Erstkontakt-INFOs: Mysteriöse UFO-Lichterscheinung über New York (02.Januar 2019)

Záhadný svetelný UFO-jav nad New Yorkom

Veröffentlicht am Januar 2, 2019von erstkontakt blog

rstkontakt INFOS

Unheimliche Lichterscheinung über New York: War es ein Alien-Schiff, das ein Portal über der Millionen-Metropole geöffnet hat?

Tajuplný svetelný jav nad New Yorkom: Bola to cudzinecká loď, ktorá otvorila portál do miliónovej metropoly?

Zrazu sa nočné nebo nad Big Appel kúpalo v oslepujúcom modrom svetle, podivné a surrealistické a nedávno aj video na internete, ktoré ukazuje veľký počet svetelných bielych gulí, ktoré sa minúty neskôr objavili nad panorámou New Yorku na oblohe.

Odvtedy veľa ľudí po celom svete špekulovalo o tejto veci. Ak veríte oficiálnemu výpisu z policajného oddelenia v New Yorku, potom musí byť zodpovedný výbuch transformátora v elektrárni v Queense,.

Mnoho Newyorčanov a ľudí z okolia stále tomu neveria. Preto starosta Bill de Blasios tweetnul cez hovorca Eric Phillipsa v rovnakom čase ako opatrenie na druhý deň ráno: "Nie cudzinci!"

Naozaj? Veľkolepé Video by mohlo ukázať, že obrovská materská loď práve otvorila portál do metropoly. Frank Schwede Wirklich? Ein spektakuläres Video könnte beweisen, dass ein riesiges Mutterschiff ein Portal über der Millionen-Metropole geöffnet hat. Von Frank Schwede

Povesti sa rozširujú nielen v New Yorku ale aj vo zvyšku sveta. Ľudia na celom svete sa čudujú z toho čo sa stalo pred týždňom v New Yorku. Najmä odkedy je v sieti online veľkolepé videa s množstvom bielych gulí svetla.

Mimochodom, existuje viac a viac ľudí, ktorí sú stále viac nespokojní s oficiálnou tlačovou správou úradov a už vôbec nie, keď tam sú početné nezrovnalosti a je tam video, ktoré ukazuje niečo úplne iné.

Je samozrejmé, že samotné video vyvoláva tiež veľa otázok. Je to krátke video. Takmer jeden a pol minúty, malý film a ukazuje podivné útvary z ľahkých lôpt proti panoráme metropoly, ktoré zrejme zostanú nehybne vo vzduchu. To je zrejme stále imidž pretože v dolnej časti obrazovky vidno prúdiacu prevádzku na rušnej ceste.

Tieto guličky môžu byť súčasťou väčšieho, pevného predmetu, obrovskej lode, ktorá zostáva nad mestom alebo existuje voľná tvorba svetelných gúľ, podobné tým, ktoré boli prijaté 24. augusta 1990 ako Greifswald Svetlá v príbehu German UFO ?

No viac ako sto ľudí boli svedkami v Greifswalde v tom neskorom lete večer niekoľko hodín podívania. Podľa správy MUFON svetelné gule boli asi 5000 metrov nad morom asi 24 km severovýchodne od Greifswald prichádzajúce cez Baltické more.

Veľkosť gule bola odhadnutá na priemer približne 12 metrov. Vo svojej knihe "UFO od roku 1945." sa dokumentoval tento incident v detaile.

Boli gule nad metropolou v New Yorku podobného pôvodu? Že by to mohla byť chytrá manipulácia, čo nemožno vylúčiť na sto percent, ale osobne myslím, že je to nepravdepodobné. Zvlášť guličky tohto typu sú často videné po celom svete, z času na čas.

Bola udalosť v New Yorku tiež vidieť v Louisiane?

V Kalifornii na Mohavskej púšti boli pozorované a natočené podivné loptičky niekoľko dní pred pretekmi v New Yorku. Či existuje priama súvislosť medzi týmito dvoma udalosťami sa ani nepotvrdilo, ani nepoprelo v tomto okamihu.

Podľa popisov pozorovatelov, guľe sa objavili úplne jasné za bieleho dňa náhle z ničoho nič než pár sekúnd neskôr zmizli do ničoty. Jeden z očitých svedkov doslova: "Tie sa objavili náhle z ničoho nič po skupinovej meditácii na Chrystal Hill na Giant Rock, keď sme išli dole z quartz-Crystal Mountain v púšti Mojave. Bolo to úžasné a krásne! "(!“ (Die Antigravitationsraumschiffe der USA wurden mit außerirdischer Technologie gebaut)Anti-gravitačné loďe Spojených štátov boli stavané s mimozemskou technológiou). Predtým než guľa zmizla, podarilo očitým svedkom na poslednú chvíľu natáčanie z fotoaparátu mobilného telefónu. Aj v tomto videu nie je vidieť na prvý pohľad žiadna manipulácia (viď nižšie).

Na rozdiel od Greifswald svetelné guľôčky boli v New Yorku zrejme v priebehu niekoľkých minút nehybne na nebi. Otázkou je, či tvorba lopty priamo súvisí so vzhľadom modrého jasného svetla.

Hoci sa zdá pravdepodobné, že v tomto prípade a tiež je možné, že gule sa objavili nezávisle. Ideme na tomto mieste aj z predpokladu, že Zem je skutočne pozorovaná už určitú dobu mimozemskými frakciami, tu leží blízko predpoklad, že oni niečo z toho obrovského výbuchu spozorovali a chceli sa bližšie pozrieť, čo sa stalo (autor Michael Salla potvrdil existenciu tajných technológií a tajných kozmických programov - Bestsellerautor Michael Salla bestätigt die Existenz von Geheimtechnologie und Geheimen Weltraumprogrammen (Video)).

Dodávateľ energie Con Edison vysvetlil deň po tom čo došlo krátky požiar, ktorý sa rýchlo dostal pod kontrolu. Boli ovplyvnené viaceré transformátory, hovorí ďalej v správe. Okrem toho sa hovorí, že došlo k výpadkom elektrickej energie, ktoré spôsobili problémy na domácom letisku La Guardia v New Yorku.

Rovnako bola ovplyvnená aj linka metra 7. Kritici však pochybujú, že to bol v skutočnosti výbuch v elektrárni.

Komentátor napísal o niečo neskôr na internete:

"Som elektrický inžinier. Ak by to bola masívna porucha transformátora tak v oblasti by došlo k masívnemu výpadku elektrickej energie po dobu niekoľkých hodín. Zdá sa, že podobná udalosť sa v Louisiane uskutočnila súčasne. "

V tejto súvislosti internetová sieť tiež špekuluje o tom či to nie je znova aktivita Blue Beam. Projekt Blue Beam je už dlhší čas v rozhovoroch, pretože v tomto prípade je to veľmi surrealistická obloha, ktorá dokáže zobraziť všetky možné vystúpenia a symboly na oblohe.

 

S projektom Blue Beam do nového svetového poradku

Konšpirační teoretici veria, že elity budú používať Blue Beam aby uviedli nový svetový poriadok. Táto neuveriteľná udalosť zahŕňa použitie takzvaných hologramov, ktoré sa vytvárajú pomocou špeciálnej vrstvy v atmosfére, ktorým mnohí veriaci veria, že sa budovali roky prostredníctvom chemtrails.

V tomto prípade by bol Blue Beam obrovským, ak nie celosvetovým, pod holým nebom, ktorý by viedol celé ľudstvo k "jednému svetovému náboženstvu", ktoré by skončilo v jednotnom svetovom štáte. Spoločnosť Blue Beam už niekoľko rokov špekuluje a je pravdepodobne aj opakovane takmer groteskne testuje.

Napríklad asi pred šiestimi rokmi bolo vidieť mesto duchov v oblakoch nad niektorými provinciami v Číne. Zodpovedajúce videá a fotografie sa objavili na internete a dokonca aj v mnohých hlavných prúdoch ("Floating City" o Číne, Nigérii a Vimanoch v starovekej Indii (videá)). („Schwebende Stadt“ über China, Nigeria und Vimanas im alten Indien (Videos)).

 

Nikto nedokáže povedať, kedy sem prišla táto nebeská "Fata Morgana". Dokonca aj bolo špekulované, že to mohol byť druh testu Blue Beam.

Faktom je, že svet prechádza obrovskými zmenami, ktoré sa čoraz viac prejavujú a elity sa snažia zmierniť zmeny a znaky. Podivné vystúpenia na oblohe sa pripisujú prirodzenému pôvodu, ako tomu bolo vždy.

Aj opísané svetlá Greifswaldu boli o niekoľko týždňov neskôr jedným z týchto prirodzených vysvetlení. V tomto prípade by sa mali vyskytnúť vzplanutia z bývalých zásob NVA, ktoré boli vypálené v Baltskom mori pri manévre vo vzduchu.

Len to, prečo bolo toto údajné strelivo niekoľko hodín viditeľné, sa sféry podivne formovali a opäť sa unášali, ale samozvaní experti nenašli na konci žiadne vysvetlenie.

V prípade New Yorku však existuje aj možnosť, že nejde o jednotlivé guľky, ale o obrovskú loď, ktorá stála dlhšie nad mestom, modré svetlo by mohol v tomto prípade byť masívny vchod otvoreného portálu v New Yorku.

Myslím, že táto vec zostáva vzrušujúca.

Buďte pozorní!

videa

 

 

 

Erstkontakt-News: Wieder ein riesiges Objekt vor dem Zentralgestirn – die Sonne, Raumschiffe und viele unbeantwortete Fragen… (10. Dezember 2018)

Veröffentlicht am Dezember 10, 2018von erstkontakt blog

rstkontakt NEWS LOGO

Wieder ein riesiges Objekt vor dem Zentralgestirn: Die Sonne, Raumschiffe und viele unbeantwortete Fragen (Videos)

Ďalší obrovský objekt pred centrálnou hviezdou: Slnko, vesmírne lode a mnohé nezodpovedané otázky (videá)

V tomto roku Slnko vytvorilo veľké vzrušenie vo vedeckých kruhoch. Opäť od leta a znova prišlo k pozorovaniu podivných predmetov pred strednou hviezdou.

Pri mimozemských rasách sa zdá, že Slnko zohráva vo vesmíre dôležitú úlohu, ktorú ani astrofyzici a astronómovia nie celkom chápu. Medzitým veľa alternatívnych vedeckých kruhov tvrdilo, že Slnko je multidimenzionálna hviezdna brána, ktorú používajú iné rasy ako dôležitý portál. Frank Schwede.

Mnoho bádateľov UFO zastúpené od veľkej UFO vlny v neskorom lete, čo viedlo k uzavretiu mnohých slnečných observatórií v USA a v Európe, ako aj za predpokladu, že mimozemské civilizácie využívajú slnečné energie pre ich kozmické lode.

A ešte sa pridáva ďalší dôležitý aspekt: Slnko dlho posiela obrovské vlny energie smerom k Zemi, ktoré by mali rozširovať vedomie obyvateľstva a pomôcť planetárnemu vzostupu.

Teraz sa predpokladá, že prítomnosť týchto lodí reguluje túto energiu s cieľom chrániť zemskú populáciu pred negatívnymi dôsledkami.

Len pred pár dňami sa objavil podivný objekt blízko Slnka, ktorý bol pozorovaný a natočený bloggerom z amerického štátu Michigan (viď obrázok na konci a video na konci článku).

Mnoho návštevníkov blogu držia zvláštne niečo v bezprostrednej blízkosti Slnka pre efekt šošovky. Pomocou takzvanej falošnej analýzy farieb v počítači sa však ukázalo, že je to samostatný objekt, ktorý sa nachádza blízko Slnka.

Mnohí pozorovatelia považujú objekt za "druhé Slnko" a ostatní pozorovatelia ho vidia ako trpasličiu hviezdu, ktorá by mohla byť považovaná za spoločníka nášho Slnka. Ale aj v tomto prípade pravdepodobne najpravdepodobnejšia zo všetkých teórií prevažuje, že je to skutočne obrovská medzigalaktická vesmírna loď, ktorá sa práve chystá načerpať energiu zo Slnka.

Zrejme sa to stáva často. V máji tohto roka ukázal You Tube UFO kanál Ufomania veľkolepé video ukazujúce obrovský objekt v tvare cigary pohybujúci sa pred Slnkom.

Mnohí výskumní pracovníci s UFO zostali ohromení, najmä s ohľadom na skutočnosť, že UFO na Slnku nezhorí.

Predpokladaná vesmírna loď sa počíta približne dvadsaťpäť kilometrov dlhá a dvanásť kilometrov široká. Mnohí pozorovatelia však medzi sebou nie sú v súladen o pravosti tohto záznamu. V skutočnosti všetko vyzerá, že vesmírna loď bola skutočne vyrobená, pridaná dodatočne digitálnou gumou (opäť relí vystobrovský objekt zo Slnka počas slnečného výbuchu (videá)).

In diesem jetzt ablaufenden Jahr hat die Sonne für mächtig viel Aufregung in den Kreisen der Wissenschaft gesorgt. Immer wieder kam es ab dem Sommer zu Sichtungen seltsamer Objekten vor dem Zentralgestirn.

Für außerirdische Rassen scheint die Sonne eine wichtige Rolle im Universum zu spielen, über die sich selbst Astrophysikern und Astronomen noch nicht so richtig im Klaren sind. In zahlreichen alternativ-wissenschaftlichen Kreisen wird mittlerweile sogar die Meinung vertreten, dass die Sonne ein mehrdimensionales Stargate ist, das von Rassen anderer Universen als wichtiges Portal genutzt wird. Von Frank Schwede.

Zahlreiche UFO-Forscher vertreten seit der großen UFO-Welle im Spätsommer, die auch zur Schließung zahlreicher Sonnenobservatorien in den USA und Europa führte, außerdem die Vermutung, dass außerirdische Zivilisationen die Energien der Sonne für ihre Raumschiffe nutzen.

Und noch ein weiterer wichtiger Aspekt kommt hinzu: die Sonne sendet seit geraumer Zeit gewaltige Energie-Wellen Richtung Erde, die das Bewusstsein der Bevölkerung erweitern und der Erde beim planetaren Aufstieg helfen sollen.

Man vermutet nun, dass durch die Präsens dieser Schiffe diese Energie reguliert werden, um die Erdbevölkerung vor negativen Folgen zu schützen.

Vor wenigen Tagen erst tauchte wieder so ein seltsames Objekt in der Nähe der Sonne auf, das von einem Blogger aus dem US Bundesstaat Michigan beobachtet und gefilmt wurde (siehe Titelbild und Video am Ende des Artikels).

Viele Blogbesucher halten das seltsame Etwas in unmittelbarer Nähe der Sonne für einen Linseneffekt. Doch mithilfe einer sogenannten Falschfarbenanalyse am Computer stellte sich heraus, dass es sich um ein eigenständiges Objekt handelt, dass sich da in der Nähe der Sonne aufhält.

Viele Betrachter halten das Objekt für eine „zweite Sonne“, wieder andere Beobachter sehen darin einen Zwergstern, der als Begleiter unserer Sonne betrachtet werden könnte. Doch auch in diesem Fall überwiegt wieder einmal die wohl wahrscheinlichste aller Theorien, dass es sich tatsächlich um ein riesiges intergalaktisches Raumschiff handelt, dass gerade dabei ist, Energie von der Sonne zu tanken.

Offenbar kommt das häufig vor. Im Mai dieses Jahres zeigte der You Tube-UFO-Kanal Ufomania ein spektakuläres Video, auf dem zu sehen ist, wie sich ein riesiges zigarrenförmiges Objekt vor der Sonne bewegt.

Zahlreiche UFO-Forscher zeigten sich danach sprachlos, vor allem hinsichtlich der Tatsache, dass das UFO nicht in der Sonne verglüht ist.

Das vermeintliche Raumschiff soll Berechnungen zufolge rund fünfundzwanzig Kilometer lang und zwölf Kilometer breit sein. Jedoch sind sich zahlreiche Beobachter bezüglich der Echtheit dieser Aufnahme nicht einig. Tatsächlich sieht alles danach aus, dass Raumschiff in Wahrheit nachträglich von einem digitalen Radiergummi auf die Aufnahme produziert wurde (Wieder schießt ein riesiges Objekt während einer Sonnenexplosion aus der Sonne (Videos)).

Obrovská cigara nad mesiacom ohromila NASA-u

Faktom je, žiaľ, že udalosti tiež priťahujú mnohých podvodníkov, ktorí chcú vytvoriť falošné video a digitálne upravené nahrávky dôležité pre široké publikum vo veľkej internetovej komunite. Mystický a tajomný človek vždy stimuloval predstavivosť ľudí. A to tak vždy bude.

Skutočne gigantické objekty v tvare cigary boli často v minulosti viditelné vo vesmírnom priestore a boli tiež fotografované a natočené. Dokonca aj NASA má také predmety pred objektívom. V roku 1995 americká vesmírna agentúra uvoľnila pod archívnym číslom AS12-50-7346 takú fotografiu, ktorá zobrazuje svetelnú cigaru na obežnej dráhe medzi Zemou a Mesiacom (Sun: satelitné snímky neznámeho obrovského objektu prekvapujú odborníkov (Addendum & Video)) –

(Sonne: Satellitenaufnahmen eines unbekannten riesigen Objekts verblüffen Experten (Nachtrag & Video)

 

Eine gigantische Zigarre über dem Mond versetzte die NASA ins Staunen

Tatsache ist leider, dass Ereignisse auch sehr viele Schwindler auf den Plan rufen, die sich mit Fake Videos und digital bearbeiteten Aufnahme einem breiten Publikum in der großen Internetgemeinde wichtig machen wollen. Das Mystische und Unheimliche hat schon zu allen Zeiten die Phantasie der Menschen angeregt. Und das wird auch immer so bleiben.

Echte gigantische, zigarrenförmige Objekte wurden in der Vergangenheit zahlreich im Weltall gesichtet und auch fotografiert und gefilmt. Selbst der NASA sind derartige Objekte schon vor die Linse gekommen. 1995 gab die US Weltraumbehörde unter der Archivnummer AS12-50-7346 so ein Foto frei, das eine leuchtende Zigarre auf der Umlaufbahn zwischen Erde und Mond zeigt (Sonne: Satellitenaufnahmen eines unbekannten riesigen Objekts verblüffen Experten (Nachtrag & Video)).

Uvoľnenie tohto záznamu je samo osebe malou sezáciou, v každom prípade sa NASA skutočne pokúsila tieto nahrávky skryť už desaťročia pred očami verejnosti.

Aj na ďalších nahrávkach, ktoré vznikli krátko pred pristátim na Mesiaci 19. novembra 1969 je spoznatelné oranžovo žiariace, kosoštvorcové lietajúce teleso na mesačnom povrchu. Či ten otázny predmetný objekt je iba reflexom šošovky alebo predsa možno kosmickou loďou v podobe cigáry, nebolo možné objasniť až dodnes.

Faktom je, že od leta tohto roku vznikla veľká vlna pozorovania UFO pred Slnkom a tiež kolujú početné falošné obrazy na internete. Napriek tomu však môžete vidieť skutočné Filmy na sto percent, pretože je ťažké, ak nie nemožné manipulovať  napríklad oficiálne NASA video ukazujúce gigantický masívny útvar, ktorý náhle a nečakane sa objaví zo Slnka a opustí zbesilou rýchlosťou.

Vidieť sa môže video mimochodom na strane helioviewer.org, spoločne spustila webové stránky NASA a European Space Agency, sú zobrazené na prijímači v pravidelných intervaloch fotografie a vídeá Slnka, ktoré dokonca existujú už viac ako pätnásť rokov.

Objekt videný na tomto videu je tvarovaný ako motýľ a po celej dĺžke filmu je schopný udržiavať túto konštrukciu neustále. Spálenie Slnkom v podobe horáka vylučuje odborníkov medzitým.

Objekt sa odhaduje na sto násobok veľkosti Zeme. Jedna vec je istá: video je pravé, vzhľad tiež, ale čo to je, v tom sa odborníci nezhodujú, rovnako ako v mnohých iných prípadoch, Senzačný obraz: (Sensationelle Bilder: Geheimnisvolles Objekt schießt mit Lichtgeschwindigkeit von der Sonne ins All (Video) Tajomný objekt vystreľuje rýchlosťou svetla zo Slnka do priestoru (Video )).

Die Freigabe dieser Aufnahme ist für sich schon eine kleine Sensation, immerhin versucht ja die NASA ja derartige Aufnahmen seit Jahrzehnten vor den Augen der Öffentlichkeit zu verbergen.

Auch auf einer weiteren Aufnahme, die kurz vor der Mondlandung am 19. November 1969 entstand, ist ein orange glühender, rhombischer Flugkörper über der Mondoberfläche zu erkennen. Ob es sich bei dem fraglichen Objekt lediglich um eine Linsenspiegelung oder vielleicht doch um ein zigarrenförmiges Raumschiff handelt, konnte bis heute nicht geklärt werden.

Tatsache ist, dass seit der großen UFO-Sichtungswelle vor der Sonne im Spätsommer dieses Jahres zahlreiche gefälschte Aufnahmen im Internet kursieren. Für Hundertprozent echt werten kann man allerdings Filme, da diese nur schwer bis gar nicht zu manipulieren sind, wie etwa ein offizielles NASA-Video, das eine gigantische massive Form zeigt, die plötzlich und unerwartet aus der Sonne auftaucht und diese mit rasendem Tempo verlässt.

Sehen kann man das Video übrigens auf der Seite helioviewer.org, eine gemeinsam von der NASA und der Europäischen Weltraumorganisation ESA ins Leben gerufene Website, auf der in regelmäßigen Abstände Bilder und Videos von der Sonne gezeigt werden, die sogar mehr als fünfzehn Jahre zurückreichen.

Das Objekt, das auf diesem Video zu sehen ist, ist geformt wie ein Schmetterling und es ist auf der gesamten Länge des Films dazu in der Lage, diese Struktur konstant aufrecht zu halten. Einen Sonnenausstoß in Form eine Fackel schließen Experten mittlerweile aus.

Das Objekt wird auf das Hundertfache der Größe der Erde geschätzt. Fest steht: das Video ist echt, die Erscheinung auch, doch was es ist, darüber sind sich die Experten, wie auch in den zahlreichen anderen Fällen, noch nicht einig (Sensationelle Bilder: Geheimnisvolles Objekt schießt mit Lichtgeschwindigkeit von der Sonne ins All (Video)).

 

 

 

 

Erstkontakt-INFOs: FBI-Geheimdokumente sollen beweisen: Donald Trump ist in UFO-Technologie und Geheime Weltraumprogramme eingeweiht (von Frank Schwede) – 21.November 2018

Veröffentlicht am November 21, 2018von erstkontakt blog

rstkontakt INFOS

FBI-Geheimdokumente sollen beweisen: Donald Trump ist in UFO-Technologie und Geheime Weltraumprogramme eingeweiht

FBI-dokumenty majú dokázať: Donald Trump je zasvätený do UFO-techológie a tajných vesmítnych programov

Objaví sa teraz vo svetle verejnosti pravda o tajnostiach „lietajúcich tanierov“? Stopa by mohla viesť priamo do Bieleho Domu vo Washingtone – toriž do úradu US-prezidenta Donalda Trumpa.pravda o tajnostiach „lietajúcich tanierov“? Stopa by mohla viesť priamo do Bieleho Domu vo Washingtone – toriž do úradu US-prezidenta Donalda Trumpa.

Ako teraz vyplýva z tajných dokumentov, ktoré sú pre vedcov a autorov odbornej literatúry k dispozícii, bol strýko Donalda Trumpa, John Trump od roku 1936 až do svojho odchodu do dôchodku v roku 1973 profesorom elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology alebo MIT. Dr. Michael Salla
Dokumenty tiež ukazujú, že John Trump bol uvedený do prevádzky v januári 1943 u amerického Federálneho úradu pre vyšetrovanie s cieľom posúdiť osobné doklady a záznamy Nikola Teslu. Tieto dokumenty uvádzajú, že Tesla plánoval postaviť lietajúci disk, ktorý by bol diaľkovo ovládaný z celosvetového bezdrôtového systému. Frank Schwede.
V prípade, že tá informácia je skutočne pravdivá tak John Trump pracoval v súlade s Národným ACAD inžinierstvom na MIT úzko s profesorom Robertom J. Van de Graaff. A Graaff nebol nikto vo svete fyziky, ale priekopníkom v oblasti výroby a aplikácie vysokého napätia. Potom, čo Van de Graaff dokončil jeho doktorát 1933 stal sa Trump 1936 docentom a v roku 1952 konečne riadny profesor na MIT.

1943 John Trump hovorí, že boli poverení americkým Federálnym úradom pre vyšetrovanie a podieľali sa na hodnotení a posudzovaní osobných záznamov Nikola Teslu, ktoré prešli krátko po jeho smrti 13. januára toho istého roku k FBI.
Treba vedieť, že Nikola Tesla získal viac ako 200 patentov na celom svete. Tesla bol génius a fyzika bola jeho svet. Špeciálny rozruch spôsobilo jeho tvrdenie, že pracuje na zariadení, ktoré vyrába lúče smrti a mohol postaviť a vyžarovať elektrostatickú energiu ako múry, ktoré budú chrániť všetky krajiny na svete pred nepriateľskými útokmi.
Ale skutočná senzácia má byť podľa dokumentov vynález lietadiel v tvare disku, takzvaný "lietajúci tanier" a Tesla údajne požiadal o patent na začiatku 20. Storočia, že to však nebolo udelené z dôvodu národnej bezpečnosti.
Ako ďalej uvádzajú dokumenty, Tesla plánoval diaľkové ovládanie lietajúcich diskov prostredníctvom "World Wireless
System". napísal Tesla 5. marca 1904:
"Je ťažké získať primeranú predstavu o úžasnej sile tohto unikátneho zariadenia, ktoré pomôže zmeniť svet. Vzhľadom k tomu, elektromagnetické žiarenie sa zníži na nevýznamné hodnoty a vhodné podmienky rezonancie sú udržiavané, obvod funguje ako obrovské kyvadlo a ukladá energiu primárnych budiacich pulzov a dojmy z excitácie impulzov a zobrazenie na Zemi a donekonečna vodivá atmosféra jednotnej harmonickej oscilácie intenzity, ako je znázornené na skutočnom pokuse, môže byť toľko naliehal, že predbehne hodnotami dosiahnutými v prírodných javoch statickej elektriny. "
Nikola Tesla navrhoval "World Wireless System" ako zdroj energie zameraný na akékoľvek zariadenie, vrátane "lietajúceho taniera". V tomto prípade bolo potrebné vyvinúť zariadenie schopné generovať veľké elektrostatické náboje. A to bola téma, na ktorú sa John Trump špecializoval na MIT, s jeho prácou na generátoroch, ktoré boli vyvinuté firmou Van de Graaff (voľnej energie: bezdrôtová elektrina Tesla a "svetový systém").

Dodnes ale nie je jasné či neskôr Tesla skutočne vyvinul generátor Van de Graaff na pohon lietajúcich tanierov. New York vynálezca Otis Carr kedysi tvrdil, že sa stretol v hoteli s Teslom v New Yorku v roku 1937, kedy tam žil a tam by Tesla mal mať tiež informácie o tom ako vytvoriť "lietajúci tanier" napísal elektrický generátor je poháňaný.
A samozrejme sa Carrovi neskôr podarilo získať zodpovedajúci patent amerického ministerstva obchodu a patentu. Carr mal súkromné finančné prostriedky na výstavbu tohto disku, pod názvom OTC XI aplikovaný bol ten test v roku 1961 s úspechom. Aspoň, hovorí bývalý Carr-zamestnanec Ralph Ring a tiež povedal, že disk bol ťahaný vysokým napätím stroja, ktorý tiež prevzal navigáciu.
Ak Carr a Ring skutočne hovorili pravdu tak v roku 1961 prvýkrát úspešne vyrobená a testovaná civilná vesmírna loď, ktorá je založená na myšlienkach a vynálezoch Tesla. Ale rozhodujúcou otázkou nakoniec je, či boli nájdené príslušné podklady pre stavbu tohto disku záznamov Tesla.

To samozrejme nebolo tak. Tesla zomrel v roku 1943 v izbe hotela v New Yorku. A krátko po jeho smrti kolovali divoké špekulácie. Bolo to podozrenie, že nepriateľskí agenti prenikli do hotelovej izby a ukradli všetky dokumenty skôr než sa našlo Teslovo telo. Existuje obava, ktorá nebola opodstatnená:konieckoncov, tajné služby boli tiež informované, že Tesla pracoval na lúči smrti, a to by bolo nemysliteľné, ak by táto práca spadla do nesprávnych rúk. John Trump študoval záznamy starostlivo a chápal veľmi dobre predovšetkým obsah. Trump bol koniec koncov človek zásobníka a vedel, že vládni úradníci. Keď boli testy dokončené, napísal FBI správu obsahujúcu tieto informácie: "Ako výsledok tejto skúšky je podľa môjho názoru je zjavné, že neexistuje žiadny vedecký poznámky medzi dokumentmi Dr.Tesla, popisy predchádzajúce, utajený metódy alebo zariadenia alebo skutočné zariadenie, ktoré by mohli byť významným prínosom pre túto krajinu alebo predstavujú významné riziko, že by mohli padnúť do nepovolaných rúk. Preto nevidím žiadny technický alebo vojenský dôvod byť zachovaná ďalšiu starostlivosť o dokumenty. "Tesla záznamy boli zadržané od verejnosti, z obsahu tohto listu možno vidieť, že záznamy Tesla mali zrejme len malý význam, aká je však samo o sebe veľkosť ako Tesla sa naozaj nedá predstaviť. Vo finálnom pohybe, John Trump napísal, dokonca sa uvádza: "... to má reklamný charakter, avšak sa často podieľa na tvorbe bezdrôtového prenosu energie, neobsahoval žiadne nové a splniteľné princípy a metódy pre realizáciu tých výsledkov. "Tento záver môže mať len dva závery: buď Trump vlastne v nájdených zistil dôležitý a rozhodujúci dôkaz alebo on bol inštruovaný nadriadenými orgánmi aby zakryl skutočný význam záznamov Tesla vo svojej FBI-správe. Od posledného odhadu tiež autor Margaret Cheney pokračuje vo svojej knihe "Tesla: Man Out of Time". Píše, že niektoré dôležité dokumenty, vynálezy a patenty Tesla boli zadržané agentmi FBI a preto sa nikdy nedostali na verejnosť. Ak je to všetko tak zle a čo hovorí Cheney je správne, potom John Trump skutočne našiel dôležité patenty a odkazy v dokumentoch Tesla, ktoré boli do dnešných dní zrazené zo strany verejnosti (best-selling autor Michael Salla potvrdil existenciu tajných technológií a tajných kozmických programov (video)).

Faktom je, že Tesla pracoval na revolučnej technológii a okrem iného tiež rovnomerne na pohonnom systéme pre lietajúce disky, čo je zrejmé aj z vyhlásení Otis Carr. Táto informácia tiež sa držala pod pokrievkou až do dneška, zapadá do politiky UFO v USA, ktorá drží súbor UFO viac ako sedemdesiat rokov pod zámkom (Bestsellerautor Michael Salla bestätigt die Existenz von Geheimtechnologie und Geheimen Weltraumprogrammen (Video), od roku 1950 kladie na tie technológie dymovú clonu za druhou.

Tesla teda objavil v skutočnosti niečo, čo bol zásadný význam založenia vojensko-priemyselného komplexu a táto informácia by za žiadnych okolností nemohla padnúť do nepovolaných rúk. Otis Carr, ktorý, ako vieme teraz, postavil lietajúci stroj, neskôr bol zatknutý za údajné podvody s cennými papiermi a obžalovaný, takže jeho povesť spolu s jeho vyhlásením neskôr už nemalo žiadnu hodnotu.  Po tom všetkom, kto už verí zločincom!

Ale akú úlohu John Trump hral naozaj?

U federálnych vyšetrovateľov a pre vládu Spojených štátov bol expert. Nakoniec sa vyznal v exotickej technológii- ale predovšetkým v generátoroch Van de Graff. To znamená, že pri štúdiu Tesla-dokladov presne vedel na čom záleží a čo je najdôležitejšie, čo je v stávke v záznamoch v detaile.

Aby bolo možné lepšie pochopiť pozadie tohto príbehu v jeho zložitosti, je potrebné vedieť, že generátor Van de Graaff hrá dôležitú a rozhodujúcu úlohu vo vývoji Haunebu-lietajúcich diskov. To aspoň tvrdí fyzik Vladimir Terziski z Bulharskej akadémie vied. Terziski chce totiž  vedieť, že Van de Graaff generátory tiež boli súčasťou pohonného systému rôznych prototypov Haunebu- a Vril tanierikov, ktoré boli vyvinuté nemeckými nacistami.

Ak Terziski má pravdu vo svojom tvrdení tak modelovú radu Vril a Haunebu mali elektro-gravitáčný pohonný systém  druhu Thule Tachyonatora, ktorý bol vyvinutý špeciálnymi jednotkami SS a bol tiež vybavený generátorom Van de Graaff. Vladimir Terziski behauptet - tvrdí, že tieto informácie vyplývajú z tajných SS dokumentov, ktoré boli vydané krátko po rozpade Varšavskej zmluvy.

Pohon Thule-Tachyonator bol elektromagneticky gravitačný motor vybavený systémom Van de GrXX Thule Tachyonator pohon bol elektromagneticky-gravitický motor, ktorý bol spojený s generátorom Van de Graaff a pásom Marconi vírivým dynamom. naplneným ortuťou. Pomocou tejto jednotky by malo byť možné vyrobiť silné otáčajúce sa magnetické pole na zníženie príťažlivosti a hmotnosti toho lietajúceho taniera.

Čo Donald Trump vie o Roswell zrážke?

John Trump bol vlastne zapojený v technológii pohonu lietajúcich diskov, tiež produkoval tajný dokument Majestic, ďalej len "White Hot Report". V tomto dokumente, je všetko o národných bezpečnostných otázkach týkajúcich sa mnohých pozorovaní UFO v tejto krajine a tiež v podstate pád v Roswelle.

Táto správa obsahuje okrem iného zoznam akademických inštitúcií, ktoré sa podieľali na vyšetrovaní havarovaných cudzích lietajúcich diskov vrátane tiež MIT, kde John Trump v tom čase bol profesorom. Vzhľadom k tomu, že Trump mal skúsenosti, pokiaľ ide o vysokonapäťové žiarenia a Van de Graff generátory, je to len prirodzené, že Trump bol tiež jeden z odborníkov z MIT, ktorí sa podieľali na vyšetrovaní trosiek havarovaného Roswell disku. A niečo, čo by sa malo považovať za isté: táto skúsenosť boli tromfy začlenené do vývoja tajných kozmických programov, a preto sa dá predpokladať, že bol jeden z hlavných postáv v tomto programe, okrem iného tvrdí aj Dr. Michael Salla, od ktorého pochádza táto informácia. Legitímnou otázkou v tejto súvislosti by malo byť teraz: preniesol John Trump tieto informácie svojmu synovcovi Donaldovi a čo Donald Trump vlastne vie o tajnom vesmírnom programe? Keď John Trump zomrel v roku 1985 bol 78 starý, jeho synovec Donald 39 a v tej dobe správca nehnuteľností. V rozhovore pre The New York Times Trump povedal v roku 1984, že hovoril so svojím strýkom veľa o fyzike a jadrovom odzbrojení. Aj na tlačovej konferencii dňa 12. júna 2018 v Severnej Kórei bol Donald Trumpov strýko John témou, keď vyjadril svoju chválu o tom, že jeho strýko významne pomáhal v jadrovom odzbrojení. Donald Trump hovoril aj o vynálezoch Tesla a Roswell zrážke, a aj v mnohých prejavoch, ktoré držal Trump v priebehu a po jeho uvedení do úradu. Takže Trump povedal vo svojom inauguračnom prejave, okrem iného, ​​že Zem sa pohubuje do zrodu nového tisícročia, aby sa odhalilo tajomstvo vesmíru, ako tiež zbaviť krajinu biedy a chorôb a využívať energiu a technológie budúcnosti.

A Donald Trump už zverejnil krátko po jeho inauguračnom prejave prísne tajné memorandum, v ktorom požiadal spravodajské služby aby v nasledujúcich dvoch rokoch zrušili  tajnostkárstvo o tisíc podaných takmer 6000 patentových prihláškach v minulosti. Výňatky z toho prejavu sa môžu vidieť aj v súčasnom dokumentárnom filme Nad Majestic. Je teda celkom možné, že americký prezident vie veľmi dobre, čo je v dokumentoch Tesla, aké patenty v poriadku nie sú. Zatiaľ však neexistuje žiadny dôkaz, že tajné služby by vyhoveli požiadavke prezidenta.

Všetko ukazuje skôr na vnútorný boj Trump-vlády s vojensko-priemyselným komplexom, tzv. hlbokým štátom, čo vysvetľuje v tomto prípade hnev a zúfalstvo väčšiny republikánov i celého prúdu. Koniec koncov, nikto z tých pánov nechce aby tieto informácie niekedy prenikli na denné svetlo. Donald Trump preto veľmi dobre vie, čo sa deje v zákulisí, on tiež vie, že tajné vesmírne programy existujú už niekoľko desaťročí a on sa zrejme snažil ich existenciu zverejniť na svojich plánovaných prejavoch. To všetko sa zdá byť súčasťou veľkého plánu, ktorého obsahom je tentoraz vyčistiť stôl vo Washingtone a zverejniť všetky informácie vrátane o mimozemskom živote.

Týmto krokom by mohol raz a navždy vytrhnúť moc z rúk vojensko-priemyselného komplexu a jeho nadnárodných korporácií. Bitka už začala.

Buďte pozorní!

 

Kommt jetzt die Wahrheit über das Geheimnis der „Fliegenden Untertassen“ UFOs ans Licht der Öffentlichkeit? Die Spur der Wahrheit könnte direkt ins Weiße Haus nach Washington führen – nämlich in das Büro von US Präsident Donald Trump.

Wie jetzt aus geheimen Unterlagen hervorgeht, die dem Wissenschaftler und Sachbuchautor  vorliegen, war der Onkel von Donald Trump, John Trump, von 1936 bis zu seiner Pensionierung im Jahr 1973 Professor für Elektrotechnik am Massachusetts Institute of Technology, kurz MIT. Dr. Michael Salla

Aus den Dokumenten geht auch hervor, dass John Trump im Januar 1943 von der US Bundespolizei FBI damit beauftragt wurde, persönliche Unterlagen und Aufzeichnungen von Nikola Tesla auszuwerten. In diesen Unterlagen steht geschrieben, dass Tesla plante, eine fliegende Scheibe zu bauen, die von einem weltweit drahtlosen System aus ferngesteuert werden sollte. Von Frank Schwede.

Wenn die Informationen wirklich stimmen, arbeitete John Trump nach Angaben der National Academ of Engineering am MIT sehr eng mit Professor Robert J. Van de Graaff zusammen. Und Graaff war nicht irgendjemand in der Welt der Physik, sondern ein Pionier auf dem Gebiet der Erzeugung und Anwendung von Höchstspannungen. Nach seiner Promotion bei Van de Graaff 1933 wurde Trump 1936 Assistenzprofessor und 1952 schließlich ordentlicher Professor am MIT.

1943 soll John Trump von der US Bundespolizei FBI beauftragt worden sein, an der Auswertung und Untersuchung der persönlichen Aufzeichnungen von Nikola Tesla mitzuarbeiten, die bereits kurz nach seinem Tod am 13. Januar desselben Jahres an das FBI übergeben wurden.

Man muss dazu wissen, dass Nikola Tesla weltweit über 200 Patente erteilt wurden. Tesla war ein Genie und die Physik war seine Welt. Für besonderes Aufsehen sorgte seine Behauptung, dass er an einem Gerät arbeite, dass Todesstrahlen aussenden und elektrostatische Energiewände aufbauen könne, die jedes Land auf der Welt vor feindlichen Angriffen schützen würde.

Doch die eigentliche Sensation soll laut der Dokumente die Erfindung eines scheibenförmigen Flugzeugs sein, eine sogenannte „Fliegende Untertasse“, für die Tesla angeblich bereits Anfang des 20. Jahrhunderts ein Patent angemeldet hatte, dass ihm allerdings aus Gründen der nationalen Sicherheit nicht erteilt wurde.

Wie aus den Dokumenten weiter hervorgeht, plante Tesla die fliegende Scheibe über ein „World Wireless System“ fernzusteuern. Tesla schrieb dazu am 5. März 1904:

„Es ist schwierig, eine adäquate Vorstellung von der erstaunlichen Kraft dieses einzigartigen Geräts zu erhalten, mit deren Hilfe der Globus verändert wird. Da die elektromagnetische Strahlungen auf eine unbedeutende Menge reduziert werden wird und die richtigen Resonanzbedingungen aufrechterhalten wird, wirkt die Schaltung wie ein immenses Pendel und speichert die Energie der primären Erregungsimpulse und Eindrücke der Erregungsimpulse und Eindrücke auf der Erde und auf unbestimmte Zeit seine leitende Atmosphäre gleichförmige harmonische Schwingungen von Intensitäten, die, wie tatsächliche Tests gezeigt haben, so weit gedrängt werden können, dass sie diejenigen übertreffen, die bei den natürlichen Erscheinungen statischer Elektrizität erreicht werden.“

Nikola Teslas Vorschlag eines „World Wireless Systems“ zielte darauf ab, jedes Gerät, einschließlich einer „Fliegenden Untertasse“ mit Strom zu versorgen. In diesem Fall war es nötig, ein Gerät zu entwickeln, dass in der Lage ist, große elektrostatische Ladungen zu erzeugen. Und genau das war auch das Thema, auf das sich John Trump am MIT mit seiner Arbeit an Generatoren, die von Van de Graaff entwickelt wurden, spezialisiert hat (Freie Energie: Teslas drahtlose Elektrizität und das “Weltsystem”).

  

Bis heut aber ist nicht geklärt, ob Tesla tatsächlich eine fliegende Scheibe entwickelt hat, die später von einem Van de Graaff-Generator angetrieben wurde. Der New Yorker Erfinder Otis Carr hat einmal behauptet, dass er sich 1937 in einem New Yorker Hotel mit Tesla angefreundet habe, als dieser dort lebte und dort soll ihn Tesla auch darüber informiert haben, wie man eine „Fliegende Untertasse“ baut, die von einem elektrischen Generator angetrieben wird.

Und offensichtlich ist es Carr später gelungen, ein entsprechendes Patent beim US-amerikanischen Handels- und Patentamt zu bekommen. Nachdem Carr private Gelder für den Bau dieser Scheibe, unter der Bezeichnung OTC-XI, aufgebracht hat, teste er diese 1961 mit Erfolg. Das jedenfalls behauptet Carrs ehemaligen Mitarbeiter Ralph Ring und er sagte auch, dass die Scheibe von einer Hochspannungsmaschine angetrieben wurde, die auch die Navigation übernahm.

Wenn Carr und Ring tatsächlich die Wahrheit gesagt haben, wurde 1961 erstmals ein ziviles Raumfahrzeug, das auf den Ideen und Erfindungen von Teslas basiert, erfolgreich gebaut und getestet. Doch die entscheiden Frage am Ende ist ob auch die entsprechenden Unterlagen zum Bau dieser Scheibe in Teslas Aufzeichnungen gefunden wurden.

Das aber war offensichtlich nicht der Fall. Tesla verstarb 1943 im Zimmer eines New Yorker Hotels. Und bereits kurz nach seinem Tod machten die wüsteten Spekulationen ihre Runde. Man vermutete nämlich, dass feindliche Agenten in das Hotelzimmer einbrachen und sämtliche Unterlagen stahlen, bevor Teslas Leiche gefunden wurde. Und die Sorge war noch nicht einmal unbegründet: Immerhin waren auch die Geheimdienste darüber in Kenntnis gesetzt, dass Tesla an Todesstrahlen arbeitete und es wäre nicht auszudenken gewesen, wenn diese Arbeit in falsche Hände geraten wäre.

John Trump studierte die Aufzeichnungen akribisch und er verstand vor allem den Inhalt sehr gut. Trump war immerhin ein Mann vom Fach und das wussten auch die Regierungsbeamten. Als die Untersuchungen abgeschlossen waren, schrieb er an das FBI einen Bericht mit folgendem Inhalt:

„Als Ergebnis dieser Prüfung besteht meiner Ansicht nach der Beweis, dass es unter den Papieren von Dr.Tesla keine wissenschaftlichen Notizen gibt, Beschreibungen bisher nicht offengelegter Methoden oder Geräte oder tatsächliche Apparate, die für dieses Land von erheblichen Wert sein könnten oder eine erhebliche Gefahr darstellen, dass sie in falsche Hände geraten könnten. Ich sehe daher keinen technischen oder militärischen Grund, warum eine weitere Verwahrung der Unterlagen erhalten bleiben sollte.“

Teslas Aufzeichnungen wurden der Öffentlichkeit vorenthalten

Dem Inhalt dieses Schreibens ist zu entnehmen, dass die Aufzeichnungen Teslas offenbar von geringer Bedeutung waren, was man sich allerdings bei einer Größe wie Tesla nun wirklich nicht vorstellen kann. In Schlusssatz, den John Trump schrieb, heißt es sogar:

„…es handelt sich um einen Werbe-Charakter, der häufig mit der Erzeugung und drahtlosen Übertragung von Energie befasst ist, jedoch keine neuen, durchführbaren Prinzipien oder Methoden zur Realisierung dieser Ergebnisse enthielt.“

Dieses Fazit lässt nur zwei Rückschlüsse zu: Entweder fand Trump tatsächlich keine wichtigen und entscheidenden Hinweise in den Papieren oder aber er wurde von höherer Stelle angewiesen, die tatsächliche Bedeutung der Tesla-Aufzeichnungen in seinem Bericht an das FBI zu vertuschen.

Von der letzten Vermutung geht auch die Autorin Margaret Cheney in ihrem Buch „Tesla: Man Out of Time“ aus. Sie schreibt, dass einige wichtige Dokumente, Erfindungen und Patentanmeldungen Teslas von Agenten des FBI beschlagnahmt wurden und deshalb nie an die Öffentlichkeit gelangten. Wenn das alles so stimmt und Cheney Recht hat, dann hat John Trump tatsächlich in den Tesla-Dokumenten wichtige Patente und Hinweise gefunden, die bis heute der Öffentlichkeit vorenthalten wurden (Bestsellerautor Michael Salla bestätigt die Existenz von Geheimtechnologie und Geheimen Weltraumprogrammen (Video)).

Tatsache ist, dass Tesla an revolutionärer Technologie gearbeitet hat und unter anderem eben auch an ein Antriebssystem für Flugscheiben, was auch aus den Aussagen von Otis Carr deutlich hervorgeht. Dass die Informationen darüber bis heute unter Verschluss gehalten werden, passt genau in die UFO-Politik der USA, die die Akte UFO seit mehr als siebzig Jahren unter Verschluss hält und seit den 1950er Jahren eine Nebelkerze nach der anderen legt.

Tesla hat also in der Tat etwas entdeckt, was von entscheidender Wichtigkeit gewesen ist, für den militärisch-industriellen Komplex und diese Informationen durften unter keinen Umständen in fremde Hände gelangen. Otis Carr, der ja, wie wir mittlerweile wissen, so eine Flugmaschine gebaut hat, wurde später aufgrund eines angeblichen Wertpapierbetrugs verhaftet und unter Anklage gestellt, sodass seine Reputation samt Aussage später keinen Pfifferling mehr wert war. Wer glaubt schließlich schon einem Kriminellen!

Welche Rolle aber spielte John Trump wirklich? Für die Bundesermittler und für die Regierung der Vereinigten Staaten war ein Experte. Er kannte sich schließlich mit exotischer Technologie aus – vor allem aber mit den Van de Graff-Generatoren. Dass heißt, beim Studieren der Tesla-Papiere wusste er ganz genau, worauf es ankommt und vor allem worum es in den Aufzeichnungen im Einzelnen geht.

Um den Hintergrund dieser Geschichte in seiner Komplexität besser verstehen zu können, muss man wissen, dass der Van de Graaff-Generator auch bei der Entwicklung der Haunebu-Flugscheiben eine wichtige bis entscheidende Rolle gespielt hat. Das jedenfalls behauptet der Physiker Vladimir Terziski von der Bulgarian Academy of Sciences. Terziski will nämlich wissen, dass Van de Graaff-Generatoren auch Teil des Antriebssystems verschiedener Prototypen von Haunebu- und Vril-Untertassen waren, die von den deutschen Nationalsozialisten entwickelt wurden.

Wenn Terziski mit seiner Aussage Recht hat, verfügten die Modellreihen Vril und Haunebu, über ein Elektro-Gravitations-Antriebssystem vom Typ Thule-Tachyonator, das von einer Spezialeinheit der SS-Einheit entwickelt wurde und ebenfalls mit einem Van de Graaff-Generator ausgerüstet war. Vladimir Terziski behauptet, dass diese Informationen aus geheimen SS-Dokumenten hervorgehen, die kurz nach dem Zusammenbruch des Warschauer Pakts freigegeben wurden.

Das Thule-Tachyonator-Laufwerk war ein elektromagnetisch-gravitischer Motor, der mit einem Van-de-Graaff-Bandgenerator und einem mit Quecksilber gefüllten Marconi-Wirbel-Dynamo gekoppelt war. Mithilfe dieses Laufwerks soll es möglich gewesen sein, ein stark rotierendes elektromagnetisches Felder zu erzeugen, um Schwerkraft und Masse der Flugscheibe zu reduzieren.

Was weiß Donald Trump über den Roswell-Absturz?

Das John Trump tatsächlich in die Antriebstechnologie von Flugscheiben involviert war, geht auch aus einem geheimen Majestic-Dokument, dem „White Hot Report“, hervor. In diesem Dokument geht es vor allem um nationale Sicherheitsfragen bezüglich der zahlreichen UFO-Sichtungen im Land und auch im Wesentlichen um den Absturz in Roswell.

Dieser Report enthält unter anderem auch eine Liste wissenschaftlicher Institutionen, die an der Untersuchung abgestürzter außerirdischer Flugscheiben beteiligt waren, darunter befindet sich auch das MIT, an dem John Trump zu jener Zeit seine Professur inne hatte.

Da Trump Erfahrungen in Sachen Hochspannungsstrahlung und Van de Graff-Generatoren hatte, ist es nur naheliegend, dass Trump auch einer der Experten des MIT war, der an der Untersuchung der Trümmerteile der abgestürzten Roswell-Scheibe beteiligt war. Und noch etwas dürfte als sicher gelten: dass die Erfahrungen Trumps auch in die Entwicklung der Geheimen Weltraumprogramme einflossen, wenn er nicht sogar einer der führende Köpfe in diesem Programm gewesen ist, davon geht unter anderem auch Dr. Michael Salla aus, von dem diese Informationen hier stammen.

Die berechtigte Frage in diesem Zusammenhang dürfte jetzt lauten: hat John Trump diese Informationen auch an seinen Neffen Donald weitergegeben und was weiß Donald Trump tatsächlich über das Geheime Weltraumprogramm?

Als John Trump 1985 starb, war er 78, sein Neffe Donald 39 und zu dieser Zeit noch als Immobilienmanager. In einem Interview mit der New York Times erwähnte Trump im Jahre 1984, dass er mit seinem Onkel viel über Physik und nukleare Abrüstung sprach. Auch auf der Pressekonferenz am 12. Juni 2018 in Nordkorea war Donald Trumps Onkel John ein Thema, als er sein Lob darüber äußerte, dass sein Onkel maßgeblich bei der nuklearen Abrüstung mitgeholfen habe.

Das Donald Trump mit seinem Onkel John auch über die Erfindungen Teslas und den Roswell-Absturz sprach, geht auch aus zahlreichen Reden hervor, die Trump während und nach seiner Amtseinführung hielt. So sagte Trump in seiner Antrittsrede unter anderem, dass die Erde vor der Geburt eines neuen Jahrtausend steht, um die Geheimnisse des Weltalls zu enträtseln, die Erde von Elend und Krankheit zu befreien und die Energie und Technologie von morgen zu nutzen.

Und Donald Trump veröffentlichte bereits kurz nach seiner Antrittsrede ein Top Secret Memorandum, in dem er von den Geheimdiensten verlangt, innerhalb der kommenden zwei Jahren die Geheimhaltung von tausend der in der Vergangenheit eingereichten knapp 6000 Patentanmeldungen aufzuheben. Auszüge der Rede sind auch in dem aktuellen Dokumentarfilm Above Majestic zu sehen.

Es ist also durchaus möglich, dass der US Präsident sehr wohl weiß, was in den Unterlagen Teslas steht und um k,welche Art von Patente es sich da genau handelt. Bisher gibt es allerdings keine Anzeichen dafür, dass die Geheimdienste die Forderung des Präsidenten umsetzen.

Alles deutet vielmehr auf einen inneren Kampf der Trump-Regierung mit dem militärisch-industriellen Komplex, dem sogenannten Tiefen Staat hin, was in diesem Fall auch die Wut und Verzweiflung der Mehrheit der Republikaner und des gesamten Mainstream erklärt. Schließlich will niemand dieser Herrschaften, dass diese Informationen jemals das Licht der Öffentlichkeit erblicken.

Donald Trump weiß also sehr wohl, was hinter den Kulissen geschieht, er weiß auch, dass Geheime Weltraumprogramme bereits seit Jahrzehnten existieren und er versucht offenbar deren Existenz über seine geplante Weltraumtruppe zu offenbaren. All das scheint Teil eines großen Plans zu sein, der zum Inhalt hat, endlich reinen Tisch zu machen in Washington, alle Informationen einschließlich die über außerirdisches Leben offenzulegen.

Mit diesem Schachzug könnte er dem militärisch-industriellen Komplex und seinen transnationalen Konzernen ein für allemal die Macht aus den Händen entreißen. Und die Schlacht hat längst begonnen.

Bleiben Sie aufmerksam!

Videos:

Erstkontakt Disclosure: “Above Majestic” reißt den Herrschern die Maske vom Gesicht und beleuchtet unsere dunkle Geschichte (von Frank Schwede) – 16.November 2018

Veröffentlicht am November 16, 2018von erstkontakt blog

rstkontakt DISCLOSURE

“Above Majestic” reißt den Herrschern die Maske vom Gesicht und beleuchtet unsere dunkle Geschichte

 "Above Majestic" trhá masku z tváre vládcov a osvetľuje naše temné dejiny

Ľudstvo stojí pred rozhodujúcimi zmenami. Dokonca aj keď to teraz  ešte tak nevyzerá - ale stane sa, pretože už to je  nezastaviteľné.

Spúšťačom bude odhalenie programov "tajných vesmírnych programov", po ktorých sa život na Zemi dramaticky zmení. V súčasnosti tajná frakcia Deep State/hlboký štát drží túto technológiu a míňa miliardy dolárov ročne aby naďalej ubezpečila ľudstvo, že sa v posledných rokoch nič na Zemi nezmenilo.

Každý kto sa chce pozrieť za oponu budúcnosti by si mal pozerieť film "Nad majestátom - dôsledky tajného vesmírneho programu". Frank Schwede.

Above Majestic (o Magestic) by pokojne mohla byť vec, z ktorej pochádzajú, sa objavili všetky sci-fi klasika posledných desaťročí a nejeden divák sa pýta či je Scenár k filmu
správny a nie snáď z pera slávu-hľadajúceho Hollywood-Autora. Ale ďaleko od toho.

„O Majestic“ poskytuje pohľad na skutočnosť a ako naznačuje názov, dokumentácia spomína organizáciu Majestic 12, ktorá umožnila rozvoj vesmírnych programov.

Treba tiež vedieť, že organizácia Majestic 12 je súčasťou vojensko-priemyselného komplexu a že vozidlá používané v kozmickom parku sú v podstate takzvaným obráteným vývojom cudzích/mimozemských lodí.

Pre mnohých divákov tu uvedený materiál je určite ťažko stráviteľný, pretože na jednej strane pre väčšinu ľudstva nie je to jasné čiastočne preto, že stále existuje dostatok dôkazov o tom, že informácie tu zobrazené skutočne zodpovedajú pravde, pretože oficiálne potvrdenie je stále v hlavnom prúde utajené.

Koniec koncov, Corey Goode, David Wilcock a Dr. Michael Salla spájajú celú sériu výskumníkov, autorov a informátorov, ktorí chcú dokázať aký je stav techniky na Zemi.

Zobrazené fakty hovoria jasným jazykom a poskytujú prehľad o tom čo pre celé ľudstvo príde po zverejnení. Aby sme to uviedli v jednej vete, život na Zemi sa dramaticky zmení z jedného dňa na druhý vďaka úplne novej a predovšetkým revolučnej technológii.

Staré choroby zmiznú, fosílne palivá sa stanú zbytočnými a zmiznú z nášho každodenného života a namiesto toho bude k dispozícii pre každého z nás slobodná energia.
Koniec vojny a chudoby.

S cieľom zabezpečiť, aby táto nová technológia bola úplne sprístupnená obyvateľstvu, bol spustený takzvaný projekt úplného zverejnenia. Iba pomocou tejto technológie sa môžu ľudia naozaj stať nezávislými a vojny a chudoba budú vecou minulosti.

Mnohí teraz pochopia, prečo deliteľné štátne elity nechcú aby boli tieto informácie zverejnené. Koniec koncov žijú vo vojne a chudobe.

Si predstaviť rozmer aktuálneho prevažujúceho systému lepšie, musíte vedieť, že v súčasnosti existujú stovky ľudí, ktorí majú rovnaké množstvo bohatstva ako polovica svetovej populácie dohromady (Anti-gravitačné lode Spojených štátov boli stavané mimozemskou technológiou).

A práve títo ľudia nechcú, aby bola svetová populácia slobodná, mohla sa o seba postarať bez toho aby sa denne obávali, že jedného dňa nebudú schopní udržať si životnú úroveň. Koniec koncov, títo ľudia majú len jeden záujem: ďalej využívať ľudstvo ako otrockú rasu.

Úplné zverejnenie môže byť dokonca bezprostredné, ale je to možné len vtedy, ak vedomie širokej verejnosti je dostatočne vysoké a už nevenuje žiadnu pozornosť denným správam Elity.

Iba vtedy, keď sa odstráni pavučina zo lží, všetci budú môcť vidieť akú silu má a čoho je schopná. Celý vesmír je plný hádaniek, a tieto doteraz vyriešil len malý okruh elitných vedcov a oni musia nájsť riešenie a nechať tajomstvo za nimi.

Za posledných sedemdesiat rokov navštívili Zem početné mimozemské frakcie, ktoré sprístupnili všetku svoju technológiu krajinám ako USA a Rusko. Hoci sa jedná o technológiu, ktorá pochádza z iného sveta, je teraz dobre porozumená mnohými vedcami a výskumníkmi a je úspešne rekonštruovaná po dobu dlhšiu dobu ako tri desiatky rokov
(Bestsellerautor Michael Salla bestätigt die Existenz von Geheimtechnologie und Geheimen Weltraumprogrammen (Video)Cestovanie teleportáciou v nulovom čase

Po dlhú dobu bola hnacia sila mimozemskej lode zle pochopená, medzitým je dokonca známe, že veľký počet týchto lodí nemá ani ďalšie technológie pohonu, pretože sú riadené výhradne silou myšlienky.

Aby ste to pochopili, musíte vedieť, že myšlienky sú tiež formou energie. To znamená, že teraz dokážu cestovať z jedného miesta na druhé na princípe teleportácie prakticky bez zastavenia.

Tieto lode sú vyrobené z organických materiálov a sú tak homogénne s posádkou. To by bolo aj možné vysvetlenie, prečo tieto lode môžu byť blízko alebo dokonca na slnku bez poškodenia.

Aby sme tomu lepšie porozumeli, musíme si uvedomiť, že je možné používať rôzne zariadenia silou mysle. To je možné umiestnením elektród na hlavu, ktoré zaznamenávajú a vyhodnocujú elektrickú činnosť mozgu na detekciu frekvencií, ktoré sú základom impulzov spojených s rôznymi činnosťami mozgu.

Špeciálny softvér nakoniec konvertuje namerané mozgové vlny na príkazy a presmeruje ich do zariadenia. Opäť ide o technológiu vyvinutú ako súčasť tajných vesmírnych programov a je používaná na ovládanie medzihviezdnych lodí.

Každý, kto chce pochopiť, prečo bol súbor UFO vyhlásený za tajný posledných sedemdesiat rokov, sa nedokáže vyrovnať s Above Majestic. Nie je to len film, ktorý narúša, ale aj film, ktorý nastal až po sedemdesiat rokov klamstiev a rozprávok a ktorý rúti  naše vnútené predstavy ako domček z kariet (Alternative 003: Ovládajte Rusko a USA viac ako 50 rokov, tajný vesmírny program (video)).
(Alternative 003: Betreiben Russland und die USA seit mehr als 50 Jahren ein geheimes Weltraumprogramm? (Video)).
Tento film roztrhne masku vládcov a nakoniec vrhá svetlo na jednu z najtmavších kapitol v našej histórii.

Buďte pozorní!

Vídeo:https://www.youtube.com/watch?v=1Vvx0xY5qRo

 

 

Erstkontakt Disclosure: “Above Majestic” reißt den Herrschern die Maske vom Gesicht und beleuchtet unsere dunkle Geschichte (von Frank Schwede) – 16.November 2018

Veröffentlicht am November 16, 2018von erstkontakt blog

rstkontakt DISCLOSURE

“Above Majestic” reißt den Herrschern die Maske vom Gesicht und beleuchtet unsere dunkle Geschichte

Die Menschheit steht vor entscheidenden Veränderungen. Auch wenn es gegenwärtig noch nicht so ganz danach aussieht – doch sie werden geschehen, weil sie nicht mehr aufzuhalten sind.

Die auslösende Initialzündung hierfür wird die Offenlegung der „Geheimen Weltraumprogramme“ sein, danach wird sich das Leben auf der Erde dramatisch verändern. Zurzeit noch beansprucht eine geheime Fraktion des Tiefen Staat diese Technologie für sich und gibt jährlich Billionen von US Dollar aus, um der Menschheit weiter glaubhaft zu machen, dass sich auf der Erde in den zurückliegenden Jahren nichts verändert hat.

Wer schon jetzt einmal hinter den Vorhang der Zukunft blicken möchte, sollte sich den Film „Above Majestic – The Implications of a Secret Space Program“ anschauen. Von Frank Schwede.

Above Majestic könnte durchaus der Stoff sein, aus dem sämtliche Science Fiction-Klassiker der letzten Jahrzehnte entstanden sind und manch ein Zuschauer wird sich auch vielleicht zu Recht die Frage stellen, ob das Drehbuch zu diesem Film nicht vielleicht doch aus der Feder eines geltungssüchtigen Hollywood-Autors stammt. Doch weit gefehlt.

Above Majestic gewährt Einblick in die Wirklichkeit und wie aus dem Titel bereits zu entnehmen ist, spielt die Dokumentation auf die Organisation Majestic 12 an, durch die die Entwicklung der Weltraumprogramme erst möglich wurde.

Man muss dazu auch wissen, dass die Organisation Majestic 12 Teil des militärisch-industriellen Komplexes ist und das es sich bei den hier eingesetzten Fahrzeugen der Weltraumflotte im Wesentlichen um eine sogenannte Rückentwicklung außerirdischer Schiffe handelt.

Für viele Zuschauer wird der hier gezeigte Stoff sicherlich nur schwer verdaulich sein, weil er zum einen für einen Großteil der Menschheit noch unverstanden ist, zum anderen, weil noch immer nicht genügend Beweise dafür vorliegen, dass die hier gezeigte Informationen auch tatsächlich der Wahrheit entsprechen, weil die offizielle Bestätigung dazu im Mainstream noch immer aussteht.

Immerhin aber kommen in diesem Dokustreifen neben Corey Goode, David Wilcock und Dr. Michael Salla gleich eine ganze Reihe Forscher, Autoren und Whistleblower zu Worte, die beweisen wollen, wie der Stand der Technik auf der Erde tatsächlich ist.

Die gezeigten Fakten sprechen eine deutliche Sprache und liefern bereits schon jetzt einen Überblick über das, was nach der Offenlegung auf die gesamte Menschheit zukommt. Um es in einen Satz zu fassen: das Leben auf der Erde wird sich aufgrund einer völlig neuen und vor allem revolutionären Technologie von heute auf morgen dramatisch verändern.

Alte Krankheiten werden verschwinden, fossile Brennstoffe werden überflüssig und aus unserem Alltag verschwinden, stattdessen wird freie Energie für jeden von uns verfügbar sein.

Das Ende von Krieg und Armut

Um sicher zu stellen, dass diese neue Technologie umfassend und vollständig der Bevölkerung zur Verfügung gestellt wird, wurde das sogenannte Full-Disclosure-Projekt ins Leben gerufen. Erst mithilfe dieser Technologie können die Menschen wirklich unabhängig werden und Kriege und Armut gehören der Vergangenheit an.

Viele werden jetzt sicherlich begreifen, warum die Eliten des Tiefen Staats nicht wollen, dass diese Informationen an die Öffentlichkeit gelangen. Schließlich leben sie ja von Krieg und der Armut.

Um sich die Dimension hinter dem derzeit noch herrschenden System besser vorstellen zu können, muss man wissen, dass gegenwärtig Hundert Personen gleich viel Reichtum besitzen, wie die halbe Weltbevölkerung zusammen (Die Antigravitationsraumschiffe der USA wurden mit außerirdischer Technologie gebaut).

Und es sind eben genau diese Personen, die nicht wollen, dass die Weltbevölkerung frei ist, für sich selbst sorgen kann, ohne die tägliche Angst, den Lebensstandard eines Tages nicht mehr halten zu können. Diese Personen haben schließlich nur ein Interesse: die Menschheit weiter als Sklavenrasse auszubeuten.

Eine vollständige Offenlegung steht vielleicht sogar schon kurz bevor, doch es ist nur dann möglich, wenn das Bewusstsein der breiten Bevölkerung hoch genug ist und diese den täglichen Lügen in den Nachrichten der Eliten keinen Glauben mehr schenkt.

Erst wenn das Spinnennetz aus Lügen entfernt ist, wird jeder erkennen können, welche Macht er in Wahrheit hat und zu was er wirklich fähig ist. Das gesamte Universum steckt voller Rätsel, doch diese wurden bisher nur von einem kleinen Kreis aus Elite-Wissenschaftlern gelöst, die aber die Lösung und das Geheimnis dahinter für sich behalten müssen.

In den zurückliegenden siebzig Jahren wurde die Erde von zahlreichen außerirdischen Fraktionen besucht, die ihre gesamte Technologie Ländern wie den USA und Russland zur Verfügung gestellt haben. Obwohl es sich hierbei um eine Technologie handelt, die aus einer anderen Welt stammt, wird sie mittlerweile von zahlreichen Wissenschaftlern und Forschern gut verstanden und seit mehr als drei Jahrzehnten mit großem Erfolg nachgebaut (Bestsellerautor Michael Salla bestätigt die Existenz von Geheimtechnologie und Geheimen Weltraumprogrammen (Video)).

Durch Teleportation in Nullzeit reisen

Lange Zeit war der Antrieb außerirdischer Schiffe unverstanden, mittlerweile ist sogar bekannt, dass eine große Zahl dieser Schiffe sogar über keinerlei Antriebstechnologie mehr verfügen, da sie allein durch die Kraft von Gedanken gesteuert werden.

Um das zu verstehen, muss man wissen, dass es sich auch bei Gedanken um eine Form von Energie handelt. Dass heißt auf die Schiffe bezogen, dass diese mittlerweile imstande sind auf dem Prinzip der Teleportation quasi in Nullzeit von einem Punkt zum anderen zu reisen.

Diese Schiffe werden aus organischen Materialien gefertigt und sind auf diese Weise mit der Besatzung homogen. Das wäre auch eine mögliche Erklärung dafür, weshalb diese Schiffe sich in der Nähe oder sogar auf der Sonne aufhalten können, ohne dabei Schaden zu nehmen.

Um das besser verstehen zu können, muss man sich vergegenwärtigen, dass es mittlerweile auch schon möglich ist, verschiedene Geräte durch Gedankenkraft zu bedienen. Möglich ist das durch auf den Kopf platzierte Elektroden, die die elektrische Aktivität des Gehirns aufzeichnen und auswerten, um die den Impulsen zugrunde liegenden Frequenzen zu erkennen, die mit den verschiedenen Hirnaktivitäten verbunden sind.

Eine spezielle Software verwandelt schließlich die gemessenen Gehirnströme in Befehle um und leitete sie an das Gerät weiter. Auch hierbei handelt es sich um eine Technologie, die im Rahmen der Geheimen Weltraumprogramme entwickelt wurde und bei der Steuerung interstellarer Schiffe benutzt wird.

Wer verstehen möchte, warum die Akte UFO in den zurückliegenden siebzig Jahren für Top Secret erklärt wurde, kommt um Above Majestic nicht herum. Es ist nicht nur ein Film, der aufrüttelt, sondern auch ein Film, der siebzig Jahre Lügen und Märchen wie ein Kartenhaus einfallen lässt (Alternative 003: Betreiben Russland und die USA seit mehr als 50 Jahren ein geheimes Weltraumprogramm? (Video)).

Dieser Film reißt den Herrschen die Maske vom Gesicht und wirft endlich das Licht auf eines der dunkelsten Kapitel unserer Geschichte.

Bleiben Sie aufmerksam!

Video:https://www.youtube.com/watch?v=1Vvx0xY5qRo

Erstkontakt-INFOs: Mehr als Hunderttausend Außerirdische leben seit Jahrzehnten auf der Erde mitten unter uns (08.November 2018)

Veröffentlicht am November 8, 2018von erstkontakt blog

rstkontakt INFOS

Erstkontakt INFOS

Môj sused z druhej hviezdy: Viac ako sto tisíc cudzincov žije na Zemi celé desaťročia

Ľudstvo sa chystá zmeniť čas/dobu, pretože teraz končí kozmický cyklus 26 000 rokov. To je tiež zrejmé z dávnych proroctiev, ktoré rozprávajú o koncovom čase, apokalypsr, čo samozrejme nemá nič spoločného s klasickým koncom sveta, ale so zánikom starých systémov.

Avšak prelom storočia znamená aj prístup k predtým skrytým informáciám - o štruktúre vesmíru a jeho planét a o existencii mimozemského života.

Pre mnohých ľudí toto prebudenie môže predstavovať kultúrny šok a spúšťať predtým neznáme obavy. Ale sú neopodstatnené. Avšak všetka veda bude čoskoro čeliť veľkej výzve. Frank Schwede.

V súčasnosti si veľmi málo ľudí dokáže predstaviť, že ľudia existujú na iných planétach. Koniec koncov nám hovorí veda už celé veky, že ľudský život existuje len na Zemi. Ale to je omyl, ako teraz vieme.

Ale aby sme to pochopili musíme si v prvom rade najprv vedieť predstaviť vesmír. Samozrejme, si môžeme predstaviť len zložitú štruktúru s veľkým úsilím a predstavivosťou.

Musíme si však uvedomiť jednu skutočnosť: celý vesmír je tok zjednotených a rôznorodých informácií. To znamená, že všetok život vo vesmíre je prepojený.

Všetky planéty sú súčasťou tohto vesmíru a podliehajú rovnakým informáciám. Podľa astrofyzikov Pavla Davisa je táto informácia v srdci všetkého čo v živote prežívame. Celý život vo vesmíre sa teda zakladá na týchto informáciách, nie na chemikáliách ako to stále uvádza väčšina vedy.

Nedávno americká výskumná správa NASA odhalila, že v našej galaxii je okolo štyridsať miliárd planét podobných Zemi. A mnohí vedci sa teraz domnievajú, že na tejto planéte existujú aj veľmi rozvinuté civilizácie, ktoré môžu zodpovedať obrazu človeka. To samozrejme je logickým záverom ak predpokladáme, že celý život stavia na týchto stavebných blokoch informácií.

Musíme však tiež vychádzať z predpokladu, že život a životné formy sa na každej planéte vyvíjali v priebehu ich rôznorodých a rôznorodých dejín. Zvlášť ak vychádzame z predpokladu, že vesmír sa skladá z informácií z jadra; potom nemusí byť v skutočnosti možné, že vesmír vyvoláva ľubovoľné tvory pretože všetko vo vesmíre sa riadi princípom jednotného poriadku.

Takže začneme od tohto princípu, že život na iných planétach musí byť podobný alebo dokonca podobný životu na Zemi. Stručne povedané by sa dalo povedať, že surovina všetkých foriem života v podobe informácií vyvinutá vo hviezdach má vyzretosť a čas týchto stavebných kameňov života a trvala asi desať miliard rokov.

Inými slovami, množstvo rôznych foriem života na Zemi a na všetkých ostatných planétach nášho vesmíru je spôsobené určitým zložením týchto stavebných blokov.

Takže musíme si byť vedomí skutočnosti, že celý život je rovnako starý ako samotný vesmír, to znamená, že všetky formy života sú vyvinuté na všetkých planétach spolu s vesmírom a že civilizácie v priebehu ich vývoja navštívili veľa planét v minulosti a sú obývané ešte dnes.

Corey Goode potvrdzuje mimozemskú prítomnosť na Zemi

Mnohí ľudia si ešte stále nedokážu predstaviť civilizácie z iných planét cestujúcich k Zemi tak ako keď  my navštevujeme iné krajiny a kontinenty. Je ešte ťažšie si predstaviť, že ľudia z iných planét pracujú v kanceláriách alebo možno v supermarkete v pokladni.

Teraz však musíme predpokladať, že je to tak a je už tak nejaký čas. Ten kto to vie je americký American informátor z "tajného vesmírneho programu" Corey Goode, ktorý ohromil verejnosť v minulosti znova a znova s ​​úžasnými príbehmi.

Corey Goode je častým hosťom na kozmickom Disclosure Show Davida Wilcocka. Často tu Goode povedal, že pôsobil v minulosti s mnohými cudzími frakciami zatiaľ čo on bol aktívny v národných laboratóriách a na Kirtland Air Force Base.

Goode tiež uviedol, že mnohí z týchto cudzincov sú nerozoznateľní od pozemských ľudí. Mnohí poslucháči si mysleli, že v prvom rade Goode a jeho príbehy, ktoré im povedal, boli čistou námornou priadzou. Ale teraz sa aj najhlasnejší kritici upokojili. Teraz Corey Goode potvrdil aj to, že už stovky tisíc cudzincov žijú medzi nami na Zemi, aby bolo možné sledovať dianie na Zemi a lepšie chrániť ľudstvo pred tým než úplne zničia planétu, pretože krajina nepatrí len ľudstvu samému ale je len súčasťou veľkého vesmíru. Cudzí návštevníci považujú navštíviť Zem za slová čestnosti, podľa Corey Goodeho. Goode tiež vie, že mnohí návštevníci prichádzajú k nám s priamym zadaním, zatiaľ čo iní, hovorí Goode, pracujú na tajnejšej misii a preto sú na Zemi nelegálne. Ak si myslíte, že informácie Goodes znamenajú, že iba asi pätnásť percent návštevníkov má mimozemskú povahu/vzhľad - ale väčšina z nich je podobná normálnym pozemským ľuďom a nenápadne žije medzi nami v rôznych profesiách. To, že počet mimozemských návštevníkov sa v posledných rokoch zvýšil môže byť spôsobené tým, že Zem je v súčasnosti v dôležitej fáze transformačného procesu a ľudstvo je podporované cudzincami. Samozrejme, cudzinci nás navšťevovali po celú dobu a vo všetkých obdobiach. Príbeh je plný. Ale musíte sa pozrieť pozorne a interpretovať znaky a písma správne. Nájdete ich na stenách starobylých jaskýň, v Biblii a na obrazoch a samozrejme v rozprávkach a legendách. Cudzinci sú tu popísaní buď ako bohovia, ako obri, ako škriatkovia alebo ako astronauti. Väčšine týchto starodávnych tradícií však stále väčšina obyvateľov Zeme nerozumie. Dokonca aj vedci sa stále snažia interpretovať tieto tradície inak.

 

Venusský Valiant Thor: obraz pozemského človeka

 

Na konci 50. rokov minulého storočia bol oficiálnym hosťom venezuelských štátov. Jeho meno bolo Valiant Thor a dokonca navštívil Pentagon vo Washingtone. Existuje veľa fotografií Thora, ktoré ho ukazujú ako nenápadného pozemšťana. Nikto by si nemyslel, že Thor je cudzinec.

Ale história vtedy nemyslela na ľudí zo sveta. A kto povedal taký príbeh bol vyhlásený ako bláznivý. A stále sa to robí aj v súčasnosti, pretože väčšina ľudí stále nemá dostatok predstavivosti na pochopenie tejto dimenzie.

Možno je to tiež preto, že mimozemšťania boli vždy na verejnosti karikaturovaní rôznymi spôsobmi imaginatívnymi hollywoodskymi spisovateľmi. Najmä v starých sci-fi klasikách.

Tu zvyčajne berú dosť zlú časť až do dnešnej doby, sú zobrazení buď ako agresívna horda alebo ako jahňatá a drahí ako ET. Hollywood predstavil šikovný zmätok až do dnešného dňa aby  ľudstvo zostalo neveriace, nevedomé o pravdivosti mimozemského života, nemôže sa ukázať ľuďom, že v odľahlých kútoch galaxie žijú bytosti, ktoré sú ako vy a ja.

V minulosti boli napísané aj mnohé knihy, ktoré buď hovoria pravdu alebo sú tiež fiktívne aby ľudstvu poskytli nesprávny obraz. Ale pravda a lži sú dnes obtiažne rozlíšiť.

Napríklad je príbeh Georgea Adamského, ktorý tvrdil, že bol na palube lode na Venuši. V mojej knihe "Tajomstvo čiernych trojuholníkov" - Das Geheimnis der schwarzen Dreiecke idem podrobnejšie k téme ale stále tvrdím, že tento príbeh nie je celkom pravdivý. Adamski nebol jediný kto bol v kontakte s cudzincami začiatkom päťdesiatych rokov. Bola to potom galaktická svadba v Spojených štátoch amerických, v čase, keď tento príbeh oficiálne začal.

 Auch der US amerikanischen Wissenschaftler Daniel Fry berichtet in seinem Buch davon, dass er in einer „Fliegenden Untertasse“ vom Raketentestgelände White Sands im US Bundesstaat New Mexiko nach New York und zurück flog – und das mit einer Geschwindigkeit von sage und schreibe 12800 Kilometer in der Stunde. Das geschah am Abend des 4. Juli 1950.

Aj US americký vedec Daniel Fry vo svojej knihe hovorí, že on letel v "lietajúcom tanieri" z raketovej základne White Sands v americkom štáte Nové Mexiko do New Yorku a späť - a to v rýchlosti až o 12,800 km za hodinu. Stalo sa to večer 4. júla 1950.

Ale nie je to len cesta, ktorá zanecháva veľa čitateľov stratených mimo dychu, nie, to sú aj malé detaily na okraji, ktoré robia z obrázku veľký obraz a to skutočnosť, že Fry tiež dostal príležitosť hovoriť s posádkou, s určitým Alanom - pravdepodobne len telepaticky, pretože na ceste bol sám vo vozidle, že, ako píše sám, bolo diaľkovo ovládané.

Musíte vedieť, že Daniel Fry bol odborníkom. Ten, kto vedel o čom písal, čo zjavne vedel aj Alan, ktorý ho kontaktoval. Fry vyvinul systémy NASA na spúšťanie vozidiel/rakiet a píše vo svojej knihe The White Sands Incident z roku 1955, že všetci potrebujeme lepšie porozumieť vesmírnu inteligenciu, ktorá sa chce s nami spojiť. Nemecké vydanie vydala spoločnosť Ventla Verlag s nadpisom "Moja skúsenosť s UFO v bielych pieskoch".Mein UFO Erlebnis von White Sands“.

Stretnutie, ktoré Daniel Fry mal v dňoch 4. júla, sa uskutočnilo pri mestečku Las Cruces v americkom štáte Nové Mexiko. Bolo neskoro, slnko už zapadalo a vykúzlilo malebnú atmosféru na večernej oblohe. Zrazu hlási Fry, že vidí podivný lietajúci stroj (Original sound Fry), ktorého sa môže dokonca dotýkať.

Potom sa otvoril poklop a teleopticky ho pozval Alan vstúpiť na loď a potom začala cesta raketového inžiniera, ktorú až do dnešného dňa nemôžu porozumieť mnohí ľudia, ktorí si prečítali jeho knihu. Smažte doslova:

"Čoskoro som si uvedomil, že toto úžasné vozidlo muselo byť vyvinuté technológiou, ktorá má podstatne vyšší štandard než akýkoľvek známy terestrický."

Daniel Fry: "Steny a hranice existujú len v našich hlavách"

Daniel Fry vzápätí si už bol vedomý skutočnosti toho, že mnohí ľudia nebudú rozumieť tomu čo zažil tam vonku na prašnom púšťnom piesku, pretože pre mnohých intelektuálne mysliacich  nie je to pochopitelné a myseľ podľa Freya je naším najväčším nepriateľom v každodennom živote. doslova: "Ľudské ego je najväčšou prekážkou ľudskej evolúcie. Kedysi sme verili, že sme centrom vesmíru a naše ego dostalo ťažkú ​​ranu keď sa zistilo, že naša Zem obieha Slnko. Naše ego dostalo druhý úder tým, že konštatuje, že naše Slnko je len malá hviezda v galaxii asi zo sto miliónov hviezd. Tretí výstrel prinieslo poznanie, že naša galaxia podľa poradia je len jednou z aktuálne známych najmenej desať miliárd. Napriek tomuto poznaniu, naša rasa trvalo pokračovala vo viere, že je jedinečná vo vesmíre. "Daniel Fry fakt bol vždy vedomý toho, že raketová technológia je technológia Stone Age/kamennej doby, opísal tento princíp ako staromódny a porovnal ich s člnom s jedným kormidlom na chvoste. A Fry vedel v tej dobe, že tiež USA budú v priebehu nasledujúcich ôsmich rokov v pozícii pre vývoj vesmírnych vozidiel, v ktorých je použitý značne efektívny gravitačný pohon. Fry vždy povzbudzoval ľudí aby myslieli dopredu, prekonali hranice, pretože vedec si bol tiež vedomý toho, že neexistujú v podstate žiadne obmedzenia, limity/hranice existujú iba v mysliach ľudí. Všetky ľudské bytosti, podľa Frya sú schopné je strhnúť hranice a steny za sebou.

Že mimozemšťania žijú medzi nami už dlhší čas na Zemi vie aj bývalý ruský premiér Dmitrij Medvedev, ktorý verejne sprístupnil tieto informácie už pred rokmi. Podľa Medvedeva má ruská vláda doklady, ktoré túto skutočnosť dokazujú.

Tieto dokumenty by mali tiež preukázať, že existuje medzinárodne pôsobiaca organizácia, ktorá sleduje a má pod kontrolou mimozemšťanov žijúcich tu na Zemi.

Dôkazy ukazujú, že ľudia na Zemi nie sú jedineční vo vesmíre a tým by sa mohlo pokračovať donekonečna v túto chvíľu, ale aj pochopiť si vyžaduje prijatie a pochopenie a že to musí prísť aj od každého jednotlivca.

Že ľudstvo ešte stále verí len oficiálnej vede je fatálna chyba, nakoniec to bola práve veda, ktorá vybudovala múry a hranice v mysliach svetovej populácie, v nejakom bode v jej dlhej a bohatej histórii - zdá sa, že s jediným cieľom aby bola myseľ celého ľudstva obmedzená. Buďte pozorní!

Zdroje: PublicDomain / Frank Schwede dňa 07.11.2018

 

Mein Nachbar vom anderen Stern: Mehr als Hunderttausend Außerirdische leben seit Jahrzehnten auf der Erde mitten unter uns

Die Menschheit steht vor einem Zeitenwechsel, da jetzt ein kosmischer Zyklus von 26.000 Jahre endet. Das geht auch aus alten Prophezeiungen hervor, die von einer Endzeit, einer Apokalypse berichten, was natürlich nichts mit einem klassischen Untergang der Welt zutun hat, vielmehr mit dem Untergang alter Systeme.

Die Zeitenwende bedeutet aber auch den Zugang zu bisher verborgenen Informationen – etwa über den Aufbau des Universums und seiner Planeten und über die Existenz außerirdischen Lebens.

Für viele Menschen mag dieses Erwachen einem Kulturschock gleichkommen und bisher ungekannte Ängste auslösen. Die aber sind unbegründet. Jedoch wird sich bald die gesamte Wissenschaft einer großen Herausforderungen gegenüber gestellt sehen. Von Frank Schwede.

Gegenwärtig können sich noch immer nur sehr wenige Menschen vorstellen, dass es Menschen auch auf anderen Planeten gibt. Schließlich erklärt uns ja die Wissenschaft seit Äonen, dass es menschliches Leben nur auf der Erde gibt. Doch das ist ein Trugschluss, wie man mittlerweile weiß.

Um aber das verstehen zu können, müssen wir zunächst einmal wissen, wie wir uns das Universum überhaupt vorzustellen haben. Natürlich können wir uns den komplexen Aufbau nur mit sehr viel Mühe und reichlich Phantasie vor Augen führen.

Jedoch müssen wir uns einer Tatsache bewusst werden: Das gesamte Universum besteht aus einem Fluss einheitlicher wie vielfältiger Informationen. Dass heißt, alles Leben im Universum ist miteinander verbunden.

Alle Planeten sind Teil dieses Universums und unterliegen denselben Informationen. Nach Ansicht des Astrophysikers Paul Davis sind diese Informationen Kern von allem, was wir im Leben erfahren. Alles Leben im Universum baut also auf diese Informationen auf und nicht auf Chemikalien, wie ein Großteil der Wissenschaft gegenwärtig noch immer behauptet.

Unlängst wurde durch einen Forschungsbericht der US Weltraumbehörde NASA bekannt, dass in unserer Galaxie etwa vierzig Milliarden erdähnliche Planeten existieren. Und zahlreiche Wissenschaftler gehen nun von der Annahme aus, dass es auf diesen Planeten ebenfalls hochentwickelte Zivilisationen gibt, die dem Menschenbild entsprechen können. Was natürlich die logische Schlussfolgerung ist, wenn wir davon ausgehen, dass alles Leben auf diese Informationsbausteine aufbaut.

Jedoch müssen wir auch von der Annahme ausgehen, dass sich Leben und die Lebensformen auf jeden Planeten im Laufe ihrer Geschichte unterschiedlich wie vielfältig entwickelt haben. Vor allem wenn wir von der Annahme ausgehen, dass das Universum aus einer Kerninformation besteht, dann kann es tatsächlich nicht möglich sein, dass das Universum willkürliche Geschöpfe hervorzaubert, da im Universum alles dem Prinzip der einheitlichen Ordnung unterliegt.

Wenn wir also von diesem Prinzip ausgehen, muss also das Leben auf anderen Planeten dem Leben auf der Erde ähnlich sein oder sogar gleichen. Zusammenfassend könnte man sagen, dass sich der Rohstoff aller Lebensformen in Form von Informationen in den Sternen entwickelt hat, und die Reifezeit dieser Lebensbausteine dauerte etwa zehn Milliarden Jahre.

Das heißt: Die Vielzahl der verschiedenen Lebensformen auf der Erde und auf allen anderen Planeten unseres Universums ist auf eine bestimmte Zusammensetzung dieser Bausteine zurückzuführen.

Wir müssen uns also der Tatsache bewusst werden, dass alles Leben so alt ist wie das Universum selbst, dass heißt, dass alle Lebensformen auf allen Planeten gemeinsam mit dem Universum entstanden ist und dass Zivilisationen im Laufe ihrer Evolution zahlreiche Planeten in der Vergangenheit bereisten und besiedelten haben und dies gegenwärtig auch noch immer tun..

Corey Goode bestätigt Präsenz Außerirdischer auf der Erde

Viele Menschen können sich noch immer nicht vorstellen, dass Zivilisationen anderer Planeten zu uns auf die Erde reisen, so wie wir andere Länder und Kontinente besuchen. Noch schwerer vorzustellen ist es aber, dass Menschen von anderen Planeten in Büros oder vielleicht im Supermarkt an der Kasse arbeiten.

Doch mittlerweile müssen wir davon ausgehen, dass das so ist und das schon seit geraumer Zeit. Einer, der das weiß, ist der US amerikanische Whistleblower der „Geheimen Weltraumprogramme“ Corey Goode, der in der Vergangenheit immer wieder mit erstaunlichen Geschichten die Öffentlichkeit verblüfft hat.

Corey Goode ist ein häufiger Gast in David Wilcocks Cosmic Disclosure Show. Schon oft hat Goode hier erzählt, dass er in der Vergangenheit mit zahlreichen außerirdischen Fraktionen zusammengearbeitet hat, etwa als er in den National Laboren und auf der Kirtland Air Force Base tätig war.

Goode berichtete auch, dass viele dieser Außerirdischen von irdischen Menschen nicht zu unterscheiden seien. Viele Zuhörer hielten Goode anfangs für einen Spinner und die Geschichten, die er erzählte, für reines Seemannsgarn. Doch mittlerweile sind auch die lautstärksten Kritiker ruhiger geworden.

Jetzt bestätigte Corey Goode sogar, dass bereits Hunderttausend Außerirdische mitten unter uns auf der Erde leben, um die Vorgänge auf der Erde besser beobachten zu können und um die Menschheit davor zu bewahren, dass sie ihren Planet nicht vollständig zerstören, da die Erde nicht der Menschheit allein gehört, sondern nur ein Teil des großen Universums ist.

Die außerirdischen Besucher betrachten es nach Worten Corey Goodes als Ehre, die Erde besuchen zu dürfen. Goode weiß auch, dass zahlreiche der Besucher mit einem direkten Auftrag zu uns kommen, andere, so Goode, seien aber in eher geheimer Mission tätig und halten sich somit illegal auf der Erde auf.

Glaubt man den Informationen Goodes, sind nur rund fünfzehn Prozent der Besucher fremdartiger Natur, die meisten jedoch gleichen äußerlich normalen Erdenmenschen und leben unauffällig unter uns in unterschiedlichen Berufen.

Dass sich die Zahl außerirdischer Besucher gerade in den letzten Jahren erhöht hat, mag vielleicht daran liegen, dass sich die Erde gerade in einem wichtigen Abschnitt eines Transformationsprozesses befindet und die Menschheit von den außerirdischen Gästen dabei unterstützt wird.

Besuche Außerirdischer hat es freilich schon zu allen Zeiten und in allen Epochen gegeben. Die Geschichte ist voll davon. Nur muss man genau hinsehen und die Zeichen und Schriften richtig deuten können. Man findet sie an den Wänden alter Höhlen, in der Bibel und auf Gemälden und natürlich in Märchen und Legenden.

Die Fremden werden hier entweder als Götter, als Riesen als Kobolde oder als Raumfahrer beschrieben. Jedoch sind die meisten dieser alten Überlieferungen für den überwiegenden Teil der Bevölkerung bis heute unverstanden. Selbst Wissenschaftler tun sich gegenwärtig noch immer schwer in der Interpretation dieser Überlieferungen.

Der Venusianer Valiant Thor: das Ebenbild eines Erdenmenschen

Ende der fünfziger Jahre soll ein Venusianer offizieller Gast der Vereinigten Staaten gewesen sein. Er hieß Valiant Thor und besuchte sogar das Pentagon in Washington. Zahlreiche Fotos existieren von Thor, die ihn als unauffälligen Erdenmenschen zeigen. Niemand käme auf die Idee zu glauben, dass Thor ein Außerirdischer ist.

Doch die Geschichte hat damals die Menschen draußen in der Welt nicht erreicht. Und wer die Geschichte weiter erzählt hat, wurde für verrückt erklärt. Und das wird er gegenwärtig noch immer, weil einfach das Vorstellungsvermögen, diese Dimension zu begreifen, den meisten Menschen noch immer fehlt.

Vielleicht aber liegt es auch daran, dass Außerirdische schon immer auf die unterschiedlichste Art und Weise in der Öffentlichkeit von phantasievollen Hollywoodautoren karikiert wurden. Vor allem in den alten Science Fiction Klassikern.

Hier nehmen sie in der Regel bis heute den eher bösen Part ein, werden entweder als angriffslustige Horde dargestellt oder als lammfromm und lieb wie ET. Hollywood inszeniert bis heute ein cleveres Verwirrspiel, um die Menschheit bewusst im Unglauben über die Wahrhaftigkeit außerirdischen Lebens zu lassen, um zu zeigen, dass es Menschen wie du und ich in den Weiten der Galaxie nicht noch einmal geben kann.

Es wurden in der Vergangenheit auch zahlreiche Bücher geschrieben, die entweder die Wahrheit berichten oder ebenfalls frei erfunden sind, um der Menschheit ein falsches Bild zu liefern. Doch Wahrheit und Lüge lassen sich auch heute noch schwer voneinander unterscheiden.

Da ist zum Beispiel die Geschichte von George Adamski, der behauptet hat, an Bord eines venusianischen Schiffs gewesen zu sein. In meinem Buch „Das Geheimnis der schwarzen Dreiecke“ gehe ich genauer darauf ein, behaupte aber noch immer, dass diese Geschichte nicht so ganz der Wahrheit entspricht.

George Adamski war aber nicht der einzige, der Kontakt zu Außerirdischen hatte in den frühen fünfziger Jahren. Es war eben damals die galaktische Hochzeit in den Vereinigten Staaten von Amerika, die Zeit, als diese Geschichte ihren offiziellen Anfang nahm.

Auch der US amerikanischen Wissenschaftler Daniel Fry berichtet in seinem Buch davon, dass er in einer „Fliegenden Untertasse“ vom Raketentestgelände White Sands im US Bundesstaat New Mexiko nach New York und zurück flog – und das mit einer Geschwindigkeit von sage und schreibe 12800 Kilometer in der Stunde. Das geschah am Abend des 4. Juli 1950.

Doch es ist nicht allein die Reise, die manchem Leser den Atem stocken lässt, nein, es sind auch die kleinen Details am Rande, die das Bild zu einem großen Ganzen zeichnen, nämlich die Tatsache, dass Fry auch die Gelegenheit bekam, mit der Besatzung, einem gewissen Alan, zu sprechen – freilich nur telepathisch, weil er ja allein in dem Gefährt unterwegs war, dass, wie er selbst schreibt, ferngesteuert war.

Man muss dazu wissen, dass Daniel Fry ein Mann vom Fach war. Einer, der wusste, worüber er schreibt und offenbar wusste das auch Alan, der ihn kontaktierte. Fry entwickelte Leitsysteme für Trägerraketen der NASA und schreibt in seinem im Jahre 1955 erschienen Buch „The White Sands Incident“, dass wir alle mehr Verständnis für die Intelligenz aufbringen müssen, die aus dem Weltraum mit uns in Verbindung treten möchte. Die deutsche Ausgabe ist im Ventla Verlag erschienen trägt den Titel „Mein UFO Erlebnis von White Sands“.

Die Begegnung, die Daniel Fry an jenem besagten 4. Juli hatte, fand in der Nähe der Kleinstadt Las Cruces im US Bundesstaat New Mexiko statt. Es war spät, die Sonne ging bereits unter und zauberte eine malerische Atmosphäre an den Abendhimmel. Plötzlich, so berichtet Fry, sah er einen merkwürdigen Flugapparat (O-Ton Fry) landen und konnte ihn sogar berühren.

Dann öffnete sich eine Luke und telepathisch forderte ihn Alan dazu auf, das Schiff zu betreten und sodann begann für den Raketeningenieur eine Reise, die bis heute viele Menschen nicht verstehen können, die sein Buch gelesen haben. Fry dazu wörtlich:

„Ich merkte bald, dass dieses erstaunliche Fahrzeug von einer Technologie entwickelt worden sein musste, die einen beträchtlich höheren Standard hat als jede bekannte irdische.“

Daniel Fry: „Mauern und Grenzen existieren nur in unseren Köpfen“

Daniel Fry war sich bald schon der Tatsache bewusst, dass viele Menschen nicht verstehen werden, was er da draußen im staubigen Wüstensand erlebt hat, weil es für viele vom Verstand her nicht zu erfassen ist und der Verstand nach Worten Fry´s unser größter Feind im Alltag ist. Fry wörtlich:

„Das menschliche Ego ist das größte Hindernis für die Weiterentwicklung der Menschheit. Wir glaubten einst, wir wären der Mittelpunkt des Universums, und unser Ego erhielt einen schweren Schlag, als man entdeckte, dass unsere Erde die Sonne umkreist. Einen zweiten Schlag erhielt unser Ego, durch die Feststellung, dass unsere Sonne auch nur ein unbedeutender Stern in einer Galaxis von etwa hundert Millionen Sternen ist. Den dritten Schlag brachte die Erkenntnis, dass unsere Galaxis wiederum nur eine unter wenigstens zehn Milliarden der gegenwärtig bekannten ist. Doch trotz dieser Erkenntnis sonnte sich unsere Rasse weiterhin in der Überzeugung, dass sie im Universum einzigartig sei.“

Daniel Fry war sich immer der Tatsache bewusst, dass die Raketentechnologie Steinzeittechnologie ist, er bezeichnete dieses Prinzip als altmodisch und verglich es mit einem Ruderboot, dem als Antrieb nur ein Ruder am Heck gegeben ist. Und Fry wusste zu jener Zeit auch, dass die USA innerhalb der folgenden acht Jahren in der Lage sein werden, Raumfahrzeuge zu entwickeln, bei denen der bedeutend wirksame Gravitations-Antrieb verwendet wird.

Fry machte den Menschen stets Mut, weiter zu denken, Grenzen zu überwinden, denn der Wissenschaftler war sich auch der Tatsache bewusst, dass es im Grunde genommen keine Grenzen gibt, dass die Grenzen nur in den Köpfen der Menschen existieren. Jeder Mensch, so Fry, ist in der Lage, Grenzen und Mauern hinter sich einzureißen.

Dass Außerirdische schon seit Langem auf der Erde mitten unter uns leben, dass weiß auch der ehemalige russische Premierminister Dmitri Medwedew, der diese Information bereits schon vor Jahren öffentlich machte.

Nach Worten Medwedew liegen der russischen Regierung sogar Dokumente vor, aus denen diese Tatsache hervorgeht. Diese Dokumente sollen auch beweisen, dass eine international operierende Organisation die hier auf der Erde lebenden Außerirdischen überwacht und kontrolliert.

Die Beweise, dass der Mensch auf der Erde nicht einzigartig im Universum ist, ließen sich an dieser Stelle endlos fortsetzen, um sie aber auch zu verstehen, bedarf es die Annahme und Einsicht dafür und die muss von jedem einzelnen selbst kommen.

Dass die Menschheit noch immer nur der offiziellen Wissenschaft Glauben schenkt, ist ein fataler Fehler, schließlich war es eben diese Wissenschaft die irgendwann einmal in ihrer langen und traditionsreichen Geschichte die Mauern und Grenzen in den Köpfen der Weltbevölkerung errichtet hat, offenbar mit dem einzigen Ziel, den Verstand der gesamten Menschheit begrenzt zu halten.

Bleiben Sie aufmerksam!

Quellen: PublicDomain/Frank Schwede am 07.11.2018

http://erst-kontakt.jimdo.com/
http://erstkontakt-events.jimdo.com/

Peace, Love & Unity……die EK-REdaktion

Prvý kontakt news...

Erstkontakt-News: 7 Observatorien auf der ganzen Welt geschlossen – steht die Welt vor der Offenbarung des größten Geheimnisses? (15.September 2018)

Veröffentlicht am September 15, 2018

7 Observatorien auf der ganzen Welt geschlossen: Steht die Welt vor der Offenbarung des größten Geheimnisses? (von Frank Schwede)

7 observatórií na celom svete zatvorených: Je svet vystavený odhaleniu najväčšieho tajomstva? (Frank Schwede)

Beschreibung: ttps://i0.wp.com/www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2018/09/titel-sonobs140918.jpg?w=640&ssl=1

Hill uverejnila fotografie a napísal príspevok na Facebooku:

Po zatvorení Národného solárneho observatória v Sunsporte v Novom Mexiku bolo ďalších šesť observatórií zatvorených vrátane observatória na španielskom dovolenkovom ostrove Tenerife.

Zasvätenci teraz majú podozrenie, že táto akcia môže súvisieť s veľkým množstvom tajomných UFO, ktoré sa nachádzajú v blízkosti slnka.

Predpokladá sa však, že táto flotila by mohla byť súčasťou federácie programov tajných vesmírnych programov Spojených štátov, ktoré by mohli viesť vládu Spojených štátov k vysvetleniu. Táto záležitosť zostáva vzrušujúca a predovšetkým sa stáva čoraz tajomnejšou. Frank Schwede.

Ale na druhej strane: Akcia sa dostala ku každému prekvapivé a nečakané. Zrazu sa pred dverami postavili bezpečnostné sily a objasnili budovu v akomkoľvek nočnom kroku bez udania dôvodu. Hovorkyňa Združenia astronomických univerzít, Sheri Lofson, povedala:

"Rozhodli sme sa dočasne vyslobodiť toto zariadenie. A spolupracujeme s príslušnými orgánmi v tejto oblasti. "

Aj nasledujúci deň zostala hvezdáreň a pošta v Sunsporte uzavretá. Okolo budov sa vo vetre vlnila žltá páska, ľudia stáli pred ňou a neúmyselne otriasli hlavami.

Obyvatelia sú rozrušení a trvajú na svojom práve vedieť, čo sa deje. Hovorca kancelárie šerifa povedal, že sa nezúčastnili na vyšetrovaní a nevedeli, aký bol dôvod uzatvorenia.

Ale to je lepšie. Dokonca ani zamestnanci miestnej pošty neboli informovaní, prečo bola ich budova evakuovaná a zatvorená. Americký hovorca Rod Spurgeon povedal novinárskemu portálu KVIA News:

"Momentálne nám hovoríme, že dočasne evakuovali oblasť. Nepovedali sme, prečo ani čo sa tam deje. "

Pokiaľ ide o obyvateľov mestečka videl pílu na prvý pohľad, čo ohrozuje aj ako vojenské operácie: ťažké vrtuľníky Black Hawk sa vznášal v malej dedine špeciálne tímy začali pracovať na antény a vežou a nakoniec zostal opäť mnoho nezodpovedaných otázok na ktoré k dnešnému dňu neexistuje primeraná alebo žiadna odpoveď.

Predovšetkým existuje otázka pre miestnych ľudí: čo má federálna polícia FBI spoločné s celou tou činnosťou?

Je to plánovaný teroristický útok, ktorý by mal byť zmarený, alebo je skutočne spojený s pozorovaním UFO? Ale potom by také uzatvorenie malo zmysel iba vtedy, ak by sa súčasne zatvorili všetky observatóriá po celom svete.

Tak prečo, podľa súčasného stavu vecí, len celkom 7? Čo môže jedna z týchto observatórií, z ktorých jedna je mimochodom na španielskom dovolenkovom ostrove Tenerife, vidieť to, čo nemôžete sledovať ostatnými? (Tajomné: FBI skonfiškovala a evakuovala Sun observatórium (video)) (Mysteriös: FBI beschlagnahmt und evakuiert Sonnen-Observatorium (Video)

 

Sú lode súčasťou tajného vesmírneho programu?

NASA dala na túto otázku teraz typické štandardné vysvetlenie, uvádza okrem iného, ​​že došlo k tranzitu mesiaca, ktorý nastane, keď sa nebeské teleso pohybuje medzi veľkým telesom a pozorovateľom.

Medzitým sa stalo známe, že aj pozorovacie strediská mimo USA a dokonca aj v Európe boli zatvorené, vrátane Čile, Austrálie a Španielska. Možná plánovaná teroristická akcia by sa v tomto prípade nemohla stať. Takže to má niečo spoločné s možnou neobvyklou aktivitou vo vesmíre?

Ako nedávno oznámil blog „UFO-Sightings-Spot ", Maria G. Hillová zo Salemu v americkom štáte Indiana mohla nájsť možnú odpoveď. V blízkosti Slnka nedávno vyfotografovala flotilu obrovských predmetov v tvare disku a rovnako veľkú flotilu menších predmetov, ktoré sprevádzali veľké disky.

"To sa objavilo v mojom fotoaparáte dnes ráno som vyfotila východ slnka na východnej oblohe: zelený, kruhový, dverámpodobný objekt sa nachádza v samom strede víru a jeden had na kruhovom disku. Som si istá, že to má symbolický význam -  s hadom a diskom.

Medzitým kritici považujú záber za falošný a myslia si, že je to len odraz šošovky alebo nečistoty na šošovke. Musíte vedieť, že Maria Hill urobila obrázky s I-Phone 8, nie cez vesmírny ďalekohľad.

Samotná skutočnosť spôsobuje, že nahrávky sa zdajú byť neuveriteľné. Ale ak je to naozaj podvod, dokážu to len podrobné vyšetrovania.

Legitímna otázka, ktorá je v tomto prípade vo vzduchu, - existuje skutočne flotila obrovských UFO zodpovedná za paniku a vyčistenie jednotlivých observatórií? Ak áno, vlády na celom svete naďalej chránia verejnosť pred takými zábermi a obrázkami. Ale samozrejme otázka je: chrániť pred tým, či od  ppravdy? Faktom je, že stále je nevyžiadaná pravda, že je nevhodné pre osoby zodpovedné, že pravda  skrytá mnoho desaťročí teraz spôsobuje závrat, pretože sa chystá vzlietnuť.

Ale pravdu nemôžno vždy skrývať pred svetovou verejnosťou. To by si mali byť vedomí tí, ktorí sú zodpovední. Pravda v tomto prípade je ako voda, v určitom momente, ak je dostatočne silná, prenikne cez každú trhlinu v stene.

Mohol by to byť skutočne možné, že astronómovia niečo videli a fotografovali, čo radšej nemali nevidel, niečo, čo nie je určené pre oči celého sveta. Ale vo vzduchu je ďalšia otázka: možno aj možnosť, že objekty natočené Mariou Hillovou boli flotilou kozmických lodí tajného vesmírneho programu. To by mohlo vysvetliť paniku v bezpečnostných kruhoch. Postihnuté sú tieto observatória: AXIS 232D Network Demo kamera Sydney Austrália Webkamery Observatory Chile BRT, Tenerife ďalekohľad webkamera Mauna Kea observatórium University of Hawaii webové kamery z Canada-France-Hawaii Telescope observatória na Havaji webová kamera na Jat observatóriu v Fairless Hills, Pennsylvania  - zostať v strehu!

 

 

Erstkontakt-News: 7 Observatorien auf der ganzen Welt geschlossen – steht die Welt vor der Offenbarung des größten Geheimnisses? (15.September 2018)

Veröffentlicht am September 15, 2018

 

Nach der Schließung des National Solar Observatory in Sunsport im US Bundesstaat New Mexiko wurden nun weitere sechs Observatorien geschlossen, darunter auch ein Observatorium auf der spanischen Ferieninsel Teneriffa.

Insider vermuten mittlerweile, dass die Aktion mit einer großen Zahl geheimnisvoller UFOs, die in unmittelbarer Nähe der Sonne gesichtet wurden, in Zusammenhang stehen könnte.

Es wird aber auch vermutet, dass diese Flotte in Wahrheit zu einem Verband der Geheimen Weltraumprogrammen der Vereinigten Staaten stehen könnte, was die Regierung der Vereinigten Staaten in Erklärungsnot bringen könnte. Die Angelegenheit bleibt also spannend und wird vor allem immer mysteriöser. Von Frank Schwede.

Doch der Reihe nach: Die Aktion kam für alle überraschend und unerwartet. Plötzlich standen die Sicherheitskräfte vor der Tür und räumten das Gebäude in einer Art Nacht-und- Nebelaktion, ohne Angabe von Gründen. Die Sprecherin der Vereinigung der Universitäten für Astronomie, Sheri Lofson, erklärte dazu:

„Wir haben beschlossen, diese Einrichtung vorübergehend zu räumen. Und wir arbeiten mit den zuständigen Behörden in diesem Bereich zusammen.“

Auch tags darauf blieb das Observatorium und Postamt in Sunsport geschlossen. Um beide Gebäude herum flatterte ein gelbes Absperrband im Wind, Menschen standen davor und schüttelten verständnislos ihren Kopf.

Die Bewohner sind verärgert und beharren auf ihr Recht zu erfahren, was da gerade passiert. Ein Sprecher des Büros des Sheriffs erklärte, dass sie nicht an der Untersuchung beteiligt seien und nicht wüssten, was der Grund für die Schließung sei.

Doch es kommt noch besser. Selbst Mitarbeiter der örtlichen Post wurde nicht mitgeteilt, warum ihr Gebäude evakuiert und geschlossen wurde. USPS-Sprecher Rod Spurgeon erklärte gegenüber dem Nachrichtenportal KVIA News:

„Im Moment wird uns gesagt, dass sie das Gebiet vorübergehend evakuiert haben. Uns wurde nicht gesagt, warum oder was da abläuft.“

Was die Einwohner der kleinen Ortschaft sahen, sah auf den ersten Blick bedrohlich und wie eine militärische Operation aus: schwere Black Hawk Helikopter schwebte in die kleinen Ortschaft herein, Spezialteams machten sich an Antennen und Türmen zu schaffen und am Ende blieben wieder mal viele offene Fragen, auf die es bis heute keine vernünftige bis gar keine Antwort gibt.

Vor allem aber stellt sich den Menschen vor Ort eine Frage: was hat die Bundespolizei FBI mit der ganzen Aktion zu tun?

Handelt es sich um einen geplanten Terroranschlag, der vereitelt werden sollte, oder hat es tatsächlich mit den UFO-Sichtungen zu tun? Dann aber würde eine derartige Schließung nur dann Sinn machen, wenn man gleichzeitig sämtliche Observatorien auf der ganzen Welt schließen würde.

Warum also nach derzeitigem Stand der Dinge nur insgesamt 7? Was kann man von diesen Observatorien, eins davon befindet sich übrigens auf der spanischen Ferieninsel Teneriffa, sehen, was man von den anderen aus nicht beobachten kann? (Mysteriös: FBI beschlagnahmt und evakuiert Sonnen-Observatorium (Video))

Beschreibung: https://i2.wp.com/www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2018/09/bild2-37.jpg?resize=640%2C480&ssl=1

Sind die Schiffe Teil des Geheimen Weltraumprogramms?

Die NASA gab dazu eine ihrer mittlerweile typischen Standard-Erklärung ab, darin heißt es unter anderem, dass es sich um einen Mondtransit gehandelt habe, der entsteht, wenn ein Himmelskörper zwischen einem großen Körper und dem Beobachter zieht.

Mittlerweile aber wurde bekannt, dass auch Observatorien außerhalb der USA und sogar in Europa geschlossen wurden, unter anderem in Chile, Australien und Spanien. Um eine mögliche geplante terroristische Aktion kann es sich ja in diesem Fall nicht gehandelt haben. Also hat es doch etwas mit einer möglichen ungewöhnlichen Aktivität im All zutun?

Wie der Blog „UFO-Sightings-Spot“ jüngst berichtete, könnte Maria G. Hill aus Salem im US Bundesstaat Indiana eine mögliche Antwort gefunden haben. In der Nähe der Sonne fotografierte sie unlängst eine Flotte riesiger scheibenförmiger Objekte sowie eine ebenso große Flotte kleinerer Objekte, die die großen Scheiben eskortierten.

Hill postete dazu Fotos und schrieb in einem Facebook-Eintrag:

„Das ist in meiner Kamera aufgetaucht, nachdem ich heute Morgen ein Bild von der Sonne am östlichen Himmel gemacht habe: Ein grünes, kreisförmiges, türähnliches Objekt befindet sich in der Mitte des Wirbels und eine Schlange über einer kreisförmigen Scheibe. Ich bin mir sicher, dass dies eine symbolische Bedeutung mit der Schlange und der Scheibe hat.“

Beschreibung: https://i0.wp.com/www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2018/09/bild3-21.jpg?resize=640%2C480&ssl=1

Kritiker halten indes die Aufnahmen für einen Fake und sind der Meinung, dass es sich lediglich um eine Linsenspiegelung oder Dreck auf der Linse handelt. Man muss dazu wissen, dass Maria Hill die Aufnahmen mit einem I-Phone 8 aufgenommen hat, also nicht durch ein Weltraumteleskop.

Allein diese Tatsache lässt die Aufnahmen zunächst einmal unglaubwürdig erscheinen. Doch ob es sich tatsächlich um einen Schwindel handelt, können nur eingehende Untersuchungen beweisen.

Die berechtigte Frage, die in diesem Fall im Raum steht, lautet also: steckt wirklich eine Flotte riesiger UFOs hinter der Panikräumung einzelner Observatorien?

Wenn das tatsächlich so ist, versuchen Regierungen auf der ganzen Welt weiterhin die Öffentlichkeit vor derartigen Aufnahmen und Bildern zu schützen. Doch die Frage lautet dann natürlich auch: schützen vor was, vor der Wahrheit?

Tatsache ist, es handelt sich noch immer um eine unerwünschte Wahrheit, eine Wahrheit, die unbequem ist für die Verantwortlichen, die sie über viele Jahrzehnte verschwiegen, weil jetzt der Schwindel kurz davor ist aufzufliegen.

Doch man kann die Wahrheit nicht immer vor den Augen der Weltöffentlichkeit versteckt halten. Das sollte auch den Verantwortlichen bewusst sein. Die Wahrheit ist in diesem Fall wie Wasser, irgendwann, wenn sie stark genug ist, dringt sie durch jede Mauerritze.

Könnte es also tatsächlich möglich sein, dass Astronomen etwas gesehen und fotografiert haben, was sie besser hätten nicht sehen sollen, etwas, das nicht für die Augen der Weltöffentlichkeit bestimmt ist.

Aber noch eine weitere Frage drängt sich hier in den Raum: besteht vielleicht sogar die Möglichkeit, dass es sich bei den von Maria Hill gefilmten Objekten um eine Flotte von Raumschiffen des Geheimen Weltraumprogramms gehandelt hat.

Das könnte dann durchaus die Panik in Sicherheitskreisen erklären.

Betroffen sind folgende Observatorien:

AXIS 232D Netzwerk-Demokamera Sydney Australien

Webcams SOAR Observatorium Chile

BRT Teneriffa Teleskop

Webcam Mauna Kea Observatorium an der University Hawaii

Webcam vom Canada France Hawaii Telescope Observatorium auf Hawaii

Webcam am JAT Observatorium in Fairless Hills in Pennsylvania

Bleiben Sie aufmerksam!

Quellen: PublicDomain/Frank Schwede am 14.09.2018

  • – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
aktualizované: 24.07.2024 17:17:19