Posledné varovanie pre ľudstvo ......

Die letzte Warnung an die Menschheit ....

Posledné varovanie pre ľudstvo ...

Beschreibung: https://1.bp.blogspot.com/-yllGdyDpyVo/YQG3QAh7-4I/AAAAAAAALOc/LR50VrmrBY0oUNz1lzdERljR38zd-6KIQCLcBGAsYHQ/s16000/mike_yeadon.jpg

Vo videu zverejnenom online bývalým viceprezidentom a hlavným vedeckým referentom, ktorý pracoval pre spoločnosť Pfizer viac ako 16 rokov, Dr. Mike Yeadon vážne varuje ľudstvo, že sa musia zobudiť teraz, kým nebude neskoro.

DR. Yeadon uviedol, že vláda počas pandémie Covid klamala verejnosť a je na masách, aby ju zastavili.

Prečítajte si tu!  https://uncutnews.ch/ausserparlamentarische-untersuchungskommission-in-holland-will-wegen-covid-impfungen-die-regierung-vor-gericht-bringen/

Mimoparlamentná vyšetrovacia komisia v Holandsku chce postaviť vládu pred  súd za očkovanie proti Covid

Mimoparlamentná vyšetrovacia komisia 2020 (BPOC2020) sa pripravuje na súd, aby okamžite zastavila „očkovanie“. Výbor to oznámil prostredníctvom sociálnych médií. "Dnes sú opäť správy o resuscitácii, smrti a vážnych zdravotných problémoch, ktoré prišli po 'očkovaní'.

Čítajte ďalej tu! https://www.anderweltonline.com/index.php?id=1425

Povinné očkovanie? Vynútené očkovanie!

Nútenie je trestné a hrozí väzenie až  päť rokov. Spôsob, akým sú tí, ktorí nie sú ochotní očkovať, poháňaní hrozbami k očkovaniu proti COVID, je psychologický teror, ktorý možno opísať iba ako nátlak. Vo videu Dr. Yeadon, že obmedzenia týkajúce sa Covid-19, ktoré boli zavedené (a naďalej platia) na začiatku pandémie, nefungujú. Vysvetľuje napríklad, že masky nie sú schopné zabrániť šíreniu údajného vírusu a že blokovanie nikdy nespomalilo prenos.

Vo videu zverejnenom online bývalým viceprezidentom a hlavným vedeckým referentom, ktorý pracoval pre spoločnosť Pfizer viac ako 16 rokov, Dr. Mike Yeadon vážne varuje ľudstvo, že sa musia zobudiť teraz, kým nebude neskoro.

DR. Yeadon uviedol, že vláda počas pandémie Covid klamala verejnosť a je na masách, aby ich zastavili.

„Nehovorte, že ste neboli varovaní, pretože som ľudí varoval tak dlho a tak tvrdo, ako je to možné, že teraz môžu vrátiť normálny život a zajtra môžu všetko vziať späť,“ povedal Dr. Yeadon.

Okrem toho Dr. Yeadon divákom povedal, že by sa nemali dať zaočkovať neadekvátne testovanými a niekedy nebezpečnými proteínmi indukujúcimi špičkový proteín na báze génov a namiesto toho ignorovať to, čo im hovoria skorumpovaní vedci.

Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer varoval, že ak sa ľudia v priebehu nasledujúcich týždňov neprebudia, prídu o šancu získať späť svoje slobody a vrátiť sa do normálnej spoločnosti, pretože sa čoskoro zavedú záznamy o očkovaní.

Ako video postupovalo, Dr. Yeadon uviedol, že vládna politika - ešte predtým, ako sa začala pandémia Covid -, zmenila desaťročia poznatkov o tom, ako chrániť ľudí pred infekčnými chorobami, a ako kľúčový príklad uviedol zablokovanie.

"Musíte byť symptomatickí, aby ste boli infekční, ale robíme karanténu pre chorých, vždy sme to robili."

"Chorých sme umiestnili do karantény, pretože sa môžeme vyhnúť infekcii širokej verejnosti." Myšlienka karantény s týmito takzvanými blokádami je teda novým vynálezom a nemá žiadny základ ani vo vede, ani v histórii epidemickej kontroly. “

DR. Yeadon ďalej uviedol, že hromadné testovanie populácie nebolo zavedené s cieľom vystopovať prípady koronavírusu, ale vyvolať strach s cieľom ovládať masy. Tiež uviedol, že asymptomatické prípady popierajú zdravý rozum, pretože do roku 2020 neexistuje žiadna taká história vírusov.

„Je to pre nás silná evolučná výhoda, že dokážeme veľmi dobre posúdiť, či je pre nás niekto hrozbou alebo nie, a skutočnosť, že sme v tom veľmi dobrí, by vám podľa môjho názoru mala povedať, že ste spoľahlivý poradca. či je pre vás niekto hrozbou alebo nie. Ak teda nemajú príznaky, chrípkou vás neinfikujú. “

Okrem toho Dr. Yeadon, že Covid-19 predstavuje hrozbu pre starších ľudí a ľudí so základnými zdravotnými problémami, ale nie pre mladých, fit a zdravých. Pre mladšiu populáciu je Covid-19 menej hrozivý ako chrípka.

DR. Yeadon poukazuje na to, že napriek tejto skutočnosti vlády po celom svete naďalej usmerňujú masy aby utekali a schovali sa vo svojich domovoch. Sú nútení do zbytočných karantén a musia sa podrobiť tyranským obmedzeniam.

Na konci videa Dr. Yeadon s vyhlásením, že svoje slová myslí úprimne a neklame, pretože od svojich blížnych nedostáva „absolútne nič iné ako kritiku a sociálnu izoláciu“.

„Varujem vás, že vlády na celom svete, a určite aj na miestnej úrovni, vám klamú niekoľkými spôsobmi, ktoré môžete ľahko určiť.“

https://uncutnews.ch/die-letzte-warnung-von-dr-mike-yeadon-an-die-menschheit/

aktualizované: 12.06.2024 19:15:37