Ultrafialové svetlo...

Wissenswertes: UV-Lichttherapie – reaktiviert Donald Trump die geniale Tesla-Forschung? (23.Mai 2020)

Donald Trump reaktivuje geniálny výskum Tesla?

Veröffentlicht am Mai 23, 2020von erstkontakt blog

UV-Lichttherapie: Reaktiviert Donald Trump die geniale Tesla-Forschung?

Terapia ultrafialovým svetlom:  Donald Trump reaktivuje geniálny výskum Tesla?

Beschreibung: https://www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2020/05/titel-enrgstrm230520.jpg

Donald Trump nedávno prijal výčitky a pohŕdanie z hlavných médií a propagandy pretože odporúča sľubnú terapiu podobnú oxidu chloričitému a UV žiarenie ako riešenie korónovej krízy. (pozri Merkur)

„Americká vláda sa opäť vyjadrila k navrhovanej svetelnej terapii koronavírusu od Donalda Trumpa. V utorok sa zverejnili podrobnosti o americkej štúdii, o ktorej sa zmienil americký prezident. Podľa štúdie bolo napodobnené prírodné slnečné žiarenie a vzorky umelých slín obohatených vírusmi Sars-CoV-2, boli nanesené na povrch z nehrdzavejúcej ocele. ““

„Zástupca NHS William Bryan na tlačovej konferencii uviedol, že podľa štúdie vírusová záťaž v oblasti ožiarenej slnečným žiarením klesne o polovicu za dve minúty pri teplote medzi 21 až 24 stupňov Celzia a vlhkosti 80 percent. Vírusová záťaž vo vzduchu sa znížila na polovicu za slnečného svetla pri izbovej teplote a vlhkosti 20%. ““

„Americká vláda minulý týždeň uviedla, že vystavenie ultrafialovému žiareniu na hladkých povrchoch je účinné proti vírusu koróny.“

Obidva návrhy sú veľmi zaujímavými alternatívami, ktoré sa používajú už desaťročia a ktoré sú masovo vybojované korupčným farmaceutickým kartelom vrátane skorumpovanej bežnej tlače. Podobnosť oboch terapií je tiež zaujímavá, pretože ozón (O3) aj oxid chloričitý (ClO2) sú plyny s relatívne vysokým redoxným potenciálom, čo im dodáva antiseptický účinok.

Skutočnosť, že ten istý mediálny kartel, ktorý bojuje proti alternatívnym terapiám, masívne poškodenie vakcíny, ktoré sa systematicky ignoruje injekciou toxických dezinfekčných prostriedkov, ako je formaldehyd a iné bojové látky, hovorí samo za seba.

Tesla bol nepochybne najväčším vynálezcom všetkých čias, ale jeho práca bola počas jeho života potlačená a nespravodlivo skonfiškovaná vojensko-priemyselným komplexom po jeho smrti. Je smutné, že jeho celoživotná práca je stále zakázaná v školských knihách a zároveň je symptomatická pre dnešnú spoločnosť.

O efektívne technológie, ktoré môžu dlhodobo odstrániť nedostatok na Zemi, sa tvrdo bojuje z dôvodu mocenskej politiky. Trump v januári 2017 vo svojom inauguračnom prejave uviedol relatívne jasné vyhlásenie, že jeho administratíva uvoľní ukradnuté technológie. To by malo byť tiež jedným z hlavných dôvodov prečo sa ho ten podnik (hlboký štát) tak bojí.

Poznámka: Mnohí nevedia, že strýko Donalda Trumpa, profesor John Trump, bol vynikajúcim vedcom a bol FBI povolaný aby analyzoval Teslovu prácu po Teslovej smrti. (pozri BBC))

História liečby UV svetlom

Príbeh začína v starovekom Egypte. Kráľ Akhenaten (vládol 1353 - 1336 pred Kr.) Bol „heretickým faraónom“, ktorý vyhlásil, že existuje len jeden Boh, okrídlený slnečný disk „Aten“. Stonework/kamenná doska ukazuje kráľovskú rodinu, ktorá vystavuje Slnku svoje polonahé telá, ako aj jedlo a pitie. Zostupné lúče majú v očiach symbol kľúča k životu. (porov. vgl. ancient.eu) Po jeho smrti boli politické rozhodnutia Akhenatena potlačené.

V roku 1906 založil Tesla spoločnosť Tesla Ozone Company a patentoval stroj s ventilátorom, ktorý tlačil vzduch cez oblúkové cievky ultrafialového svetla. V dôsledku toho bol vzduch ozonizovaný, takže získal antiseptické vlastnosti, pomocou ktorých bolo možné usmrtiť baktérie. Pri filtrácii cez olivový olej môže byť ozónovaný vzduch vdychovaný na liečenie pľúcnych ochorení. Pretože tento postup dal olejovým liečivým vlastnostiam, bol k dispozícii lekárom na liečenie kožných ochorení. (pozri www.ncbi.nlm.nih.gov)

Poznámka: V súčasnosti niektorí zubári predávajú ozónovaný olivový olej na dezinfekciu úst a na prevenciu / liečenie zubných infekcií. Niektoré kliniky ho používajú na liečbu chorôb.    

Edgar Cayce (1877-1945), známy ako „spiaci prorok“ a otec holistickej medicíny, pravidelne propagoval vo svojich zdravotných správach ozón a zázračné liečivé sily Teslovho fialového lúča (porov. Edgarcayce.org).

„Fialové zariadenie je statický vysokonapäťový zdroj s nízkym prúdom. Názov zariadenia je odvodený od fialovej farby elektrického výboja, ktorý sa vyskytuje počas používania. Toto zariadenie bolo odporúčané vo viac ako 900 meraniach pre rôzne problémy, ktoré vyžadujú stimuláciu nervového a obehového systému. “

Liečivé sily ultrafialového svetla

Počas svojej kariéry Nikola Tesla vytvoril neónové svetlo z plynov, žiariviek a skla, a nechal prejsť rôznymi farbami svetelného spektra. Chápal, že liečivý účinok má neviditeľná ultrafialová časť. Toto UV spektrum bolo nakoniec rozdelené na písmená podľa frekvencií v dĺžkach nanometrov. UVA alebo blízko UV (315–400 nm), UVB alebo stredného UV (280–315 nm) a UVC alebo ďalekého UV (180–280 nm) ( (Gesundheit: Vitamin D ist wichtig für die Neuroplastizität des Gehirns - zdravie: vitamín D je dôležitý pre neuroplasticitu mozgu)

Pretože ultrafialové slnečné žiarenie (cez slnečné lúče) bolo zadarmo alebo bezplatné tak sa stala populárnou stavba nemocníc, kúpeľov a solárií v rokoch 20. Storočia, priehľadné materiály, takzvané sklenené sklo,. Celé mestá vyrobené zo „zdravého skla“ boli naplánované a propagované ako „životne dôležité“ pre tvorbu vitamínu D na liečbu krivíc a iných chorôb. (pozri cambridge.org))

V štyridsiatych a päťdesiatych rokoch 20. storočia boli výrobcovia zariadení s fialovými lúčmi vystavení mnohým súdnym konaniam vrátane stiahnutia, zaistenia a príkazov na ich zničenie. Posledným výrobcom zariadení na fialovú elektroterapiu v Spojených štátoch bola spoločnosť Master Electric. Spoločnosť bola postavená pred súd v Marion, Indiana v roku 1951 a zariadenia boli zabavené FDA. (pozri Wikipedia)

Fototerapia UV svetlom na kožné ochorenia:

V roku 1903 Niels Ryberg Finsen získal Nobelovu cenu za svoj vynález liečby UV žiarenia pre tuberkulózu kože (Lupus vulgaris). Dnes dermatológovia na celom svete uznávajú, že špeciálne frekvencie ultrafialového žiarenia, známe ako úzkopásmové UVB (NB-UVB 311 nm), môžu pomocou UV žiarenia liečiť kožné ochorenia, ako sú vitiligo, psoriáza a dokonca aj rakoviny, ako sú napríklad T-bunkové lymfómy.

Pozitívnym vedľajším účinkom fototerapie UVB je tvorba vysokých hladín vitamínu D v krvi. Keď je pokožka vystavená UVB / C svetlu, vytvára sa steroidný hormón nazývaný vitamín D, ktorý reguluje endokrinný a imunitný systém, čo zase pomáha zdvíhať „zimné blues“. (pozri www.ncbi.nlm.nih.gov)

Terapia UV svetlom a ozónom na liečenie infekcií:

Ozón má vazodilatačný účinok a ničí parazity. Mení tokové správanie krvi a zvyšuje sa deformovateľnosť červených krviniek. Krv sa stáva prístupnejšou pre kapiláry. Krv (a tým aj kyslík) sa môže lepšie dostať do malých ciev, zlepšuje sa krvný obeh. Ozón tiež pôsobí proti bolesti, zápalom a môže sa používať aj proti alergiám. Na hojenie v tele je potrebný aktívny kyslík. Vylučovanie ťažkých kovov a iných toxínov vyžaduje zvýšený metabolizmus. Ozón aktivuje detoxikačné enzýmy, a tým urýchľuje čistenie tela a zlepšuje metabolizmus. Rýchlejšie štiepi kyslú trosku, a tým kompenzuje zmeny životného prostredia.

Ozón podporuje imunitný systém v závislosti od dávky: podľa Arndt-Schultzovho pravidla majú vysoké dávky ozónu tlmiaci účinok na nadmerné imunitné funkcie, zatiaľ čo slabé stimuly ozónu stimulujú imunitný systém. Účinok ozónu závislý od dávky tiež vysvetľuje niekedy protichodné indikácie. Ozón má germicídny účinok a napriek tomu regeneruje tkanivo. (pozri paracelsus.ch)

Potravinársky a farmaceutický priemysel používa UV svetlo

V roku 1924, keď pracoval na University of Wisconsin, profesor Harry Steenbock objavil metódu prenosu liečivej sily UV svetla do jedla a tento proces patentoval. Bolo to ľahké, stačí jedlo vystaviť svetlu. Zistil, že mlieko, keď bolo vystavené UVB / C svetlu, získalo dostatok vitamínu D na ošetrenie krivíc a studené mlieko ho pasterizovalo. (pozri Wikipedia)

Kým potravinárske spoločnosti propagovali „vitamín D obohatený“ s cieľom prilákať spotrebiteľov, aby si kúpili ich výrobok, farmaceutický priemysel sa rozhodol vyrobiť tabletky UV pomocou rovnakého procesu. Rastú námeľové, vystavené UV žiareniu, ktoré z nich robí pre vegetariánov vitamín D2. Ovčí olej obsahuje podobné vlastnosti steroidných hormónov ako ľudská pokožka. Pri spracovaní na lanolín a vystavení UV žiareniu sa vytvára vitamín D3. (pozri Oxford Academic)

Počas druhej svetovej vojny bola University of Wisconsin poverená vývojom antibiotických tabliet, ktoré môžu liečiť armádu. Od Rimanov sa modrý syr používa ako potrava na predĺženie života. Najcennejšie bolo penicilium, ktoré sa zaviedlo do surového ovčieho mlieka a potom sa pestovalo v jaskyniach vo francúzskom Roqueforte.

Keď vedci vystavili spory penicilium UVC svetlu cez kremeňové okienko, DNA spór bola modifikovaná tak aby vytvorila superstém silného penicilínu. Na trh prišla úplne nová oblasť patentovaných liekov, ktoré používajú UV žiarenie na aktiváciu svojich liekov. (pozri Wisconsinská univerzita - Madison) 

Bude zabudnutá veda skutočne reaktivovaná?

Spoločnosť Aytu BioScience podpísala zmluvu so spoločnosťou Cedars-Sinai o vývoji a marketingu UV terapie na liečbu pacientov s koronou. Farmaceutická spoločnosť vyvíja technológiu „Healight“, technológiu, ktorú ako vedci tvrdia, že je účinná pri antivírusovej liečbe. Oznámenie sa uskutočnilo 20. apríla, niekoľko dní pred zlovestnou tlačovou konferenciou Trumpa, na ktorej navrhol ošetriť COVID-19 UV svetlom.

„Predklinické výsledky ukazujú, že táto technológia má významný vplyv na eradikáciu širokého spektra vírusov a baktérií vrátane koronavírusov,“ potvrdila spoločnosť. (pozri Slnko)

Záver: Žijeme v čase, keď je všetko systematicky prekrútené. Aj keď existenčný význam Slnka bol známy už v staroveku a renomovaní moderní vedci dokázali a vyskúšali terapeutické výhody UV lúčov, vládnuca démonická organizácia koncept démonizuje.

Vrchol irónie sa vyskytuje na pláži alebo vo vonkajšom bazéne, kde sa ľudia skutočne rozmazávajú karcinogénnymi látkami aby sa chránili pred slnečným žiarením, to znamená pred prírodnou ličbou rakoviny. Existuje však aj nádej, pretože skutočná veda nie je mŕtva, iba bola vytlačená z ľudského vedomia a sú čoraz väčšie známky toho, že nájde cestu na svetlo spolu s prebudením ľudstva.

Časopis Americkej lekárskej asociácie (JAMA) nedávno uverejnil článok s názvom Tesla a fialový lúč. Autori Tyler Marion a Kevin Cao sú lektormi lekárskeho oddelenia na Texaskej univerzite.

Veria, že Tesla bol vynikajúcim tvorcom elektredicíny a že „pokrok v dermatológii je založený na nadácii, ktorú položili predchádzajúci priekopníci a výskumné metódy aby sa presunula do jasnej, možno fialovej farby budúcnosti“. Že sa americký prezident vystaví mediálnemu „hnusu “ prostredníctvom kampaní za alternatívne terapie je určite pozitívnym znamením.

 

 

 

Donald Trump erhielt neulich Spott und Verachtung von den Mainstream-Medien und den Propaganda-Promis, weil er im Rahmen der Corona-Krise eine Chlordioxid-ähnliche Therapie und UV-Licht als Lösung in Aussicht stellte. (vgl. Merkur)

„Die US-Regierung hat sich erneut zu der von Donald Trump vorgeschlagenen Lichttherapie gegen das Coronavirus geäussert. Sie gab am Dienstag Details einer US-Studie bekannt, auf die sich der US-Präsident bezogen hatte. Demnach sei bei der Studie natürliches Sonnenlicht imitiert worden und Proben künstlichen Speichels mit Sars-CoV-2-Viren auf eine rostfreie Stahloberfläche aufgetragen worden.“

„Bei der Pressekonferenz hatte NHS-Vertreter William Bryan erklärt, laut der Studie sinke die Virenlast auf einer mit Sonnenlicht bestrahlten Fläche bei einer Temperatur von zwischen 21 und 24 Grad Celsius und einer Luftfeuchtigkeit von 80 Prozent binnen zwei Minuten um die Hälfte. Die Virenlast in der Luft sinke unter Sonnenlicht bei Raumtemperatur und 20 Prozent Luftfeuchtigkeit in 1,5 Minuten auf die Hälfte.“

„Die US-Regierung hatte vergangene Woche erklärt, eine Bestrahlung mit ultraviolettem Licht auf glatten Oberflächen sei gegen das Coronavirus wirksam.“

Beide Vorschläge sind hochinteressante Alternativen, die seit Jahrzehnten Anwendung finden und vom korrupten Pharmakartell einschliesslich der korrupten Mainstream-Presse massiv bekämpft werden. Interessant ist auch die Ähnlichkeit der beiden Therapien, denn sowohl Ozon (O3) als auch Chlordioxid (ClO2) sind Gase mit einem relativ hohen Redoxpotential, das ihnen die antiseptische Wirkung verleiht.

Dass dasselbe Medienkartell, welches alternative Therapien partout bekämpft, die massiven Impfschäden, die durch das Spritzen von toxischen Desinfektionsmitteln wie Formaldehyd und anderen Kampfstoffen, systematisch ignoriert, spricht Bände.

Nikola Tesla und Donald Trumps Onkel

Tesla war zweifelsohne der grösste Erfinder aller Zeiten, doch seine Arbeit wurde bereits zu Lebzeiten unterdrückt und nach seinem Tod vom militärisch-industriellen Komplex unlauter beschlagnahmt. Es ist traurig, dass sein Lebenswerk bis heute aus den Schulbüchern verbannt ist und zugleich auch symptomatisch für die heutige Gesellschaft.

Beschreibung: https://kopp-medien.websale.net/bilder/normal/936600.jpg Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3981740750&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3981740750 Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3944176499&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21

Effiziente Technologien, die den Mangel auf Erden nachhaltig beseitigen können, werden aus machtpolitischen Gründen mit aller Härte bekämpft. Trump wies im Januar 2017 im Rahmen seiner Rede zum Amtsantritt relativ deutlich darauf hin, dass seine Administration die gestohlenen Technologien freigeben wird. Das dürfte auch einer der Hauptgründe sein, warum er vom Establishment so gefürchtet wird.

Anmerkung: Viele wissen nicht, dass Donald Trumps Onkel, Professor John Trump, ein genialer Wissenschaftler war und nach Teslas Tod vom FBI einberufen wurde, um Teslas Arbeiten zu analysieren. (vgl. BBC)

Beschreibung: https://www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2020/05/bild5-12.jpg

Die Geschichte der UV-Lichttherapie

Die Geschichte beginnt im Antiken Ägypten. König Echnaton (reg. 1353 – 1336 v. Chr.) war der „ketzerische Pharao“, der erklärte, dass es nur einen Gott gibt, die geflügelte „Aten“ -Sonnenscheibe. Steinmetzarbeiten zeigen seine königliche Familie, die ihre halbnackten Körper sowie ihre Speisen und Getränke der Sonne aussetzte. Die absteigenden Strahlen halten ein Symbol für den Schlüssel zum Leben direkt in ihren Augen. (vgl. ancient.eu) Nach seinem Tod wurden Echnatons Lehren von den politischen Autoritäten unterdrückt.

Beschreibung: https://www.pravda-tv.com/wp-content/uploads/2020/05/bild3-23.jpg

1906 gründete Tesla die Tesla Ozone Company und patentierte eine Maschine mit einem Ventilator, der Luft durch Lichtbogenspulen aus ultraviolettem Licht drückte. Dadurch wurde die Luft so ozonisiert, dass sie antiseptische Eigenschaften erhielt, mit denen Keime abgetötet werden konnten. Wenn sie durch Olivenöl gefiltert wird, kann die ozonisierte Luft zur Behandlung von Lungenerkrankungen eingeatmet werden. Da dieses Verfahren dem Öl medizinische Eigenschaften verlieh, wurde es Ärzten zur Behandlung von Hautkrankheiten zur Verfügung gestellt. (vgl. www.ncbi.nlm.nih.gov)

Anmerkung: Derzeit verkaufen einige Zahnärzte ozonisiertes Olivenöl zur Desinfektion des Mundes und zur Vorbeugung/Behandlung von Zahninfektionen. Einige Kliniken verwenden es zur Behandlung von Krankheiten.

Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=1518762867&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=1518762867Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3864456738&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3864456738 Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3930243660&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3930243660

Edgar Cayce (1877-1945), bekannt als „schlafender Prophet“ und Vater der ganzheitlichen Medizin, förderte in seinen Gesundheitsbotschaften regelmässig Ozon und die wundersamen Heilkräfte von Teslas violettem Strahl: (vgl. edgarcayce.org)

„Das Violettstrahlgerät ist eine statische Hochspannungsquelle mit niedriger Stromstärke. Das Gerät leitet seinen Namen von der violetten Farbe der elektrischen Entladung ab, die während des Gebrauchs entsteht. Das Gerät wurde in über 900 Messungen für eine Vielzahl von Problemen empfohlen, die eine Stimulation des Nerven- und Kreislaufsystems erfordern.“

Die Heilkräfte des ultravioletten Lichts

Während seiner Karriere schuf Nikola Tesla Neonlichter aus Gasen, Leuchtstoffen und Glas, um die verschiedenen Farben des Lichtspektrums durchzulassen. Er verstand, dass es der unsichtbare ultraviolette Teil war, der die medizinische Wirkung hatte. Dieses UV-Spektrum wurde schliesslich nach Frequenzen in Längen von Nanometern in Buchstaben unterteilt. UVA oder nahes UV (315–400 nm), UVB oder mittleres UV (280–315 nm) und UVC oder fernes UV (180–280 nm) (Gesundheit: Vitamin D ist wichtig für die Neuroplastizität des Gehirns)

Da ultraviolettes Sonnenlicht (über die Sonnenstrahlen) frei beziehungsweise kostenlos war, wurden UV-transparente Materialien, sogenanntes Vita-Glas, in den 1920er Jahren für den Bau von Krankenhäusern, Spas und Solarien beliebt. Ganze Städte, die aus „Gesundheitsglas“ bestehen, wurden geplant und als „lebenswichtig“ für die Schaffung von Vitamin D zur Behandlung von Rachitis und anderen Krankheiten gefördert. (vgl. cambridge.org)

In den 1940er und 1950er Jahren wurden Hersteller von Geräten für violette Strahlen von der US-Regierung zahlreichen Klagen ausgesetzt, darunter Rückrufe, Beschlagnahmen und Anordnung, sie vernichten zu lassen. Der letzte Hersteller von Elektrotherapiegeräten für violette Strahlen in den USA war Master Electric. Das Unternehmen wurde 1951 in Marion, Indiana, vor Gericht gestellt und die Geräte wurden von der FDA beschlagnahmt. (vgl. Wikipedia)

UV-Licht-Phototherapie bei Hautkrankheiten:

Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3746722829&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3746722829 Beschreibung: https://ws-eu.amazon-adsystem.com/widgets/q?_encoding=UTF8&MarketPlace=DE&ASIN=3930243040&ServiceVersion=20070822&ID=AsinImage&WS=1&Format=_SL250_&tag=pt0e-21Beschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3930243040 Beschreibung: https://kopp-medien.websale.net/bilder/normal/979000.jpgBeschreibung: https://ir-de.amazon-adsystem.com/e/ir?t=pt0e-21&l=am2&o=3&a=3906571262

1903 erhielt Niels Ryberg Finsen den Nobelpreis für seine Erfindung der UV-Lichttherapie bei Hauttuberkulose (Lupus vulgaris). Heutzutage erkennen Dermatologen weltweit, dass spezielle UV-Lichtfrequenzen, die als Schmalband-UVB (NB-UVB 311 nm) bezeichnet werden, Hautkrankheiten wie Vitiligo, Psoriasis und sogar Krebsarten wie T-Zell-Lymphome mit UV-Licht behandeln können.

Eine positive Nebenwirkung der UVB-Phototherapie ist die Bildung hoher Vitamin D Spiegel im Blut. Wenn die Haut UVB / C-Licht ausgesetzt wird, entsteht eine Art Steroidhormon namens Vitamin D, das das endokrine System und das Immunsystem reguliert, was wiederum dazu beiträgt, den „Winter-Blues“ zu heben. (vgl. www.ncbi.nlm.nih.gov)

UV-Licht- und Ozontherapie zur Behandlung von Infektionen:

Ozon wirkt gefässerweiternd und tötet Parasiten ab. Es verändert das Fliessverhalten des Blutes und die Verformbarkeit der roten Blutkörperchen wird grösser. Das Blut wird dadurch kapillargängiger. Das Blut (und damit der Sauerstoff) kann besser in die kleinen Gefässe gelangen, die Durchblutung wird verbessert. Ozon wirkt auch gegen Schmerzen, Entzündungsvorgänge und kann auch gegen Allergien eingesetzt werden.

Damit im Körper Heilung geschehen kann, wird aktivierter Sauerstoff benötigt. Auch die Ausscheidung von Schwermetallen und anderen Giften erfordert einen erhöhten Stoffwechsel. Ozon aktiviert entgiftende Enzyme und beschleunigt damit die Reinigung des Körpers und verbessert den Stoffwechsel. Es baut saure Schlacken rascher ab und gleicht so Milieuverschiebungen aus.

Ozon fördert das Immunsystem, und zwar dosisabhängig: nach der Arndt-Schultz’schen Regel wirken hohe Ozondosen dämpfend auf überreizte Immunfunktionen, während schwache Ozon-Reize das Immunsystem anregen. Die dosisabhängige Wirkung des Ozons erklärt auch die zum Teil widersprüchlichen Indikationen. Ozon wirkt keimtötend und ist trotzdem gewebsregenerierend. (vgl. paracelsus.ch)

Die Lebensmittel- und die Arzneimittelindustrie nutzen UV-Licht

Während seiner Arbeit an der Universität von Wisconsin entdeckte Professor Harry Steenbock 1924 eine Methode, um die Heilkraft von UV-Licht in Lebensmittel zu übertragen und patentierte das Verfahren. Es war ganz einfach, man muss einfach Lebensmittel dem Licht aussetzen. Er fand heraus, dass Milch, wenn sie UVB / C-Licht ausgesetzt wurde, genug Vitamin D gewann, um Rachitis zu behandeln und dabei die Milch kalt pasteurisiert wurde. (vgl. Wikipedia)

Während die Lebensmittelunternehmen für „Mit Vitamin D angereichert“ warben, um die Verbraucher zum Kauf ihres Produkts zu verleiten, beschloss die Pharmaindustrie, Pillen aus demselben UV-Prozess herzustellen. Sie bauten Mutterkorn an, setzten es UV-Licht aus, wodurch es zu Vitamin D2 für Vegetarier wurde. Schaffellöl enthält ähnliche Steroidhormon Eigenschaften wie die menschliche Haut. Wenn es zu Lanolin verarbeitet und UV-Licht ausgesetzt wird, entsteht Vitamin D3. (vgl. Oxford Academic)

Während des Zweiten Weltkriegs wurde die Universität von Wisconsin beauftragt, eine Super-Antibiotika-Pille zu entwickeln, die das Militär behandeln kann. Seit den Römern galt Blauschimmelkäse als Lebensmittel zur Verlängerung des Lebens. Am meisten geschätzt wurde das Penicillium, das in rohe Schafsmilch eingeführt und dann in Höhlen in Roquefort, Frankreich, angebaut wurde.

Als Wissenschaftler Penicilliumsporen durch ein Quarzkristallfenster UVC-Licht aussetzten, wurde die DNA der Spore verändert, um den Superstamm von starkem Penicillin zu erzeugen. Es kam ein ganz neues Reich patentierter Arzneimittel auf den Markt, die UV-Licht zur Aktivierung ihres Arzneimittels verwendeten. (vgl. University of Wisconsin-Madison)

Wird die vergessene Wissenschaft tatsächlich reaktiviert?

Aytu BioScience hat mit Cedars-Sinai einen Vertrag über die Entwicklung und Vermarktung der UV-Therapie zur Behandlung von Corona-Patienten unterzeichnet. Das Pharmaunternehmen entwickelt „Healight“, eine Technologie, die laut Forschern bei der antiviralen Behandlung wirksam ist. Die Ankündigung erfolgte am 20. April, einige Tage vor Trumps ominösen Pressekonferenz, in der er vorschlug, COVID-19 mit UV-Licht zu behandeln.

„Präklinische Ergebnisse zeigen, dass die Technologie erhebliche Auswirkungen auf die Ausrottung einer Vielzahl von Viren und Bakterien, einschliesslich Coronaviren hat“, bestätigte das Unternehmen. (vgl. The Sun)

Fazit: Wir leben in einer Zeit, in der systematisch alles verdreht wird. Während die existenzielle Bedeutung der Sonne nachweislich seit der Antike bekannt ist und renommierte Wissenschaftler der Moderne den therapeutischen Nutzen von UV-Strahlen nachgewiesen und erprobt haben, wird das geniale Konzept vom herrschenden Establishment verteufelt.

Den Gipfel der Ironie erlebt man am Strand oder im Freibad, wo sich Menschen tatsächlich mit krebserregenden Substanzen einschmieren, um sich vor dem Sonnenlicht sprich vor der natürlichen Krebstherapie abzuschirmen. Es gibt aber auch Hoffnung, denn die echte Wissenschaft ist nicht tot, sie wurde nur aus dem Bewusstsein der Menschen verdrängt und es gibt immer mehr Anzeichen, dass sie gemeinsam mit dem Aufwachen der Menschheit ihren Weg ans Licht finden wird.

Das Journal der American Medical Association (JAMA) hat kürzlich einen Artikel mit dem Titel „Tesla and the Violet Ray“ veröffentlicht. Die Autoren Tyler Marion und Kevin Cao sind Dozenten an der Medizinabteilung der Universität von Texas.

Sie glauben, dass Tesla der brillante Urheber der Elektromedizin war und, dass „der Fortschritt der Dermatologie auf dem Fundament beruht, das von früheren Pionieren und Forschungsmethoden gelegt wurde, um in eine helle, vielleicht violettfarbene Zukunft zu gelangen.“ Dass sich der US-amerikanische Präsident dem medialen „Shitstorm“ aussetzt, indem er sich für alternative Therapien stark macht, ist definitiv ein positives Zeichen.

Quellen: PublicDomain/legitim.ch am 23.05.2020

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58