIANZ SAGT:

"DIE ERDE HAT NOCH NIE EINE SO KRAFTVOLLE ENERGETISCHE TRANSFORMATION ERLEBT UND SIE WIRD SICH FORTSETZEN, BIS DIE VOLLSTÄNDIGE PLANETARISCHE EVOLUTION IN DIE FÜNFTE DIMENSION STATTFINDET!"

WENN HOHE NIVEAUS MAGNETISCHEN LICHTS AUF DAS SCHICHTSYSTEM DES KÖRPERS TREFFEN, IST DAS ZUNÄCHST SEHR UNANGENEHM UND DIE KRAFT DES AUFPRALLS KANN DEIN WESEN ZIEMLICH ERSCHÜTTERN!

IN DIESEM MOMENT FINDET EINE BIOLOGISCHE EVOLUTION IN IHNEN STATT!

PHYSIKALISCHE, NANOGROSSE, MAGNETISCHE LICHTPARTIKEL DURCHDRINGEN MIT UNGLAUBLICHER GESCHWINDIGKEIT DIE DNS IHRER ZELLEN UND BEWIRKEN EINE VOLLSTÄNDIGE ATOMARE NEUORDNUNG!

DIESE REORGANISATION UND NEUKODIERUNG DEINER DNA ERMÖGLICHT ES, DASS MEHR LICHT DURCH DEN KÖRPER FLIESST, WAS DEN ZUGANG ZU VIEL HÖHEREN EBENEN DES BEWUSSTEN BEWUSSTSEINS ERMÖGLICHT!

UM DIESES LICHT LEICHTER IN DEINEN SCHICHTKÖRPER INTEGRIEREN ZU KÖNNEN, BEFOLGE DIESES PLEIADISCHE AUFSTIEGSPROTOKOLL:

* NIMM NUR NATÜRLICHE ENERGIENAHRUNG ZU DIR UND TRINKE VIEL REINES WASSER.

* SEI GEERDET IN DER NATUR.

* MEDITIERE, PRAKTIZIERE TIEFE ATMUNG UND BENUTZE MONATOMARE KRISTALLE, UM DIESES LICHT DURCH DEN KÖRPER UND IN DIE ERDE ZU LEITEN!

* NIMM REINES WEISSES MONATOMARES GOLDPULVER ZU DIR.

MONATOMARES GOLD IST DIE NAHRUNG DES LICHTKÖRPERS, WEIL ES EINE HOHE SUPRALEITFÄHIGKEIT IN DEN ZELLEN ERZEUGT UND ES DEM SKALAREN LICHT ERLAUBT, OHNE WIDERSTAND ZU FLIESSEN!

* SIE MÜSSEN EINFACH ANHALTEN, LANGSAMER WERDEN UND SICH AUSRUHEN, WENN DAS LICHT AUF DIESE WEISE EINTRITT!

* MANCHMAL WERDEN SIE NUR SCHLAFEN KÖNNEN, UND DAS IST IN ORDNUNG (DIE DNA WIRD NUR IM DELTA/REM-SCHLAFMODUS NEU KODIERT).

24 STUNDEN NACH EINEM DERARTIGEN LICHTEINFALL WIRST DU ALS GANZ NEUE SCHÖPFUNG ERWACHEN UND DICH AUF EINER HÖHER SCHWINGENDEN ZEITLINIE WIEDERFINDEN!

AUF DIESER NEUEN ZEITLINIE WIRST DU BEMERKEN, DASS DIE DINGE EINFACHER UND VIEL BESSER ZU FUNKTIONIEREN BEGINNEN!

 

aktualizované: 12.06.2024 19:15:37