Prepísaná história 2. sv. vojny...

Priznanie zo smrteľného lôžka prepíše históriu britskej druhej svetovej vojny


Toto je vyhlásenie starého spravodajského muža z jeho smrteľného lôžka. Napísal som to, ako diktoval.

Lord Rothschild poslal svojich päť synov do hlavných miest sveta na vyvolanie vojen a potom požičal peniaze na ich uskutočnenie. Pred svetovou vojnou banky stiahli späť každý cent aby potom v konflikte požičiavali.

Ruská revolúcia z roku 1917 sa niekedy nazýva židovská revolúcia, pretože Židia využili komunizmus na zabavenie krajiny a obrovských menových aktív cára v londýnskych a parížskych bankách. Poslaním komunizmu bolo zobrať bohatstvo ľudí, bohatých a chudobných a upevniť ich do rúk niekoľkých z nich nazývaných elita, ale urobili to tak, že si ľudia mysleli, že sa to robí pre nich. Rusko bolo okradnuté a tisíce cirkví boli drancované a spálené a milióny kresťanov bolo zavraždených.

Rothschild sa potom sústredil na Britániu a vyhrabal peniaze, keď Jarrowove pochody hladu protestovali proti tým, ktorí umierali hladom. Lord Rothschild povedal svojim homosexuálnym apoštolom, že do Británie prichádza komunistická vláda, a predpovedal to do roku 2000. Povedal im, že sa to nemusí nazývať, ale presne to by malo byť.

Nemecko pod vedením Adolfa Hitlera sa oslobodilo od medzinárodných podvodníkov a vyhlásilo svoju vlastnú menu. Úžasný úspech toho prinútil bankárov znepokojovať sa, ako by ho mohli nasledovať iné krajiny a mnohí v Anglicku chceli prijať nemecký hospodársky systém. Charles Lindberg ho chcel predstaviť v USA. Lindberg bol horúcim favoritom kandidovať na politickú funkciu, židia  však vzali jeho syna a 1. marca rituálne zavraždili to dieťa pri Veľkonočnej obete Roš-Chodeš. Lindberg musel odísť z volebného preteku a nemecký štátny príslušník bol obvinený zo zločinu a popravený.

New York a Londýn sa tak stali hlavnými oblasťami židovskej vzbury proti Nemcom, ktorí sa odvážili vyhodiť židovských bankárov. Židovské noviny sa pripojili k Hollywoodu a BBC pri vydávaní propagandy nenávisti s cieľom zahájiť vojnu proti Nemecku. Toto napriek štvorročnej tajnej štúdii Nevilla Chamberlaina o cieľoch a smerniciach Tretej ríše; tie ukazujú, že Nemecko nemalo v úmysle voči Británii zastaviť neustálu hrozbu sovietskych komunistov.

Lord Rothschild z obdobia okolo roku 1933, ale najmä v roku 1936, nechal v každej synagóge po celej Veľkej Británii prečítať bulletiny, v ktorých uviedol, že židia sa pripravujú na vojnu aby sa dostali do všetkých výrobných odvetví, ktoré na to prispôsobia. Herberta Morrisona (starého otca Petra Mandelsona) vyslal Winston Churchill ako ministra pre verejné obstarávanie, ktorý zabezpečil aby všetky zmluvy o MOD smerovali k ostatným židom. Židom bolo povedané, že od roku 1936 kupujú akékoľvek malé výrobné záujmy, ako napríklad výrobu topánok, prilieb, plášťov, uniformy, zbraní atď. Keď sa blížila vojna.

Ministerstvo vnútra zašle týmto firmám objednávku na to čo chce, potom povedali koľko materiálov jje potrebných na dokončenie úlohy. Vždy objednávali takmer dvojnásobok potrebného materiálu a niektoré z týchto židovských firiem sa do konca vojny cítili veľmi bohaté. Títo židia podplácali členov parlamentu a žiadali vládny poriadok o viac uniforiem, viac služobných vozov Hillman, viac pušiek alebo viac armádnych košieľ alebo čokoľvek, čo chcel židovský majiteľ najviac predať.

Až po vojne, keď obrovské zásoby vojenského prebytku trvali 25 rokov kým sa predali, vtedy penny klesli a židia opäť okradli Britov. Sám som videl tlačidlo East End, ktoré vyrábalo vojnové knihy, robili gombíky pre vojenské tuniky a zisky boli astronomické. Niektoré firmy používali plechy z neželezných kovov od vojnových objednávok do začiatku 60. rokov. Jedna firma mala zmluvu na výrobu toľkých miliónov plynových masiek a do jej dokončenia sa stále vyrábali do roku 1968; všetky ležali hnijúce v presakujúcom sklade.


Preto boli Židia nazývaní „vojnovými znalcami“ a to, čo takto získali, či už ide o jedlo pre pracovníkov alebo čokoľvek sa často predávalo za hotovosť. Preto boli Židia nazývaní „čiernymi markétmi“. “

Bodyhard Churchill Walter Thompson povedal, že Marks and Spencers sa zaoberajú všetkými zásobami potravín MOD a Burton krajčírstvo pripravil všetky uniformy a obleky s ukážkami. Peňažné úplatky šli do Herberta Morrisona, Winston Churchilla a lorda Lendemana.


Kráľ Juraj V. - King George V však nebol spokojný so Židmi, ktorí tlačili do vojny, a úprimne hovoril, že videl rozpad svojej krajiny v prvej svetovej vojne a nedovolil, aby sa to opakovalo. Takže Winston Churchill a Lord Rothschild hovorili s kráľovým lekárom, Bertrandom Dawsonom, ktorý dal kráľovi smrtiacu dávku morfínu. Kráľ však uznal, čo urobili, a jeho posledné slová pre Dawsona boli: „Sakra!“ Táto vražda bola štátnym tajomstvom, ale keď mi o tom bolo povedané, bolo vydané oficiálne vyhlásenie o tom, že kráľ zomrel a že len urýchľovali jeho smrť, aby splnili ranný konečný termín v novinách. Spravodlivosť bola neskôr doručená, keď Penn sám v marci 1945 umlčal lorda Dawsona.

Kráľ Edward VIII sa musel vzdať manželstva s Wallace Simpsonom. To je lož. Bol vylúčený Churchillom, pretože sa stále snažil uzavrieť mier s Nemeckom.

Neville Chamberlain, ktorý je uvedený ako najobľúbenejší premiér všetkých čias a chcel zabrániť Británii pred vojnou, záhadne zomrel v novembri 1940. Jeho úmrtný list uviedol: „Príčiny nie sú špecifikované.“ Je také nezmysel, aby to najdôležitejší muž v krajine mal na svojom úmrtnom liste, a neskôr sa zmenil na „rakovina hrubého čreva“.

Kostolný bodyguard Walter Thompson pred svojou smrťou tvrdil, že úmrtia Chamberlaina, kráľa Juraja V., Mahátmu Ghandiho a šéfa spravodajskej služby Vernona Kella boli súčasťou série vrážd, ktoré Lord Rothschild Churchill nariadil na dohľad.

Gang Churchill tiež zabil FDR, podľa Stalina!

KTO KETED FRANKLIN D. ROOSEVELT?

9. februára 1986 vydanie celoštátneho časopisu o doplnkoch nedeľu „PARADE“.

Konferencia o druhej svetovej vojne v Káhire medzi Pr. Roosevelt, predseda vlády Churchill a Generalissimo Chiang Kai-shek skončili 26. októbra 1943. Ten večer som dostal rozkaz odletieť skupinu účastníkov z Káhiry do Teheránu. Až do tej chvíle som si nebol vedomý toho, že v Teheráne sa bude konať stretnutie superveľmocí Veľkej štvorky.

To ráno, keď som sa dostal do lietadla, aby som sa pripravil, vyšli z mesta dve limuzíny. Boli to čínski delegáti T. V. Soonga. Ten deň som ich odletel do Teheránu.

Cestou som sa zastavil v iránskom meste Habbaniyah, aby som natankoval, a keď som bol na zemi, prišlo letectvo B-25 so starým priateľom, ktorý ho lietal, as prezidentom synom L. Col. Elliott Rooseveltom. Predstavil som ho a Roosevelta Číňanom a naopak.

Neviem, či si niekto z vás všimol, ale o niekoľko rokov neskôr skutočnosť, že Elliott Roosevelt išiel na teheránsku konferenciu, priniesla jedno z najúžasnejšie nevysvetliteľných faktov v našej histórii. Dokážem si len predstaviť, prečo o tom nebolo napísané viac.

Keď sa Elliott Stalin stretol so svojím otcom v Teheráne v roku 1943, Gardner Cowless, redaktor časopisu LOOK, ho požiadal, aby koncom roka 1946 odišiel do Moskvy s rozhovorom so Stalinom.

Roosevelt prijal túto ponuku a pohovoril so Stalinom. Na konci dlhého rozhovoru sa otočil k Generalissimovi a položil ďalšiu otázku: „Prečo moja matka nikdy nemohla navštíviť Moskvu, aj keď na cestu dostala tri veľmi formálne žiadosti?“

Stalin hľadel na Elliotta a povedal: „Nevieš prečo?“

Elliott odpovedal: „Nie!“

Stalin rýchlo odpovedal: „Nevieš, kto zabil tvojho otca?“

Roosevelt šokovaný odpovedal: „Nie.“

Stalin vstal zo svojho kresla a pokračoval: „Dobre, poviem ti, prečo som ťa tu nepozval. Hneď ako váš otec zomrel, požiadal som svojho veľvyslanca vo Washingtone, aby okamžite odišiel do Gruzínska, aby navštívil telo. "Stalin veril, že keby Gromyko mohol vidieť telo, potvrdil by, že mozgové krvácanie, ktoré spôsobilo jeho smrť, spôsobilo vážne sfarbenie a skreslenie."

Elliot odpovedal, že o tom nič nevie, a potom Stalin povedal: „Tvoja matka odmietla otvoriť veko rakvy, aby môj veľvyslanec mohol vidieť telo.“ Pridal: „Poslal som ho tam trikrát aby som tvojej matke oznámil, že vidieť telo prezidenta je pre neho veľmi dôležité. Nikdy to neakceptovala. Nikdy som jej neodpustil. "

To prinútilo Elliott položiť túto poslednú otázku: „... ale prečo?“

Stalin urobil niekoľko krokov v kancelárii a takmer nahnevane zakričal: „Samozrejme, otrávil tvojho otca, rovnako ako ssa opakovane pokúšal otráviť mňa.“

Oni, kto sú?“ Spýtal sa Elliot

"Churchillský gang!" Stalin zavrečal: „Otrávil tvojho otca a stále sa snažía otráviť mňa... Churchillský gang!“


 

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19