20.03.2016...

Mass Global Ascension…

Veröffentlicht am März 17, 2016von erstkontakt blog

 

Krátky popis obsahu:

Hier eine Botschaft (in englisch) von Erzengel Michael (durch Michael Love) über die momentan hereinkommenden Aufstiegswellen…

Vaše DNA bolo aktualizované. Buďte  trpezliví so sebou samým. To staré JA umiera a novou energiou sa vynárate z temnoty do svetla. Prijmite tie dary, ktoré sa vám ponúkajú a použite ich pre dobro všetkých.

Správa (v angličtine) od archanjela Michaela (cez Michael Love) o prichádzajúcich vlnách vzostupu 20.03.2016. Veľký moment v dejinách. Znova a znova ste tuná inkarnovali, lebo sa vám páči žiť vo fyzickom tele, aby ste dospeli do tohto okamihu, do okamihu kedy všetko sa mení do perfekcie a vy to môžete prežívať s vašim fyzickým telom – s vašim zažiť teraz enrgie 3D, 4D a 5D. Úžasným spôsobom sa transformuje všetko do vyššieho vedomia, nemusíte sa ničoho obávať, bude to graduálna transformácia/premena u všetkých druhov.

Je dôležité vedieť, že prichádza najvyššia vlna energie vzostupu aby ste boli pripravení, aby ste sa tým energiám otvorili a aby tak mohli prenikať cez vás a tým umožnili váš vzostup do života bez obmedzenia. Nutné je odložiť staré, obmedzujúce energie, ktoré zabraňujú voľný tok a udržiavajú vás tak v 3.dimenzii temnoty. Nie je možné prijať tie energie keď pripúšťate traumy 3D života. Prichádza mier pre ľudstvo, tie prichádzajúce energie budú rýchlejšie a rýchlejšie, menia DNA všetkých živých bytostí a Zeme. Prichádza nové ľudstvo a Zem, pričom sú ná pomocné všetky vyššie bytosti vesmíru. Všetko je Boh, prichádza nekonečné možnosti - Nebo na Zemi. To je vaša hodina. Všetko sa splní čo bolo povedané. Všetko sa deje ako má byť.

Vysoké učenie vesmiru je: milujte Boha a seba samého celým srdcom a dušou, to je tajomstvo stvorenia, života.

gefunden bei: Das Mauskript des Lebens

Quelle: https://dasmanuskriptdeslebens.wordpress.com/2016/03/16/mass-global-ascension-in-englischer-sprache/

http://erst-kontakt.jimdo.com/

gefunden bei: Das Mauskript des Lebens

Quelle: https://dasmanuskriptdeslebens.wordpress.com/2016/03/16/mass-global-ascension-in-englischer-sprache/

http://erst-kontakt.jimdo.com/

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19