VSTUP DO 5D...

Úžasný nový plán, ako sa posunúť bližšie k svetlu a ďalej do 5D 💫

Svetlo prichádza! Dostali sme nové vodítka, ako ďalej stúpať do 5D reality.

Viem, že je ťažké držať krok so všetkými tými úžasnými vecami, ktoré sa práve teraz dejú vo svete, ale musíme ustúpiť a pozrieť sa na túto cestovnú mapu svetla a na to, čo pre nás má pripravené.

Potom sa naučíte, ako si každý deň zlepšiť život, aj keď vaša súčasná situácia nie je ideálna.

Galaktická federácia chce, aby sme si uvedomili, že sme viac než len ľudia a že máme oveľa väčší potenciál, než sme si kedy mysleli, že je možné!

Preto nám občas dajú nahliadnuť do ich existencie, keď ich lode blikajú svetlami na nočnej oblohe.

Ukážeme nové spôsoby, ako cestovať naprieč vesmírom aj mimo neho! Budeme môcť komunikovať s bytosťami z iných dimenzií a vedomí, ktoré existujú od nepamäti.

Dobrou správou je, že je veľa vecí, ktoré môžeme každý deň urobiť, aby sme sa priblížili k nášmu cieľu zjednotiť sa so svetlom a zažiť všetky jeho požehnania.

Ak to s priblížením sa k realite 5D myslíte vážne, tu je niekoľko tipov pre vás:

BUĎTE VĎAČNÍ ZA VŠETKO, ČO STE UŽ DOSIAHLI.

Je dôležité, aby sme si vážili to, čo máme a život, ktorý teraz žijeme. Musíme si vážiť svoj domov, prácu, priateľov a rodinu. Pomôže nám to byť uvoľnenejšími a pozitívnejšími o živote vo všeobecnosti.

Premýšľanie o všetkých veciach, ktoré sme v živote dosiahli, nám môže dať pocit hrdosti a vlastnej hodnoty. Môže nám tiež pomôcť pochopiť, prečo sme práve teraz tu na Zemi.

Vďačnosť je kľúčom k šťastiu a úspechu v živote. Je základom toho, aby sme dokázali prijať to, čo už máme a nebažili po ďalšom. Čím vďačnejší budeme, tým budeme šťastnejší a to nám pomôže ešte viac si vážiť svoj život.

Keď sme vďační za všetko, čo máme, stávame sa sebavedomejšími, čo nám dáva pozitívny pohľad na život.

Môžete začať svoj deň poďakovaním Bohu a vyjadrením svojej vďačnosti. Môžete to urobiť aj počas dňa tak, že si nastavíte chvíle vďačnosti, aby ste ocenili niečo alebo niekoho, kto vám pomohol niečo dosiahnuť alebo je dôležitý vo vašom živote.

Vďačnosť nie je len duchovná prax, je to spôsob života. Čím vďačnejší budete, tým viac sa budete cítiť spojení s božským.

 

ODDAJTE SA ŽIVOTU V HOJNOSTI.

To znamená, že musíte pracovať na tom, aby ste si vo svojom živote vytvorili čo najviac hojnosti, s využitím všetkých svojich zdrojov, talentov a schopností v každom aspekte života.

Zamerajte sa na svoje najvyššie hodnoty a používajte ich ako vodítko pre svoj každodenný život.

Obklopte sa ľuďmi, vďaka ktorým sa cítite dobre a nútia vás robiť to lepšie. Nájdite to, čo vás robí šťastnými, a potom to urobte!

Považujte sa za tvorcu a stvorenie nie je nikdy dokončené. Je to nekonečný proces tvorby, v ktorom si vytvárame vlastnú realitu, svoj život a životy iných okolo nás. V našom živote stále tvoríme niečo nové.

Vaše myšlienky sa množia a vaše pocity priťahujú ďalšie podobné situácie. Môžete si vybrať aké myšlienky si vo svojej mysli vytvoríte a ako budete reagovať na rôzne situácie.

Zbavte sa negatívnych ľudí vo svojom živote, pretože len pritiahnu do vášho života viac negatívnych ľudí, pretože už vo svojom živote napáchali toľko škody, že stratili všetku sebaúctu alebo sedôveru. Potrebujú sa cítiť lepšie tým, že za každú cenu podceňujú ostatných, pretože sa tiež cítia ako obete!

Toto sú len niektoré z odporúčaní, ktoré by som dal, aby som sa naladil na správnu frekvenciu a zosúladil sa so Svetlom, aby som sa presunul do piatej dimenzie.

Boli sme nasadení do tohto nového sveta s naším vlastným poslaním.

My sme tí, ktorí budú viesť ostatných.

Keďže vieme, že sa nemôžeme spoliehať na iných, ktorí nás prevedú týmto prechodom, musíme mať jasno v tom, akým smerom sa chceme uberať.

Sme bytosti svetla a ukážeme ostatným cestu von z temnoty a prehĺbime ich pochopenie toho, čo sa stalo v tomto svete za posledných 2000 rokov.

Milujeme vás z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina SVETLA.

Sme Galaktická federácia.

A'HO
Aurora Ray

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi
https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXG

 

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58