Simon Parkes...

https://www.simonparkes.org/post/20th-october-2021-update-current-news

Simon Parkes hovorí o:

 

- vojenská situácia

- a že toto nie je vysielanie o konci sveta, ale o nádeji a prísľuboch

- prísľub, že prídu lepšie veci

- nádej, že to začne veľmi rýchlo a že tomu všetci povieme „Amen“. 

Simon:

„Musíme vidieť, že naša viera v armádu alebo v Biele klobúky je oprávnená.

Bude to tiež budíček pre milióny a milióny ľudí, ktorí majú sklonené hlavy ako pštros.

Vzrušujúce obdobie v októbri!

CC-conecting consens má veľa členov po celom svete a preto dostávame spoľahlivé informácie. Mainstream médiá sa to možno nedozvedia a keby, tak o tom nebudú hovoriť.

Chápem, že môžu existovať obavy pretože posledných 20 rokov a viac, sme boli kŕmení strachom Nového svetového poriadku a tie obavy boli oprávnené. A preto keď hovoríme o veciach, ktoré sa dejú na strane vojenských hrozieb tak si musíte uvedomiť, že to ste nevytvorili vy, ale že to je vytvárané na vyšších úrovniach a môžeme sa spolahnúť na to, že nedôjde k žiadnej eskalácii. Neexistuje dôvod aby ste medzi sebou prestali hovoriť len kvôli nejakým titulným správam o vojenských útokoch, ktorých účelom je rozptýlenie. Myslím na hrozbu Izraela proti Iránu, Turecko - Grécko, Čína - Tajvan… Isté je, že nikto nechce vojnu.

Nový svetový poriadok sa spoliehal na Krypto-menu, ktorá mala byť mostom k svetovému hospodárstvu. CIA a čínska komunistická strana vytvorili Bitcoin, s ktorým mohli robiť ich nehoráznosti, nikto iný to nerobil.

Quantový finančný systém bude nastavený vtedy keď sa to má stať. 

Povedať môžem, že na Novom Zeelande sú talianske vojenské jednotky. Upozorňujú ľudí, že príde k strielaniu, výbuchom a detský krik, aby neopúšťali domy. Oslobodzujú deti z podzemných základní kabalov. Nemusíte byť znepokojení.

V mnohých európskych krajinách je vyčerpaná kapacita v hoteloch. Speciálne vojenské jednotky z celého sveta sa zhromáždili a oslobodzujú deti z podzemných základní.

Konajú podľa zákona NESARA-GESARA, ktorý bol podpísaný viac ako 200 krajinami. Na tomto bode sa stavajú proti zvoleným vládam, ak fungujú pod tlakom Hlbokého štátu, kabalov…teda proti ľudu.

Mnohí vedúci veľkých firiem odstupujú. 

Selbst prezident Trump povedal: nie je dôležité kde Biden je. Dôležité je, kto je.

Existuje teda rada ľudí, o ktorých sa nevie kto skutočne sú. A sú na zodpodných miestach.

Preto je dôležité aby ľudia ako Biden, Harris a Pelosi zmiznú aby mohli byť nahradení zodpovednými osobami, ktorým na ich krajine záleží. A to sa netýka len Ameriky. 

Mnohí boli podplatení, donútení ohrozením… A je to tak na celom glóbuse.

Existuje veľa vojenských manévrov, ale v podstate sa premiestňuje vojenský materiál, boli premiestnení vojenský experti na určité miesta. 

Existujú 2 druhy Space/vesmírnych zbraní. Jedna sa nazýva Road of God/cesta Boha, ktorá môže byť odstrelená z vesmíru, lepšia ako najlepšia bunkeri-ničiaca bomba. Veľmi efektívna.

Potom energetické zbrane, tiež odstrelované z vákua vesmíru, čím majú menší odpor. Videli ste ako boli použité v Nashwille na odstránenie AT&T-servera. 

Som presvedčený, že Hlboký štát stratil už veľa pokročilej technológie, Preto verím, že tieto zbrane budú na určitých bodoch nasadené. Neverím, že to bude filmované, ale filmované budú výsledky a vysvetlené ako prírodná katastrofa, alebo boží zázrak/zákrok. S minimálnymi alebo žiadnymi stratami života.

Prídu zmeny zákonov, zmeny spôsobu akým fungujú medicínske zariadenia, školy a výchovný, vzdelávací systém a ako na nás reagujú vládne inštitúcie a vlády.

Ľudia neboli navrhnutí na spôsob života, ktorý teraz existuje. Vstávať, do práce, ťažko pracovať a to za mzdu, ktorá umožní zaplatiť účty… a je nám hovorené, že máme šťastie keď máme prácu. Lebo Elita to tak chce.

Ľudstvo bolo navrhnuté byť šťastné, žit v radosti naplnený život. S vedomím svojej zodpovednosti.

Je toho tak veľa čo sa na tejto planéte musí zmeniť. A my to vieme. My šťastní. My sme šťastní pretože poznáme pravdu. Nie sme šťastní tým ako s nami zobchádza systém alebo skutočne aj priatelia alebo dokonca rodina. Myslia si že snívame, žijeme v ilúzii.

Áno, ja očakávam, že sa zrútia mainstream-médiá. Že bude odstavená televízia, Mobily, E-maily. Potom budem konečne mať vynútenú dovolenku.

A keď sa tie veci stanú tak poviem Dobre! A tí čo na nás ukazovali prstom budú v panike. Ich život sa bude zdáť postavený na hlavu. A budú trochu zmätení. A jedno ako zlí k vám boli, bedeme im pomáhať, vysvetlovať, že sme videli pravdu a oni nie. Že teraz musia trochu dohnať. A prísť na to čo sa udialo.

Potom, dúfam, dostaneme podporu z rádia, televízie… a podložia to čo hovoríme. Najlepšie by bolo keby to hlásili tie osoby, ktoré sú v médiách známe a povedali by, že to čo povedali včera nie je pravda.

Tým by sa mohol ten proces zrýchliť, s novými hlásatelmi by bolo možné, že ľudia si budú myslieť, že to je povstanie a to by ten proces značne spomalilo. 

Ľudia sú kondiciovaní/nastavení tak, že veria čo sa im v televízii, médiách hovorí. Tak to je. 

Podľa jedného testu v škole. Do tiriedy (11-ročné deti) vošli dve osoby v overaloch, špinaví od oleja… a vyzvali deti aby sa schovali pod stôl, bomba. 

Do inej triedy (deti v tom istom veku) vstúpili dvaja v obleku, kravata, topánky… za tým istým účelom a deti sa schovali hneď pod stôl. Podvedome sme nastavbení tak, že niekto dobre oblečený je dôležitý a musíme ho poslúchať.

V prípade pokazeného auta však by bol dôležitejší ten mechanik.

Tak sme boli vytriksovaní Elitou, Hlbokým štáto státom stáročia.A preto to nakoniec musí viesť k vojenským akciám.

My nechceme ísť na ulicu a bojovať proti polícii, … lebo oni koniec koncov musia robiť to čo robia.Úlohou ľudstva by bolo nenechať sa viesť naďalej za nos alebo podvádzať. nedovoliť  si zabaliť sa dotých klamstiev. Áno povstaňte, máte právo brániť sa proti násiliu, ale je rozdiel či niekto poruší vaše domáce právo alebo ísť na ulicu. Oni očakávajú násile na ulici. Nevstúpte do tej pasce. 

Avšak nenechať sa postrkovať, povedať Nie, to neurobím…

Nútiť ľudí nosiť rúško, nútiť k očkovaniu, … je protizákonné, je to veľmi zlé a preto sa tie veci musia stať. Nie je spravodlivé aby sa s ľudstvom tak zaobchádzalo. Je na čase aby tí, ktorí majú moc začali fungovať v prospech ľudstva.

Velitelia prešli už do druhej fázy, malo by sa to diať pred verejnosťou aby sa potvrdila naša viera v biele klbúky a vojsko.

Vďaka Bohu sme videli ako boli postihnuté Web-stránky soc-médií, ako vypadli BT-maily. Po 20-tich rokoch som nemohol posielať maily. 

Vieme teda, že to je pravé, že sa to deje a že tí dobrí chlapci majú možnosť a rozhodnutie urobiť to. Chápem, že sa to musí diať v zákulisí, ale 1% by sa mal diať pred očami verejnosti aby sme videli, že to je oprávnené.   

To dá ľuďom dôveru, že sa dejú dobré veci. A tiež je to volanie k prebudeniu milion ľudí. Niekedy sa tie veci musia podstrčiť pod nos, aby sa nemohli vyhnúť. A to presne sa deje teraz.

Vzrušujúca doba v októbri, áno.

Áno, Biely dom sa môže kúpať v červenej farbe, ale možno Buckinghamský palác v zelenej ...

Veľa zaujímavých budov, ktoré sa v budúcnosti objavia iba v knihách alebo filmoch.

Veľa zaujímavých predmetov, no možno sa ich život chýli ku koncu.

Dôležité nie sú tie budovy ale to čo je pod nimi.

Viete, bolo mi povedané, že finančný systém nadobudne účinnosť a potom príde armáda.

Úplne ss zmenil plán.

Zlí ľudia z deepstate/hlbokéhoštátu sa dali do pohybu.

Počet súkromných lodí, jácht a helikoptérov plných zlatých mincí a iné dôkazné veci, ktoré opúšťajú ostrovy, alebo sťahujú svoje peniaze z burzy...

Preto sa začali vojenské operácie - presne opak. “

"Zostaň silný, nie je to ďaleko!"

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58