Posun od Carbon-základu do kryštalickej ...

Posun od Carbon-základu do kryštalickej kremík štruktúry tela

Zaujímali ste sa v poslednej dobe prečo vyzeráte tak unavení - skoro až do bodu vyčerpania alebo pocitu podráždenia, rozčúlenia, osamelosti, smutnosti, frustrácie alebo všetkých vyššie uvedených stavov a nemôžete zistiť prečo? Pýtali ste sa sami seba prečo sa správate istým spôsobom alebo cítite veci, ktoré sa nezdá, že sa hodia k tomu koho poznáte, kto ste, alebo vám to jednoducho nedáva zmysel? Alebo sa zaujímate prečo sa zdá, že ľudia vo vašom živote reagujú na vás inak? Buď oni sú viac nadšení než kedykoľvek predtým aby boli s vami alebo úplne opačne, vyhľadávajú s vami boj alebo sú s vami v rozrušení bez zjavného dôvodu? Alebo možno prechádza to čo považujete za normálny deň, niekedy máte pocit, že jednoducho nemôžete udržať oči otvorené, ako spánok jednoducho vás prosí aby ste boli s ním? Občas sa život zdá prázdny a bez zmyslu aj keď robíte veci, ktoré ste milovali? Vitajte v procese vzostupu a k príznakom, ktoré mnohí zažívajú pozdĺž tejto cesty. Hlavnou vecou, ​​ktorú je potrebné vedieť je, že nie ste sám a veci sa zlepšia. Pre tých ľudí, ktorí sú si vedomí a vedome sa podieľajú na vzostupe sú tieto fyzické a emocionálne skúsenosti príliš známe. Niektorí z týchto ľudí už niekoľkokrát zažili zmeny alebo dokonca prešli cez ne. Pre niektorých to môže byť ísť späť o desať rokov, alebo ešte viac. Keď sa stretnete s týmito nezvyčajnými a často nežiaducimi zážitkami tak prvou vecou, ​​ktorú zvyčajne chcem/chcete vedieť je prečo?

Prečo sa tieto veci dejú?                                                                                                    Možno ste počuli, že hovoríme, že sa posúvame z bytostí založených na uhlíku na bytosti založené na kryštalickej báze. Možno ste počuli, že je naše DNA je viac než sme si mysleli alebo čo veda dokázala zistiť; že to, čo nám bolo povedané boli neúnosné časti našej DNA znovu aktivované. Možno ste počuli, že ľudia hovoria o aktivácii Pineal/šišinky a podobne.
Tieto koncepcie sú veľmi reálne a dokonca aj naše fyzikálne vedy si ich začínajú uvedomovať. Všetko to súvisí so svetelnou energiou, ktorá preniká do nás, do nášho sveta/planéty a do všetkého na nej a uvoľňuje nás do nového sveta a do nového spôsobu bytia. Takže by ste mohli povedať, že nie je to len nová zem, ktorú budujeme, je to aj Nova Human (nové ľudstvo).


Zoznam bežných príznakov vzostupu:
Pocit, ako by ste boli v tlakovom sporáku alebo v intenzívnej energii alebo stresu.
Toto je jeden z prvých pocitov vzostupu, ktorý človek zvyčajne pociťuje. Na začiatku, keď prídu energetické posuny tak prinášajú so sebou nové a vyššie vibrácie. Staré vzory a správanie sa tlačia na povrch na uvoľnenie.
Cítiť, že celý tento tlak, ktorý sa deje vo vnútri vás, sa môže cítiť ako veľký stres alebo že sa cítite preťažení. Ak ste stále v konvenčnom živote s hlavným prúdom tak táto nová energia môže naozaj zvýšiť vašu hmotnosť. Nakoniec sa budete prispôsobovať týmto vyšším vibráciám a mnohé z nich budú aktivované na uvoľnenie už nepotrebných vecí vo vnútri vás. Viac priestoru vo vnútri pre väčšiu/vyššiu energiu!

Depresie.
Tento príznak je rozhodne v prvých troch a veľmi rozšírený. Vzostupný proces očisťuje od nás toľko tmavších a hustejších energií, že sa nachádzame v nich už nejaký čas. Môžeme mať pocit, že veci sa jednoducho nikdy nezlepšia. A pridať urážku k zraneniu, vonkajším svetom už nie je v súlade s novým, vyšším vibrujúcim vášho JA.           Úzkosť, panika a pocity hystérie.
Keď naše ego začne odchádzať tak sa doslova vydesí pretože nechce prestať existovať. Môže sa cítiť ako keby všetko skončilo (väčšina z toho je tak!). Váš systém sa tiež zdá preťažený a môžete mať pocit, že máte hyperventiláciu. Stávajú sa veci, ktoré možno nerozumiete.
Stratíte tiež vzorce správania nižších vibrácií, ktoré ste vyvinuli počas prežitia v 3D-systéme. To môže spôsobiť, že sa cítite zraniteľní a bezmocní. Tieto vzorce a správanie, ktoré stratíte už nie sú potrebné vo vyšších sférach. Keď zažijeme smrť v 3D-svete tak môže nastať panikať a pocit úzkosti pretože nevieme kam ideme.

Potreba jesť často spolu s tým, čo sa cíti ako útoky nízkej hladiny cukru v krvi.
Túžba po proteine. Toto je ďalší prvý príznak, ktorý mnohí cítia. Naše orgány využívajú na tento proces neuveriteľné množstvo paliva.
Keďže sme doslova obrátení do nášho vnútra tak využívame každú energiu, ktorú máme. Zistil som, že počas tejto doby je najlepšie jesť bielkoviny. Tieto nízke hladiny cukru v krvi prichádzajú a pokračujú niekoľko rokov ale budú oveľa lepšie ako sa naše telo začne upravovať.

Nezvyčajné bolesti a bolesti v rôznych častiach tela.
Toto je ďalší z najčastejších príznakov. Prejavuje sa takmer kdekoľvek, je to znak čistenia a uvoľňovania blokovanej energie, ktorá vibruje na 3D úrovni zatiaľ čo iné časti vibrujú vyššie. Môžete cítiť bolesť v rôznych častiach tela niekoľko týždňov a potom to jednoducho zmizne bez vysvetlenia.

Nepretržitá tuhosť a bolesť hrdla a hornej časti chrbta.
Naše chrbty vibrujú inak a tiež sa pripájajú k vyššej forme/intenzite svetla. Táto oblasť nášho tela je tá kde sa to všetko deje.

Kožné vyrážky a hnačka.
Akné, vyrážky, žihľavka atď. Zvyčajne prichádzajú, keď sme v čistiacom procese a prispôsobujeme sa vyššej energii. Vyrážky sú dosť časté a hnačka môže trvať týždne a dokonca aj mesiace. Buďte si vedomí toho, čo budete jesť. Vaše telo prechádza intenzívnou zmenou a nemôže zvládnuť ťažké potraviny, ktoré sa ťažko strávia. Použite svoju rozlišovaciu schopnosť a konzultujte svoje Vyššie JA ak si nie ste istí, čo chcete jesť.

Bolesť srdca a palpitácie.
Tieto príznaky sú pre mnohých časté. Naše srdcia sa snažia prispôsobiť na novú a vyššiu frekvenciu. Občas sa môžete cítiť, akoby ste mali srdcový infarkt. Keď sa to stane tak je dôležité odpočívať pretože každá námaha môže spôsobiť, že príznaky sa zdajú byť horšie. Vedz, že neumieraš! Niekedy môžete dokonca cítiť, že vaše srdce prestalo biť a môžete cítiť strach. Zostaň pokojný! Držte sa kontaktu so svojím Vyšším JA – pre istotu.

Obdobia veľmi hlbokého spánku.
Keď sa energia nepohybuje a my sme na chvíľu hotoví s úlohami tak odpočívame. Kým sa integrujeme a pripravujeme na ďalšiu fázu intenzívneho pohybu energie stávame sa veľmi letargickí. Môže sa stať takmer nemožné udržať vaše očné viečka otvorené v dennom svetle a denné nabíjanie sa môže stať bežným a potrebným zvykom.
Dokonca aj keď si myslíte, že sa môžete vrátiť späť do nejakej energie tak zvyčajne sa ocitnete upustení na pohovkenapriek úsilia.

Skúsenosti s emocionálnymi výkyvmi a pádmi; plač.
Naše emócie sú to, čo nesie energiu. Keď sme sa rozpadli (a my to robíme len tak), môžeme byť dosť emotívni.
Keď uvoľníme, môžeme plakať. Smutný film nám môže spôsobiť plač alebo dokonca smutná reklama. Môžeme plakať keď zažijeme láskavosť. Môžeme plakať keď cítime úľavu. Môžeme plakať keď vidíme nejaké utrpenie.
Tieto slzy sú skvelou čistiacou a uvoľňujúcou látkou. Vždy som vedel, kedy prišla nejaká nová energia, pretože môžem jednoducho plakať keď idem v aute. Toto sa zdá byť pretrvávajúcim príznakom, ktorý tu zostane len chvíľu. Ale aspoň je to celkom bezbolestné!

Nočné potenie a návaly horúčavy.
V určitých chvíľach, zrazu z nejakého dôvodu je telo veľmi horúce. To sa stane, keď sa vaše Vyššie JA presťahuje z nejakého dôvodu do blízkosti iných. Ich energia je oveľa hustšia ako tá vaša a keď sú blízko k vám tak budete cítiť intenzívne teplo.
Pociťovanienie chladu s neschopnosťou zahriať sa.
Keď sa vaše telo prispôsobí vyššej frekvencii energie môžete zistiť, že máte obdobia intenzívneho chladnutia. To je normálne. Pridajte ďalšiu deku do postele a vezmite horúce sprchy alebo horúci kúpeľ keď k tomu dôjde.

Živé, divoké a niekedy násilné sny.
Svojim snami uvoľňujeme mnoho životov nižšej vibračnej energie. Ak ste ten, kto dostane svoje vyššie informácie prostredníctvom snov tak budete pravdepodobne veľa vydávať v noci. Domnievam sa, že máte šťastie, pretože niektorí uvolnia veľa z keď sú vzrušení.
Tieto sny zvyčajne nedávajú zmysel, ale ak ste dobrý pri analýze snov tak môžete ich zvyčajne vysvetliť. Tieto sny s podobnou kyselinou sú viditeľné a cititelné pretože obsahujú energiu, ktorá je na ceste von a už sa nikdy sa nevráti. Týmto procesom uvoľňujeme všetku negatívnu energiu, ktorú sme nahromadili počas našich minulých životov.

Závrat, strata rovnováhy, vertigo a spinning.
To sa stane, keď sa naša Merkaba tvorí. Merkabah je dopravným prostriedkom svetla. Je to šesťdimenzionálna kocka, ktorá sa otáča a točí. Počas jeho formovania môžete pocítiť obdobia závratov a vertigo, pretože kocka sa kalibruje s vašou energiou. Keď k tomu dôjde, posaďte sa trochu a doprajte si prestávku. Zvyčajne to netrvá dlho.

Celková bolesť tela a dni extrémnej únavy.
Naše telá užívajú energiu s vyššou hustotou a práve preto sa u vás vyskytnú tieto príznaky. Energia s vysokou hustotou vám môže spôsobiť, že máte pocit, že vaše kosti sú rozdrvené a vaše svaly bolestivé, akoby ste práve sprintovali vo veľkom maratóne. Môžete sa zrazu cítiť  tak akoby ste mali 100 rokov a môžete sotva prechádzať miestnosťou.

Zrnité, svrbiace oči a rozmazané videnie.
Veľmi jednoducho sa naše oči prispôsobujú vidieť v novej a vyššej hustote energie. Po dokončení tejto úpravy bude vaša vízia ostrá a jasná a farby vyniknú pre vás, ako nikdy predtým.

Strata pamäti a ťažkosti s prístupom k slovám.
Toľko ľudí má tento príznak, že sa môžeme smiať len pri pokuse o rozhovor. "Mala som pohár ... viete, čo mám na mysli ... tie biele veci ... uh ... čo sa volá?" "Pozorovali ste ... že ... táto udalosť, kde súťažia všetci z celého sveta?"
Občas nemôžeme hovoriť vôbec pretože jednoducho nemáme prístup k ničomu. Keď k tomu dôjde tak idete tam a späť medzi rozmermi a zažívate odpojenie.
Iný trochu súvisiaci výskyt sa pokúša napísať slová a písmená sa rozbili v nesprávnom poradí. V tomto prípade nie sme v súlade s časom a náš tok je odpojený, pretože časť našej energie je tu a ďalšia časť je ďalej vpred.

Obtiažnosť pri spomienke na to, čo ste urobili, alebo s kým ste hovorili jeden deň alebo niekedy pred hodinou.
Vo vyšších ríšach je realita veľmi v súčasnosti. Ak nezdržíme niečo v našom vedomí, jednoducho prestane existovať. Nemáme žiadne pripútanosti. Vytvárame svoj vlastný svet okolo nás prostredníctvom našich presvedčení a myšlienok a to čo nemáme na sebe, neexistuje.
Všetko je zbrusu nové, keď začíname úplne od začiatku do okamihu. Môžeme využiť všetko v čom sme sa rozhodli kedykoľvek a vytvoriť a zažiť práve to. Tento štátus prichádza a odchádza, ale je praxou pre život vo vyšších sférach. Môže sa cítiť trochu strašidelný, keď k tomu dôjde. Navyše sme niekedy ani tu ani tam, pretože sme medzi rozmermi.

Pocit dezorientácie; neviem, kde ste; strata zmyslu pre miesto.
"Kde som na svete? Nikde sa nezapadá a nič sa nezdá, že by sa zmestili alebo sa cítili na diaľku správne! A neviem kam patrím, kam idem alebo čo mám robiť! "Vždy sa rozprával s vesmírom !?
Boli ste vyradení zo svojich starých drážok energetickým posunom a ste medzi realitami. Úspešne ste zanechali veľa za sebou a ste vo veľmi novom priestore, ale zatiaľ ste neintegrovaní.
Strata identity.
Pozeráte sa do zrkadla a máte podivuhodný pocit odpojenia keď už sa viac nepoznáte, že akonáhle je známy obraz. Skoro sa cítite mimo tela. Akonáhle sa tento jav objaví, nikdy nekončí. Uvoľnili ste toľko zo svojho vlastného ega, že už nie ste tá istá osoba a nemáte túto pripútanosť alebo spojenie s vašou fyzickou nádobou.
Keď začnete pristupovať oveľa viac k vašej duši alebo vyššiemu JA tak nie ste vo svojom tele. Môžete stále používať svoj hlas na komunikáciu a iné telesné aspekty, ale pomaly začínate proces miznutia a uvoľňovania ľudskej formy. Okrem toho ste vyčistili veľa z vašich starých vzorov a stelesňujete oveľa viac svetla a jednoduchšie a čistšie božské JA. Všetko je v poriadku ... ste v poriadku.                                                Pocit byť 'z tela'.
Rovnaké vysvetlenie ako vyššie. Fyzické telo je posledné, ktoré doháňa. Mnohí z nás sú teraz vo vyššom rozmere a žijú mimo svojho tela - pretože naše fyzické telá ešte tam nedobehli.

"Vidieť" a "počuť" veci.
Keďže teraz môžeme dostatočne ľahko pristupovať k rozmerom tak pre mnohých je spoločné vidieť veci z rohu ich očí alebo počuť veci, ktoré nie sú. Mnohí z nich tiež zazvonili v ušiach, čo je bežné, keď prechádzame tunelom a pristupujeme k vyššiemu rozmeru.
V závislosti od toho, aké sú vaše citlivosť a spôsoby, akými ste pripojení tak môže to byť bežná skúsenosť. Mnohé z nich vidia guľky a vibrujúce kvapky farby.

Cítite, že ste šialený, alebo musíte vyvinúť nejakú duševnú chorobu.
Rýchlo prežívame niekoľko rozmerov a veľmi sa otvárame. V súčasnosti máme k dispozícii veľa. Ste zvyknutý na to. Vaše povedomie bolo zvýšené a vaše bariéry preč.
To prejde a nakoniec sa budete cítiť veľmi doma; ako ste sa nikdy predtým necítili, pretože dom je teraz tu.

neznášanlivosť
Neznášanlivosť na nižšie vibračné veci (3D), ktoré sa odrážajú v rozhovoroch, postojoch, spoločenských štruktúrach, liečebných modalitách atď. Doslova vás vyvoláva pocit "choroby" vo vnútri.
Keď začneme prichádzať do vyšších ríší a vo vyšších vibráciách tak naše energie už nie sú v súlade so starým, vonkajším 3D-svetom. Prostredníctvom ťažkej neznášanlivosti voči starým sme "tlačení" k tomu aby sme sa posunuli dopredu ... a vytvorili Nové.
Navyše môžete mať pocit, že zostanete doma, alebo že budete len sama, pretože všetko "tam vonku" už nezodpovedá vyššej vibrácii VÁS. Je to jednoducho veľmi spoločná skúsenosť s vývojom. Ideme pred vonkajšími prejavmi. Byť v starom sa môže cítiť ako úplne hrozné.
Je to podobné ako musieť "ísť späť" potom, čo ste takmer mali zážitok smrti. Vzhľadom k tomu, že proces ascenzovania/vzostupu pokračuje tak návrat k spodným rozmerom sa nebude pociťovať dobre a ani nebudú možné dlho, pretože je ťažké upustiť od vibrácií na to aby sme tam mohli zostať.

Nemáte pocit, ako robiť čokoľvek.
Nachádzate sa v období odpočinku, "reštartovanie". Vaše telo vie, čo potrebuje. Počas tejto doby môžete mať pocit, že ste stratili svoju vášeň a radosť a neviete čo vo svete chcete robiť so svojím životom a naozaj sa o to nestaráte! Táto fáza nastane keď sa zladíme.
Na vyšších úrovniach sa veľa vyrovnáva. Veci sa dostanú do pozície, takže všetko bude pripravené keď sa znovu posuniete dopredu. Navyše, keď začneme dosahovať vyššiu ríšu tak robíme a robíme to, čo sa stane, zastaralé, pretože nové energie podporujú ženské pri zakrývaní, prijímaní, vytváraní, sebaobsluhovaní a výchove.
Požiadajte Vesmír aby vám priniesol to, čo chcete, zatiaľ čo to nemôžete urobiť pre seba. A vedzte, že sa počas procesu vzostupu stále staráte, aj keď to niekedy nie je tak.
Tí vo fyzickom procese, ktorý prechádza týmto procesom, veľmi cení celý vesmír. Určite nás sledujeme.

Túžba ísť domov, akoby bolo všetko, a už tu nepatríte.
Sme v podstate s našou inkarnáciou, ktorá zahŕňala zvýšenie frekvencie planéty s cieľom dosiahnuť kritickú hmotnosť. Dosiahli sme veľa toho, že sme premenili tmavšie a hustejšie energie na seba. Teraz už to už nemusíte robiť a možno sa cítime, akoby sme chceli odtiaľ a od tejto skúsenosti.
To, čo príde ďalej, je jednoducho božské a vzdialene sa podobá prvej fáze.

Náhle zmeny priateľov, aktivít, návykov, pracovných miest a rezidencií.
Jednou z najzákladnejších a najrozšírenejších skúseností vo vyšších štátoch je Zákon príťažlivosti. Rovnako ako energia vždy priťahujú podobné a podobné energie. Týka sa to aj rozmerových hierarchií. Budeme vždy zodpovedať tomu, čo a ako vibrujeme.
Ako ideme vyššie a vyššie, tento jav sa stáva oveľa väčším a stáva sa aj jedným zo základných jadier našej reality a existencie. Prostredníctvom procesu vzostupu sa vyvíjame nad rámec toho, čo sme boli, a preto ľudia a okolie, ktoré už nezodpovedajú našim vibráciám, jednoducho opúšťajú náš priestor.
To sa môže niekedy prejaviť skôr dramaticky alebo niekedy jednoduchou túžbou vyplývajúcou z neschopnosti sa s nimi spojiť, ako sme zvykli.

nemajú pocit, že robia čokoľvek.
Nachádzate sa v období odpočinku, "reštartovanie". Vaše telo vie, čo potrebuje. Počas tejto doby môžete mať pocit, že ste stratili svoju vášeň a radosť a neviete, čo vo svete chcete robiť so svojím životom a naozaj sa o to nestará! Táto fáza nastane, keď sa zladíme.
Na vyšších úrovniach sa veľa vyrovnáva. Veci sa dostanú do pozície, takže všetko bude pripravené, keď sa znovu posuniete dopredu. Navyše, keď začneme dosiahnuť vyššiu ríšu, robíme a robíme to, čo sa stane, zastaralé, pretože nové energie podporujú ženské pri zakrývaní, prijímaní, vytváraní, sebaobsluhovaní a výchove.
Požiadajte Vesmír, aby vám priniesol to, čo chcete, zatiaľ čo to nemôžete urobiť pre seba. A vedzte, že sa počas procesu vzostupu stále staráte, aj keď to niekedy nie je.
Tí vo fyzickom procese, ktorý prechádza týmto procesom, veľmi cení celý vesmír. Určite nás sledujeme.

Túžba ísť domov, akoby bolo všetko, a už tu nepatríte.
Sme v podstate s našou inkarnáciou, ktorá zahŕňala zvýšenie frekvencie planéty s cieľom dosiahnuť kritickú hmotnosť. Dosiahli sme veľa toho, že sme premenili tmavšie a hustejšie energie na seba. Teraz už to už nemusíte robiť a možno sa cítime, akoby sme chceli odtiaľ a od tejto skúsenosti.
To, čo príde ďalej, je jednoducho božské a vzdialene sa podobá prvej fáze.

Náhle zmeny priateľov, aktivít, návykov, pracovných miest a rezidencií.
Jednou z najzákladnejších a najrozšírenejších skúseností vo vyšších štátoch je Zákon príťažlivosti. Rovnako ako energia vždy priťahujú podobné a podobné energie. Týka sa to aj rozmerových hierarchií. Budeme vždy zodpovedať tomu, čo a ako vibrujeme.
Ako ideme vyššie a vyššie, tento jav sa stáva oveľa väčším a stáva sa aj jedným zo základných jadier našej reality a existencie. Prostredníctvom procesu vzostupu sa vyvíjame nad rámec toho, čo sme boli, a preto ľudia a okolie, ktoré už nezodpovedajú našim vibráciám, jednoducho opúšťajú náš priestor.
To sa môže niekedy prejaviť skôr dramaticky alebo niekedy jednoduchou túžbou vyplývajúcou z neschopnosti sa s nimi spojiť, ako sme zvykli.

Určite nemôžete robiť určité veci.

Keď sa pokúsite robiť svoju bežnú rutinu a aktivity tak je to úplne hrozné. Rovnaké ako vyššie. Už nie ste fit a je čas prejsť na oveľa vyšší vibračný spôsob života, bytia a vytváranie.

Prebudenie v noci medzi 2 a 4 hod.
Ve vašom stave snov sa stáva veľa. Nemôžete tam byť dlhý čas a potrebujete prestávku. Toto je aj "čistiaca a uvoľňujúca sa" hodina.
Keď sa budeme prebúdzať uprostred noci, nie sme len v lepšom povedomí, ale aj v zdokonalenom stave stvorenia. V tomto stave je naša schopnosť pretvárať naše myšlienky do reality značne zvýšená. Úlohou je uvedomiť si, na čo myslíme, a preto vytvárame. Namiesto toho veľa jednoducho dovolí, aby ich myšlienky plynulo od nich, a tým vytvárali skutočnosti, ktoré skutočne nie sú podľa ich predstáv.
Význam ... ak sa obávate, že nebudete môcť spať a obávať sa počas tohto obdobia, že budete ráno unavený, pretože nemôžete dostať dostatok odpočinku tak pridáte iba k pravdepodobnosti, že ráno budete unavený.
Oveľa užitočnejším plánom je vychutnať si vylepšenú kreativitu a povedzte si, že v tomto období intenzívneho povedomia a tvorivosti budete oživení a energizovaní. Potom sa ohromte výsledkom!

Zvýšená citlivosť na okolie.
Jasné svetlo, davy, hluk, potraviny, televízia, iné ľudské hlasy a rôzne iné stimuly sú sotva prijateľné. Môžete tiež veľmi ľahko premôcť a ľahko nadsiahnuť. Vedzte, že to nakoniec prebehne a vy budete môcť "vyladiť" a mať kontrolu nad tým čo chcete zažiť.

Zvonenie a / alebo zvonenie v ušiach.
To nie je tinnitus, hoci to cíti ako by to mohlo byť.
Ďalšia vec, ktorá sa stane veľmi skoro v dôsledku všetkých vecí, ktorými prechádzate, je to, že vaše uši urobia ďalší krok k zmene. Niektorí z vás budú počuť zvonenie, ktoré bude pokračovať ďalej a ďalej a ďalej a ďalej. Vezmite si to ako vibračný odtlačok pre to jednoducho znamená, že vibrujete harmonicky s novou alternatívnou realitou, ktorá je veľmi blízka vašim predstavám.

Od archanjela Michaela:
Ó, nemyslite si, že nebudete počuť zvuk vášho kolektívu alebo vašej planéty! Vždy počujete zvuk vesmíru - to vysoké zvonenie v ušiach.

Čo to znamená všetko? Jednoducho, že sa všetci vyvíjame a robíme to bezprecedentne. Tieto zmeny sú interpretované našimi fyzickými zmyslami a môžu prísť z akéhokoľvek dôvodu z ničoho nič. Budú existovať spoločné znaky a rozdiely v tom ako sú tieto zmeny interpretované našimi fyzickými zmyslami.

 

Zvýšená citlivosť na okolie.
Jasné svetlo, davy, hluk, potraviny, televízia, iné ľudské hlasy a rôzne iné stimuly sú sotva prijateľné. Môžete tiež veľmi ľahko premôcť a ľahko nadsiahnuť. Vedzte, že to nakoniec prebehne a vy budete môcť "vyladiť" a mať kontrolu nad tým čo chcete zažiť.


Obtiažnosť vzniká pretože sme tak naladení, tak naprogramovaní, že keď sa v našom tele vyskytne niečo nezvyčajné, obávame sa. Keď si všimneme niečo zvyčajné, máme naučený pohon vedieť, čo to je, prečo to je a ako sa ho zbaviť, aby sme sa mohli znova dostať do normálu. To, čo si začíname uvedomovať, je, že aj to, čo je normálne, sa mení. Vskutku pravdepodobne nikdy nebude normálna.
Ale možno tá najdôležitejšia vec, ktorú si treba pamätať zo všetkých týchto informácií je zostať bez strachu. Vyhľadať radu a ubezpečenie od svojho Vyššieho JA. Ste vždy podporovaní a bezpodmienečne milovaní.


z knihy "DIAMOND KÓDY: SVETELNÉ INFORMÁCIE PRE NOVÚ REALITU"

Celia Fenn

Die Verschiebung von Carbon Basis zu kristallinen Silizium Struktur Körper

 

The Shift from Carbon base to Crystalline Silicon Structure bodies

 

aktualizované: 24.07.2024 17:17:19