Krátky prehľad...

 

Mohammed Bin Salman... sa chystá urobiť veľký krok!

Nie je to uvedené v správach MSM ani v správach o trhu FAKE<<

Ale SALMAN A JEHO dcérske spoločnosti (A INVESTORI, KTORÍ OVLÁDJÚ BANKY PRIPOJENÉ K SVETOVEJ BANKE) VLASTNÍ VEĽKÉ SEKCIE SOCIÁLNYCH MÉDIÍ Facebook YouTube Google.

Už som vysvetlil, že je verný Donaldovi Trumpovi a bielym klobúkom americkej armády, ktorí mu zachránili život v Las Vegas (streľbu v Las Vegas v roku 2017 pripravili Rockefellerovci, FBI a CIA, ktorí ho chceli zabiť v operácii pod falošnou vlajkou). V ktorej mal byť SALMAN  zabitý a jeho vlastná rodina boli súčasťou prevratových operácií a chceli MOC... po 45+ vojenských operáciách mu zachránili život...

 

O niekoľko týždňov prišiel do Bieleho domu a osobne sa stretol s TRUMPOM a dal mu všetky TAJNÉ informácie o svojej krajine spojené s obchodovaním s ľuďmi, satanskými rituálmi, drogami a Pučom, zbraňami a Pučom, ktorý ho mal zabiť, od jeho vlastnej rodiny. , ktorú kúpili Khazari (Rockefellerovci/ ROTHSCHILDovci).

 Potom pozval TRUMPA do Saudskej Arábie a sľúbil Trumpovi vernosť za záchranu jeho života a daroval Trumpovi svätý meč Arábie (to majú dovolené iba králi (len králi sa môžu dotýkať svätého meča a nikto z cudzincov ani kaukazský nikdy predtým sa nedotykli meča, ktorý ovláda saudskú rodinnú dynastiu a jej vládu) Toto gesto bolo znamením pre Blízky východ, že TRUMP bol pokrvne príbuzný saudskej kráľovskej rodine >~ Bin Salman zložil pokrvnú prísahu TRUMPOVI... V saudskom kráľovskom klane. .. Ak niekto, koho ste zachránili, tomu dlží svoj život celý život. Krátko po tom, čo Bin Salman očistil svoju vládu a svoju vlastnú rodinu zapletenú do pokusu o prevrat proti jeho životu……To, čo sa Bin Salman teraz chystá urobiť, otrasie svetovou ekonomikou (ale MSM to nebude hlásiť) >> bilióny, ktoré ovláda, nebudú hlásené a moc, ktorú ovláda na Blízkom východe, nebude oznámené. má moc zničiť Facebook, Google, YouTube, svetové trhy, svetové banky a spravodajské servery a môže zjednotiť väčšinu Blízkeho východu proti systému KABALOV.

Henning R

https://t.me/joinchat/UDhEMir3-8gZfXGg

https://t.me/+lkdrke5Aozc1OTNi

Pozor, pretože na ukrajinskej vojenskej základni sa objavil dokument NATO, ktorý nielen ukazuje, že Organizácia Severoatlantickej zmluvy radí Zelenského vláde v jej konflikte s Ruskom, ale aj to, že plánovali 8. marca zaútočiť na ruské pozície, takže Rusko predbehlo ich plánovanú inváziu. Zdieľam informácie, ktoré sa ku mne dostali. Šéf Doneckej ľudovej republiky Denis Pušilin usporiadal mimoriadny mediálny brífing, kde oznámil prípravy na masívnu inváziu Ozbrojených síl Ukrajiny s podporou NATO na Kryme a Donbas. „Na vojenskej základni 

Bol nájdený počítač ozbrojených síl Ukrajiny so sériovým číslom NATO, ktorý potvrdzuje, že ukrajinská armáda mala špeciálny prístup k tajným dokumentom NATO, k údajom z vojenskej geospravodajskej služby, označeniam, podrobným mapám oblasti s vyznačením vojenských zariadení republiky a Krymu, ako aj pokyny na zostavovanie a ovládanie bezpilotných lietadiel, útočných zbraní atď... tieto údaje nám umožňujú potvrdiť, že NATO podporuje ukrajinský režim pri vojenskej invázii do Ruska a republík“ Zadržaní svedkovia a informácie potvrdzujú že útok na DĽR a Krym bol plánovaný na 8. marca.“ Armáda zbierala vlajky od hosťujúcich jednotiek z Nemecka, Španielska a iných, našli sme aj vlajky radikálnych práporov a teroristických skupín“ – Pušilin.

Nasledujúce video je tlačová konferencia, na ktorej boli zverejnené informácie, a počítač, kde sa dokument našiel.

 

aktualizované: 09.07.2024 12:36:52