GAIA - Vzostup...

...Aktualizácia Gaia's vzostup - Update

Ako som už povedal, energie na Gaii sa menia. V dôsledku zmeny energie sa deje veľa vecí. Jedným z nich je, že jadro Gaie bude znovu nabité energiou a to spôsobí zrýchlenie prebiehajúcich zmien.

V tomto posolstve chcem znova hovoriť o niektorých zmenách, ktoré sa dejú, keď sa blížime k dokončeniu tohto cyklu. Žiadam vás, aby ste sa na tieto veci pozerali s čistou mysľou a otvoreným srdcom.

1. Energie Gaie sa menia. V dôsledku toho dôjde v roku 2022 k niekoľkým rozsiahlym zmenám.

2. Tento posun bol predpovedaný vo vašej dávnej minulosti, no vaša dnešná spoločnosť ho nepozná.

3. Tento energetický posun ovplyvňuje všetky aspekty vášho života – fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné – a tiež vašu planétu samotnú.

Pýtali ste sa sami seba veľa otázkami o tom, čo sa vám skutočne stalo za posledné dva roky a prečo sa tak mnohí z vás cítili zmätení alebo stratení. Je to preto, že proces vzostupu sa aktivoval na Gaiamind-mysel/Gaia, na čo ste museli prejsť intenzívnym čistiacim procesom predtým, ako ste mohli správne vstúpiť do procesu svetelného tela. Keď ste sa však priblížili k úrovni nižšieho vedomia potrebného na rozpustenie starej paradigmy, vaše pravé ja nemohlo vstúpiť do týchto procesov.

Takže ste boli nejaký čas zmätení alebo dezorientovaní – povedali sme vám, že sa to stane, keď sme vás zoznámili s procesom Svetelného tela. Povedali sme tiež, že keď sa to stane, nebudete mať inú možnosť, ako opustiť väčšinu toho, čo vám momentálne bráni byť vaším skutočným ja (vaším „starým paradigmatickým ja“) a začať žiť úplne iným spôsobom, ako ste zvyknutí. do teraz.

Proces vzostupu je prirodzený proces. Je to tiež jedna z najhlbších zmien, aké kedy zažijete.

Mnohí z vás sa budú cítiť inak, ľahšie fyzicky a energeticky, citlivejšie k svojmu okoliu a ešte viac v súlade s duchovným svetom.

Možno ste si všimli, že ostatní ľudia okolo vás „nevidia“, čo robíte, ani „nepočujú“, čo vy. Si pracovníkom svetla a bol si ním už dlho. Vaše skúsenosti sa líšia od skúseností ostatných, ale to neznamená, že sú menej dôležité alebo platné ako iné.

Proces vzostupu je pre každého, nielen pre tých, ktorí pracujú na Gaii.

Vzostup teraz tiež prebieha oveľa rýchlejším tempom a môže sa zdať, že sa vo všetkých týchto skúsenostiach topíte.

Proces vzostupu nie je jednoduchý proces. Je to evolúcia a v tomto bode vašej histórie je vaša evolúcia zrýchlená. To je hlavný dôvod, prečo sa mnohí z vás cítia dezorientovaní, úzkostliví a vystrašení. Tieto príznaky môžu byť závažné, ale prejdú, keď sa zmeny zintenzívnia.

Proces Vzostupu bude zahŕňať mnoho rôznych udalostí, ktoré sa budú konať v nasledujúcich dňoch a mesiacoch. Všetky tieto zmeny sú pozitívne, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá. Váš proces vzostupu je prirodzený proces, ako by mal byť.

Všetci máte možnosť zažiť množstvo vecí, ktoré sú pre vás v tomto období nové. Dostávate príležitosť zažiť skutočnú slobodu a bezpodmienečnú lásku. Dostávate príležitosť zažiť bezhraničnú radosť a šťastie len preto, že ste si to vybrali!

Tieto nové skúsenosti sa vám teraz môžu zdať zvláštne, ale je to úplne pochopiteľné. Trvá čas, kým sa nové skúsenosti stanú známymi. Zažili ste niekedy okamih takého intenzívneho šťastia, že ste mali pocit, že vám pukne srdce? A čo ak tento pocit nezmizne, ale bude stále silnejší? Toto sa práve teraz deje s ľudstvom.

Jednou z najčastejších skúseností ľudí je zvláštny pocit medzi obočím – v mieste tretieho oka. Dalo by sa to opísať ako pocit tepla, brnenia alebo dokonca pocit, že telom prúdi elektrina. Tieto pocity sú spôsobené tým, že človek zvyšuje svoje vibrácie.

Gaia a jej obyvatelia sú v procese vzostupu, presúvajú sa do vyšších frekvencií existencie.Proces vzostupu sa už začal, ale bude sa naďalej zrýchľovať až do roku 2023, keď väčšina ľudí tento proces dokončí. čo to pre teba znamená? Ak ste ako väčšina ľudí, neviete, čo sa deje alebo prečo sa to deje.

Pravdou je, že prevažná väčšina ľudí žijúcich na Zemi si neuvedomuje, že vedomie existuje mimo fyzickej roviny. Väčšina verí iba v materiálnu realitu alebo si myslí, že vedomie je obmedzené na ich vlastné myšlienky a pocity.

Vzostup je o prebudení z tohto obmedzeného vedomia. Keď si uvedomíte, že ste viac ako telo a že čas nie je nekonečná prehliadka rovnakých momentov, ako sa zdá, urobili ste prvý krok k prebudeniu. Vzostup je o dosiahnutí celistvosti. Keď zažijeme celistvosť, ktorú prináša naše vlastné vyššie ja, zažijeme blaženosť. Celistvosť nemá nič spoločné s rovnakosťou, ale je skôr rozšírením nekonečnej variability toho, čím každý z nás je vo svojej celistvosti.

Božské Svetlo sa vracia na Zem a my zažijeme masívny vibračný posun, keď sa pripravujeme na Novú Zem.

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina svetla.

Aurora Ray

Veľvyslanec Galaktickej Federácie

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58