REAL RAW NEWS Ukrajina...

Putin bombarduje Bidenov vlastný kaštieľ na Ukrajine a zároveň búcha do biolaboratórií a pedofílnych kruhov

Autor: Michael Baxter-2. marec 202270530345

Ruský prezident Vladimir Putin v utorok prezidentovi Trumpovi povedal, že ruská armáda zničila množstvo zahraničných zariadení na výrobu biologických zbraní, ktoré si prenajali na Ukrajine, kým jeho armáda nepodnikla rozhodné a strategické kroky, aby zbavila skorumpovaný národ toho, čo nazýval satanistickým vplyvom, pochodom. Zdroj z a-Lago Real Raw News.

Zatiaľ čo veľká časť národa sedela pred televízormi a počítačmi a počúvala prejav nelegitímneho prezidenta o stave únie – v miestnosti napoly plnej podvodníkov – z jeho veliteľského centra v Mar-a-Lago, Putin a Trump strávili 20 - opäť vám zavolám, aby ste prediskutovali skutočné dôvody ruského vodcu pre útok na ukrajinskú suverenitu.

Putin strávil prvú polovicu hovoru aktualizáciou Trumpa o jeho úsilí zničiť Západom sponzorované biolaboratóriá na Ukrajine, čo označil za „hanbu“ kedysi krásnej krajiny. Podľa Putina, ktorý sa za 7 dní stal najohavnejším zloduchom na svete a zosadil Si Ťin-pchinga, ruská armáda zlikvidovala: 11 zariadení na výrobu biologických zbraní financovaných Ministerstvom zahraničných vecí USA/DoD; 4 nemecké centrá pre výskum toxických chemikálií; 3 švajčiarske nanotechnologické centrá; 1 francúzske biotechnologické konzorcium; a 3 izraelské laboratóriá horúčkovito pracujúce na zbraňovaní besnoty vo vzduchu. Okrem toho Putin tvrdil, že jeho sily vykonali presné útoky na mobilné (18-kolesové vozidlá, ktoré nie sú bezpečne prerobené na provizórne laboratóriá) biologické laboratóriá, ktoré sa pokúšali prepraviť smrtiace patogény cez ukrajinskú hranicu do Poľska.

Okrem toho Putin povedal, že jeho bojové lietadlá zničili 200-akrovú vilu, ktorú vlastní Biden, 35 km západne od Kyjeva. Trval na tom, že Biden bol hlboko zapletený do ukrajinského zločineckého podnikania a sľúbil Trumpovi, že čoskoro poskytne svetu „všetky dôkazy, ktoré potrebuje“. Okrem toho Putin tvrdil, že „mnohí ľudia v Bidenovom démonickom brlohu“ majú obrovský úžitok zo „značky zla“, ktorá sa zakorenila na ukrajinskej pôde. Pri útoku zahynulo dvadsať Bidenových zahraničných kohort/ochráncov, uviedol Putin.

Okrem toho Putin naďalej odsudzoval príbehy o svojom šialenstve ako západnú propagandu, popierajúc príbehy o masových prebehlíkoch alebo o tom, že jeho konvojom dochádza palivo a jedlo. Odmietol tiež tvrdenia Západu, že jeho jednotky páchali vojnové zločiny tým, že bez rozdielu bombardovali a strieľali na nevinných civilistov.

„Prezident Trump, viete, čo sú falošné správy. Toto všetko sú falošné správy. Vaše médiá 24 hodín denne zobrazujú tie isté tri snímky videa, aby nepravdivo tvrdili, že pácham genocídu. Vlastné spravodajské zdroje vašej krajiny pripúšťajú, že som poslal iba 75 lietadiel a žiadne UAV. Keby som chcel dobyť Ukrajinu, poslal by som 1000 lietadiel. Viete, ako vyzerá skutočná invázia. Pozrite si video z Ameriky 'Shock and Awe' v Iraku. Toto je invázia. Mohol by som, keby som chcel, ale to nie je môj cieľ,“ povedal Putin údajne Trumpovi.

Druhá časť výzvy sa zamerala na Putinove pokusy nájsť, izolovať a vymazať beztrestne fungujúce kruhy obchodovania s deťmi na Ukrajine, operáciu, ktorá sa začala po tom, čo ruské špeciálne jednotky pátrajúce po zbraniach hromadného ničenia narazili na murovanú budovu plnú zajatých detí.

"Čo povedal Putin Trumpovi - jeho ľudia našli ďalšie tri miesta s 25 až 60 deťmi v každom." Zjavne nikto nebol Američan, no aj tak pochádzali z mnohých rôznych krajín. Dvaja z troch, aspoň povedal Putin, boli strážení Ukrajincami a jeho útočníci ich zabili a oslobodili deti. Potom nastražili výbušniny a vyhodili do vzduchu tábory. Veľa sa hovorí o tom, že Rusko pri útoku na televíznu stanicu v Kyjeve zabilo päť ľudí. Ak Putin hovorí pravdu, a to ja určite nehovorím, potom ukrajinská vláda a kartely obchodujúce s deťmi použili toto miesto ako komunikačný prostriedok,“ povedal náš zdroj.

Na otázku, do akej miery má Trump dôveru v Putinovu celkovú čestnosť, náš zdroj povedal: „Trump nič neberie ako samozrejmosť, všetko starostlivo meria. Vieme, že najmenej dve americké deti zadržiavané na Ukrajine ako rukojemníci sú teraz na ceste domov. Trump vždy vyhodnocuje a kalkuluje, čo sa deje."

Poznámka autora: Keď som dnes ráno skontroloval analýzu webových stránok, potešilo ma, že návštevnosť sa za 36 hodín zvýšila o 35 %. Potom som si uvedomil, že extra návštevnosť prichádza z Ukrajiny a nebola to legitímna návštevnosť a všetky DDOS útoky zamerané na server, ale na stránky, ktoré neexistujú. V dôsledku toho som musel GEOBLOKOVAŤ všetky IP adresy pochádzajúce z Ukrajiny, nie preto, že by som bol nepriateľský voči Ukrajincom, ale preto, že potrebujem chrániť stránku.

Domáce spravodajstvo Putin hovorí Trumpovi: „Spaľujeme odpadky.“ Biolaboratóriá zničené

SprávyRuskoUSASVET

Putin hovorí Trumpovi: „Spaľujeme odpadky.“ Zničené biologické laboratóriá

 

Vladimir Putin udržiava častý kontakt s Donaldom J. Trumpom, zatiaľ čo ruskí vojaci, lietadlá a vojnové lode pokračujú v bombardovaní východnej Ukrajiny, pričom sa zameriavajú nie na civilistov, ale Západom sponzorované laboratóriá s biologickými zbraňami, ktoré sa kľukatia krajinou ako detská skladačka, 30. mar-a-Lago zdroj povedal Real Raw News.

Náš zdroj zdôrazňuje, že informuje len o tom, čo Putin povedal Trumpovi; Nepotvrdzuje presnosť Putinových vyhlásení a Trump podľa neho ešte musí nezávisle overiť Putinove tvrdenia.

Trump údajne prijal tretí telefonát od Putina vo štvrtok a dozvedel sa, že ruská armáda zlikvidovala na Ukrajine 13 zariadení na výrobu biologických zbraní. Niektoré boli pod zemou a niekoľkokrát zbité/bombardované, aby sa zabezpečilo ich zničenie.

Putin tvrdil, že Západ – americký NIH, Francúzsky inštitút pre zdravie a lekársky výskum a Nemecké centrum pre výskum infekcií – naliali miliardy dolárov do laboratórií pod zámienkou financovania výskumu. Tvrdil, že má dôkazy, že to nakoniec zverejní, „keď bude svet pripravený počúvať“.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podľa Putina vedel o laboratóriách a dostával úplatky za to, že ich prevádzkoval tajne a bez oficiálneho dohľadu.

„Putin povedal Trumpovi, že už vo februári 2020 Zelenskyho veľmi varoval, aby laboratóriá zlikvidoval, a varoval, že ak Zelenskyy nevyhovie, urobí to on sám. Priznal menšie vedľajšie škody, ale povedal Trumpovi, že to bola jeho vlastná chyba, keď vystavil ľudí na Ukrajine riziku, “uviedol náš zdroj.

Putin pomenoval aj vypadnutý Izrael. Povedal, že izraelské ministerstvo zdravotníctva a MOSSAD prevádzkujú biologické laboratórium na Snake Island, ukrajinská pevnina nachádzajúca sa v Čiernom mori v blízkosti delty Dunaja, ktoré hrá dôležitú úlohu pri vymedzovaní ukrajinských teritoriálnych vôd.

Vo štvrtok sa ruský krížnik triedy Slava priblížil k Hadiemu ostrovu a varoval obyvateľov, aby sa okamžite vzdali alebo čelia paľbe. „Sme ruská vojnová loď a navrhujeme, aby ste zložili zbrane, aby ste sa vyhli krviprelievaniu a neospravedlneným úmrtiam. V najhoršom prípade vás zasiahne bombový útok,” varoval Rus päť minút. Obyvatelia odpovedali: "Do riti, ruská vojnová loď."

Krížnik Slava spustil paľbu, narazil do štruktúr ostrova a zničil ich, po útoku zostal len prach a trosky. Žiadni neprežili.

Putin povedal Trumpovi, že biolaboratórium na Snake Island sa podieľalo na výskume zbraňového druhu vzdušnej besnoty, ktorá by v prípade aerosólu mohla zdevastovať Zem s úmrtnosťou blížiacou sa 100 %.

"Uistil Trumpa, že prijal opatrenia, aby zabezpečil, že všetky patogény budú zasiahnuté dostatočne tvrdo a dostatočne účinne na to, aby boli neaktívne." Nepovedal by, či použil termobarickú muníciu, ale zdá sa to ako pravdepodobná možnosť,“ povedal náš zdroj.

„Nemýľte sa, prezident Trump. Nezasahujeme do miest. Keby sme to boli my, bola by zasiahnutá viac ako jedna budova v Kyjeve a nebola by tam elektrina, voda, nič. Spálime odpadky,“ povedal Putin Trumpovi.

 

share

 

Americké špeciálne jednotky prevzali kontrolu nad strategickými zásobami ropy po overení, že ich Biden dal Macronovi. Veľmi dôležité správy, životne dôležité pre pochopenie momentu, ktorý prežívame, a predovšetkým vzhľadom na blízkosť zrútenia petrodolárového systému, ktorý by mohol vybuchnúť pri vylúčení Ruska zo SWIFT.

Webová stránka Real Raw News nám hovorí, že americké špeciálne jednotky prevzali kontrolu nad štyrmi skladmi, v ktorých sa uchovávajú „strategické zásoby ropy“, po tom, čo dostali tip, podľa ktorého dal Biden Macronovi (Francúzsko), 5 % z týchto zásob. je 35 miliónov barelov.

Oficiálne vlani v novembri Biden použil 50 000 miliónov barelov na kontrolu rastu cien benzínu, čo sa nestalo, pretože cena galónu plynu vzrástla o 46 centov na ceny, ktoré neboli zaznamenané od krízy ropy v roku 1973.

V januári, keď sa šírila paranoja kmeňa Omicron, bola americká armáda upozornená, že Biden si vypočul náreky francúzskeho prezidenta Macrona, ktorý vysvetľoval, že obmedzenia a uzávery použité počas plandémie narušili francúzsku obchodnú štruktúru. V dôsledku toho sa francúzska ropná spoločnosť Total musela na niekoľko mesiacov zatvoriť. To znamenalo, že musel objednať desiatky barelov ropy z Nemecka, Španielska a Kanady.

Informátor z Bidenovej vlády povedal armáde, že Macronovi „požičal“ 35 miliónov barelov ropy, čo armádu tak prekvapilo, že mu v jednom momente neverili, najmä keď im povedal, že spoločnosť Total nefunguje mnoho mesiacov.

Vyšetrovanie však pokračovalo a potvrdilo, že spoločnosť Total od začiatku Plandemic zatvorila päť rafinérií. Pod zámienkou „prechodu na obnoviteľné energie“ Macron počas plandémie premárnil zásoby ropy v krajine, ktoré pozostávali zo 78 miliónov barelov.

Zdroj informujúci o Real Raw News hovorí: „Stále nemôžem povedať ako, ale môžem vás ubezpečiť, že Biden spáchal akt zrady tým, že poslal do Francúzska 35 miliónov barelov, možno aj viac, rezerv, ktoré sú držané pre prípad, že by vznikla vojna. Biden nevtlačil tú ropu do ekonomiky USA, ale do cudzej krajiny. A aby sme mu zabránili v tom, aby to zopakoval, prevzali sme kontrolu nad týmito rezervami."

Ďalej kronika Real Raw News podrobne popisuje, ako v sobotu minulého týždňa (19) americké špeciálne jednotky obkľúčili silá strategickej ropnej rezervy: dve soľné bane v Big Hill v Texase a dve ďalšie vo West Hackberry a Bayou Choctaw v Louisiane. Tam zistili, že objekty strážia agenti FEMA. Vo West Hackberry agenti nereagovali na rozkazy armády, čo viedlo k prestrelke, ktorá ukončila životy troch agentov FEMA. V Bayou Choctaw sa vzdali bez streľby. V Bryan Mound piati agenti FEMA odmietli odovzdať zariadenia, takže boli zlikvidovaní, pričom pri potýčke ľahko zranili vojaka.

Pri vyúčtovaní sudov, ktoré existujú v silách, vojaci zistili nezrovnalosti s údajmi, ktoré ponúkol informátor: zo 714 miliónov, ktoré mali byť, ich bolo len 565 000, čo naznačuje, že Biden musel „rozdať“ viac, než koľko bolo povedané. Vojenské velenie už začalo vyšetrovanie, aby zistilo, kto vydal rozkaz a kto dostal tento olej. 

https://realrawnews.com/2022/02/special-forces-seize-strategic-petroleum-reserves-after-biden-gives-away-35000000-barrels/

 

 

 

 

 

aktualizované: 18.07.2024 10:38:58