Ebola a iné vírusy

Ebola-výbuch a iné v laboratóriách vyvinuté vírusy, so vzostupom spojené symptómy, zdravie, duševné zmluvy, posilnenie imunitného systému, príjem svetla, chronická únava, vyčerpanosť, nerovnováha vo vzťahoch.

Som Mathew s milými pozdravmi od všetkých duší na tomto mieste (origin „station“ station duší) niektorí čitatelia sa pýtali po tom výbuchu Eboly a nazvali to „panika eboly“,  -  a áno, vyvolávať strach bol jeden z dôvodov, ten vírus znova nasadiť. Keď ten vírus bol v laboratóriách Illuminátov pred asi 40-timi rokmi vyvinutý, bolo úmyslom stvoriť pandémiu, ako tiež strach pred vírusom, aký taká nebezpečná a nákazlivá choroba môže vyvolať.

Nechceme povedať tu, že to nebezpečná choroba nie je, ktorej by sa mohlo obávať. Ona sa rýchlo rozšírila a stála veľa životov pred tým než sa to dostalo pod kontrolu. Následkom bol, kvôli vysokému počtu úmrtí, smútok, započatý chaos a strach pred nákazou, zdivočená negativita. Medzičasom môžu inak zdraví ľudia, ktorí sa nakazia a dostanú príslušnú pomoc znova uzdraviť. A ako to pri vážnych chorobách je, umierajú ľudia, ktorí pred nakazením ebolou mali slabý imunitný systém alebo boli vystavení extrémnemu stresu, alebo podľahli ťažkej únave po ošetrovaní pacientov. Tentokrát Illumináti nebudú vyvolávať, že ich úmysel bol decimovať a dostať na kolená ľudstvo.

Spomínate na SARS, vtáčiu chrípku, prasačiu chrípku a jej nový druh N1H1, ktoré pred pár rokmi vznikli a vytvorili celosvetovú pozornosť ako „strachuplné pandémie“? Aké praktické: vždy boli hneď po ruke očkovacie látky. Intenzívne informácie v mediách a volanie po očkovacích látkach nasledovali rýchlo a trvali len krátko, lebo bolo očividné, že je len malý počet úmrtí. Vedci z kruhov Svetla neutralizovali tie víry v tých očkovacích látkach, ktoré boli určené aby tie choroby sa rozširovali a nie zabrániť im. Všetky tie pokusy išli mimo, lebo nezasiahli svoj cieľ: Miliardy ľudí eliminovať, ktorých Henri Kissinger nazval „ničhodný žráči“.

Aids-vírus, ktorý bol vyvinutý asi päť rokov po Ebole, bol v očiach Illuminatov oveľa úspešnejší.  Pritom tie symptómy uvedených chorôb sú okamžité, v prípade Aids sa vyvíja tá choroba pomaly, čiastočne kontaktom a tiež takzvaným „liečením“ a v podstate sa prenáša na zdravých ľudí. A tak odkedy tá choroba bola uvedená do spoločnosti a má svoj pochod cez milióny ľudí, ktorí jej podľahli a tým, ktorí ich láskyplno ošetrovalali dala príležitosť robiť skúsenosti, ktoré obsahujú ich duševné zmluvy.

Je logické diviť sa prečo Ebola a AIDS sa vymkli kontrole a tie neskôr vyvinuté víry nie. To má dva dôvody. Tie prvé víry boli vyvinuté a vysadené do sveta v dobe keď Gaia (Zem) ešte nerozhodla svoju vôľu, že obyvatelia Zeme by nemali byť postihnutí žiadnymi katastrofami a v množstve nemalo zomierať. Keď Boh vyhovel jej želaniu, bola daná inšpirácia svetelným dušiam ako znemožniť plány Illuminátov. A keďže pred tridsiatimi rokmi bolo len málo svetla, boli ľudské telá náchylnejšie chorobám.

Pozornosť médií usmernená na Ebolu stojí za pravdepodobne inými zdravotnými problémami, z ktorých niektoré, najviac dotazované chceme pozrieť bližšie: ako vieme, ktoré symptómy sa týkajú vzostúpenia a ktoré nie. V akom rozmere škodia zdraviu potraviny z geneticky upravených rastlín a zvierat, ako veľmi škodia Chemtrails, čo robiť na posilnenie imunitného systému, čo spôsobuje chronickú únavu, kedy zmiznú všetky choroby?

Odpoveď na všetky tieto otázky je SVETLO – kľúč ku všetkému – a my vám dáme radi tie informácie, ako lepšie vstrebávať svetlo. Ůlohou našich správ v tomto transformačnom období, cez ktoré prechádza planéta a jej obyvatelia, je ponúknuť vysvetlenia, vedenie a povzbudenie. A obvzlášť v tých vládnucích vibráciách, v ktorých to „dobré“ bude lepšie a to „zlé“ ešte horšie, mali by ste sa viac starať o seba, vášho ducha, telo a dušu. To má vitálnu dôležitosť. Dobré zdravie ľahšie prepustí správy duše do vedomia a vaše duše vás vyzývajú: pozrite sa za tú ilúziu, otvorte ducha a srdce tej skutočnosti, ktorá ste. A to je to, o čo pri vzostupe ide.

Teraz, vytvárajú tie stúpajúce energetické úrovne na Zemi množstvo telesných, mentálnych a emocionálnych anomálií, ako bolesti, citové výkyvy, impulzivitu, nervozitu, pomätenosť, zábudlivosť, úzkosť v hrudi, vyrážky, depresie, točenie hlavy, zápchu alebo všeobecnú únavu. Keď je telo oslabené, tak je citlivejšie na tie stavy. Keď tá zvýšená vibrácia a s tým súvisiace premeny telesných buniek založených na uhlíku sa menia na krištálovú štruktúru, tak zdravé sa prispôsobujú ľahšie, rýchlejšie, a tie symptómy zmiznú do príchodu   ďalšej energetickej vlny, ktorej nasleduje ďalšie prispôsobovanie a tak ďalej. O čo viac svetle je v tele, o to menšie sú tie prispôsobovacie problémy.

Myslite na to, že tie symptómy sú súčasťou vzostúpenia a môžu tiež poukazovať na vyvíjajúci sa zdravotný problém. Keď sa tie symptómy nelepšia alebo zhoršia, tak by ste mali konzultovať lekára alebo liečitela. Uprednostňujte niekoho, kto „alternatívne“ alebo“celkovo“ pracuje, a ktorý vie, že niektoré recept-povinné medikamenty môžu ten stav zhoršiť, pričom prírodné liečebné prostriedky v príslušných dávkach môžu priniesť len zlepšenie.

Tuná je ďalši dôležitý bod. Vyvážiť iné životy, alebo doplniť nevybavené karmické lekcie, volia niektoré duše vážne choroby, ťažké postihnutia, depresie alebo duševné choroby. V takom prípade nemôže ani ten najlepší špecialista/odborník priniesť zlepšenie,  ani nikto, kto pracuje s ľahkými energiami. To neznamená, že tá svetlo-láska, ktorú používa „svetlo-pracovník“ a ktorá ním prechádza nezasiahne toho trpiaceho. Jeho duša jednoducho nepripustí aktiváciu samoliečiacich síl.  

Matthew – 12.August 2014

Každý môže  posieľať každému svetlo-lásku-energiu, aj všetkým ľuďom na svete, -aj samotnej Zemi. Tieto energetické prúdy vždy zasiahnu svoj cieľ, lebo vo vesmírnom vedomí neexistuje žiadne oddelenie. Toto vedomie je jednota všetkého a každého. A akýkoľvek telesný alebo mentálny stav nikdy nepresunie alebo zabráni vzostupu človeka, ktorý žije v súlade s jeho duševnými zmluvami.

K ďalšiemu bodu: s výnimkou obilia, ktoré bolo len za účelom veľkej úrody vytvorené – ako symbol negatívne nabitej chamtivosti k zbohatnutiu – sú geneticky upravené potraviny všeobecne považované za zdraviuškodiace, čo vskutočnosti nie sú.  Keď sa niečo dosť dlho verejne opakuje sa nakoniec aj verí. A to, čo ľudia veria je ich „realita“.

Preto vytvára viera, že geneticky manipulované potraviny zdraviu škodia všemožný efekt, ktorý konzumenti mu pripisujú. Sú to ale chemické látky v hotových potravinách a chemické hnojivá, - rastlinné jedy (proti škodlivcom), medikamenty, steroidy a antiobiotiká, ktoré sa podávajú zvieratám sú tie, ktoré zdravie ohrozujú.

Potraviny s najvyšším obsahom svetla sú ovocie a zelenina. A keď peňaženka to dovolí jedzte potraviny z ekologického poľnohospodárstva. Voľte mäso zo zvierat, ktoré dokázatelne neboli kŕmené alebo ošetrované chemickými látkami, ryby a morské plody z prírody alebo ekologických vodných fariem. Keď si to dovoliť nemôžete, nemyslite zle o vašom jedle. Pri každej diéte, ako pri všetkom sú to tie pozitívne myšlienky plné energie lásky a svetla – ako tiež pocit vďačnosti: buďte vďační za vašu stravu, proste preto aby to slúžilo najlepšiemu a verte tomu.

Jedného dňa bude váš vzduch, voda a pôda znovu čistá a tie stratené výživné látky vašej stravy budú znova vytvorené. Tá krištálová bunková štruktúra bude vaše plody milovať. Mäso a ryby nebudú chutiť, potravinové alergie zmiznú, ako tiež to veľké množstvo chemikálií v potravinách.

Aj keď tie jedy životného prostredia vplývajú na zdravotný stav, závažnejšie je, že oslabujú samoliečiace schopnosti tela. Tým je ovplyvnený imunitný systém.

Svetlo je základný faktor na udržanie imunitného systému a pozitívne myšlienky a city sú tá najlepšia cesta. V tomto zmysle myslite na: byť vďačný posádkam vesmírnych lodí, ktorí svoju technológiu, ako dobre možné, používajú na neutralizovanie jedov v chemtrails, rádioaktivity a všetkých iných jedov na vašej Zemi, vo vzduchu a vo vode. Vstrebávanie svetla v  tele prebieha prirodzene u ľudí, ktorí majú vyrovnaný spôsob života. Spolu s radami vašich zdravotných a stravovacích poradcov vám aj nasledujúce rady môžu pomáhať udržať, alebo znovu získať rovnováhu: strávte veľa času v kľude a súkromí, tešte sa z prírody. Cvičte sa vo vašich talentoch a umeleckých zručnostiach. Buďte zdvorilí/milí ku každému, každému človeku a zvieraťu. Reagujte kľudne na nepríjemné prekvapenia a konfrontácie. Voľte ľahkú literatúru, inú zábavu a melodickú hudbu. Buďte radostní a smejte sa! Mono-atomové zlato, známe tým, že má pozitívny vplyv na fungovanie mozgu a získanie spirituálnej jasnosti a posilňuje imunitný systém.

4

Chronická únava a vyčerpanosť v tom zmysle nemá nič spoločné so vzostupom, alebo poukazujú na to, či dotyčná osoba vedie „bohu vyhovujúci“ život. To znamená, že telo má vážny nedostatok svetla. Ten nedostatok môže vyplývať z ešte nediagnostikovaných stavov, -možno začiatok oslabujúcej choroby, - metabolickú alebo hormonálnu disbalanciu, nedostatok tekutiny, potravinovú alergiu, intenzívne starosti môžu tiež spôsobovať vyčerpanosť. Dlhodobé vystavenie žiareniu počítačov, televízorov alebo mobilným telefónom, chemickým medikamentom. Diéty bez minerálov a vitamínov a pôsobenie jedov životného prostredia sú ďalšie možnosti.

Ďalšie dôvody únavy a vyčerpania môžu byť obvzlášť emócie, ktoré neobsahujú žiadne svetlo. Jedno, či sú utláčané alebo vo vonkajšku: také pocity ako strach, hnev zahorčilosť, pocit viny, zlé svedomie a závisť vyťahujú energiu. Časté dôvody sú nerovnováha v partnerstve – emocionálna zostava jedného partnera „ s nízkou energetickou úrovňou“ je prevažne feminin/ženská, toho druhého maskulínna/mužská. Táto nerovnováha v partnerstve sa môže vyvinúť v životodlhých vzťahoch, medzi súrodencami, rodičmi a ďeťmi, nadriadenym a zamestnancom, susedmi, priateľmi, medzi obchodnými spoločníkmi, členmi skupiny – dve osoby, ktoré sú medzi sebou v nejakom vzťahu, ktorí majú často úzky kontakt.

5

Energia je svetlo a tým životná sila človeka. Osoba s mužskou energiou vyťahuje teda partnerovi so ženskou energiou doslova niečo zo života. Keď ten vzťah je karmický len málokedy trvá celý život. Tá lekcia je potom naučená, keď ten „zunavený“ partner urobí krok na zlepšenie toho vzťahu alebo opustí ho. Keď ten odsilnený človek neurobí nič a tá situácia existuje ďalej, tak ten výraz „ona – alebo – vyčerpala môj život“ bude jedného dňa pravda. V niektorých duševných dohodách je to naplánované tak, že tie cesty tých ľudí sa rozdelia, aby sa obidvaja mohli učiť ďalšie lekcie s inými partnermi. To sa týka zvyčajne párov s deťmi, - všetci v rodine sa rozhodnú priučiť sa z toho šikmého vzťahu  rodičov. Iné duševné dohody vyžadujú, že rozpoznajú nutnosť zlepšenia ich vzťahu a túžia zmeniť sa, aby to dosiahli. Keďže nikto nevie, čo obsahuje jeho duševná dohoda vysiela jeho duša zrozumiteľné správy, ako „dopravné značky“, ktoré poukazujú na tú zvolenú skúsenosť. Ale slobodná vôľa prevahuje a ako v každom šikmom vzťahu tú voľbu, odkaz svojej duše ignorujú, - a keď to robia, dostanú v iných životoch príležitosti „vedieť učiť sa“.

Choroba všeobecne neoddíde, pokiaľ ľudia nevstrebali dostatok svetla, aby mali dôveru, že môžu byť slobodní od choroby. Viera vytvára realitu. To sa týka aj omladenia optrebovaných orgánov a narastenie stratených/chýbajúcich končatín.

Regenerácia a znovuvytvorenie sa nestanú zrazu, lebo aj dôvera v ten proces tiež potrebuje vieru. Ľudia s neotrasitelnou vierou sa môžu napríkad dokonale zotaviť z obrny, alebo to, že ich srdce nepotrebuje kardiostimulátor, to dosiahnu skorej ako tí, ktorých viera je premenlivá a samozrejme skorej ako tí, ktorí pochybujú. Je to otázka toho, koľko svetla preniklo mozgom, telom a duchom. A vtomto okamihu si ľudia na tejto Zemi ani zďaleka nevedia predstaviť tie možnosti, že napríklad u dospelých môžu stratené zuby byť nahradené znovu vyrastenými novými.

Jedného dňa nie len uznajú všetci vo vašom svete aký zázrak sú vaše telá, ale tiež aké mimoriadne sily majú vaše duše! Milé sestry a bratia, tak radi chceme vidieť ako objavíte tie, vo vás ležiace vedomosti, schopnosti, a ako zaujmete vaše, vám podľa zákona patriace miesto v našej univerzálnej rodine ako multidimesionálne duše, ktoré skutočne ste.

 

LÁSKA A MIER Suzanne WARD

LIEBE und FRIEDEN Suzanne Ward

BUDÚCA SPRÁVA KONCOM SPTEMBRA

[ANMERKUNG: Die nächste Botschaft wird es Ende September geben. Bis dahin! ]

www.matthewbooks.com

Übersetzung: Stephan Kaula

 

 
aktualizované: 18.07.2024 10:38:58