Súhrn aktuálnych udalostí okolo NESARA...

https://t.me/rafapalreal/30850

 

Súhrn aktuálnych udalostí v pozadí NESARA

NESARA, mýtický zákon, ktorým sa Republike Spojených štátov amerických vracia jej pôvodná ústava o prirodzených právach, je zďaleka najkontroverznejšou a najhanebnejšou témou na internete.

Od prvej chvíle, čo som o tomto údajnom zákone počul, som mu dal dôveryhodnosť, pretože je v súlade s konšpiračnými udalosťami, ktorých sme boli svedkami, ale ani jedna osoba, ktorá sa podieľala na tvorbe tohto zákona, sa nikdy nedostala na verejnosť. Do dnes.

Rozhovor, ktorý s vami zdieľam, je s odborníkom na kryptomeny XRP, ktorý bol prizvaný ako expert na Wall Street v roku 1994, aby pomohol s návrhom zákona, a už vtedy sa dozvedel koľko miliónov pre dobro ľudstva by sa malo uvoľniť „za 30 rokov“ . Medzi 20 a 30 minútou (ešte som si nevypočul všetko) potvrdzuje to, čo som vám dnes povedal o konfiškácii veľkých bankových účtov Aliancie, ktoré v tomto prípade zodpovedajú fondom prosperity.

Len minulý týždeň sa napríklad našlo 45 000 predtým neznámych účtov v hodnote miliónov. Na jednom účte bolo dvadsať „núl“! a zistili, že zodpovedajú nemeckým dlhopisom z roku 1924. Nie je ťažké nakresliť analógiu a vidieť, že práve zmrazenie týchto účtov je príčinou súčasného kolapsu banky, ako sám potvrdzuje.

Potvrdzuje, že každý človek na planéte dostane veľké množstvo peňazí v podobe toho, čo banky zobchodovali s jeho „rodným listom“ (rodným listom) a že starší ľudia dostanú viac peňazí (pretože obchodovali s týmto číslom dlhšie).

Plne potvrdzuje fungovanie kvantového finančného systému, ktorý som opísal vyššie a hovorí, že to už prebieha, dodáva, že americká centrálna banka 1. februára 2023 zbankrotuje, že meny všetkých krajín prešli od júla 2022 na zlatom, resp. Cennnými  kovmi  kryté meny a že všetko je stále v kurze (ďalšie zhrnutie urobím, keď budem počuť zvyšok). Trvám na tom, že táto osoba je zapojená do NESARA už 30 rokov. Hovorí, že sa nemusíme báť o svoje peniaze v banke, pretože to má pod kontrolou kvantový finančný systém. *P.S. Potvrdzuje tiež existenciu mýtických správ o Saint Germaine a Rodriguez Foundation, nadácie, ktoré tvoria čísla so 60 nulami

27.3.23

Dnes ráno som si vypočul CRUCIAL/rozhodujúci rozhovor s Davidom XRP Lionom, z ktorého sa vykľul Whiplash, muž, ktorý sa podieľal na pláne NESARA od roku 1994. Inými slovami, veľká strela v Aliancii. Medzi 40. a 50. minútou púšťa veľa perál, ktoré zhrniem nižšie. -Silicon Valley Bank bola napojená na Čínsku komunistickú stranu a na korupciu peňazí, ktoré prúdili na Ukrajinu. Nielenže držala peniaze mnohých veľkých internetových spoločností, ale bola aj veľmi dôležitým centrom hlbokého štátu. Následne varuje, že spúšťačom prípadného kolapsu systému je oznámenie, že Saudská Arábia sa pripojí k BRICS a už nebude akceptovať dolár za predaj svojej ropy.

Dodáva, že v súčasnosti existuje 109 krajín, ktoré skutočne (neoficiálne) vstúpili do BRICS. A spája načasovanie oznámenia o smrti petrodolára s „vyplatením 2 biliónov dolárov v amerických štátnych dlhopisoch, ktoré sa vrátia domov“: „Koniec hry, zhasnuté svetlá, havária“ a výstup núdzovej správy EBS.

Ak Saudská Arábia oznámi, že dolár už nie je referenčnou menou pre predaj ropy, krajiny predajú svoje americké štátne dlhopisy, čo spôsobí pád amerického akciového trhu.

Potom vysvetľuje 10 dní televíznych správ, ktoré všetci poznáme.

-Potom prejde trochu do histórie NESARA a pripojí sa k fondom prosperity a zablokovaným účtom, o ktorých som v poslednej dobe hovoril. Ako som už viackrát povedal, NESARA mala vstúpiť do platnosti 11. septembra 2001, čomu zabránili útoky toho dňa. Bush starší prevzal kontrolu nad účtami investičných fondov v hodnote 410 biliónov dolárov a rozdelil ich medzi Rockefeller, Rothschild a veľké podielové fondy Vanguard, BlackRock, State Street atď.

Vďaka zákonu o manipulácii volieb, ktorý Trump podpísal v roku 2018, boli všetky prostriedky organizácií a krajín zapojených do tejto krádeže skonfiškované, čo vysvetľuje, prečo tie isté veľké investičné fondy v roku 2021 skutočne zbankrotujú. - Hovoria, že Obama kúpil talianskeho premiéra Conteho za 400 miliónov, aby použil vatikánske satelity na ukradnutie volieb v USA v roku 2020. Keď to patrioti zistili, požadovali, aby im Conte umožnil prístup k pokladom Vatikánu, a odtiaľ pochádza slávnych 650 voltov vatikánskeho zlata, ktoré putovalo do Spojených štátov a ktoré sa tunelmi dostávali aj do Izraela a do Švajčiarska.

Od RAFA SOURCE . V inom segmente rozhovoru Davida XRP/Whiplash, ktorý som počúval, podporuje vyhlásenie India Eco (POZRI TIEŽ: https://t.me/c/1345864754/17602

https://t.me/c/1345864754/17607 &

 https://t.me/c/1345864754/19051), že keď dôjde ku krachu a vládu prevezme kvantový finančný systém, banky tu budú len preto, aby poskytovali úverové poradenstvo a pomáhali starším ľuďom, ktorí nevedia, ako nový systém používať.

„Do troch až štyroch rokov (po nadobudnutí účinnosti QFS) banky zaniknú,“ hovorí. .

Od dnešného rána... Generál (McInerney) a The Storm Rider súhlasia s Davidom XRP, keď spomínajú, že viac ako 100 krajín súhlasilo s predajom svojich amerických štátnych dlhopisov, čo spôsobilo kolaps systému: už dobre známy Project Sandman. Nie je jasné, či sa to už deje alebo, ako povedal David XRP, sa stane, keď Saudská Arábia oficiálne ohlási svoj vstup do krajín BRICS a prestane prijímať doláre na nákup svojej ropy. O pár minút zhrniem najnovšiu dôležitú správu z The Storm Rider. . https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

 https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

Ako som povedal pred pár minútami, traja kľúčoví zasvätení v týchto dňoch (The General, Dave XRP a The Storm Rider) sa zhodli na tom, že spúšťačom začiatku resetovania finančného systému je, že 109 krajín, ktoré sa stali „projektom Sandman“, predá ich vládne dlhopisy unisono, ak Saudská Arábia oznámi svoje členstvo v krajinách BRICS a už nebude akceptovať doláre. Panuje nezhoda v tom, či sa tento proces už začal, alebo či sa uskutoční práve po odchode Saudskej Arábie. Podľa najnovšej správy The Storm Rider-a sa tento proces už začal a „bilióny dolárov v amerických štátnych dlhopisoch tečú späť do Spojených štátov z Európy a zo stovky krajín“, čo vedie k bankrotu spoločností v USA a EÚ, zatiaľ čo vo Francúzsku „vláda kradne peniaze od Francúzov“.

Existuje skutočnosť, ktorú pred nami médiá skrývajú; mohlo by to byť tak, že vo Francúzsku *Corralito (* https://educalingo.com/de/dic-es/corralito) treba použiť?] "Hyperinflácia v Nemecku spôsobuje kolaps kovopriemyslu a neschopnosť vyrábať zbrane, zatiaľ čo prípad Jeffreyho Epsteina je namierený proti Deutsche Bank a mnohým ďalším bankám, siaha až do Estónska a vedie k vojenským súdom." (Pripomeňme, že exekutívny príkaz podpísaný Trumpom o sieťach obchodovania s deťmi (Epstein) mu umožňuje zmocniť sa majetku zainteresovaných organizácií, a to aj na medzinárodnej úrovni; to sa jednoznačne vzťahuje na tento prípad).

Toto vyšetrovanie prebieha od roku 2020, hoci o ňom médiá neinformujú (v tomto bode súhlasíte s India Eco). „Izrael má vážne problémy, v uliciach prebiehajú masové protesty a smeruje ku kolapsu jeho bankového systému.

Pád banky Silicon Valley mal za následok straty vo výške 10 miliárd dolárov, ktoré postihujú celý svet a ktoré už pociťujú mnohé krajiny.

„Kolaps bankového systému zvrhne Bidenovu administratívu: Macronove problémy vo Francúzsku, Netanjahuove problémy v Izraeli, EÚ a USA... Aliančné armády sledujú kolaps na milimeter presne a pripravujú svoje tribunály o Covid-,zločine, praní špinavých peňazí na Ukrajine, výrobe biologických zbraní, zločinoch proti ľudskosti a podnecovaní svetovej vojny...“.

„Blížime sa k akcii, ktorú avizujem už dva roky. „Táto udalosť/kolaps, ktorý už prebieha, súvisí s rozkladom štruktúr OSN/NATO, ktoré kontrolujú obchodovanie s ľuďmi, vytvárajú svetové vojny prostredníctvom vojensko-priemyselného komplexu a kontrolujú svetové banky a finančný systém USA, ktorý zahŕňa 120 krajín. cez kontroly Satanského hlbokého štátneho systému Rockefellerovcov a Rothschildovcov.

Jeffrey Epstein práve začal spievať a vojenská rozviedka naplnila servery McAfee terabajtmi informácií o globálnej korupcii spojenej so sieťami obchodovania s deťmi, drogami a zbraňami."

"Veľké prebudenie prichádza vo fázach od odtajnenia cez operácie až po tajné operácie, potom odhalenie, vojenský zásah a nakoniec súdy, ktoré vyčistia svet."

"Neexistuje žiadne skrývanie/utajovanie".

"V zákulisí nielen Nemecko uzavrelo pakt s Čínou a Ruskom, ale aj Poľsko spolu s Talianskom, Francúzskom, Rakúskom, Maďarskom atď.

Pakt, ktorý by po vojne spojil ich banky s európskou dcérou systému BRICS. sa uskutočňuje.

Poľsko je teraz súčasťou tohto tajného paktu. Aj keď Poľsko pošle lietadlá na Ukrajinu, neskôr sa to napraví demontážou NATO, OSN a odhalením skorumpovaného systému EÚ.“ "Kolaps banky znamená kolaps bánk sveta: MMF, Svetová zdravotnícka organizácia, Bill Gates atď."


https://beforeitsnews.com/economy/2023/03/dave-xrp-lion-discusses-the-deep-state-crash-the-quantum-system-with-nicholas-veniamin-must-video-3081385.html

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi
.

Llevo 22 años hablando de NESARA, la mítica Ley que retorna la república de los Estados Unidos para América a su Constitución original de Derecho Natural y el tema más polémico y denostado de Internet, con diferencia. Desde el primer momento en que me enteré de esa supuesta Ley le di credibilidad por su coherencia con los hechos conspirativos que hemos vivido, pero nunca se había mostrado al público una sola persona que estuvo implicada en la creación de esa Ley. Hasta hoy. Esta entrevista que os comparto es con un experto en la criptodivisa XRP que en 1994 fue llamado, en calidad de experto en Wall Street, a colaborar con la redacción de esa ley, y ya entonces se enteró de la cantidad de millones que se iban a liberar para el Bien de la Humanidad "dentro de 30 años". Entre los minutos 20 y 30 (no lo he escuchado todavía entero) confirma lo que os he contado hoy de que la Alianza ha confiscado grandes cuentas en los bancos, en este caso, correspondientes a los Fondos de Prosperidad. La semana pasada, sin ir más lejos, se han localizado 45.000 cuentas millonarias que se desconocían hasta ahora. Se ha encontrado una cuenta, ¡con veinte "ceros"! correspondientes a bonos alemanes del año 1924. No es difícil hacer una analogía para darse cuenta de que el bloqueo de esas cuentas es lo que está precipitando la quiebra bancaria actual, como confirma él mismo. Confirma que a cada ser humano del Planeta se le va a dar una cantidad grande de dinero en concepto de lo que los bancos han negociado con su "número de la seguridad social" (su partida de nacimiento) y se le va a dar más dinero a la gente con más edad (porque han negociado con ese número más tiempo). Confirma plenamente el funcionamiento del sistema financiero cuántico que he descrito anteriormente, dice que ya está encendido, añade que la Reserva Federal Americana quebró el 1 de febrero del 2023, que las divisas de todos los países están avaladas por oro o metales preciosos desde julio 2022 y que todo sigue su curso. (Haré otro resumen cuando escuche el resto). Insisto en que esta persona está en NESARA desde hace 30 años. Entrevista histórica. ¡Ah! Dice que no tenemos que preocuparnos por nuestro dinero en el banco, pues el sistema financiero cuántico lo tiene controlado.
PD. También confirma la existencia de las míticas cuentas de los fideicomisos de Saint Germaine y Rodríguez, que ascienden a cifras ¡con 60 ceros!
PD2. Me cuentan que este Dave es Whiplash en Tekegram. https://beforeitsnews.com/economy/2023/03/dave-xrp-lion-discusses-the-deep-state-crash-the-quantum-system-with-nicholas-veniamin-must-video-3081385.html

Before It's News | People Powered News

Dave XRP Lion Discusses the Deep State Crash & the Quantum System With Nicholas Veniamin! - Video | Economy | Before It's News

Dave XRP Lion Discusses the Deep State Crash & the Quantum System With Nicholas Veniamin! - What a joke LOL! You think the government wants to protect you from evil? Righ..

Esta mañana he continuado escuchando la CRUCIAL entrevista a David XRP Lion, que ha resultado ser Whiplash, un hombre que participó en el plan de NESARA desde el año 1994. O sea, un pez gordo de la Alianza. Entre los minutos 40 y 50 suelta una gran cantidad de perlas, que os resumo a continuación. -El Banco de Silicon Valley estaba relacionado con el partido comunista chino y con toda la corrupción del dinero que se envía a Ucrania. Además de tener el dinero de muchas grandes compañías de Internet, era un nodo muy importante del Deep State. -Después avisa que el detonante para el crack final del sistema es el anuncio de que Arabia Saudita entra en el BRICS y que ya no va a aceptar el dólar para vender su petróleo. Añade que ahora ya son 109 los países que, de hecho (no oficialmente) se han unido al BRICS. Y relaciona el momento en que se anuncie la muerte del petrodólar con la "redención de 2 trillones de dólares en bonos del Tesoro USA que vuelven a casa": "game over, lights off, crash" y emisión del mensaje de Emergencia EBS. Entiendo que al anunciar Arabia Saudita que el dólar deja de ser moneda de referencia para la venta de petróleo, los países venderán sus bonos del Tesoro USA y eso provocará el crack de la bolsa norteamericana. Seguidamente explica lo de los 10 días de mensajes por la televisión, que ya conocemos de sobra. -Después hace un poco de historia sobre NESARA, y lo conecta con los fondos de prosperidad y las cuentas bloqueadas, que vengo contando últimamente. Como ya he contado muchas veces, el 11 de septiembre del 2001 se iba a promulgar NESARA y los atentados de ese día lo impidieron. Bush Senior se hizo con el control de las cuentas correspondientes a los fondos de prosperidad, por valor de 410 trillones de dólares, y lo repartió entre los Rockefeller, Rothschild, y los grandes fondos de inversión Vanguard, BlackRock, State Street, etc. Gracias al decreto-ley sobre interferencia electoral firmado por Trump en 2018, todos los fondos de las organizaciones y países implicados en ese robo fueron incautados, lo que explica que en 2021 esos mismos grandes fondos de inversión hayan quebrado, de hecho. -Cuenta que Obama compró al primer ministro italiano Conte, con 400 millones, para utilizar los satélites vaticanos en el robo de las elecciones USA del 2020. Cuando los patriotas descubren esto, exigen a Conte que les dé acceso a los tesoros del Vaticano, y de ahí vienen los famosos 650 vueltos cargados del oro vaticano que se fueron a Estados Unidos, que también estaban en túneles a Israel y Suiza. https://beforeitsnews.com/economy/2023/03/dave-xrp-lion-discusses-the-deep-state-crash-the-quantum-system-with-nicholas-veniamin-must-video-3081385.html

Before It's News | People Powered News

Dave XRP Lion Discusses the Deep State Crash & the Quantum System With Nicholas Veniamin! - Video | Economy | Before It's News

Dave XRP Lion Discusses the Deep State Crash & the Quantum System With Nicholas Veniamin! - What a joke LOL! You think the government wants to protect you from evil? Righ...

 

 

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19