Tajomné vodné víry ...

Erstkontakt-INFOs: Bodensee und Schwarzes Meer – mysteriöse Wasserwirbel und Lichtschiffe weisen auf große Veränderungen auf der Erde hin… (01.Oktober 2020)

Bodamské jazero, Čierne more: Tajomné vodné víry a svetelné lode naznačujú veľké zmeny na Zemi a sú začiatkom novej éry.

Veröffentlicht am September 30, 2020 von erstkontakt blog

rstkontakt INFOS

Bodensee, Schwarzes Meer: Mysteriöse Wasserwirbel und Lichtschiffe weisen auf große Veränderungen auf der Erde hin und sind der Beginn einer neuen Ära

Bodamské jazero, Čierne more: Tajomné vodné víry a svetelné lode naznačujú veľké zmeny na Zemi a sú začiatkom novej éry.

Nachádzame sa v časoch veľkých zmien. Aj keď to nie je zvonku vždy okamžite viditeľné. Podnebie, vegetácia a počasie sa za posledných desať rokov zreteľne zmenili. Veľká časť týchto zmien sa pripisuje ľudským vplyvom - napríklad údajným zmenám podnebia. Ale to nie je pravda. (Titulný obrázok: vodný vír v Čiernom mori)

Podľa mnohých vedcov možno zmeny pozorovať v celom vesmíre - vrátane iných planét. Každý, kto sa bližšie pozrie na prostredie a prírodu, bude čoskoro ohromený. Od Franka Schwedeho

Takmer každý deň sa na sociálnych sieťach objavujú fotografie podivných prírodných udalostí, pre ktoré vedci okamžite nenachádzajú žiadne vierohodné vysvetlenie.

Len pred pár týždňami som informoval o obrovskej vírivke na Bodamskom jazere. Michael Müller mi poslal fotografie, ktoré urobil pilot zeppelínu umiestneného na Bodamskom jazere.

Fotografie ukazujú obrovskú vírivku v tyrkysovo zelenej vode Bodamského jazera. Sú to úžasné zábery, ktoré objasňujú, že tu pôsobia silné sily prírody.

Pred niekoľkými dňami mi Michael Müller oznámil, že túto udalosť je teraz možné pozorovať aj v Čiernom mori pri pobreží Soči. Píše, že víry sú vždy proti smeru hodinových ručičiek a vyskytujú sa blízko brehu.

Aj tu sa zrazu objavila obrovská vírivka, akoby v umývadle. Je to, akoby niekto vytiahol zo zeme obrovskú zástrčku, v ktorej hrozí, že voda zmizne - ale nie je to tak. Čo sa momentálne deje na matke Zemi?

Používateľ Instagramu zaznamenal udalosť na video, ako informovali Sputnik News. V komentároch sa okrem iného hovorilo o zneškodňovaní vody z vodného parku, ďalší komentátor verí na kanalizáciu.

Kvantový liečiteľ a autor kníh Pavlina Klemm, ktorý je úzko spätý s duchovným svetom a prijíma tiež takzvané svetelné správy od Plejád, hovorí o energetických portáloch, ktoré sa v súčasnosti aktivujú po celom svete.

Tieto portály sa otvárajú najmä v oceánoch a jazerách, z ktorých niektoré môžu dosiahnuť priemer v priemere viac ako dvadsať kilometrov. Pavlina Klemm vo svojom súčasnom svetelnom posolstve píše, že prostredníctvom týchto portálov sa naša planéta spája s vedomím lásky a svetlom božského centrálneho slnka. Podľa Klemmu Zem v súčasnosti prijíma obrovské množstvo kozmickej energie.

Pavlina Klemm ďalej píše, že táto udalosť bude mať za následok, že na Zemi teraz vznikne vyššie vedomie, ktoré bude úzko spojené s piatou úrovňou vedomia. Podľa Klemmu to povedie k obrovským zmenám na zemi, ktoré prebiehajú v zákulisí celý rok a samozrejme sa nič nehovorí v mainstreamových médiách.

 

(Eddy v čiernom mori)

Zemská matica sa vráti do pôvodného stavu

To znamená, že ktokoľvek naďalej dôveruje systémovej tlači, bude sa naďalej zasekávať v starom systéme, pretože temné sily urobia všetko pre to aby ľudstvo zostalo uväznené v starej ilúznej matici - ale návrat do pôvodného stavu energetickej matice Zeme Podľa Pavliny Klemm sa to už nedá zastaviť, pretože pôvodný stav je nevyhnutný pre ďalší vývoj Zeme a všetkých živých bytostí, či už ľudí, zvierat, rastlín.

Tento transformačný proces bude tiež znamenať, že sa na Zemi v priebehu niekoľkých nasledujúcich desaťročí zmení veľa. Proces, ktorý sa nedeje cez noc, ale ktorý má obrovský vplyv nielen na všetko živé na Zemi, ale aj na počasie a podnebie. V tomto sa zhodujú aj mnohí vedci.

V najbližších rokoch vyhynú na Zemi mnohé živočíšne a rastlinné druhy, ktoré už nebudú schopné odolávať energetickým procesom, ktoré tu prebiehajú a výrazne sa zmení počasie a podnebie, čo však nemá nič spoločné s toľko citovanou zmenou podnebia, pretože toto je tiež čisto prírodný, kozmický proces, ktorý ovplyvňuje celý vesmír a bude ho cítiť aj na iných planétach v našej slnečnej sústave.

Ako tvrdí Pavlina Klemm z duchovného sveta sa hovorí, že tento proces by mal zahŕňať aj oslobodenie ľudstva od temných síl, ktoré žijú na zemi tisíce rokov.

Teraz prišiel čas oslobodenia, píše Klemm vo svojej aktuálnej svetelnej správe PlejádyPlejaden-Lichtbotschaft - na inej časovej osi, ktorá sa čoskoro prekryje so súčasnou-, sa tak už stalo. O týchto udalostiach v minulosti opakovane informovalo množstvo informátorov.

Tu je výňatok zo svetelnej správy:

Veľké oblasti prírodných kráľovstiev sa už spojili s novými frekvenciami začínajúceho Zlatého veku. Rastliny a zvieratá začínajú používať symboly posvätnej geometrie, ktoré sa na tejto planéte opäť veľmi silno vyskytla. Doteraz bola matica vedomia Zeme posunutá - odklonila sa od pôvodného stavu. Posunutá odchylná matica neumožnila živým bytostiam, rastlinám a zvieratám plne a úplne žiť ich skutočný energetický význam. Posunutá odchýlená matica nedovolila žiadnej populácii na tejto planéte žiť tak ako to pôvodne plánovala božská inteligencia.

Oprava matice - energetickej siete planéty - späť do pôvodného stavu, pôvodnej formy a pôvodnej polohy prebehla úspešne v dňoch septembra 2020.

Celá planéta teraz prežíva obrovské energetické zmeny. Zemské jadro stúpa čoraz energickejšie a čo sa týka frekvencie. Energetické lúče vychádzajú zo stredu Zeme, ktoré prečisťujú vnútro planéty.

Už niekoľko rokov sú tisíce svetelných lodí v našom vesmíre blízko Slnka a početní lovci UFO po celom svete o tom informujú prostredníctvom fantastických fotografií na sociálnych sieťach. Pre kozmické bytosti je oslobodenie planéty podľa všetkého šťastnou udalosťou, ktorej sa prirodzene chcú zúčastniť.

Aj blízko Zeme tieto lode z času na čas pozorujú a fotografujú ľudia úzko spätí s duchovným svetom.

Jedným z nich je aj lovec UFO Michael Müller. Müllerovi sa za posledných pár rokov podarilo urobiť tisíce veľkolepých snímok. Ako prezradí Michael Müller, pred každým nahrávaním dostane zhora príslušné oznámenie.

Bude čoskoro prvý kontakt?

Müller je presvedčený, že mimo nášho vnímateľného poľa existuje duchovný svet, ktorý nám poskytuje vedenie a ochranu. Podľa Müllera to samozrejme zahŕňa aj mimozemšťanov a inteligenciu pokročilého vývoja v ich vesmírnych lodiach, ktoré sú blízko Zeme, najmä v ťažkých obdobiach ako sú tieto, aby sa nič nepokazilo. Doslova hovorí Müller:

"Jedná sa o otvorený prvý kontakt s našimi hviezdnymi bratmi a sestrami tam vo vesmíre, pretože sa to hemží inteligenciou všetkého druhu, ktorá sa s nami konečne chce znovu spojiť." To nie je ezoterický nezmysel, ale realita. ““

Michael Müller, ktorý vystupuje aj ako rečník na mnohých kongresoch, sa považuje za akéhosi pripravovateľa kontaktov, ktorý už niekoľko rokov poskytuje potrebné fotografické dôkazy o tom, že UFO sú skutočné.

Müller tiež vie, že nie všetky UFO majú mimozemskú povahu, pretože existujú aj vnútrozemské UFO a vesmírne lode, ktoré vychádzajú napríklad z polárnych otvorov na severnom a južnom póle alebo z jaskynných systémov pod oceánmi.

Michael Müller verí, že čoraz viac ľudí sa v súčasnosti pripravuje na prvý kontakt, pretože podľa neho je už veľa ľudí telepaticky prepojených s Hviezdnymi ľuďmi.

Len pred pár dňami uspel Michael Mueller s ďalšou fascinujúcou nahrávkou. Tentokrát v blízkosti okresu Schwäbisch Gmündner Rechberg v okrese Ostalb na úpätí Drei Kaiserberge Hohenstaufen.

 

Špeciálne na fotografii je, že v diaľke, pred stenou mrakov, je možné vidieť obrysy lietadla, zatiaľ čo kozmickú loď v tvare cigary je možné vidieť na oblohe takmer priamo nad mobilným domom Michaela Müllera.

Kozmické lode v tvare cigary sú pozorované po celom svete a spolu s klasickým diskom patria medzi najčastejšie viditeľné objekty. Pomocou následného elektronického počítačového spracovania je jasne viditeľný vír elektromagnetickej plazmy okolo vesmírnej lode.

Pavlina Klemm vo svojom súčasnom svetelnom posolstve píše, že nasledujúce mesiace môžu byť poriadne turbulentné, neposkytuje nám však nijaké konkrétne informácie. Nič by sa nemalo pokaziť, ak naši kozmickí priatelia a pozorovatelia skutočne dostanú veci pod kontrolu. V takom prípade verme plánu ...

Zostaň v pozore!

Zdroje: PublicDomain / Frank Schwede pre televíziu PRAVDA 29. septembra 2020

Zdieľaj toto:

 

Wir befinden uns in Zeitender großer Veränderungen. Auch wenn das im Außen nicht immer auf Anhieb sichtbar ist. Das Klima, die Vegetation und auch das Wetter haben sich in den vergangenen zehn Jahren auf deutlich spürbare Weise verändert.

Ein Großteil dieser Veränderungen werden menschlichen Einflüssen zugeschrieben – etwa dem angeblichen Klimawandel. Doch das stimmt nicht. (Titelbild: Wasserwirbel im Schwarzen Meer)

Die Veränderungen sind nach Meinung vieler Wissenschaftler im gesamten Universum zu beobachten – also auch auf anderen Planeten. Wer Umwelt und Natur jetzt einmal genauer beobachtet, wird bald aus dem Staunen nicht mehr herauskommen. Von Frank Schwede

Nahezu täglich tauchen in den sozialen Medien Fotos seltsamer Naturereignisse auf, auf die Wissenschaftler auf Anhieb keine einleuchtende Erklärung finden.

Erst vor wenigen Wochen habe ich von einem riesigen Wasserstrudel am Bodensee berichtet. Michael Müller hat mir dazu Fotos geschickt, die der Piloten eines am Bodensee stationierten Zeppelin aufgenommen hat.

Die Fotos zeigen einen riesigen Wasserstrudel im türkisgrünen Wasser des Bodensees. Erstaunliche Aufnahmen sind das, die verdeutlichen, dass hier mächtige Naturgewalten zu Werke sind.

Vor wenigen Tagen hat mir Michael Müller berichtet, dass dieses Ereignis nun auch im Schwarzen Meer vor der Küste von Sotschi beobachtet werden konnte. Er schreibt das die Wirbel immer linksdrehend sind und in Ufernähe auftreten.

Auch hier entstand plötzlich ein riesiger Wasserstrudel, wie in einem Waschbecken. Es ist, als ob jemand einen riesigen Stöpsel aus der Erde gezogen hat, in dem das Wasser zu verschwinden droht – doch das tut es nicht. Was geschieht gerade auf Mutter Erde?

Ein Instagram User hat das Ereignis auf einem Video festgehalten, wie Sputnik News berichtet. In den Kommentaren war unter anderem die Rede davon, dass man Wasser aus einem Wasserpark entsorge, ein anderer Kommentator glaubt an eine Kanalisation.

Die Quantenheilerin und Buchautorin Pavlina Klemm, die eng mit der Geistigen Welt verbunden ist und auch sogenannte Lichtbotschaften von den Plejaden empfängt, spricht von energetischen Portalen, die gerade auf der ganzen Welt aktiviert werden.

Vor allem in Ozeanen und Seen öffnen sich diese Portale, die im Schnitt teilweise mehr als zwanzig Kilometer im Durchmesser erreichen können. Pavlina Klemm schreibt in ihrer aktuellen Lichtbotschaft, dass sich über diese Portale unser Planet mit dem Bewusstsein der Liebe und dem Licht der göttlichen Zentralsonne verbindet. Nach Worten Klemms empfängt die Erde aktuell eine riesige Menge an kosmischer Energie.

Pavlina Klemm schreibt weiter, dass dieses Ereignis zur Folge haben wird, dass nun ein höheres Bewusstsein auf der Erde entstehen wird, das eng mit der fünften Bewusstseinsebene verknüpft sein wird. Das wird nach Ansicht Klemms zu riesigen Veränderungen auf der Erde führen, die aber schon das ganze Jahr hindurch hinter den Kulissen ablaufen und von denen natürlich nichts in den Mainstream-Medien berichtet wird.

(Wirbel im Schwarzen Meer)

Die Erdmatrix wird in ihren Urzustand zurückversetzt

Das heißt, wer jetzt weiter auf die Systempresse vertraut, wird auch weiter im alten System feststecken, weil die dunklen Mächte alles dafür tun werden, die Menschheit mit Gewalt weiter in der alten Illusionsmatrix gefangen zu halten – doch die Rückkehr zum Urzustand der Energiematrix der Erde ist nach Worten von Pavlina Klemm nicht mehr aufzuhalten, weil der Urzustand für die weitere Entwicklung der Erde und allen Lebewesen, ob Mensch, Tier, Pflanze, unabdingbar ist.

Dieser Umgestaltungsprozess wird auch zur Folge haben, dass sich vieles auf der Erde in den nächsten Jahrzehnten verändern wird. Ein Prozess, der also nicht von heute auf morgen geschieht, der aber eine enorme Auswirkung nicht nur auf sämtliche auf der Erde lebenden Lebewesen hat, sondern auch auf das Wetter und das Klima. Darüber sind sich auch zahlreiche Wissenschaftler einig.

Es werden in den nächsten Jahren sehr viele Tier- und auch Pflanzenarten auf der Erde aussterben, die den hier wirkenden energetischen Prozessen nicht mehr standhalten können, auch werden sich Wetter und Klima deutlich spürbar verändern, was allerdings nichts mit dem vielzitierten Klimawandel zutun hat, weil es sich auch hier um einen rein natürlichen, kosmischen Prozess handelt, der Auswirkungen auf das gesamte Universum hat und auch auf anderen Planeten unseres Sonnensystems zu spüren sein wird.

Wie Pavlina Klemm von der Geistigen Welt erfahren haben will, soll dieser Prozess auch die Befreiung der Menschheit von den seit Tausenden von Jahren auf der Erde lebenden Dunkelkräften beinhalten.

Die Zeit der Befreiung sei jetzt gekommen, schreibt Klemm in ihrer aktuellen Plejaden-Lichtbotschaft – auf einer anderen Zeitlinie, die sich bald mit der jetzigen überschneiden wird, sei dies bereits schon geschehen Auch zahlreiche Whistleblower haben in der Vergangenheit immer wieder von diesen Ereignissen berichtet.

Hier ein Auszug aus der Lichtbotschaft:

Große Gebiete der Naturreiche haben sich bereits an die neuen Frequenzen des beginnenden Goldenen Zeitalters angebunden. Pflanzen und Tiere fangen an, die Symboliken der Heiligen Geometrie zu nutzen, welche auf diesem Planeten wieder sehr stark präsent geworden sind. Bisher war die Bewusstseinsmatrix der Erde verschoben – sie ist von ihrem Urzustand abgewichen. Die verschobene, abweichende Matrix hat die Lebewesen, Pflanzen und Tiere, nicht ganz und vollkommen ihren wahren energetischen Sinn leben lassen. Die verschobene, abgewichene Matrix ließ jegliche Population dieses Planeten nicht so leben, wie es ursprünglich durch die göttliche Intelligenz geplant war.

Die Korrektur der Matrix – eines energetischen Netzes des Planeten – zurück zu ihrem Urzustand, ihrer Urform und zu ihrer ursprünglichen Position ist in den Septembertagen 2020 erfolgreich geschehen.

Der ganze Planet erlebt jetzt riesige energetische Veränderungen. Der Erdkern erhebt sich energetisch und frequenzmäßig immer mehr. Vom Erdmittelpunkt treten energetische Strahlen aus, die das Innere des Planeten reinigen.

Schon seit ein paar Jahren sollen sich Tausende von Lichtschiffen in unserem Universum in der Nähe der Sonne aufhalten, davon berichten immer wieder zahlreiche UFO-Jäger auf der ganzen Welt, in dem sie phantastische Fotos in den sozialen Medien präsentierten. Für kosmische Wesen sei die Befreiung eines Planeten ein freudiges Ereignis, dem sie natürlich beiwohnen wollen, heißt es dazu.

Auch in Erdnähe werden diese Schiffe von eng mit der Geistigen Welt verbundenen Menschen von Zeit zu Zeit immer wieder beobachtet und auch fotografiert.

UFO-Jäger Michael Müller ist einer von ihnen. Müller sind in den letzten Jahren Tausende spektakuläre Aufnahmen gelungen. Wie Michael Müller verrät, erhält er vor jeder Aufnahme einen entsprechenden Hinweis von oben.

Wird es bald zum Erstkontakt kommen?

Müller ist überzeugt davon, dass es eine Geistige Welt außerhalb unseres wahrnehmbaren Feldes gibt, die uns Führung und Schutz gibt. Nach Worten Müllers gehören dazu selbstverständlich auch Außerirdische und Intelligenzen fortgeschrittener Evolutionen in ihren Raumschiffen, die sich besonders in schwierigen Zeiten wie diesen in Erdnähe aufhalten, um dass nichts schief läuft. Wörtlich sagt Müller:

„Es geht hier um einen offenen Erstkontakt zu unseren Sternengeschwistern da draußen im Universum, denn es wimmelt da nur so von Intelligenzen aller Art, die endlich sich mit uns wieder vereinen wollen. Das ist kein esoterischer Quatsch, sondern Realität.“

Michael Müller, der auch auf vielen Kongress als Referent auftritt, sieht sich als Art Kontaktvorbereiter, der seit ein paar Jahren die nötigen photographischen Beweise liefert, dass UFOs real sind.

Auch Müller weiß, dass nicht alle UFOs außerirdischer Natur sind, denn es gibt auch innerirdische UFOs und Raumschiffe, die beispielsweise aus Polöffnungen an Nord- und Südpol austreten oder aus Höhlensystemen unterhalb der Ozeane.

Michael Müller glaubt, dass gegenwärtig immer mehr Menschen auf den Erstkontakt vorbereitet werden, denn seinen Worten nach seien viele Menschen bereits telepathisch mit dem Sternenvolk verbunden.

Erst vor wenigen Tagen ist Michael Mueller wieder eine faszinierende Aufnahme gelungen. Diesmal in der Nähe des Schwäbisch Gmündner Stadtteils Rechberg im Ostalbkreis zu Füßen der Drei Kaiserberge Hohenstaufen.

Das Besondere an der Aufnahme ist, dass in der Ferne vor einer Wolkenwand die Konturen eines Flugzeugs zu erkennen sind, während sich das zigarrenförmige Raumschiff fast direkt über dem Wohnmobil von Michael Müller am Himmel abzeichnet.

Zigarrenförmige Raumschiffe werden auf der ganzen Welt beobachtet und zählen neben der klassischen Scheibe sogar zu den am häufigsten gesichteten Objekten. Anhand einer nachträglichen, elektronischen Computerbearbeitung ist deutlich der elektromagnetische Plasmawirbel um das Raumschiff herum zu erkennen.

Pavlina Klemm schreibt in ihrer aktuellen Lichtbotschaft, dass die kommenden Monate recht turbulent werden können, konkrete Hinweise liefert sie uns aber nicht mit. Sollten unsere kosmischen Freunde und Beobachter die Sache tatsächlich im Griff, dürfte nichts schief laufen. Vertrauen wir in diesem Fall einfach mal dem Plan…

Bleiben Sie aufmerksam!

Quellen: PublicDomain/Frank Schwede für PRAVDA TV am 29.09.2020

Share this:

aktualizované: 09.07.2024 12:36:52