Fulvová kyselina...

Pýtam sa všetkých na svojom spravodajstve, aby zabralo 1 minútu a

zdieľajte článok nižšie, aby sme mohli prebudiť milióny našich ľudí a odhaliť

podvodný lekársky systém, ktorý ukrýva zázračnú liečbu proti veľa problémom!

Musíte vidieť ako doktor Nuzum hovorí o tejto látke, ktorou je zvyknutý

pomôcť ľuďom so všetkými druhmi zdravotných stavov vrátane rakoviny, herpesu,

cukrovka a toľko ďalších chorôb. Je to naozaj tajná liečba, lieči

tak veľa vecí. Pozrite si video v nižšie uvedenom článku! Mind Blowing!

Tieto veci pred vami skryl Váš lekár! Zlepšuje zdravie čriev a imunitný systém, pomáha tráveniu, zabraňuje zápche, chráni protikognitívne ochorenia, ako je Alzheimerova choroba, detoxikuje vaše telo, zlepšuje energiu,znižuje bolesti, opravuje a chráni kožné nechty a vlasy, znižuje poškodenie voľných radikálov a zápaly, zníženie stresových hladín,spánok, zvýši metabolizmus, znižuje krvný tlak a oveľa viac!

Pozri si video! Zdieľajte to prosím svojim priateľom a rodinám

pretože zlo Fake News ju skrýva za Fake Medicine!

Emigrovať/stiahnuť z kolobehu zatiaľ čo stále môžete! Uč sa viac...

Obrovské informácie, ktoré dal Dr. Daniel Nuzum, že by som mohol pravdepodobne ušetriť veľa od ľudí rakoviny a mnohých ďalších chorôb! Nazýva sa Fulvová kyselina a je to úžasná vec pre vaše zdravie!

Pochádza z rastlín, ktoré sa zakopávajú a rozkladajú sa na biomasu bohatú na živiny, ktorá sa nazýva humická bridlica. Táto bridlica je super hustá so živinami, ktoré už nie sú v našej pôde kvôli pesticídom. Humická bridlica sa používa na extrakciu fulvovej kyseliny, ktorá je absolútne najmenšia častica tejto biomasy. Má všetku výživu zo všetkých tých rastlín!

Fulvová kyselina je najlepší antioxidant, pretože každá molekula má 14 tetralionových elektrónov, ktoré môže darovať kvôli uvoľneniu voľných radikálov! To je 14 s 21 nulami po tom alebo 14,000,000,000,000,000,000,000!

Tieto molekuly sú také malé, že môžu prenášať živiny do akéhokoľvek tkaniva a do akejkoľvek bunky!

Môže fungovať vo vnútri a zvonka každej bunky a môže dokonca preniknúť do mitochondrií - výkonového generátora každej buňky!

Dr William R. Jackson, ktorý strávil 9 rokov, keď napísal knihu o Fulvicovej kyseline, zistil, že v štúdiu fulvovej kyseliny zistil niečo veľmi zaujímavé. Fulvic doslova zvyšuje elektrickú energiu alebo napätie tela! Zistil tiež niečo, čo som nikdy predtým nepočul. Zistil, že každý človek, ktorý mal rakovinu a bol zasiahnutý bleskom a prežil blesk bol vyliečený z rakoviny! Už nemá rakovinu! Elektrina vyliečila ich rakovinu! Teraz, samozrejme, neodporúčam aby ste sa nechali zasiahnuť bleskom na ste liečbu vašej rakoviny ale ostatní sa vyliečili Fulvicom a Humicom z rakoviny. Teraz, keďže nie som doktor, nemôžem povedať, že by Humic a Fulvic mohli pomôcť liečiť rakovinu, ale skúsil by som to, keby som mal rakovinu alebo akýkoľvek zdravotný problém alebo vírus! Beriem to každý deň ako preventívne opatrenie a milujem energiu, ktorú mi dáva a zdá sa, že zvyšuje môj metabolizmus a liečebné schopnosti. 

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58