NESARA-News: Kommt das Quanten-Finanzsystem in der ersten Juniwoche um NESARA/GESARA zu implementieren? (04.Juni 2021)

NESARA-News: Príde v prvom júnovom týždni kvantový finančný systém na implementáciu systému NESARA / GESARA? (4. júna 2021)

Erstellt am Juni 4, 2021 von erstkontakt blog

ESARA-News

[Komentár k reakcii: Ako vždy prosíme našich čitateľov - aby vnímali a zvažovali podrobné časové informácie v celkovej štruktúre udalostí ... ..Mier - Láska & Jednota .... Redakčný tím EK]

Vypukne v prvý júnový týždeň peklo? Kvantový finančný systém prichádza implementovať NESARA / GESARA!

Tu je prehľad najnovších kryptických správ, čo nás čaká alebo sa už stalo bez toho, aby sme si niečo všimli, okrem poklesu ceny kryptomien, ktorý bol 15 (!) Krát a vždy od roku 2010 po že tam bol kurz ohňostroja. Všetky vyhlásenia bez záruky!

Ste pripravení na kvantový finančný systém? QFS Kvantové financie, Kvantový internet, Kvantové vzdelávanie, ale predovšetkým Kvantová energia. (Viac informácií tu: Donald Trump a čo skutočne stojí za tajomným kvantovým finančným systémom)

Whiplash347 pondelok 31. mája:

1. júna až 5. júna:

Tento týždeň vypukne peklo: priehrady, volebné podvody, blíži sa koniec prípadu XRP Sec, kolaps BTC a ďalšie.

5. júna: Moji kolegovia Američania.

6. júna: VYPNUTIE

7. júna: Zatmenie slnka „Ring of Fire“

8. júna: Donald J. Trump má narodeniny

9. júna: USA Deň ústavy - inaugurácia alebo iná HLAVNÁ UDALOSŤ.

Vysoký vojenský zdroj potvrdil:

Trump podpísal zákon o povstaní 14. januára 2021 - odovzdal moc americkej armáde a dal jej ďalšie dva mesiace na výkon funkcie prezidenta USA.

20. mája mu armáda dala predĺženie.

Generáli Pentagónu zatkli od falošnej inaugurácie Bidena.

Armáda bola ústavne viazaná a prešla súdnym sporom FISA, aby preskúmala preskúmanie volieb v roku 2020, pri ktorom sa zistili vnútorné a domáce podvody voličov.

V Amerike došlo počas prezidentských volieb 3. novembra 2020 k puču.

Teraz je pri moci armáda. Zvíťazil prezident Donald J. Trump. Zatýkanie trvá už mesiace. Nie je to Biden-Harris a nie je to D.C.

Videli ste film.

Akceptovať to.

Nemôžete zastaviť to, čo má prísť.

telegram >>>> https://t.me/fufmedia/23205

QFS JE ONLINE !!!

Potvrdenie práve prišlo:

QFS bude zverejnený o polnoci amerického času !!! Je 6 hodín ráno v Zürichu. Platby potom začnú okamžite a automaticky.

@ R24_Finanzkompass 31.05.21 22.55

telegram >>>> https://t.me/R24_Finanzkompass/914

Špeciálna obnovená republika prostredníctvom správy GCR k 31. máju 2021

„Trump sa vráti veľmi skoro“ ... americký viceprezident John F. Kennedy ml.

V utorok 1. júna by banky po celom svete oficiálne prešli na kvantový finančný systém, aby implementovali NESARA / GESARA. Väčšina zdrojov podliehala prísnym zákazom správ. Implementácia Bazileja 3 bola naplánovaná na 28. júna …… ..

https://operationdisclosureofficial.com/2021/05/31/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-may-31-2021/

Tu je sieťový nález pre NESARA a GESARA od decembra 2020:

Niektoré objasnenia a historický vývoj týkajúce sa programov NESARA a GESARA

NESARA je skratka pre zákon o národnej hospodárskej bezpečnosti a obnove, často tiež reformný zákon. GESARA je globálny variant a skratka pre zákon o globálnej ekonomickej bezpečnosti a zotavení, často tiež reformný zákon. V preklade to znamená národný a globálny zákon o hospodárskej bezpečnosti a obnove alebo reformácii.

Na mnohých webových stránkach a tiež od mnohých youtuberov tieto dva zákony v súčasnosti prenasleduje svet, čoraz viac za posledných 5 - 10 rokov. Existujú správy, články a videá, ktoré poskytujú správy objektívne, existujú však aj subjektívne informácie. A bohužiaľ, veľa sa tiež subjektívne interpretuje v zákonoch pôvodu. Predovšetkým v súčasnej dobe, v čase informačnej vojny, sa pokúšajú rôzne správy rozdeliť a vzbudiť strach.

Z môjho osobného hľadiska nie je na žiadnom z návrhov nič zlé ani temné, najmä preto, že GESARA je v súčasnosti iba pracovným názvom globálneho zákona. Ako pozitívne znamenie vidím, že ešte neboli implementované, alebo že kabali (hlboký štát, temné sily) úspešne zabránil implementácii tých zákonov. Ale toto je moje veľmi osobné hodnotenie.

Potom sa tiež stane s kritikmi, že NESARA je vytrhnutá z kontextu, t. J. zo súhry mnohých faktorov, ktoré musia zapadnúť ako ozubené koleso, aby bolo možné zákonne zaviesť zákon. Ale o tom neskôr, začneme iba na A.

Príbeh NESARA

Vlasteneckí vojenskí poradcovia Johna F. Kennedyho, 35. demokratického prezidenta v rokoch 1961-1963, naznačili, ukázali, že v USA vládne tieňový štát (USA Corp. vo Washingtone DC) a nejde o republiku, ako sa oficiálne tvrdí. Kennedy a jeho tím chceli ukončiť túto moc hlbokého štátu, súkromnej Federálnej rezervnej banky a niektorých 3-listových organizácií a obnoviť moc nad ich krajinou Američanom.

Prezident v niektorých prejavoch požiadal o mediálnu podporu v jeho „boji“ proti močiaru. A vôbec prvýkrát bol vypracovaný návrh zákona o ekonomickej bezpečnosti a rekreácii s názvom NESARA. To znamená, že tím okolo Kennedyho vyvinul tento plán a dal mu meno, nie Deep State. Bohužiaľ, Pozemská aliancia, ktorá v tom čase už existovala, vlastenecká armáda a tiež rodina Kennedyovcov, podcenili vplyv a infiltráciu hlbokého štátu takmer vo všetkých mocenských inštitúciách.

Médiá už boli vtedy kúpené a Kennedy nemal šancu. Pri atentáte na Kennedyho bol zastrelený 22. novembra 1963. Vlastne chcel oznámiť NESARU jeden z nasledujúcich dní. Na dlhý čas potom NESARA zmizla z mysle ľudí, medzičasom boli vlastenci postupne „zlikvidovaní“, boli finančne zruinovaní, prepustení alebo mali náhle „nehody“.

Obeťou sa stal dokonca aj Kennedyho brat. Hlboký štát mal opäť všetko pod kontrolou. Naopak, niektoré body z tohto návrhu zákona NESARA uznal hlboký štát (DS) ako vhodné na rozšírenie jeho právomoci, dať ľuďom navonok niečo dobré, ale spätne ich zotročovať ďalej a intenzívnejšie. Napríklad v 90. rokoch existovalo pre USA niekoľko návrhov ekonomických reforiem, ktoré navrhol Harvey Francis Barnard. Napísal dokonca knihu Draining the Swamp: Monetary and Fiscal Policy Reform.

Vo svojich návrhoch a tiež vo svojej knihe sa venuje mnohým bodom NESARA, bohužiaľ kritický pozorovateľ si okamžite všimne zmeny, ktoré ukazujú ďalšie a masívnejšie vyvlastňovanie, zotročovanie a ochudobňovanie ľudí. Barnard pravdepodobne myslel tým, že „vypustil močarisko“, cieľ kabalov znížiť počet obyvateľov na 500 000 ľudí, ktorí by potom slúžili ako otroci elity.

V očiach kabalov sme všetci iba „zbytočnými jedákmi“. A nanešťastie sú tieto negatívne body interpretované dnešnými autormi do pôvodného zákona Kennedyho-NESARA. Takže samozrejme existuje neistota medzi všetkými, ktorí sa chcú dozvedieť viac. Príbeh však pokračuje: Čoskoro potom, čo Barnard zverejnil na internete program NESARA, začali sa o ňom na internetových fórach zverejňovať informácie o používateľovi, známy ako „Holubica jednoty“. „Holubica jedinečnosti“ bola neskôr identifikovaná ako Shaini Candace Goodwin, bývalá študentka osvietenskej školy Ramtha, ktorá bola v médiách označovaná ako „ kyberkultová kráľovná“. Podľa Goodwinovej webovej stránky návrh NESARA driemal v Kongrese predtým, ako bol nakoniec schválený na tajnom zasadaní v marci 2000 a podpísaný prezidentom Billom Clintonom, nikdy však nebol vyhlásený.

Oznámenie malo byť pre USA oznámené 11. septembra 2001 o 10:00, vieme však, čo sa v ten deň stalo v New Yorku. Hlboký štát, kabali vyhodili do povetria budovy Svetového obchodného centra o 9:00, aby sa tak nestalo. Ak sa pýtate prečo, tu je odpoveď: Počítače a údaje o príjemcoch biliónov dolárov z „Fondu prosperity“ sa nachádzali v druhom poschodí jednej z veží Svetového obchodného centra a zlato, ktoré sa malo predpokladať na podporu novej meny bolo tiež uložené vo vežiach Svetového obchodného centra a ukradnuté kabalmi.

Budova WTC7 bola operačným strediskom 11. septembra a bola tiež zničená po ukončení operácie. Hnacou silou implementácie NESARA boli Biele klobúky, medzi nimi aj vysokí vojenskí funkcionári, ktorí odvtedy bojovali za implementáciu zákona aj napriek odporu prezidenta Georga W. Busha. Goodwin verí a tvrdí, že Bush zorganizoval útoky z 11. septembra a vojnu v Iraku ako odklon od NESARA. Bombardovanie Pentagónu si vyžiadalo množstvo obetí civilných a vojenských členov Bielych klobúkov.

Celý 11. september bol úderom kabalov, aby opäť zabránili NESARA. Navyše, prostredníctvom falošných teroristických útokov mohli ľudia ďalej obmedzovať svoje slobody, takpovediac „bonus“ pre hlboký štát. Boj proti tieňovej vláde začal v rokoch 2015/2016 Donald J. Trump; Pozemská aliancia sa poučila z neúspechov minulosti.

Podľa môjho názoru dovtedy nedokázali zahrnúť silu a moc ľudí, ktorých predtým zastupovali, zahrnúť silu a moc ľudí tým, že vopred dáte ľuďom vedieť, kto im v skutočnosti vládne a aký bol a je skutočný plán „vládcov“.

NESARA, iba jeden zub v prevodovke

NESARA je návrhom najpriekopníckejšej reformácie, ktorá sa netýkala iba Spojených štátov, ale aj našej planéty v celej jej histórii. Zákon ruší súkromnú Federálnu rezervnú banku, Daňovú službu (IRS), tieňovú vládu a ďalšie.

Toto sa deje najskôr na národnej úrovni v Amerike, keď je vyhlásená republika. GESARA však ešte musí byť vypracovaná. To sa však môže stať, iba ak sú zúčastnené štáty suverénne a už nie spoločnosťami. Ak sa tvrdí, že spoločnosť GESARA už bola podpísaná, nie je to celkom správne, pretože napríklad konateľka spoločnosti BRD, pani M., nemôže podpísať žiadne právne platné zákony pre republiku. „Štátni vodcovia“ kabali po celom svete podpísali svoju kapituláciu pred Trumpom, ale to je už iná otázka.

Teraz prichádza bod, v ktorom chcem vysvetliť, prečo sa na spoločnosť NESARA nedá pozerať individuálne, prečo je také fatálne vytrhnúť tento zákon z kontextu a vnímať ho iba osobitne. To vedie k predchádzajúcim dezinterpretáciám jednotlivých alebo všetkých bodov. NESARA bude existovať iba vo zvrchovaných štátoch, takže štátne konštrukcie v obchodnom a námornom práve musia byť najskôr ukončené. A teda GESARA môže byť podpísaná iba suverénnymi štátmi, v lepšom prípade štátmi, ktoré už NESARA zaviedli. Globálny variant bude teda vyzerať úplne inak a bude skôr regulovať spoluprácu medzi štátmi.

Preto je GESARA iba pracovný titul! Je pravda, že prostredníctvom systému súkromných bánk, známeho ako systém centrálneho bankovníctva, boli všetky „štáty“ zatiaľ iba spoločnosťami v oblasti obchodného a námorného práva. V niektorých krajinách sa to už zmenilo, napríklad Brazília, India, Rusko a niekoľko ďalších krajín už majú zvrchované právo a sú mimo obchodného práva. Dobre to vidia štáty, s ktorými MSM „bojujú“ (Bielorusko, Maďarsko atď.). V Srbsku existuje aj nový ľudový parlament, ktorý však ešte nie je schopný konať, pretože vláda spoločnosti má stále „moc“ a MSM. Tieto spoločnosti nielen vykorisťovali ľudskú silu daňami a úrokmi, ale tiež im pripísali šťastie, šťastie pre tých, ktorí sedeli a riadili vo vedení spoločnosti, a pre všetkých, ktorí sa na podvode podieľali (banky, médiá a GEZ)., súdy, úrady, spoločnosti atď.).

Pri alebo po našom narodení dostaneme takzvaný kolaterálny účet (nazývaný tiež účet slameného muža). Tento účet pokrýva všetky náklady, ktoré by sme mohli vyprodukovať až do smrti. Peniaze tam sú, sú v podstate určené pre každého jedného človeka. Teraz prichádza kladivo: Rodný list tiež štát spoločnosti obchoduje ako cenný papier. Odhad je 100 miliónov na obyvateľa.

Preto všetci „migranti“, ktorí na hranici odhodili občiansky preukaz. S občianskym preukazom a registráciou v spoločnosti Nemecko dostáva tento „štátny bonus“ štát. Pochopte, prečo k nám prišlo a prišlo toľko „utečencov“? Ale absolútna núdza je: Ak dnes dostanem daňový doklad, účet za elektrinu, vodu, účet za odvoz odpadu, poplatok za varovanie, pokuty atď., v skutočnosti už bol zaplatený v deň vydania. Každý deň o 18:00 musia byť všetky účty v obchodnom práve vyvážené! Je to skutočnosť!

A tento zostatok na účte sa berie z účtu slameného muža, ako sa pôvodne plánovalo. Keďže tieto účty platím ja (a všetci ostatní) znova, spoločnosť (štát) má každý deň prebytky peňazí, ktoré sa každý deň o 18. hodine odsúvajú. Dalo by sa to nazvať „bonusom“, pretože sa nikdy neobjavujú otvorene, rovnako ako účet zabezpečenia.

Faktúry / poplatky sú ponukou spoločnosti, ak ju uhradíme, ponuku prijmeme. A ako vhodné, ak sa bránime, prichádza dcérska spoločnosť na súd alebo dokonca na políciu a núti nás, aby sme ponuku prijali. Pretože sme právnické osoby, teda veci, v obchodnom a námornom práve. Iná téma, celá, ale mali ste o nej aspoň počuť. Banky sú v skutočnosti produkčné spoločnosti pre peniaze. Vždy to tak bolo, ale doteraz to bolo šikovne zakryté. Ako zákazníkovi vám bolo povedané, že ušetríte peniaze, ktoré budú požičané a za to dostanete úrok. Alebo v prípade pôžičky vám povedali, že chudobná banka si musí požičiavať peniaze od centrálnej banky. Preto musíte platiť úroky.

A ako osobitný problém ponúkne aj zabezpečenie, aby centrálna banka dala peniaze aj vašej chudobnej banke. Okrem toho sa zločinecké syndikáty ako SCHUFA, Creditrefom a ďalšie úverové agentúry stali top biznisom Creditrefom a ďalšie úverové agentúry stále umožňujú špičkový obchodný model. Čo sa v skutočnosti deje? Banka stlačí tlačidlo a peniaze sa vytvoria na vašom účte. Z ničoho nič a bez hodnoty. Ako záruku dáte dom, auto alebo iný významný nákup, v lepšom prípade záruku od tretej strany. To dáva peniazom hodnotu. Ak nemôžete platiť svoje splátky, prichádza na rad odvetvie krádeží bánk a vy tak prídete o kolaterál. A marketingom kolaterálu banka dosahuje svoj zisk, pretože úroky a poplatky im nestačia. Okrem toho dostávajú ešte viac prostredníctvom dlhodobých oznámení o zablokovaní zostávajúcich pohľadávok. Banka navyše narába s vašimi peniazmi. Prečo inak trvajú prevody dva alebo tri dni? Počas noci sa s prostriedkami obchoduje pri prevode. Od zavedenia kvantového finančného systému (QFS) pred niekoľkými rokmi a jeho aktivácie na 80 percent v minulom roku je koniec. A to bolo treba urobiť pred NESARA-ou. Teraz sme prišli k preceneniu mien (RV = precenenie) a tiež ku globálnemu resetu mien (GCR = globálny reset meny), ktorý súvisí aj s NESARA. Precenenie mien znamená nielen krytie mien zlatom, ale aj korekciu zámerne nesprávneho ocenenia mien kabalmi, hlbokým štátom. Meny krajín s nerastnými surovinami boli súkromnými bankami vedome znehodnocované, aby bolo možné krajiny lepšie využívať a ochudobňovať obyvateľstvo. Irán, Irak, Zimbabwe, Vietnam, Afganistan sú len niekoľkými príkladmi. To je opravené RV, nesprávne znehodnotené meny sa opäť preceňujú. GCR na jednej strane zaisťuje korektný vzťah medzi jednotlivými národnými menami s pevnými výmennými kurzami a na druhej strane mnohým krajinám vracia ich národné meny. V Európe budú opäť DM, franky, Schilling a ďalšie národné meny. Euro pravdepodobne zostane digitálne ako výmenná mena, rovnako ako vtedajšia ECU. Zatiaľ neexistujú dôkazy, ale znaky tam určite sú. Zámerom programu NESARA je odstránenie chudoby a všetkých jej negatívnych vedľajších účinkov na Zemi, ako aj závislosti na akomkoľvek štáte, počas neurčitého prechodného obdobia do zlatého veku, aby zvrchovaný ľud planéty mohol sústrediť svoju pozornosť na seba a planetárnu transformáciu. Teraz môžete pochopiť, prečo bol prezident John F. Kennedy zavraždený, WTC zničené a prečo sa s prezidentom Donaldom J. Trumpom bojuje a hanobí ako nikdy predtým. A prečo mu zúfalo chcú zabrániť v tom, aby zaviedol program NESARA v Novej republike USA a neskôr program GESARA oznámením meny chránenej zlatom. Aktivácia systému NESARA bude mať v Amerike za následok tieto zmeny:

• Eliminujte všetky dlhy na kreditných kartách, hypotékach a iných bankách vyplývajúce z nelegálneho bankovníctva a vládnych aktivít. Toto je najhoršia nočná mora Federálnej rezervnej banky, „výročie“ alebo oddlženie.

• Zrušiť daň z príjmu.

• Zruší IRS, daňový úrad. Zamestnanci IRS budú prevedení na národné územie dane z obratu amerického ministerstva financií. Vytvára pre vládu paušálny príjem vo výške 14% (alebo 17%) z dane z obratu, čo je zanedbateľné a je určené iba pre „nové luxusné predmety“ (domy a pozemky, automobily, televízory, mobilné telefóny atď.). Inými slovami, potraviny a lieky nie sú zdaňované, ani použité predmety alebo staré domy a nehnuteľnosti.

• Zvyšuje výhody pre seniorov

• Vráti ústavné právo všetkým súdom a právnym veciam.

• Znovu uvádza pôvodný názov zákona o šľachte.

Státisíce Američanov pod kontrolou cudzích mocností prichádzajú o občianstvo, sú deportovaní do iných krajín a na ďalší život majú zakázaný vstup. A milióny ľudí čoskoro zistia, že ich vysokoškolské tituly sú dnes bezcenné.

• Naplánujte nové prezidentské a kongresové voľby do 120 dní od oznámenia agentúry NESARA. Vnútorná vláda zruší všetky „národné mimoriadne udalosti“ a vráti nás späť k ústavnému zákonu.

• Monitoruje voľby a zabraňuje nezákonnému hlasovaniu záujmových skupín.

• Vytvorí nové americké ministerstvo financií, „dúhovú menu“ krytú zlatom, striebrom a inými drahými kovmi, ktorá ukončí bankrot USA iniciovaný Franklinom Rooseveltom v roku 1933.

• Americké ministerstvo dopravy zakazuje predaj amerických rodných listov ako charterové obligácie.

• Vedie v súlade s m

• Zavádza nový americký finančný bankový systém v súlade s ústavným zákonom

• Odstrániť Federálny rezervný systém. Počas prechodného obdobia môže Federálny rezervný systém rok čo rok spolupracovať s ministerstvom financií USA na odstránení všetkých bankoviek Federálneho rezervného systému z ponuky peňazí.

• Obnovuje finančné súkromie

• Konvertuje všetkých sudcov a právnikov na ústavné právo

• Ukončiť všetky agresívne vojenské kroky vlády USA na celom svete

• Presadzovať mier na celom svete • Uvoľňuje obrovské sumy peňazí na humanitárne účely

• Umožňuje vydanie viac ako 6 000 patentov na predtým potlačené technológie, ktoré boli verejnosti zamlčané pod zámienkou národnej bezpečnosti, vrátane bezplatných energetických zariadení, antigravitačných zariadení a zvukových liečivých prístrojov.

• Odstráni všetky súčasné aj budúce jadrové zbrane na planéte Zem.

Takže toto je NESARA pre Ameriku. Uvedomujete si, že to momentálne nie je možné implementovať týmto spôsobom vo všetkých krajinách. Pre každý nový štát teda bude existovať individuálna NESARA. Teraz si prosím prejdite bod po bode, zamyslite sa nad tým, čo to znamená, a nenechajte sa zmiasť tými, ktorí doň tlmočia svoje vlastné úvahy. Príklad: Youtuber uviedol, že s NESAROU budú zrušené všetky zbrane, a teda všetci ľudia budú odzbrojení a budú čeliť ozbrojenej polícii alebo ozbrojenej armáde. Akýkoľvek odpor nemožný. Takže mi ukážte, kde je v tomto zákone vyššie uvedené, že Američania musia odovzdať svoje zbrane. Pod bodom 20 vidím iba elimináciu jadrových zbraní (a to je dobré, pretože by mohli zničiť našu planétu) a pod bodom 6 návrat ústavného zákona. A ústava hovorí, že každý Američan má právo nosiť zbrane. Mali by ste tiež vedieť nasledovné: V kvantovom finančnom systéme budú stále existovať banky, ale budú to iba strediská služieb. Už žiadny záujem, žiadne poplatky, už žiadne nelegálne obchodovanie. Každý má výlučný prístup k svojmu účtu (pravdepodobne biometrický), žiadny štát, žiadny orgán ani žiadny sudca nemá prístup k tomuto účtu. Žiadny! Iba vy na svoj účet. Prístup je možný odkiaľkoľvek, naďalej budú existovať iba bankomaty. Takže hotovosť je zadržaná.

FED je v Amerike od minulého roku integrovaný do štátnej pokladnice, rovnako ako Trump už zrušil alebo znížil niektoré dane. Niektoré z nástrojov NESARA už implementoval pod rúškom stimulačnej podpory. Zvýšenie dávok pre starších ľudí nie je všetko, pre každú osobu bude bezpodmienečný základný príjem. Áno, viem, teraz sa mnohým rozsvieti výstražná lampa a už počujem krik, odkiaľ pochádzajú všetky peniaze. A potom sú tu aj obrovské sumy na humanitárne účely. To nemôže fungovať! Doteraz stačilo pomôcť 1%, teda 80 miliónom vykorisťovateľských, neľudských psychopatov, plazov atď., k bezprecedentnému bohatstvu, k nepredstaviteľnému bohatstvu. Prečo by to teraz nemalo stačiť všetkým? Po prvé, každý má kolaterálny účet, ktorý sa odteraz používa pre neho a nie pre ostatných.

Po druhé, majetky boli a sú zhabané členom Deep State/hlbokého štátu a vrátené širokej verejnosti. V čom je teda problém? 2,4 milióna stačí na to, aby som mal mesačný príjem 4000 (DM, Euro atď.) Na 50 rokov. Keby z týchto 80 miliónov zločincov, každý mal iba 10 miliárd (a určite ich bude viac), každý človek na Zemi by získal 10 miliónov. Matematici ste vítaní. Nikto nevie, aké peniaze nám prídu do cesty, a nikto nevie, čo to z nás ľudí urobí. V každom prípade vychádzame z nedostatku myslenia, do ktorého sme sa narodili, do ktorého sme boli trénovaní. A najlepšie je, že ako suverénni ľudia prídeme v určitom okamihu do novej komunity a potom sa v určitom okamihu naučíme, aké môžu byť nedôležité peniaze. Dúfam, že som vám týmto obrovským článkom mohol dať trochu jasnosti a teraz sa môžete rozhodnúť sami, či niečo také chcete.

Záver: Donald Trump bol prezidentom USA štyri roky a neimplementoval nový finančný systém. Namiesto toho priviedol bývalých Rotshcildových bankárov ich smerom a presadil masové očkovanie v USA. Neznie to ako spasiteľ. Od roku 2011 sú ohlásené rôzne mega udalosti, hromadné zatýkanie, popravy a spustenie nového finančného systému - to znie ako úspešný plán!

Zdroje: PublicDomain / awareseinsreise.net / irp-cdn.multiscreensite.com 2. júna 2021

Zdieľaj toto:

 

[Anmerkung der Reaktion: Wie immer bitten wir unsere LeserInnen – detaillierte Zeitangaben im Gesamtgefüge der Geschehnisse wahrzunehmen und zu betrachten…..Peace – Love & Unity….die EK-Redaktion]

In der ersten Juniwoche bricht die Hölle los? Quanten-Finanzsystem kommt um NESARA/GESARA zu implementieren!

Hier ein Überblick zu den letzten kryptischen Nachrichten, was alles auf uns zukommen soll, oder bereits geschehen ist, ohne das wir was gemerkt haben, bis auf den Kursverfall bei den Kryptowährungen, diesen gab es seit 2010 aber bereits 15 (!) mal und immer danach kam ein Kursfeuerwerk. Alle Angaben ohne Gewähr!

Sind Sie bereit für das Quantenfinanzsystem? QFS Quantum Finance, Quantum Internet, Quantum Education, aber vor allem Quantum Energy.(mehr dazu hier: Donald Trump und was wirklich hinter dem geheimnisvollen Quanten-Finanzsystem steckt)

Whiplash347 Mo. 31. Mai:

01. Juni bis 5. Juni:
In dieser Woche bricht die Hölle los: Staudämme, Wahlfälschung, XRP Sec-Fall kurz vor dem Abschluss, BTC-Kollaps & mehr.

5.    Juni: My Fellow Americans.

6.   Juni: SHUTDOWN

7.   Juni: „Ring Of Fire“ Sonnenfinsternis

8.   Juni: Donald J. Trump Geburtstag

9.   Juni: U.S. Constitution Day – Amtseinführung oder ein anderes GROSSES EREIGNIS.

Eine hochrangige Militärquelle hat bestätigt:

Trump unterzeichnete den Insurrection Act am 14. Januar 2021 – und übergab damit die Macht an das US-Militär und gab ihm zwei weitere Monate, um als US-Präsident zu agieren.

Am 20. Mai gab ihm das Militär eine Verlängerung.

Die Generäle des Pentagons haben seit der gefälschten Amtseinführung von Biden Verhaftungen vorgenommen.

Das Militär wurde von der Verfassung gebunden und ging durch das FISA-Gericht, um ihre Prüfung der 2020 Wahl zu überprüfen, die interne und inländische Wähler Betrug gefunden.

Während der Präsidentschaftswahlen am 3. November 2020 hat in Amerika ein Putsch stattgefunden.

Das Militär hat jetzt das Sagen. Präsident Donald J. Trump hat gewonnen. Verhaftungen sind seit Monaten im Gange. Das ist nicht Biden-Harris und es ist nicht D.C.
Ihr habt einen Film gesehen.
Akzeptiert es.

Ihr könnt nicht aufhalten, was kommen wird.

telegram >>>> https://t.me/fufmedia/23205

QFS GEHT ONLINE!!!
Soeben kam die Bestätigung:
QFS geht um Mitternacht  US Zeit live!!! Das ist bei uns in  Zürich 6 Uhr morgen früh. Zahlungen starten dann umgehend und automatisiert.

@R24_Finanzkompass 31.05.21 22.55

telegram >>>> https://t.me/R24_Finanzkompass/914

Special Restored Republic via a GCR Report as of May 31, 2021
„Trump wird sehr bald zurückkommen“…US-Vizepräsident John F. Kennedy Jr.

Am Di. 1. Juni würden die Banken auf der ganzen Welt offiziell auf das Quanten-Finanzsystem umgestellt werden, um NESARA/GESARA zu implementieren. Die meisten Quellen standen unter harten Nachrichtensperren. Die Implementierung von Basel 3 war für Mo. 28. Juni geplant……..
https://operationdisclosureofficial.com/2021/05/31/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-may-31-2021/

Hier ein Netzfund zu NESARA bzw. GESARA aus dem Dezember 2020:

Etwas Aufklärung und geschichtliche Entwicklung zu NESARA und GESARA

NESARA ist die Abkürzung für National Economic Security and Recovery Act, oft auch Reformation Act. ESARA ist die globale Variante und die Abkürzung für Global Economic Security and Recovery Act, oft auch Reformation Act. Übersetzt bedeutet es also das nationale und globale Gesetz zur wirtschaftlichen Sicherheit und Erholung, bzw. Reformation.

Auf vielen Internetseiten und auch von vielen Youtubern geistern nun diese beiden Gesetze, vermehrt in den letzten 5-10 Jahren, durch die Welt. Es gibt einige Berichte, Artikel und Videos, die objektiv darüber berichten, genauso gibt es aber auch subjektive Informationen. Und leider wird auch vieles in die Ursprungsgesetze subjektiv hinein interpretiert. Vor allem in den jetzigen Zeiten, in Zeiten des Informationskrieges, wird auch hier versucht, über verschiedenartige Berichte zu spalten und Angst auszulösen.

Aus meiner persönlichen Sicht ist an beiden Gesetzentwürfen nichts Böses oder Dunkles festzustellen, zumal GESARA zur Zeit nur ein Arbeitstitel für einen globalen Gesetzentwurf ist. Als ein positives Anzeichen sehe ich, daß sie bisher nicht umgesetzt wurden, bzw. daß bis jetzt von der Kabale (Deep State, Dunkelkräfte) erfolgreich verhindert wurde, die Gesetze umzusetzen. Aber das ist meine ganz persönliche Einschätzung.

Dann passiert es auch bei Kritikern, daß NESARA aus einem Zusammenhang gerissen wird, also aus einem Zusammenspiel von vielen Faktoren, die wie Zahnräder ineinander greifen müssen, damit das Gesetz rechtsgültig eingeführt werden kann. Doch dazu später, wir fangen einfach mal bei A an.

Geschichte von NESARA

Die patriotischen militärischen Berater von John F. Kennedy, 35. demokratischer Präsident von 1961-1963, zeigten auf, daß die USA von einem Schattenstaat regiert wird (USA Corp. in Washington DC) und keine Republik ist, wie offiziell behauptet. Kennedy und sein Team wollten diese Macht des tiefen Staates, der privaten Federal Reserve Bank und einiger 3-Buchstaben-Organisationen beenden und den Amerikanern die Macht über ihr Land wiedergeben.

In einigen Reden und Ansprachen bat der Präsident auch um Unterstützung der Medien bei seinem „Kampf“ gegen den Sumpf. Und es wurde erstmalig ein Gesetzentwurf für ein Gesetz zur wirtschaftlichen Sicherheit und Erholung gemacht, genannt NESARA. Das heißt das Team um Kennedy erarbeitete diesen Plan und gab ihm den Namen, nicht der Deep State. Leider hatten die schon damals existierende Erdallianz, die patriotischen Militärs und auch die Familie Kennedy den Einfluß und die Infiltration des tiefen Staates in nahezu allen Einrichtungen der Macht unterschätzt.

Die Medien waren damals schon gekauft, Kennedy hatte nicht die Spur einer Chance. Bei einem Attentat auf Kennedy am 22.11.1963 wurde er erschossen. Eigentlich wollte er an einem der nächsten Tage unter anderem NESARA verkünden. Lange Zeit danach war NESARA aus den Köpfen verschwunden, zwischenzeitlich wurden die Patrioten nach und nach „entsorgt“, sie wurden finanziell ruiniert, entlassen oder hatten plötzliche „Unfälle“.

Selbst der Bruder von Kennedy wurde zu einem Opfer. Der tiefe Staat hatte wieder alles unter Kontrolle. Im Gegenteil, einige Punkte aus diesem NESARA-Gesetzentwurf wurden vom tiefen Staat (DS) als geeignet erkannt, um seine Macht auszubauen, den Menschen nach außen hin etwas Gutes zu geben, aber im Nachhinein weiter und intensiver zu versklaven. So gab es in den 1990er Jahren eine Reihe von Wirtschaftsreformvorschlägen für die Vereinigten Staaten, die von Harvey Francis Barnard vorgeschlagen wurden. Er hat sogar ein Buch geschrieben, „Draining the Swamp: Monetary and Fiscal Policy Reform“ (Den Sumpf entwässern: Währungs- und Steuerreform).

In seinen Vorschlägen und auch in seinem Buch greift er viele Punkte von NESARA auf, leider fallen einem kritischen Betrachter sofort Veränderungen auf, die eine weitere und massivere Enteignung, Versklavung und Verarmung der Menschen zeigen. Vermutlich meinte Barnard mit dem “Entwässern des Sumpfes” das Kabale-Ziel der Bevölkerungsreduzierung auf 500 000 Menschen, die dann der Elite als Sklaven dienen sollten.

In den Augen der Kabale sind wir alle ja nur „nutzlose Esser“. Und leider werden diese negativen Punkte von heutigen Autoren in das ursprüngliche Kennedy-NESARA-Gesetz hinein interpretiert. So kommt es natürlich zu Verunsicherungen bei all denen, die sich darüber informieren wollen. Doch weiter in der Geschichte: Bald nachdem Barnard NESARA im Internet veröffentlicht hatte, begann eine als “Taube der Einheit” bekannte Benutzerin in Internetforen darüber zu posten. Später wurde “Dove of Oneness” als Shaini Candace Goodwin identifiziert, eine ehemalige Schülerin der Ramtha School of Enlightenment, die in den Medien als “Cyberkultkönigin” bezeichnet wurde. Laut Goodwins Website schlummerte der NESARA-Entwurf im Kongress, bevor er schließlich in einer geheimen Sitzung im März 2000 verabschiedet und von Präsident Bill Clinton unterzeichnet wurde, aber es wurde nie proklamiert.

Die Verkündung sollte am 11. September 2001 um 10.00 Uhr morgens für die USA verkündet werden, aber wir wissen, was an diesem Tag in New York geschah. Der tiefe Staat, die Kabalen sprengten um 9.00 Uhr morgens die Gebäude des World Trade Center, um dies zu verhindern. Wenn ihr jetzt fragt, warum, hier ist die Antwort: Die Computer und Daten der Nutznießer der Billionen von Dollar aus den “Wohlstandsfonds” befanden sich im zweiten Stock eines der Türme des World Trade Center und das Gold, das die neue Währung unterstützen sollte, wurde ebenfalls in den Türmen des World Trade Centers gelagert und von den Kabalen gestohlen.

Das Gebäude WTC7 war das Operationszentrum von 9/11 und wurde nach Abschluss der Operation ebenfalls zerstört. Treibende Kraft für die Umsetzung von NESARA waren die White Hats, unter ihnen hochrangige Militärbeamte, die seither trotz des Widerstands von Präsident George W. Bush für die Umsetzung des Gesetzes kämpfen. Goodwin glaubt und behauptet, daß Bush die Anschläge vom 11. September und den Irakkrieg als Ablenkung von NESARA inszeniert hat. Der Bombenanschlag auf das Pentagon hatte viele zivile und militärische Mitglieder der White Hats als Opfer.

Der ganze 11. September war ein Rundumschlag der Kabale, um NESARA erneut zu verhindern. Zudem konnte man durch den Fake mit Terroranschlägen die Menschen weiter in ihren Freiheiten einschränken, sozusagen ein „Bonus“ für den Tiefen Staat. Der Kampf gegen die Schattenregierung wurde 2015/2016 von Donald J. Trump aufgenommen; die Erdallianz hat aus den Fehlschlägen der Vergangenheit gelernt.

Meiner Meinung nach hatten sie es bis dahin versäumt, die Kraft und die Macht des Volkes mit einzubeziehen, in dem sie die Menschen vorher selber erkennen lassen, wer sie eigentlich regiert und was der eigentliche Plan der „Regierenden“ war und ist.

NESARA, nur ein Zahnrad im Getriebe

NESARA ist der Vorschlag zu der bahnbrechendsten Reformation, die nicht nur die USA, sondern unseren Planeten in seiner gesamten Geschichte erfasst hat. Das Gesetz schafft die private Federal Reserve Bank, die Steuerbehörde (IRS), die Schattenregierung und vieles mehr ab.

Dies erfolgt zuerst auf nationaler Ebene in Amerika, wenn die Republik ausgerufen wird. GESARA muß hingegen noch erarbeitet werden. Dies kann aber erst geschehen, wenn die teilnehmenden Staaten souverän und keine Firmen mehr sind. Wenn behauptet wird, daß GESARA schon unterschrieben wurde, ist das nicht ganz richtig, denn beispielsweise kann die Geschäftsführerin der Firma BRD, Frau M., keine rechtsgültigen Gesetze für eine Republik unterschreiben. Unterschrieben haben die kabalen „Staatsführer“ weltweit bei Trump ihre Kapitulation, aber das ist ein anderes Thema.

Jetzt kommt der Punkt, an dem ich erklären möchte, warum man NESARA nicht einzeln betrachten kann, warum es so fatal ist, dieses Gesetz aus dem Zusammenhang zu reißen und nur separat zu sehen. Das führt zu den bisherigen Fehlinterpretationen einzelner oder aller Punkte. NESARA wird es nur in souveränen Staaten geben, also müssen vorher die StaatsKonstrukte im Handels- und Seerecht beendet werden. Und folglich wird GESARA auch nur von souveränen Staaten unterzeichnet werden können, im besten Fall von Staaten, die NESARA schon eingeführt haben. Also wird die globale Variante ganz anders aussehen und vielmehr die Zusammenarbeit der Staaten untereinander regeln.

Deswegen ist GESARA auch nur ein Arbeitstitel! Es ist richtig, daß durch das System der Privatbanken, Zentralbankensystem genannt, bisher alle „Staaten“ nur Firmen im Handels- und Seerecht waren. In einigen Ländern hat sich das schon geändert, so sind Brasilien, Indien, Russland und noch einige andere Länder schon souverän und außerhalb des Handelsrechtes. Man kann das gut daran erkennen, welche Staaten von den MSM „bekämpft“ werden (Belarus, Ungarn, etc.). In Serbien gibt es auch ein neues Volksparlament, es ist allerdings noch nicht handlungsfähig, weil die Firmenregierung noch die „Macht“ und die MSM hat. Diese Firmen haben uns nicht nur mit Arbeitskraft, Steuern und Zinsen ausgebeutet, nein, sie haben Vermögen mit uns gemacht, ein Vermögen für die, die in den Firmenleitungen saßen und sitzen und für alle, die an dem Betrug mit beteiligt waren (Banken, Medien und GEZ, Gerichte, Behörden, Konzerne, etc.).

Bei, bzw. mit unserer Geburt bekommen wir ein sogenanntes Kollateralkonto (auch Strohmannkonto genannt). Dieses Konto deckt alle Kosten, die wir bis zum Tode produzieren könnten ab. Das Geld ist da, es ist im Grunde für jeden einzelnen Menschen gedacht. Jetzt kommt der Hammer: Die Geburtsurkunde wird aber auch vom Firmenstaat als Wertpapier gehandelt. Die Schätzung liegt bei 100 Millionen pro Kopf.

Deswegen auch die ganzen „Migranten“, die an der Grenze ihren Ausweis weggeworfen haben. Mit einem Personalausweis und einer Anmeldung in der Firma Deutschland bekommt der Staat auch diese „Kopfprämie“. Verstanden, warum so viele „Flüchtlinge“ zu uns kamen und kommen? Aber die absolute Härte ist: Bekomme ich heute eine Steuerrechnung, eine Stromrechnung, eine Wasserrechnung, Müllabfuhr, ein Verwarnungsgeld, ein Bußgeld, etc., ist die/das am Ausstellungstag eigentlich schon bezahlt. Täglich um 18 Uhr müssen alle Konten im Handelsrecht ausgeglichen sein! Das ist ein Fakt!

Und genommen wird dieser Kontoausgleich vom Strohmannkonto, wie ursprünglich vorgesehen. Da ich (und alle anderen) diese Rechnungen aber noch einmal bezahlen, hat die Firma (Staat) jeden Tag Überschüsse an Geld, die täglich um 18 Uhr abgeschöpft werden. Man könnte das als „Bonus“ bezeichnen, weil es niemals offen in Erscheinung tritt, genau wie das Kollateralkonto.

Die Rechnungen/Gebühren sind ein Angebot einer Firma, wenn wir es bezahlen, nehmen wir das Angebot an. Und wie passend, wenn wir uns wehren, kommt die Tochtergesellschaft Gericht oder gar Polizei und zwingt uns, das Angebot anzunehmen. Denn wir sind juristische Personen, also Sachen, im Handels- und Seerecht. Anderes Thema, abendfüllend, aber ihr solltet zumindest davon mal gehört haben. Banken sind eigentlich Produktionsfirmen für Geld. Das war schon immer so, nur wurde das bisher geschickt vertuscht. Dir wurde als Kunde gesagt, daß Dein erspartes Geld verliehen wird und Du als Gegenleistung Zinsen bekommst. Oder im Kreditfall wurde Dir gesagt, daß sich die arme, arme Bank ja Geld von der Zentralbank leihen muß. Deswegen mußt Du Zinsen bezahlen.

Und, als besondere Erschwernis, auch noch Sicherheiten bieten, damit die Zentralbank Deiner armen Bank auch das Geld geben wird. Dazu wurde Verbrechersyndikaten wie SCHUFA, Creditrefom und anderen Auskunfteien noch ein Spitzengeschäftsmodell ermöglicht. Was passiert in Wirklichkeit? Die Bank drückt auf einen Knopf und das Geld wird auf Deinem Konto erschaffen. Aus dem Nichts und ohne Wert. Du gibst als Sicherheit ein Haus, ein Auto oder sonstige größere Anschaffungen her, im besten Fall noch eine Bürgschaft eines Dritten. Dadurch bekommt das Geld einen Wert.

Wenn Du Deine Raten nicht zahlen kannst, kommt die Diebstahlsindustrie der Banken zum Tragen und Du verlierst Deine Sicherheiten. Und mit einer Vermarktung der Sicherheiten macht die Bank ihren Gewinn, denn Zinsen, Gebühren reichen denen nicht. Zudem bekommen sie noch mehr durch lang gültige Pfändungsbescheide der Restforderungen. Dazu kommt, daß die Bank mit Deinem Geld handelt. Warum dauern Überweisungen sonst zwei oder drei Tage? In der Nacht wird mit den Geldern im Transfer gehandelt. Seit Einführung des Quantenfinanzsystems (QFS) vor einigen Jahren und der Aktivierung zu 80 Prozent im letzten Jahr, ist es damit vorbei.

Und das mußte auch vor NESARA umgesetzt werden. Jetzt sind wir bei der Neubewertung von Währungen (RV = Revaluierung) angelangt, und auch beim globalen Währungsreset (GCR = global currency reset), der auch mit NESARA zusammenhängt. Die Neubewertung der Währungen bedeutet nicht nur die Deckung der Währungen mit Gold, sondern auch die Korrektur der bewusst falschen WährungsBewertungen durch die Kabale, den Deep State. Die Währungen der Länder mit Bodenschätzen wurden von den Privatbanken bewusst abgewertet, um die Länder besser ausbeuten zu können und die Bevölkerung zu verarmen. Iran, Irak, Simbabwe, Vietnam, Afghanistan sind nur einige Beispiele hierfür.

Das also wird mit dem RV korrigiert, die falsch abgewerteten Währungen werden wieder aufgewertet. Und der GCR sorgt einerseits für ein faires Verhältnis der einzelnen Landeswährungen untereinander mit festen Umrechnungskursen, zum anderen gibt er vielen Ländern ihre Landeswährung zurück. In Europa wird es also wieder eine DM, Francs, Schilling und andere Länderwährungen geben. Der Euro wird vermutlich als Umrechnungswährung digital bleiben, so wie es damals den ECU gab. Belegen kann man das noch nicht, aber die Anzeichen hierfür sind definitiv da.

NESARA im Detail

NESARA soll während einer unbestimmten Übergangszeit in das goldene Zeitalter die Armut und all ihre negativen Begleiterscheinungen von der Erde tilgen, ebenso die Abhängigkeit von irgendeinem Staat, damit die souveränen Menschen des Planeten ihre Aufmerksamkeit auf ihre eigene und die planetarische Transformation richten können. Jetzt könnt ihr auch verstehen, warum Präsident John F. Kennedy ermordet wurde, das WTC zerstört wurde und warum Präsident Donald J. Trump massiv bekämpft und verunglimpft wird, wie nie ein Präsident zuvor.

Und warum man ihn verzweifelt daran hindern will, NESARA in der Neuen Republik der Vereinigten Staaten und später dann GESARA mit der Ankündigung einer Gold-gestützten Währung einzuführen. Die Aktivierung von NESARA führt zu folgenden Änderungen in Amerika:

• Sämtliche Kreditkarten-, Hypotheken- und andere Bankschulden aufgrund illegaler Bank- und Regierungsaktivitäten werden abgeschafft. Dies ist der schlimmste Alptraum der Federal Reserve Bank, ein “Jubiläum” oder ein Schuldenerlaß.

• Schafft die Einkommenssteuer ab.

• Schafft die IRS, die Steuerbehörde ab. Mitarbeiter der IRS werden in das nationale Verkaufssteuergebiet des USFinanzministeriums versetzt. Schafft für die Regierung ein pauschales Verkaufssteueraufkommen von 14% (oder 17%), das nicht wesentlich ist und nur für “neue Luxusartikel” (Häuser und Grundstücke, Auto, Fernseher, Handy, etc.) bestimmt ist. Mit anderen Worten: Lebensmittel und Medikamente werden nicht besteuert, ebenso wenig wie gebrauchte Gegenstände oder alte Häuser und Immobilien.

• Erhöht die Leistungen für Senioren

• Gibt das Verfassungsrecht an alle Gerichte und Rechtsangelegenheiten zurück.

• Setzt die ursprünglichen “Title of Nobility Act” wieder ein. Hunderttausende von Amerikanern, die unter der Kontrolle ausländischer Mächte stehen, verlieren ihre Staatsbürgerschaft, werden in andere Länder deportiert und für den Rest ihres Lebens von der Wiedereinreise ausgeschlossen. Und Millionen von Menschen werden bald entdecken, dass ihre CollegeAbschlüsse jetzt wertloses Papier sind.

• Setzt neue Präsidentschafts- und Kongresswahlen innerhalb von 120 Tagen nach der Ankündigung von NESARA fest. Die interne Regierung wird alle “Nationalen Notfälle” annullieren und uns wieder auf das Verfassungsrecht zurückführen.

• Überwacht Wahlen und verhindert illegale Wahlaktivitäten von Interessengruppen.

• Schafft ein neues US-Finanzministerium, eine “Regenbogenwährung”, die durch Gold, Silber und sonstige Edelmetalle gestützt wird und den von Franklin Roosevelt 1933 eingeleiteten Bankrott der Vereinigten Staaten beendet.

• Das US-Verkehrsministerium verbietet den Verkauf amerikanischer Geburtsurkunden als Mobiliaranleihen.

• Leitet in Übereinstimmung mit dem Verfassungsrecht ein neues US-Finanzbanksystem ein

• Eliminiert das Federal Reserve System. Während der Übergangszeit darf die Federal Reserve ein Jahr lang Seite an Seite mit dem US-Finanzministerium arbeiten, um alle Noten der Federal Reserve aus der Geldmenge zu entfernen.

• Stellt die finanzielle Privatsphäre wieder her • Schult alle Richter und Rechtsanwälte auf Verfassungsrecht um

• Stellt alle aggressiven, militärischen Aktionen der US-Regierung weltweit ein

• Setzt den Frieden in der ganzen Welt durch

• Gibt enorme Geldsummen für humanitäre Zwecke frei

• Ermöglicht die Freigabe von über 6.000 Patenten auf bisher unterdrückte Technologien, die unter dem Deckmantel der nationalen Sicherheit der Öffentlichkeit vorenthalten wurden, darunter Geräte für freie Energie, Antigravitation und Schallheilungsmaschinen.

• Eliminiert alle gegenwärtigen und zukünftigen nuklearbetriebenen Waffen auf dem Planeten Erde. Das ist also NESARA für Amerika. Ihr stellt fest, daß es so nicht in allen Ländern derzeit umgesetzt werden kann. Es wird also für jeden neuen Staat ein individuelles NESARA geben. Geht doch jetzt bitte mal Punkt für Punkt durch, überlegt, was das bedeutet und lasst euch nicht von denjenigen irritieren, die da eigene Überlegungen hinein interpretieren. Ein Beispiel: Ein Youtuber hat gesagt, daß mit NESARA alle Waffen abgeschafft werden und somit alle Menschen entwaffnet einer bewaffneten Polizei oder bewaffneten Militär gegenüber ständen. Jeglicher Widerstand unmöglich.

So, dann zeigt mir doch einmal, wo in diesem Gesetz oben steht, daß die Amerikaner ihre Waffen abgeben müssen. Ich sehe nur unter Punkt 20 die Eliminierung von Nuklearwaffen (und das ist gut so, die könnten nämlich unseren Planeten zerstören) und unter Punkt 6 die Rückgabe des Verfassungsrechtes. Und in der Verfassung steht, daß jeder Amerikaner das Recht hat, Waffen zu tragen. Dazu solltet ihr noch folgendes wissen: Im Quantenfinanzsystem wird es noch Banken geben, aber die werden reine Dienstleistungszentren sein. Keine Zinsen, keine Gebühren, kein illegales Handeln mehr. Jeder hat zu seinem Konto den alleinigen Zugriff (vermutlich biometrisch), kein Staat, keine Behörde, kein Richter kann an diese Konto ran. Keiner! Nur Du an Dein Konto.

Der Zugriff kann von überall erfolgen, nur Geldautomaten wird es weiterhin geben. Bargeld bleibt also erhalten. Die FED in Amerika ist seit letztem Jahr schon in das Finanzministerium integriert worden, genauso wie Trump schon einiges an Steuern abgeschafft oder gesenkt hat. Unter dem Deckmantel von Stimulus-Unterstützungen hat er bereits einiges von NESARA umgesetzt. Die Erhöhungen der Leistungen an Senioren ist nicht alles, es wird ein bedingungsloses Grundeinkommen für jeden Menschen geben. Ja, ich weiß, jetzt geht bei vielen die Alarmlampe an und ich kann die Aufschreie schon hören, wo denn all das Geld herkommen soll. Und dann auch noch enorme Summen für humanitäre Zwecke. Das kann doch nicht funktionieren! Bisher hat es gereicht, um 1%, also 80 Millionen von ausbeutenden, menschenverachtenden Psychopathen, Reptos, etc. zu einem beispiellosen Reichtum, zu unvorstellbarem Vermögen zu verhelfen.

Warum sollte das jetzt nicht für alle reichen? Erstens hat jeder Mensch ein Kollateralkonto, was ab jetzt für ihn und nicht für andere genutzt wird. Zweitens wurden und werden Vermögen von den Deep State-Mitgliedern beschlagnahmt und kommen wieder der Allgemeinheit zugute. Also, wo ist das Problem? 2,4 Millionen reichen dazu, um mir 50 Jahre lang ein monatliches Einkommen von 4000 (DM, Euro, etc.) zu ermöglichen. Wenn diese 80 Millionen Verbrecher, jeder nur 10 Milliarden hat oder hatte (und es wird bestimmt mehr sein), würde jeder Mensch auf der Erde 10 Millionen davon bekommen. Dürft ihr gerne nachrechnen.

Keiner weiß, was an Geldern auf uns zukommen wird, und keiner weiß, was das aus uns Menschen machen wird. In jedem Fall kommen wir aus dem Mangeldenken heraus, in das wir hinein geboren wurden, das uns anerzogen wurde. Und das beste ist, wir werden als souveräne Menschen irgendwann in eine neue Gemeinschaft kommen und dann auch irgendwann lernen, wie unwichtig Geld sein kann.

Ich hoffe, ich konnte euch mit diesem Riesenartikel ein wenig Klarheit verschaffen und ihr könnt nun selber entscheiden, ob ihr so etwas wollt.

Fazit: Donald Trump war vier Jahre US-Präsident und hat kein neues Finanzsystem implementiert, stattdessen hat er Ex-Rotshcild-Banker in seine Regieurng geholt und die Massenimpfungen in den USA vorangetrieben. Klingt nicht gerade nach einem Erlöser.

Seit 2011 werden diverse Mega-Events angekündigt, Massenverhaftungen, Hinrichtungen und der Start eines neuen Finanzsystems – klingt nach einem erfolgreichen Plan!

Quellen: PublicDomain/bewusstseinsreise.net/irp-cdn.multiscreensite.com am 02.06.2021

Share this:

NESARA NEWS 09.08.2020...

Nesara News: Quantum Financial System – plant Trump die Entmachtung der Kabale und Abschaffung der Schuldensklaverei? + mehr… (08.August 2020)

Veröffentlicht am August 7, 2020von erstkontakt blog

Beschreibung: ESARA-News

Quantum Financial System: Plant Trump die Entmachtung der Kabale und Abschaffung der Schuldensklaverei? Kvantový finančný systém: Plánuje spoločnosť Trump zbaviť kabalov moci a zrušiť otroctvo dlhu?

Kvantový finančný systém: Plánuje spoločnosť Trump zbaviť kabalov moci a zrušiť otroctvo dlhu?

Súčasný svetový finančný systém centrálnych bánk je založený na zásade krytia peňazí dlhmi, ktoré sú financované vysokými úrokovými sadzbami, ktorých účelom je vyplniť vrecká kontrolórov tohto systému.
Kvantový finančný systém (QFS) by mohol ukončiť skorumpovaný dlhový systém, pretože QFS nemôžu byť ovplyvnené vládami, bankami a inými finančnými kontrolórmi, pretože budú plne kryté fyzickými aktívami ako zlato a platina. Je veľmi nepravdepodobné, že QFS bude zavedený pred prezidentskými voľbami 3. novembra. Od Franka Schwede
Americký prezident Donald Trump by mohol, ak chce, stlačiť červené tlačidlo a v najbližších mesiacoch začať reset, aby zaviedol kvantový finančný systém. Pozorovatelia sa však domnievajú, že k tomu už nedôjde pred novembrovými voľbami, hoci prezident urobil všetko čo je v jeho silách aby zbavil Alianciu od kabalov, ktorá v súčasnosti vedie ku globálnemu chaosu.
V mnohých online médiách sa už dlho hovorí, že Trump predstaví QFS aj Zákon o globálnej bezpečnosti a reforme (GESARA), zatiaľ sa však v tomto smere zatiaľ nič nestalo a pravdepodobne to bude chvíľu trvať, pretože výsledkom prezidentských volieb v novembri bude X deň, ktorý určí budúcnosť Zeme.
Zavedením kvantového finančného systému by všetky krajiny boli schopné splatiť svoje dlhy exportom svojich nerastov a zdrojov. Ďalšou možnosťou by bolo, keby spoločnosť GESARA úplne zrušila všetky existujúce dlhy na celom svete.
GESARA bola založená už v roku 2001 s cieľom oslobodiť ľudí od dlhového systému - správcovia dlhového systému vedeli ako tomu zabrániť - tým, že vyhodia do povetria Svetové obchodné centrum a tým vysielali
svetu jasný signál.
Je zrejmé, že súčasný finančný systém nás zavedie do dystopického svetového štátu, ktorého prvé znaky sú už zreteľne viditeľné na horizonte. Možnosť získania svetovej nadvlády s peniazmi nebola v žiadnom okamihu taká veľká, ako je tomu teraz a je to už niekoľko rokov….

Quelle und weiter: https://www.pravda-tv.com/2020/08/quantum-financial-system-plant-trump-die-entmachtung-der-kabale-und-abschaffung-der-schuldensklaverei/

 

Das aktuelle Weltfinanzsystem der Zentralbanken fußt auf dem Prinzip, Geld durch Schulden decken, die durch hohe Zinssätze finanziert werden, was dem Zweck dient, den Kontrolleuren dieses Systems die Taschen zu füllen.   Das Quantum Financial System (QFS) könnte dem korrupten Schuldensystem ein Ende setzen, weil das QFS weder durch Regierungen noch durch Banken und anderen Finanzkontrolleure beeinflusst werden kann, da es vollständig durch materielle Vermögenswerte wie Gold und Platin gedeckt sein wird. Dass das QFS noch vor der Präsidentschaftswahl am 3. November eingeführt wird, gilt als sehr unwahrscheinlich. Von Frank Schwede

US Präsident Donald Trump könnte, wenn er wollte,  in den kommenden Monaten den roten Knopf drücken und Reset starten, um das Quanten-Finanzsystem einzuführen. Doch Beobachter glauben, dass das nicht mehr vor den Wahlen im November geschehen wird, obwohl der Präsident alles getan hat, um die Allianz der Kabale weitgehend zu entmachten, was aktuell zu einem globalen Chaos geführt hat.

Schon eine ganze Weile ist in zahlreichen Netzmedien davon die Rede, dass Trump sowohl das QFS als auch den Global Security and Reform Act (GESARA) einführen wird, bisher aber ist in diesen Richtung noch nichts geschehen und das wird wohl auch noch eine ganze Weile so bleiben, denn der Ausgang der Präsidentschaftswahl im November wird der Tag X sein, der über die Zukunft der Erde entscheiden wird.

Durch die Einführung des Quanten-Finanzsystems wären alle Länder dazu in der Lage, durch den Export ihrer Mineralien und Ressourcen ihre Schulden zu tilgen. Eine weitere Option wäre, dass es durch GESARA zu einem vollkommenen Erlass aller weltweit bestehenden Schulden kommt.

GESARA wurde bereits schon 2001 eingerichtet, um die Menschen aus dem Schuldensystem zu erlösen – die Kontrolleure des Schuldensystems haben dies zu verhindern gewusst, indem sie das World Trade Center sprengten und damit der Welt ein deutliches Zeichen setzten.

Klar ist, dass uns das derzeitig Finanzsystem in einen dystopischen Weltstaat führen wird, dessen erste Zeichen bereits deutlich sichtbar am Horizont zu erkennen sind. Zu keiner Zeit war die Möglichkeit so groß, mit Geld die Weltherrschaft zu erlangen, wie es gegenwärtig und seit einigen Jahren schon der Fall ist….

Quelle und weiter: https://www.pravda-tv.com/2020/08/quantum-financial-system-plant-trump-die-entmachtung-der-kabale-und-abschaffung-der-schuldensklaverei/

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58