David Wilcock Aktualizácia ...

Jason Mason: David Wilcock Update über seinen neuen Film „The Cosmic Secret“ (28.November 2019)

David Wilcock Aktualizácia jeho nového filmu „Kozmické tajomstvo“
Veröffentlicht am November 28, 2019 von erstkontakt blog

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82


https://i0.wp.com/jason-mason.com/wp-content/uploads/2019/08/Wilcock-768x433.jpg

Pred niekoľkými dňami domovská stránka Davida Wilcocka predstavovala jeho najnovšiu aktualizáciu o tajných svetových záležitostiach. David sa pozrie na rôzne aspekty súčasného zverejnenia UFO a jeho už dokončeného nového filmu „Kozmické tajomstvo“. Prvý tresk prišiel 16. septembra 2019, keď, ako už bolo oznámené, že americká armáda oficiálne potvrdila existenciu UFO! Nikto teda nemôže poprieť, že ku skutočnému zverejneniu tohto kontroverzného problému skutočne dochádza a že to má vplyv na svetovú populáciu a môže navždy zmeniť našu civilizáciu. Americké námorníctvo oznámilo, že niektoré typy UFO „pravidelne pôsobia v suchozemskom vzdušnom priestore“. Okrem toho bol na tomto webe zverejnený patent na kompaktný fúzny reaktor, ktorý má byť voľne k dispozícii a produkovať až jeden terawatt elektriny - vyžaduje iba tisíc wattov vstupného výkonu! Podľa Davida Wilcocka sú teda technológie ako antigravitácia a voľná energia na dosah a spolu môžeme pracovať na oslobodení sveta od samovražedných kultov, ktoré chcú zničiť prakticky všetok život na Zemi.

Po niekoľkých týždňoch neprítomnosti sa prekvapivo po útoku začalo znova kontroverzné vysielanie Q-Anon a ochromenie starého servera. Nový web „8kun“ bude podľa Davida Wilcocka tentoraz prevádzkovať samotné ministerstvo obrany USA, aby sa zabezpečila vyššia úroveň bezpečnosti, takže ho nemožno vypnúť. To je ďalší dôkaz, že operáciu Q vedie aliancia vojenských a spravodajských kruhov, ktoré sa snažia poraziť Hlboký štát. Nové príspevky Q-Anona naznačujú, že masové zatýkania, ktoré boli oznámené už dlhšiu dobu, sa majú začať koncom roka 2019. David Wilcock verí, že tentoraz nebudeme sklamaní.


„Indictments coming. [2019] Q“

„Project Looking Glass? Going Forward in Order to Look Back. Q“

 

„Obvinenia prichádzajú. [2019] Q "
„Projekt Looking Glass? Pokračuje vpred, aby sme sa obzreli. Q "

V príspevku s číslom 3585 Q-Anon výslovne spomína exotickú technológiu "Looking Glass". Je to futuristické zariadenie, ktoré Deep State používa už mnoho rokov, aby uniklo konečnej porážke. Existenciu tejto technológie prvýkrát oznámili oznamovatelia v roku 2008. Aliancia môže teraz používať také zariadenie a preto sa boj proti hlbokému štátu rozšíril v zložitý „časový konflikt“ okolo časových osí. Tento názor zastáva aj výskumný pracovník Dr. med. Michael Salla. Spoločnosť Allianz teraz využíva túto technológiu na pozeranie do budúcnosti, aby jej prevádzka mohla dosiahnuť maximálny dopad. Podľa informátorov je to regresívna technológia zo stratenej ríše Atlantis, ktorá bola postavená na funkcii ľudskej epifýzy.

Ak sa teda tento boj bude viesť týmto spôsobom vtedy sa môže naozaj stať, že sa obvinenia otvoria, môže sa odhaliť pravda o UFO a čoskoro bude k dispozícii bezplatná energia - v skutočnosti by sa tak mohla uskutočniť pozitívna budúcnosť pre celé ľudstvo a našu planétu.
 Patent

19. septembra 2019 vydal David Wilcock a jeho tím nový film s názvom „Kozmické tajomstvo“. Tento film dosahuje svojou kvalitou produkcie hollywoodsku úroveň a znova odhaľuje niektoré z najväčších tajomstiev sveta. Obzvlášť dôležité je povedať svetovej populácii, že v súčasnosti prechádzame obrovským procesom globálneho oživenia, ktorý možno nazvať aj duchovným stúpaním. Nový film je pokračovaním úspešného predchodcu „Nad majestátom“. Okrem toho David Wilcock dokončil prácu na svojej novej knihe „Prebudenie vo sne“, ktorá bude vydaná v polovici roku 2020.

Ďalej Wilcock píše, že bol jedným z priekopníkov výskumu UFO a spolupracoval s Lindou Moultonovou Howe a Richardom Dotyom na ich zverejňovaní už v 90. rokoch. Títo vedci boli potom informovaní a dezinformovaní bývalým špeciálnym agentom leteckých síl USA Richardom Dotym. Richard Doty sa v posledných mesiacoch postavil pred kameru a potvrdil, že v skutočnosti videl mimozemské UFO v tajných amerických vládnych zariadeniach a verejnosť musela byť pripravená na pravdu desaťročia, čo sú výbušné informácie, ktoré sú národná Americká bezpečnosť.

Dokonca aj vedecký časopis „Science Alert informoval, že videá UFO zverejnené americkým námorníctvom sú autentické, ale nikdy by sa nemali zverejňovať. Tieto videá napriek tomu zaznamenali dokonca aj renomované noviny, ako napríklad „New York Times“, ktoré pravidelne vykazujú správy od decembra 2017, čím sa dosahuje vysoký obeh. Oficiálne sa tieto neznáme lietajúce objekty nazývajú „UAP“ (Unidentified Aerial Phenomena) a pravidelne sa vyskytujú vo vojenských výcvikových zónach. Americké námorníctvo výslovne uvádza, že netvrdí, že sú to mimozemšťania, ale iba lietajúce objekty neznámeho pôvodu. eingesteht,

Ďalej bolo časopisom The Drive oznámené, že americké námorníctvo zverejnilo patenty na exotické jednotky UFO, ktoré už boli zjavne vyvinuté tak aby boli plne funkčné. David Wilcock je presvedčený, že tento krok sa prijal, pretože čínska vláda už má podobnú technológiu a do týchto projektov už investuje veľké sumy. Pre tých, ktorí tomu neveria, odkazujem tu na článok uverejnený pred niekoľkými dňami v časopise British Express, v ktorom sa uvádza, že Čína súťaží s USA o rýchly rozvoj nových vesmírnych technológií. Raumfahrttechnologie

Čína preto oznámila, že chce poslať ľudí na Mars ešte skôr, ako nové misie NASA budú hľadať mimozemský život! Podľa China Aerospace and Technology Corporation budú čínski astronauti (Taikonauti) prví, ktorí lietajú na Mesiac, vytvárajú tam základne a vykonávajú vedecké operácie. Potom sa plánuje hlboký prieskum vesmíru a dlhodobým cieľom je poslať ľudí na Mars. Tam chcú hľadať stopy života na Marse, ktoré by tiež mali poskytovať informácie o vývoji života na planéte Zem.

Ďalej hovorí, že podľa Davida Wilcocka americká armáda začala nazývať UFO ako bezpilotné lietadlá alebo balóny, ale otvorene uznáva, že lokalizuje a sleduje neznáme lietajúce objekty.

Okrem Davida Wilcocka sa v novom filme objavujú aj Corey Goode, Jordan Sather a ďalší vedci, bádatelia a archeológovia, ktorí odpovedajú na otázky, kto sme, prečo sme tu a aké sú naše skutočné ciele. Existuje stále viac dôkazov o tom, že pozitívne a negatívne skupiny rôznych mimozemských civilizácií viedli vojnu o planétu Zem tisíce rokov a že my ľudia sme v centre tohto starodávneho konfliktu. Okrem toho ide o uvoľnenie obrovských množstiev transformujúcich sa energií zo Slnka, ktoré má energetický účinok na celú slnečnú sústavu. Zámerom tohto procesu je podľa Wilcocka vysvetliť starodávne mýty a legendy o vzostupe ľudstva predpovedané v duchovných tradíciách sveta. Týka sa to najmä kresťanského konceptu spasenia, o ktorom stále viac zasvätených tvrdí, že sa skutočne uskutoční! Múr nevedomosti, ktorý obklopuje väčšinu ľudí na svete, sa začína rozptýliť a my sa môžeme z tohto väzenia oslobodiť.

Viac sa o tom môžete dozvedieť vo viac ako dvojhodinovom filme The Cosmic Secret. Okrem toho si môžete prečítať mnohé z týchto tajomstiev v mojom novom bestselleri z trilógie MiB. Bestseller der MiB-Trilogie

Tento článok sa môže zdieľať!

 

 

Jason Mason: David Wilcock Update über seinen neuen Film „The Cosmic Secret“ (28.November 2019)

 

Vor wenigen Tagen erschien auf der Homepage von David Wilcock sein aktuelles Update zum geheimen Weltgeschehen. David geht hierbei auf verschiedene Aspekte der gerade stattfindenden UFO-Offenlegung und auf seinen bereits fertiggestellten neuen Film „The Cosmic Secret“ ein. Der erste Paukenschlag erfolgte bereits am 16. September 2019, als wie bereits angekündigt, vom US-Militär die Existenz von UFOs offiziell bestätigt wurde! Somit kann niemand mehr abstreiten, dass eine offizielle Offenlegung dieses brisanten Themas tatsächlich stattfindet, und dass das einen Effekt auf die Weltbevölkerung hat und möglicherweise für immer unsere Zivilisation verändern wird. Die US-Navy hat bekannt gegeben, dass einige Typen von UFOs „regulär im irdischen Luftraum operieren“. Außerdem wurde von dieser Seite auch ein Patent zu einem kompakten Fusionsreaktor veröffentlicht, der frei verfügbar werden soll und bis zu einem Terawatt Strom produzieren können soll – er benötigt dafür nur tausend Watt Eingangsleistung! Laut David Wilcock rücken somit auch Technologien wie Antigravitation und Freie Energie in greifbare Nähe und gemeinsam können wir nun daran arbeiten, die Welt von selbstmörderischen Kulten zu befreien, die so gut wie alles Leben auf der Erde zerstören wollen.

Nach einigen Wochen Abwesenheit starteten dann überraschenderweise erneut die kontroversen Q-Anon-Postings, nachdem der alte Server attackiert und lahmgelegt worden war. Die neue „8kun“ Webseite wird laut David Wilcock dieses Mal vom amerikanischen Verteidigungsministerium selbst betrieben, um einen höheren Sicherheitsmaßstab zu gewährleisten, und somit kann sie nicht mehr abgeschaltet werden. Das stellt einen weiteren Beleg dar, dass die „Operation Q“ von einer Allianz von Militär und Geheimdienstkreisen aus betrieben wird, die versuchen, den Deep State zu besiegen. Aus den neuen Postings von Q-Anon geht hervor, dass die seit langer Zeit angekündigten Massenverhaftungen noch Ende des Jahres 2019 beginnen sollen. David Wilcock glaubt, dass wir dieses Mal nicht enttäuscht sein werden.

Indictments coming. [2019] Q“

„Project Looking Glass? Going Forward in Order to Look Back. Q“

Im Posting mit der Nummer 3585 erwähnt Q-Anon ausdrücklich die exotische Technologie „Looking Glass“. Es handelt sich hierbei um eine Vorrichtung zur Zukunftsschau, die vom Deep State seit vielen Jahren eingesetzt wird, um der endgültigen Niederlage zu entkommen. Die Existenz dieser Technologie wurde von Whistleblowern erstmals im Jahr 2008 bekannt gegeben. Möglicherweise benutzt die Allianz nun ebenfalls ein solches Gerät und deshalb hat sich der Kampf gegen den Deep State zu einem komplexen „temporalen Konflikt“ um Zeitlinien ausgeweitet. Diese Ansicht vertritt auch der Forscher Dr. Michael Salla. Die Allianz setzt diese Technologie nun dazu ein, in die Zukunft der Zeit zu blicken, damit ihre Operationen die maximalen Auswirkungen erzielen können. Laut den Aussagen von Whistleblowern handelt es sich um eine rückentwickelte Technologie aus dem untergegangenen Reich von Atlantis, die der Funktion der menschlichen Zirbeldrüse nachempfunden ist.

Wenn dieser Kampf also jetzt auf diese Weise geführt wird, kann es wirklich sein, dass die Anklageschriften geöffnet, die Wahrheit über UFOs bekannt gegeben und Freie Energie bald verfügbar werden kann – somit könnte tatsächlich eine positive Zukunft für die gesamte Menschheit und unseres Planeten realisiert werden.

Am 19. September 2019 wurde außerdem der neue Film von David Wilcock und seinem Team veröffentlicht, der den Titel „The Cosmic Secret“ trägt. Dieser Film erreicht durch seine Produktionsqualität ein Hollywood-Niveau und legt wieder einige der größten Geheimnisse der Welt offen. Besonders wichtig ist es, der Weltbevölkerung mitzuteilen, dass wir gegenwärtig einen gigantischen globalen Erweckungsprozess durchlaufen, den man auch als geistigen Aufstieg bezeichnen kann. Der neue Film stellt eine Fortsetzung des erfolgreichen Vorgängers „Above Majestic“ dar. Zusätzlich konnte David Wilcock die Arbeit an seinem neuen Buch „Awakening in the Dream“ fertigstellen, das Mitte 2020 erscheinen wird.

Als Nächstes schreibt Wilcock darüber, dass er einer der Pioniere der UFO-Forschung war und bereits in den 1990er-Jahren gemeinsam mit Linda Moulton Howe und Richard Doty an der Offenlegung gearbeitet hat. Diese Forscher wurden damals vom ehemaligen US-Air-Force-Special-Agent Richard Doty mit Informationen und Desinformationen versorgt. Richard Doty ist in den letzten Monaten mehrmals vor die Kamera getreten und hat bestätigt, dass er tatsächlich außerirdische UFOs in geheimen amerikanischen Regierungsanlagen gesehen hat und die Öffentlichkeit jahrzehntelang auf die Wahrheit vorbereitet werden musste, außerdem handelt es sich hier um brisante Informationen, die die nationale Sicherheit der USA betreffen.

Sogar im Wissenschaftsjournal „Science Alert“ wurde berichtet, dass die veröffentlichten UFO-Videos der US-Navy authentisch sind, doch eigentlich niemals publik gemacht werden sollten. Dennoch wurden diese Videos sogar von renommierten Zeitungen wie der „New York Times“ aufgegriffen, die seit Dezember 2017 regelmäßig darüber berichtet und damit hohe Auflagen erzielt. Offiziell bezeichnet man diese unbekannten Flugobjekte als „UAPs“ (Unidentified Aerial Phenomena) und sie tauchen regelmäßig in militärischen Trainingszonen auf. Die US-Navy weist ausdrücklich darauf hin, dass sie nicht behauptet, es würde sich hier um Außerirdische handeln, sondern lediglich um Flugobjekte unbekannter Herkunft.

Als Nächstes wurde dann vom Magazin „The Drive“ bekannt gemacht, dass die US-Navy Patente zu exotischen UFO-Antrieben veröffentlicht hat, die offenbar bereits soweit entwickelt wurden, dass sie voll operativ sind. David Wilcock glaubt, dass dieser Schritt unternommen wurde, weil die Regierung von China bereits über eine ähnliche Technologie verfügt und bereits hohe Summen in diese Projekte investiert. Wer das nicht glauben kann, den verweise ich hier auf einen Artikel, der vor wenigen Tagen im britischen Express erschienen ist, der darüber berichtet, dass China sich mit den USA in einem Wettbewerb um die rasche Entwicklung neuer Raumfahrttechnologie befindet.

China hat deshalb bekannt gegeben, dass es noch vor den neuen Missionen der NASA Menschen zum Mars schicken will, um dort nach außerirdischem Leben zu suchen! Die chinesischen Astronauten (Taikonauten) sollen laut der „China Aerospace and Technology Corporation“ zuerst zum Mond fliegen, dort Basen errichten und wissenschaftliche Operationen ausführen. Danach sind Erforschungen des tieferen Weltraums geplant und das langfristige Ziel ist es, Menschen zum Mars zu schicken. Dort will man dann nach Spuren von Leben auf dem Mars suchen, was außerdem Aufschlüsse auf die Entwicklung des Lebens auf dem Planeten Erde liefern soll.

Weiter geht es damit, dass laut David Wilcock das amerikanische Militär dazu übergegangen ist, UFOs nicht länger als Drohnen oder Ballons zu bezeichnen, sondern offen eingesteht, dass sie die unbekannten Flugobjekte ortet und verfolgt.

Neben David Wilcock kommen im neuen Film auch wieder Corey Goode, Jordan Sather und andere Forscher, Wissenschaftler und Archäologen zu Wort, die die Fragen beantworten, wer wir sind, warum wir uns hier aufhalten und was unsere wahren Ziele sind. Es gibt ständig mehr Belege dafür, dass positive und negative Gruppen von verschiedenen außerirdischen Zivilisationen seit Jahrtausenden einen Krieg um den Planeten Erde führen und wir Menschen im Zentrum dieses antiken Konflikts stehen. Außerdem geht es wieder um die Freisetzung von gigantischen Mengen an transformierenden Energien von der Sonne, die eine energetische Auswirkung auf das ganze Sonnensystem hat. Dieser Vorgang soll laut Wilcock die alten Mythen und Legenden von einem Aufstieg der Menschheit erklären, die in den spirituellen Traditionen der Welt vorausgesagt werden. Besonders betrifft dies das christliche Konzept der Erlösung, von dem immer mehr Insider behaupten, dass sie tatsächlich stattfinden wird! Die Mauer der Ignoranz, von der die meisten Menschen der Welt umschlossen sind, beginnt sich nun endgültig aufzulösen und somit können wir uns aus diesem Gefängnis befreien.

Mehr darüber kann man dann im mehr als zweistündigen Film „The Cosmic Secret“ erfahren. Außerdem können Sie viele dieser Geheimnisse bereits in meinem neuen Bestseller der MiB-Trilogie nachlesen.

Dieser Artikel darf gerne geteilt werden!

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58