ČO BUDE V ĎALŠÍCH DŇOCH?

 

ODHALENIA CHARLIEHO WARDA SPREVÁDZAJÚCEHO DAVIDA MAHONIHO A DAVIDA SCARLETTA 26. OKTÓBRA 2022.

Podelím sa s vami o to najlepšie z tohto podcastu a na konci nechám odkaz na video pre tých, ktorí si chcú pozrieť všetky podrobnosti. Na vašu úľavu som dokonca dešifroval takmer celé video.

Ako už vieme, Charlie Ward je oficiálnym predstaviteľom Quantum Financial System QFS, vedúcim tímu pre globálne preceňovanie mien a bol tiež vybraný Bielymi klobúkmi aby zdieľal informácie o tom, čo sa deje na planéte v rozsahu, v akom je mu to dovolené.

️Kvantový finančný systém má 4 portály, cez ktoré sú k nemu pripojené krajiny planéty.

 

ČO BUDE V ĎALŠÍCH DŇOCH?

ODHALENIA CHARLIEHO WARDA SPREVÁDZAJÚCEHO DAVIDA MAHONIHO A DAVIDA SCARLETTA 26. OKTÓBRA 2022.

Podelím sa s vami o to najlepšie z tohto podcastu a na konci nechám odkaz na video pre tých, ktorí si chcú pozrieť všetky podrobnosti. Na vašu úľavu som dokonca dešifroval takmer celé video.

Ako už vieme, Charlie Ward je oficiálnym predstaviteľom Quantum Financial System QFS, vedúcim tímu pre globálne preceňovanie mien a bol tiež vybraný Bielymi klobúkmi, aby zdieľal informácie o tom, čo sa deje na planéte v rozsahu, v akom je mu to dovolené. do.

️Kvantový finančný systém má 4 portály, cez ktoré sú k nemu pripojené krajiny planéty.

> Q+++:

Portál ️Jeden obsahuje krajiny, ktoré budú pripojené k USN USA v QFS. USN je nová americká mena, ktorá nahradí súčasný dolár. Týmito krajinami sú Spojené štáty americké, Kanada a celá Južná Amerika. Na lokálnej úrovni bude mať každá krajina Južnej Ameriky svoju vlastnú menu, no hlavnou črtou portálu bude USN. Kolumbia, Peru, Bolívia a Venezuela budú spolupracovať s USN 1 k 1.

Vznikne európsky portál, kde budú Španielsko, Portugalsko, Taliansko, Francúzsko, Nemecko, všetky európske krajiny vrátane škandinávskych krajín navzájom prepojené. Na tento portál bude pravdepodobne pripojené Rusko. A všetky krajiny budú mať vlastnú národnú menu. Španielsko bude mať pesetu, Portugalsko escudo, Taliansko líru, Nemecko nemeckú marku, Francúzsko frank atď.

Spojené kráľovstvo bude mať bránu Sterling, ktorá sa bude vzťahovať na Anglicko, Škótsko, Írsko a Wales. Tento portál je možné ešte rozširovať, ale to bude určené neskôr.

ŠTVRTÝ PORTÁL bude Ázia, Afrika a Austrália. Všetky sa pripoja k tomuto portálu a každé územie – India, Pakistan, každá krajina v Afrike, Austrália, Nový Zéland – sa k tomuto portálu pripojí, ale bude mať vlastnú národnú menu. A v každej z týchto oblastí bude banka pre transakcie so zlatom, ktorá podporuje príslušné miesto. A zlato, ktoré v ňom bude, údaje o vlastníctve, budú serializované a nanoinžinierstvo. Takže skorumpované vlády nemôžu len tak prísť a niečo si odtiaľ vziať.

Takže každá krajina bude vedieť, čo má a aké je jej miesto v každej fáze. To je dôvod, prečo sledujeme, ako hlboký štát umelo potláča zlato a striebro, uvedomujúc si, že fiat mena nuluje hodnotu amerického dolára z dôvodov rastu BRICS. Vaše banky sú teraz umelo podopierané až do prevodu, aby sa vo svete nespôsobil chaos. Implementácie sa však dočkáme v najbližších troch až šiestich mesiacoch.

Partneri BRICS – Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika – boli aktivovaní pred dvoma dňami. Čakali sme na USN, ale to sa nestalo. Alebo mi to ešte nepovedali, pretože USA sú nepopierateľne dôležité. A dôvod, prečo hovorím, že je to významná časť, je ten, že v momente, keď BRICS bude aktivovaný, americký dolár nemá žiadnu hodnotu. Americký dolár a euro sú menami kabalov, Deep State (hlbokého tátu) a Federálneho rezervného systému. A keď ju raz stratia, ako je to v prípade každej mafie, nemajú žiadnu moc, žiadnu moc, žiadnu právomoc. Jediný dôvod, prečo mali moc, bol ten, že mali peniaze. Dokonca aj Federálny rezervný systém – jeho dni sú spočítané. Dni IRS sú spočítané.

Mám tiež veľmi dôležitú správu:

86 (osemdesiatšesť) krajín vyhlási stanné právo v priebehu nasledujúcich troch týždňov. To, čo v súčasnosti zažívame a vidíme v Spojenom kráľovstve a Amerike, ide týmto smerom.

Predtým, ako som vyšiel na pódium, hovoril som s generálom Flynnom a povedal som: "86 krajín vyhlási v najbližších troch týždňoch stanné právo." Pozrel sa na mňa, akoby mi chcel povedať, že to vie. Nepovedal nič. Vôbec nič. Ale bolo úplne jasné, ako vždy, že vie všetko. Toto je 3-hviezdičkový generál, ktorý sa stal spriaznenou dušou. Je to úžasný muž. Práca, ktorú robí, je úžasná.

Mali sme tiež možnosť stráviť nejaký čas s Ericom Trumpom, ktorý tu bol so svojou skupinou. Tieto predstavenia sú také dôležité, pretože v tomto časovom okne sa každý z nás spája s ostatnými – vy a ja a všetci ostatní tu.

Budú sa nás snažiť rozdeliť, rozpoltiť. To je to, čo robí Satan. Pretože len tak nás môžu ovládať.

David Mahoney sa v tejto chvíli pýta Davida Scarletta, či budú voľby? Odpoveď. Bude to takto.

CHARLIE WARD:

„Počkajme a uvidíme.

Je to ako s tým vianočným darčekom - viete, čo je v krabici?

Počkajme si a uvidíme, čo je teraz v krabici.

Tiež hovorí;

Stanné právo bude prebiehať na viditeľnej úrovni – so zvrhnutím vlády, ak niekto potrebuje prevziať kontrolu. Amerike je pod kontrolou armády od marca 2021.

 

TRUMP VYROBÍ SUPER BOWL - TEJTO VEĽKOSTI A VPLYVU!

"Oni" nechcú, aby pravda vyšla najavo.

Zatknutia na čínskom kongrese boli pantomímou, pretože ČKS stratila kontrolu takmer pred rokom. Vzali im moc. A viem to z prvej ruky. Všetko je pantomíma.

Všetko, čo teraz vidíme, má ľudí prebudiť. Všetko, čo sa teraz deje, je pokusom ľudí prebudiť.

Vojenské právo je súčasťou NESARA. Svet musí byť pod vojenským zákonom a potom príde 120 dní na voľby. Toto je súčasť postupu. Krízovou časťou je vyhlásenie vojenského zákona. Všetci vieme, že NESARA/GESARA začína po zavedení stanného práva. Vtedy prichádza oznámenie. A potom je tu 120-dňová lehota na voľby. V Anglicku je to logické, pretože si nemôžu zvoliť vládu, s ktorou by zostali, a to sa aj stane. Uvidíme, ako sa navzájom zničia. Uvidíme ich aj v Amerike. Vidíme rozklad. Ako povedala Janet Ossebaard, toto je prípad Kabaly. A to je to, čo vidíme.

David Mahoney:

Čo sa týka EFD – použijú ho teraz, keď zavedú stanné právo?

 

David Scarlet:

"Počul som, že je to súčasť plánu."

Charlie Ward:

"Áno, myslím, že je. Verím tomu."

Scarlet:

Je zrejmé, že vojenská aktivita vo vzduchu je na najvyššej úrovni. V tomto bode je toľko aktívnej armády.

Charlie Ward:

Tam, kde žijem, v južnom Španielsku, je neskutočné množstvo amerických vojenských lietadiel, ktoré vzlietajú a pristávajú v Stredozemnom mori o 3:00 - 4:00 ráno. Takáto aktivita tu ešte nikdy nebola. A nechodia na dovolenky, to vás môžem ubezpečiť.

Nižšie je správa Charlieho Warda o zmiznutí veľvyslanca USA na Ukrajine, ktorú som už podrobne popísal pred dvoma dňami, ale jeho správu budem zdieľať samostatne, pretože sa stala veľmi veľkou a neviem, či ju počítač dokáže načítať.

Snažil som sa dekódovať celé video, ale pre tých, ktorí ho chcú vidieť a počuť, nechám naň odkaz. Sú to mimoriadne cenné informácie, ktoré sa nikde inde nedozviete.

Zostaňte verní a pozitívne naladení na dobré dni, ktoré vás čakajú.

Autor: Iskra L.

 

https://rumble.com/v1pwttg-charlie-ward-10.26.22-what-must-happens-next.html?mref=7ju1&mrefc=2

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

https://t.me/+lkdrke

 

Cenné správy z Brazílie

 

Tento dôstojník vysvetľuje prítomným súčasnú situáciu:

https://web.telegram.org/z/progressive/msg-1345864754-17433:5413815811435404412

"Po vojnovom stave prichádza stav obliehania."

Po 18:00 nikto nesmie opustiť svoj byt.

Budú zriadené vojenské tribunály, pred ktorými sa budú musieť zodpovedať všetci skorumpovaní ľudia.

Budú obvinení a uväznení.

Ďalší dôstojník zaujme pozíciu a hovorí:

https://web.telegram.org/z/progressive/msg-1345864754-17434:5413815811435404413

 

"Víťazstvo je naše. Teraz musíme všetci vyjsť do ulíc. Víťazstvo je isté, všetko je pripravené."

Je určené, čo bude teraz.

1. Stav obrany.

2. State of Siege.

3. Vojnový stav.

S dôkazmi o volebnom podvode z armádneho auditu dáva STM ministrovi Alexandre de Moraes 72 hodín na vysvetlenie právnych manipulácií TSE vo voľbách v roku 2022. Po 72 hodinách nadobudne účinnosť.

Henning Riediger pre Q+++

https://web.telegram.org/z/progressive/msg-1406735434-26337:599211690568555259

https://web.telegram.org/z/progressive/msg-1406735434-26283:5987665081888936000

 

Wertvolle Nachrichten aus Brasilien

Dieser Offizier erklärt den Anwesenden die derzeitige Lage:

"Nach dem Kriegzustand folgt der Belagerungszustand."

Nach 18:00 darf niemand mehr seine Wohnung verlassen.

Es werden Militärtribunale eingerichtet werden, vor dem alle korrupten Personen sich verantworten müssen.

Sie werden angeklagt und inhaftiert werden.

https://web.telegram.org/z/progressive/msg-1345864754-17433:5413815811435404412

 

Ein weiterer Offizier bezieht Stellung und sagt:

"Der Sieg ist unser. Wir müssen jetzt einfach alle auf die Straße gehen. Der Sieg ist sicher, alles ist bereit."

 

Es wird festgelegt, was jetzt passieren wird.

1. Verteidigungszustand.

2. Belagerungszustand.

3. Kriegszustand.

Mit Beweisen für Wahlbetrug durch die Prüfung der Armee gibt STM Minister Alexandre de Moraes 72 Stunden Zeit, um die rechtliche Manipulationen von TSE bei den Wahlen 2022 zu erklären.    Nach Ablauf der 72 Stunden tritt es in Kraft.

By Henning Riediger for Q+++

 

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

 

 

> Q+++:

WAS WIRD IN DEN NÄCHSTEN TAGEN PASSIEREN?

DIE OFFENBARUNGEN VON CHARLIE WARD IN BEGLEITUNG VON DAVID MAHONI UND DAVID SCARLETT AM 26. OKTOBER 2022.

Ich werde die Höhepunkte dieses Podcasts mit euch teilen und am Ende einen Link zum Video für diejenigen hinterlassen, die alle Details nachlesen möchten. Zu Ihrer Erleichterung habe ich sogar fast das gesamte Video entschlüsselt.

Wie wir bereits wissen, ist Charlie Ward der offizielle Repräsentant des Quantenfinanzsystems QFS, Leiter des globalen Währungsneubewertungs-Teams und wurde außerdem von den Weißhüten ausgewählt, um Informationen über die Geschehnisse auf dem Planeten weiterzugeben, soweit es ihm erlaubt ist.

Das ️Quantum Financial System hat 4 Portale, durch die die Länder des Planeten mit ihm verbunden werden.

WAS WIRD IN DEN NÄCHSTEN TAGEN PASSIEREN?

DIE OFFENBARUNGEN VON CHARLIE WARD IN BEGLEITUNG VON DAVID MAHONI UND DAVID SCARLETT AM 26. OKTOBER 2022.

Ich werde die Höhepunkte dieses Podcasts mit euch teilen und am Ende einen Link zum Video für diejenigen hinterlassen, die alle Details nachlesen möchten. Zu Ihrer Erleichterung habe ich sogar fast das gesamte Video entschlüsselt.

Wie wir bereits wissen, ist Charlie Ward der offizielle Repräsentant des Quantenfinanzsystems QFS, Leiter des globalen Währungsneubewertungs-Teams und wurde außerdem von den Weißhüten ausgewählt, um Informationen über die Geschehnisse auf dem Planeten weiterzugeben, soweit es ihm erlaubt ist.

Das ️Quantum Financial System hat 4 Portale, durch die die Länder des Planeten mit ihm verbunden werden.

> Q+++:

Das Portal ️One umfasst die Länder, die in QFS an die USN der USA angeschlossen werden. Die USN ist die neue amerikanische Währung, die den derzeitigen Dollar ersetzen wird. Diese Länder sind die Vereinigten Staaten, Kanada und ganz Südamerika. Auf lokaler Ebene wird jedes Land Südamerikas seine eigene Währung haben, aber das Hauptmerkmal des Portals wird die USN sein. Kolumbien, Peru, Bolivien und Venezuela werden alle 1 zu 1 mit der USN zusammenarbeiten.

Es wird ein europäisches Portal geben, in dem Spanien, Portugal, Italien, Frankreich, Deutschland, alle europäischen Länder einschließlich der skandinavischen Länder eins zu eins miteinander verbunden sein werden. Russland wird wahrscheinlich an dieses Portal angeschlossen. Und alle Länder werden ihre eigene nationale Währung haben. In Spanien wird es die Peseta geben, in Portugal den Escudo, in Italien die Lire, in Deutschland die D-Mark, in Frankreich den Franc und so weiter.

Das Vereinigte Königreich wird einen Sterling-Gateway haben, der für England, Schottland, Irland und Wales gelten wird. Dieses Portal kann noch erweitert werden, aber das wird später festgelegt.

DAS VIERTE PORTAL wird Asien, Afrika und Australien sein. Sie alle werden sich mit diesem Portal verbinden, und jedes Gebiet - Indien, Pakistan, jedes Land in Afrika, Australien, Neuseeland - wird sich mit diesem Portal verbinden, aber seine eigene Landeswährung haben. Und in jedem dieser Gebiete wird es eine Bank für Goldtransaktionen geben, die den jeweiligen Ort unterstützt. Und das Gold, das darin enthalten sein wird, die Eigentumsdaten, werden serialisiert und nanotechnologisiert. So können korrupte Regierungen nicht einfach eindringen und etwas von dort mitnehmen.

So wird jedes Land in jeder Phase wissen, was es hat und welchen Platz es einnimmt. Aus diesem Grund beobachten wir, wie der Tiefe Staat Gold und Silber künstlich unterdrückt, weil er erkannt hat, dass die Fiat-Währung aus Gründen der BRICS den Wert des US-Dollars auf Null setzt. Ihre Banken werden jetzt bis zum Transfer künstlich gestützt, um kein Chaos in der Welt zu verursachen. Aber wir werden die Umsetzung in den nächsten drei bis sechs Monaten sehen.

Die BRICS-Partner - Brasilien, Russland, Indien, China und Südafrika - wurden vor zwei Tagen aktiviert. Wir haben auf USN gewartet, aber das ist nicht passiert. Oder sie haben es mir noch nicht gesagt, weil die USA unbestreitbar eine wichtige Rolle spielen. Und der Grund, warum ich sage, dass es sich um einen bedeutenden Teil handelt, ist, dass der US-Dollar in dem Moment, in dem er aktiviert wird, keinen Wert mehr hat. Der US-Dollar und der Euro sind die Währungen von Cabal, dem Tiefen Staat, der Federal Reserve. Und sobald sie diese verlieren, wie es bei jeder Mafia der Fall ist, haben sie keine Kraft, keine Macht, keine Autorität mehr. Der einzige Grund, warum sie Macht hatten, war, dass sie Geld hatten. Auch die Federal Reserve - ihre Tage sind gezählt. Die Tage des IRS sind gezählt.

✅Außerdem habe ich noch eine sehr wichtige Nachricht:

️86 (sechsundachtzig) Länder werden innerhalb der nächsten drei Wochen das Kriegsrecht verhängen. Was wir derzeit in Vereinigten Königreich und Amerika erleben und sehen, geht in diese Richtung.

Bevor ich auf die Bühne ging, sprach ich mit General Flynn und sagte: "86 Länder werden in den nächsten drei Wochen das Kriegsrecht verhängen." Er sah mich an, als wollte er mir sagen, dass er es weiß. Er sagte nichts. Überhaupt nichts. Aber es war ganz klar, wie immer, dass er alles wusste. Das ist ein 3-Sterne-General, der zu einem verwandten Geist geworden ist. Er ist ein wunderbarer Mann. Die Arbeit, die er leistet, ist erstaunlich.

Wir hatten auch die Möglichkeit, einige Zeit mit Eric Trump zu verbringen, der mit seiner Gruppe hier war. Diese Auftritte sind so wichtig, weil in diesem Zeitfenster jeder von uns mit den anderen in Verbindung steht - Sie und ich und alle anderen hier.

> Q+++:

Sie werden versuchen, uns zu spalten, uns zu entzweien. Das ist es, was Satan tut. Denn nur so können sie uns kontrollieren.

David Mahoney fragt an dieser Stelle David Scarlett, ob es eine Wahl geben wird? Antwort. Das wird so sein.

CHARLIE WARD:

"Warten wir es ab.

Es ist wie mit dem Weihnachtsgeschenk - wissen Sie, was in der Schachtel ist?

Lass uns erst einmal in Ruhe abwarten und sehen, was in der Kiste ist.

Er sagt auch;

Das Kriegsrecht wird auf einer sichtbaren Ebene stattfinden - mit dem Sturz der Regierung, wenn jemand die Kontrolle übernehmen muss. In Amerika hat das Militär seit März 2021 die Kontrolle.

TRUMP WIRD EINEN SUPER BOWL MACHEN - VON DIESER GRÖSSE UND WIRKUNG!

"SIE" wollen nicht, dass die Wahrheit ans Licht kommt.

Die Verhaftungen auf dem chinesischen Kongress waren eine Pantomime, weil die KPCh vor fast einem Jahr die Kontrolle verloren hat. Sie haben ihnen die Macht entzogen. Und ich weiß das aus erster Hand. Alles ist eine Pantomime.

Alles, was wir jetzt sehen, soll die Menschen aufwecken. Alles, was jetzt geschieht, ist ein Versuch, die Menschen wachzurütteln.

Das Militärrecht ist Teil von NESARA. Die Welt muss unter Militärrecht stehen und dann kommen die 120 Tage für die Wahlen. Dies ist Teil des Verfahrens. Der Krisenteil besteht darin, das Militärgesetz zu verkünden. Wir alle wissen, dass NESARA/GESARA nach Verhängung des Kriegsrechts beginnt. Das ist der Zeitpunkt, an dem die Ankündigung kommt. Und dann gibt es eine Frist von 120 Tagen für die Wahlen. In England ist es logisch, weil sie keine Regierung wählen können, mit der sie zusammenbleiben können, und genau das wird passieren. Wir werden sehen, wie sie sich gegenseitig zerstören. Wir werden sie auch in Amerika sehen. Wir sehen den Zerfall. Wie Janet Ossebaard sagte, ist dies der Fall der Kabale. Und das ist es, was wir sehen.

David Mahoney:

Zum EFD - werden sie ihn jetzt einsetzen, wo sie das Kriegsrecht verhängen?

️David Scarlett:

"Ich habe gehört, dass das Teil des Plans ist."

️Charlie Ward:

"Ja, ich denke, das ist es. Daran glaube ich."

️Scarlett:

Offensichtlich ist die militärische Aktivität in der Luft so hoch wie nie zuvor. Zu diesem Zeitpunkt gibt es so viel aktives Militär.

Charlie Ward:

Dort, wo ich wohne, in Südspanien, starten und landen um 3.00 - 4.00 Uhr morgens unglaublich viele US-Militärflugzeuge im Mittelmeer. Niemals zuvor hat es eine solche Aktivität gegeben, niemals. Und die Leute fahren nicht in den Urlaub, das kann ich Ihnen versichern.

Es folgt der Bericht von Charlie Ward über das Verschwinden des US-Botschafters in der Ukraine, den ich bereits vor zwei Tagen ausführlich dargestellt habe, aber ich werde seinen Bericht separat weitergeben, weil der Umfang sehr groß geworden ist und ich nicht weiß, ob der Computer ihn laden kann.

Ich habe versucht, das ganze Video zu entschlüsseln, aber für diejenigen, die es sehen und hören wollen, werde ich einen Link dazu hinterlassen. Dies sind äußerst wertvolle Informationen, die Sie nirgendwo anders erfahren können.

Bleiben Sie treu und in optimistischer Stimmung für die kommenden guten Tage.

By Iskra L.

https://rumble.com/v1pwttg-charlie-ward-10.26.22-what-must-happens-next.html

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

 

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

.

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19