Zázračný minerál?...


…Motto: Zdravie je ako vánok v poli, ktorý chceme uchytiť, ale ťažko si ho dokážeme udržať. Aj ľudský magnetizmus, keď je silný, je zdravý a dokáže pritiahnuť lásku, šťastie a peniaze. Mať zdravie, šťastie,  lásku aj peniaze je prirodzeným  ľudským stavom. Dobrý osud je pevným základom pre šťastný život. „Veľmajster Sato“

Už starovekí vedci Hypokrates a Avicenna pokladali zdravie za základnú podmienku ľudského šťastia. Veľa súčasných novátorov snívajú a usilujú sa o rekonštrukciu ľudského šťastia založenej hlavne na slobode, rovnosti a bohatstve a schopnosti premôcť ťažké choroby a trvalé onemocnenia.

Slovo choroba značí niečo nedobré, pokrivené, choré. Nemoc je zasa o určitom nedostatku v nejakej veci, ale i čo sa týka zdravia, že niečoho nie je moc, teda niečo v systéme pochybuje.

V celom vývoji ľudstva sa úsilie lekárov a liečiteľov zameriava na upevnenie zdravia a ako chorobám predchádzať.

Je dobré vedieť, že ak chcete byť zdraví, tak potom buďte: rozvážni, pokojní, sebavedomí, vyrovnaní, veselí, smelí a uvoľnení, srdeční, súcitní a milujúci.

Pokiaľ ste opakom, môžete očakávať nezdravú životnú situáciu, a to len preto, že ste možno: nepokojní, bojazliví, sebaobviňujúci, krčovití, frustrovaní, utrápení, prepracovaní, ľahostajní, podozrievaví a chmúrni.

Naučte sa robiť v životných situáciách tie najsprávnejšie výroky a máte skoro vyhraté, lebo svoju auru – biopole, nezapackáte šedou energiou. O aure ľudského tela sa hovorí, že je zo siedmich vyžarujúcich „dimenzií“ a pri tom každá z nich sa viaže k jednému duševnému, tj. nie telesnému zdroju.

Hlavný bod, kde sa jednotlivé dimenzie pripájajú k telu, sa slovom zo sanskritu nazýva – čakra. Vieme, že v ľudskom tele má životná energia sedem stredísk, ktoré sú očíslované od spodku chrbtice až po povrch hlavy.

Polovica siedmich vyžarujúcich dimenzií je fyzického charakteru a spadá do neviditeľného sveta duše.

Prvé energetické pole je úplne duševné a nehmotné. Druhé energetické pole je subatómové. Tretie je atómové energetické pole. Štvrté je molekulárne energetické pole, napoly skoro telesné,  napoly duševné a ovplyvňujú ho obidve polovice mozgu.

Piata, šiesta a siedma dimenzia patria do viditeľného sveta tela a sem patrí aj energetické pole buniek, energetické polia jednotlivých orgánov a energetické polia systémov orgánov, ako je krvný obeh, dýchanie a tráviaci systém.

Každé energetické pole vyžaruje inak. Vesmír je energia a nielen pevná fyzická hmota, preto psychotronici môžu vplývať na iných ľudí aj z veľkej vzdialenosti. Aj vedomie je energia a tak sa dajú v tejto energii spôsobovať psychotronicky  určité špeciálne zmeny, hlavne v oblasti zdravia človeka.

Medicína, ľudové liečiteľstvo, psychotronika, prírodná mágia, šamanizmus, duchovné liečiteľstvo – to je stále vyvíjajúci sa systém, ktorý chráni človeka pred rôznymi ochorením a jeho ďalšími nepríjemnými následkami.

Zabijakom ľudstva č. 1 je rakovina, cukrovka a iné nepríjemné pridružujúce choroby. Nezabudnem na nedávny úsmevný výrok môjho priateľa, ktorý povedal: „Cukrovky a ženy sa nikdy nestrasieš.“ A tak ako a čo ďalej..?

V posledných mesiacoch sa v médiách rozšírila istá informácia, na ktorú hľadajú aj istý názor čitatelia a aj moji klienti. Svet dáva široký priestor výskumu a rôznym objavom, ktoré by obrali človeka o bolesť a choroby.

Minerálnym preparátom je aj Miracle Mineral Solution – zázračný minerálny doplnok pre 21. storočie. Internetové stránky, ale i niektoré časopisy sú bohato zaplnené rôznorodými informáciami o jeho priaznivých účinkoch.

Podľa niektorých užívateľov tohto preparátu je to zaujímavý minerál, ktorý dokáže naštartovať rozvrátenú imunitu človeka a pôsobí ako „supernabíjač“. Nie je k liečbe nejakej konkrétnej choroby, ale skôr k posilneniu imunity človeka.

Pri vírusových ochoreniach dokáže do 24 hodín zmeniť nepriaznivú situáciu. A to hovorím zo svojej vlastnej skúsenosti. Mal som veľké cievne bolesti pravej nohy a veľmi mi aj opuchala. Bolesti sa zosilňovali hlavne večer a v noci a ja som nemohol spávať.

Časom som ostal tak vyčerpaný, že som siahol aj po utišujúcich prostriedkoch na spanie, aby som mohol nejako cez deň fungovať.

Toto trvalo asi štyri mesiace a povedal som si dosť! Keď som použil Miracle Mineral Solution (MMS) po 20 dňoch, môj zdravotný problém nebol už problémom, ale len nemilou spomienkou. V súčasnosti ju používam ako prevenciu, ba pridávam ju aj mojím psíkom do pitnej vody.

Vyplachujem si ňou ústa a čistím aj koberce od roztočov. Poviem Vám, je to užitočný kamarát pre ničenie vírov, parazitov a patogénov. Je nepriateľom vírusov, ktoré ničí len kyslé prostredie, a to je prostredím chorým.

Podobný účinok má aj čajovníkoví olejček Treoil, s ktorým som vyliečil rozsiahlu komplikovanú brušnú chrípku.

Čo na to medicína? Je zdržanlivá. S doktorkou Milunou (foto na str. 50) sa často rozprávame o liečivých preparátoch a o rôznych formách alternatívnej medicíny.

Ona sama vraví, že je dokázané, že chlordioxid „MMS“ je už pri nízkej koncentrácií ničiaci skoro všetky známe infekčné organizmy. Týka sa to aj parazitov, baktérií, plesni a vírov.

V minulosti sa tento preparát používal v nemocniciach, v potravinárskom priemysle ako účinný dezinfikátor. Možno, že sme v súčasnosti našli cestu k najúčinnejšiemu širokospektrálnemu antivirotiku.

Choroba je stav, keď človek pod ťarchou vyčerpanosti nie je schopný vychutnať tu pravú kvalitu života. Preto hlavným poslaním lekára i liečiteľa je dôležité človeku pomôcť zbaviť sa choroby a hlavne bolesti, ktorá človeku iba dušu kalí.

Zdravie aj choroba je v našich rukách, v rukách ľudí a sme zodpovední jeden za druhého. Musíme si navzájom pomáhať. Aj v džungli, kde platí zákon silnejšieho, ešte aj tam si zvieratá pomáhajú.

My v našej spoločnosti máme vyhradené miesta, kde poskytujeme prvú zdravotnú pomoc, máme rýchlu záchrannú službu prvej pomoci, nemocnice, lokálne zdravotné strediská a v nich kvalitné zdravotné sestry, odborných asistentov, lekárov, špecialistov, rozličných liečiteľov.

Je našou povinnosťou zdokonaľovať a rozvíjať liečebné schopnosti nášho vedomia a odborne ich používať. Veď mi, ľudia, žijeme tu na Zemi asi v záujme jedného cieľa, a to hlavne napomáhať pokračovaniu zdravého tvorstva…

My všetci do jedného musíme byť tvorcami a nie ničiteľmi nášho sveta, veď keď vyliečime chorého človeka, nemusíme od neho čakať vždy bohatú odplatu, ale odplatí sa nám zato vesmír a ten platí skutočne veľmi štedro!

Ako naložíte so zázračným minerálnym doplnkom 21. storočia, je len na vás samých. Oponenti zatracujú a tí ostatní si ho chvália, ale človek sa môže ocitnúť v takej ťažkej životnej situácii, že už hádam nemá ani čo stratiť, a ani o čo sa oprieť, je len na samých nás, ako sa v tej chvíli rozhodneme, tak prečo nie MMS.

…Mojím krédom biotronika je: „Ako liečiteľ tu žijem preto, aby som liečil ľudí a následky choroby a nie preto, aby som tu žil.“

Sato,věštec a léčitel, Slovensko
Publikováno v časopisu VE HVĚZDÁCH

 

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19