Mass Global Ascension… Globálny vzostup

Veröffentlicht am März 17, 2016von erstkontakt blog

Hier eine Botschaft (in englisch) von Erzengel Michael (durch Michael Love) über die momentan hereinkommenden Aufstiegswellen…

Drahí ľudia

Vaše DNA bolo aktualizované. Buďte  trpezliví so sebou samým. To staré JA umiera a novou energiou sa vynárate z temnoty do svetla. Prijmite tie dary, ktoré sa vám ponúkajú a použite ich pre dobro všetkých.

Správa (v angličtine) od archanjela Michaela (cez Michael Love) o prichádzajúcich vlnách vzostupu 20.03.2016. Veľký moment v dejinách. Znova a znova ste tuná inkarnovali, lebo sa vám páči žiť vo fyzickom tele, aby ste dospeli do tohto okamihu, do okamihu kedy všetko sa mení do perfekcie a vy to môžete prežívať s vašim fyzickým telom – s vašim zažiť teraz energie 3D, 4D a 5D. Úžasným spôsobom sa transformuje všetko do vyššieho vedomia, nemusíte sa ničoho obávať, bude to graduálna transformácia/premena u všetkých druhov.

Je dôležité vedieť, že prichádza najvyššia vlna energie vzostupu aby ste boli pripravení, aby ste sa tým energiám otvorili a aby tak mohli prenikať cez vás a tým umožnili váš vzostup do života bez obmedzenia. Nutné je odložiť staré, obmedzujúce energie, ktoré zabraňujú voľný tok a udržiavajú vás tak v 3.dimenzii temnoty. Nie je možné prijať tie energie keď pripúšťate traumy 3D života. Prichádza mier pre ľudstvo, tie prichádzajúce energie budú rýchlejšie a rýchlejšie, menia DNA všetkých živých bytostí a Zeme. Prichádza nové ľudstvo a nová Zem, pričom sú nám nápomocné všetky vyššie bytosti vesmíru. Všetko je Boh, prichádza nekonečné množstvo možností - Nebo na Zemi. To je vaša hodina. Všetko sa splní čo bolo povedané. Všetko sa deje ako má byť.

Vysoké učenie vesmiru je: milujte Boha a seba samého celým srdcom a dušou, to je tajomstvo stvorenia, života.

gefunden bei: Das Mauskript des Lebens

Quelle: https://dasmanuskriptdeslebens.wordpress.com/2016/03/16/mass-global-ascension-in-englischer-sprache/

http://erst-kontakt.jimdo.com/

 

 

 
aktualizované: 12.06.2024 19:15:37