Veľký krok...

 

Mohammed Bin Salman... sa chystá urobiť veľký krok!

Nie je to uvedené v správach MSM ani v správach o trhu FAKE<<

 

Ale SALMAN A JEHO dcérske spoločnosti (A INVESTORI, KTORÍ OVLÁDJÚ BANKY PRIPOJENÉ K SVETOVEJ BANKE) VLASTNÍ VEĽKÉ SEKCIE SOCIÁLNYCH MÉDIÍ Facebook YouTube Google.

Už som vysvetlil, že je verný Donaldovi Trumpovi a bielym klobúkom americkej armády, ktorí mu zachránili život v Las Vegas (streľbu v Las Vegas v roku 2017 pripravili Rockefellerovci, FBI a CIA, ktorí ho chceli zabiť v operácii pod falošnou vlajkou). V ktorej mal byť SALMAN  zabitý a jeho vlastná rodina boli súčasťou prevratových operácií a chceli MOC... po 45+ vojenských operáciách mu zachránili život...

O niekoľko týždňov prišiel do Bieleho domu a osobne sa stretol s TRUMPOM a dal mu všetky TAJNÉ informácie o svojej krajine spojené s obchodovaním s ľuďmi, satanskými rituálmi, drogami a Pučom, zbraňami a Pučom, ktorý ho zabil, od jeho vlastnej rodiny. , ktorú kúpili Khazari (Rockefellerovci/ ROTHSCHILDovci).

 Potom pozval TRUMPA do Saudskej Arábie a sľúbil Trumpovi vernosť za záchranu jeho života a daroval Trumpovi svätý meč Arábie (to majú dovolené iba králi (len králi sa môžu dotýkať svätého meča a nikto z cudzincov ani kaukazský nikdy predtým sa nedotykli meča, ktorý ovláda saudskú rodinnú dynastiu a jej vládu) Toto gesto bolo znamením pre Blízky východ, že TRUMP bol pokrvne príbuzný saudskej kráľovskej rodine >~ Bin Salman zložil pokrvnú prísahu TRUMPOVI... V saudskom kráľovskom klane. .. Ak niekto, koho ste zachránili, dlží mu svoj život celý život. Krátko po tom, čo Bin Salman očistil svoju vládu a svoju vlastnú rodinu zapletenú do pokusu o prevrat proti jeho životu……To, čo sa Bin Salman teraz chystá urobiť, otrasie svetovou ekonomikou (ale MSM to nebude hlásiť) >> bilióny, ktoré ovláda, nebudú hlásené a moc, ktorú ovláda na Blízkom východe, nebude oznámené. má moc zničiť Facebook, Google, YouTube, svetové trhy, svetové banky a spravodajské servery a môže zjednotiť väčšinu Blízkeho východu proti systému KABAL.

Henning R

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi 

 

aktualizované: 09.07.2024 12:36:52