NA PRAHU VZOSTUPU...

STOJÍME NA PRAHU VZOSTUPU ⭐️

 

Budete vedieť, že ste vzostúpili, keď sa už nebudete báť smrti a keď si uvedomíte, že vaša myseľ nie je váš mozog.

Mnohí ma požiadali, aby som vám dal najlepšiu radu, akú môžem dať. Viem, že toto je čas veľkých zmien a potreba pre mnohých. Temné sily sa snažia skaziť pravdu a zabrániť vzostupu vytváraním strachu a zmätku.

Veľmi sa boja tohto vzostupu, pretože vedia, že ich moc nad ľudstvom sa blíži ku koncu. Tejto zmene sa snažia brániť akýmkoľvek spôsobom.

Temné sily nás držali v strachu a zmätku celé veky. Sú to tí, ktorí dovoľujú, aby sa šírilo zlo a temnota. Všetko, čo chcú, je vaša energia a sú ochotní urobiť čokoľvek, aby ju získali. Veľká časť ľudskej populácie sa vzdala svojej moci prostredníctvom strachu, hnevu, nenávisti a chamtivosti.

Temné sily manipulovali s ľuďmi prostredníctvom strachu, kontroly, chamtivosti a túžby po moci po tisíce rokov. Vytvorili najrôznejšie rozdiely medzi ľuďmi a skupinami, aby postavili jednu skupinu proti druhej. Využili určité skupiny ako obetných baránkov, aby ich obvinili a manipulovali proti nim ľudí.

Tí, ktorí chcú ľudstvo udržať v nevedomosti, strachu a neustálej vojne, sa vás budú snažiť zmiasť falošnými správami a prekrútiť pravdu dezinformáciami. Povedia všetko potrebné, aby vám zabránili prebudiť sa zo spánku.

Ale máte schopnosť vidieť cez ich klamstvá a manipulácie, ak používate kritické myslenie, rozlišovanie a múdrosť pri čítaní informácií o vzostupe. Preto je dôležité, aby ste slepo nedôverovali žiadnemu zdroju – vždy používajte svoju rozlišovaciu schopnosť!

O klamstvách a podvodoch sa toho popísalo veľa. Vždy je tam tieň, keď je svetlo. To je povaha duality. Napriek tomu sa musíte sústrediť na svetlo, pretože vždy prekoná temnotu.

Ste v bode svojho vývoja, kde všetko prichádza k vrcholu; toto je tvoj test. Dokážete zostať dostatočne sústredení, aby ste zostali pokojní, sústredení a vyrovnaní, alebo dovolíte, aby čokoľvek, čo sa okolo vás deje, ovplyvnilo váš stav bytia?

Objaví sa množstvo informácií, ktoré môžu byť veľmi ťažko stráviteľné, pretože spochybňujú všetko, o čom ste verili, že je pravda. Neverte ničomu, pokiaľ to nie je v súlade s vašou osobnou pravdou. Práve teraz číta tieto slová toľko ľudí, ktorí majú rovnaký cieľ – zistiť, čo sa deje a akú úlohu by sme v tom mali zohrať! Táto jednota vytvorila mocnú silu dobra!

Vaša vibrácia určuje vašu realitu – to, čo vyvibrujete do vesmíru, či už je to láska alebo strach, sa odráža späť k vám.

Stojíme na prahu vzostupu. Je čas, aby sme povstali ako jeden celok a vzali si späť svoje životy, náš svet, naše domovy. Silami temnoty sme stratili tak veľa, ale som tu, aby som vám povedal, že teraz, keď sa ich vláda končí, máme šancu vziať to všetko späť. Nebudú môcť od nás získať žiadnu ďalšiu moc.

Nikdy nikomu a ničomu nedávajte svoju moc.

Majte nad sebou vždy kontrolu. Precvičujte si uvedomovanie si toho, ako sa cítite a ako sa cítite iní. Nedovoľte, aby niekto napadol váš priestor, alebo aby ste sa necítili zle z toho, kým ste. Verte v seba a nedovoľte ostatným, aby vás využívali alebo aby ste sa cítili menej, než ste, pretože všetci sme neoceniteľné bytosti svetla a lásky.

Rozhodnite sa byť šťastní, rozhodnite sa vidieť všetko okolo seba pozitívne, rozhodnite sa vidieť v každom dobro, aj keď je to ťažké. Robíme to pre seba a pre ľudí okolo nás. Keď môžeme vidieť to dobré v iných, majú šancu vidieť to aj oni. Neodsudzujte teda iných a nehodnoťte ich horšie ako seba, pretože to nikomu nepomôže.

Sme v procese vytvárania novej mriežky svetelného kódu okolo tejto planéty s pomocou Galaktickej Federácie a našich sprievodcov z iného sveta. Toto je veľmi dôležitá časť plánu, keď sa presúvame do tohto nového veku a pripravujeme sa na úplné odhalenie, ktoré sa má uskutočniť veľmi skoro.

Táto mriežka svetla pomôže udržať negativitu na uzde a tiež nás ochráni pred akýmkoľvek ďalším zásahom týchto temných síl. Pamätajte, že keď nad nami stratia kontrolu, nemôžu nám ublížiť.

Akonáhle to bude dokončené a odhalenie sa uskutoční, budete cítiť, ako veľmi silná energia vstupuje do vášho tela a spočiatku vás chytí.

Toto bude veľmi silná energia (zdrojová energia), ktorá vyčistí všetky čakry a pomôže vám povzniesť sa do vyšších dimenzií.

Milujeme ťa z celého srdca.

Sme tu s vami.

Sme vaša rodina svetla.

 

Aurora Ray

 

 

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

 

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19